خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل – Call of Duty Mobile

شما اینجا هستید:

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل سایت ۱۰۰۰جم

خرید ۸۰ سی پی کالاف دیوتی موبایل
۲۹,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل سایت ۱۰۰۰جم

خرید ۱۶۰ سی پی کالاف دیوتی موبایل
۵۴,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف موبایل فروشگاه سایت ۱۰۰۰جم

خرید ۲۴۰ سی پی کالاف دیوتی موبایل
۸۱,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل cp کالاف

خرید ۴۲۰ سی پی کالاف دیوتی موبایل
۱۳۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل cp کالاف

خرید ۵۸۰ سی پی کالاف دیوتی موبایل
۱۸۹,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل و سی پی کالاف سایت ۱۰۰۰جم

خرید ۸۸۰ سی پی کالاف دیوتی موبایل
۲۷۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل و سی پی کالاف سایت ۱۰۰۰جم

خرید ۲۴۰۰ سی پی کالاف دیوتی موبایل
۶۷۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل سایت هزارجم

خرید ۵۰۰۰ سی پی کالاف دیوتی موبایل (فوری)
۹۲۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل سایت هزارجم

خرید ۱۰۰۰۰ سی پی کالاف دیوتی موبایل (فوری)
۱,۸۲۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل سایت هزارجم

خرید ۵۰۰۰ سی پی ارزان کالاف دیوتی موبایل (زمان بر)
۷۸۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل سایت هزارجم

خرید ۱۰۰۰۰ سی پی ارزان کالاف دیوتی موبایل (زمان بر)
۱,۵۶۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم

نکته: ۲ آیتم خرید ۵۰۰۰ سی پی ارزان و خرید ۱۰۰۰۰ سی پی ارزان کالاف دارای قیمتی ارزانتر نسبت به بسته‌های مشابه سایت هستند و فقط زمان فعالسازی آنها کمی متفاوت می‌باشد.

خرید ۵ و ۱۰ هزار سی پی ارزان (فورری) بین ۱۵ دقیقه تا ۴ ساعت داخل بازی شما فعال میشود.

خرید ۵ و ۱۰ هزار سی پی ارزان (زمان بر) بین ۱ ساعت تا ۴۸ ساعت داخل بازی شما فعال خواهند شد.

خرید سی پی ارزان کالاف بسته ویژه سایت ۱۰۰۰جم برای کابران عزیز سایت می‌باشد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

(خرید پرمیوم پس) خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل
۱۸۹,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

خرید بتل پس باندل کالاف دیوتی موبایل (خرید پرمیوم پس پلاس)
۴۰۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

خرید آفر Big Deal (استارتر پک ۰.۹۹ دلاری)
۲۷,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

خرید آفر Big Deal (استارتر پک ۲.۹۹ دلاری)
۸۱,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

خرید آفر Big Deal (استارتر پک ۴.۹۹ دلاری)
۱۳۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

خرید آفر ۰.۹۹ دلاری کالاف دیوتی موبایل
۲۷,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

خرید آفر ۱.۹۹ دلاری کالاف دیوتی موبایل
۵۴,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید cp کالاف دیوتی موبایل

خرید آفر ۲.۹۹ دلاری کالاف دیوتی موبایل
۸۱,۰۰۰ تومان

خرید آیتم

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما


خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان و فعالسازی در سریعترین زمان برای تمامی گوشی ها اندرویدی و ios توسط سایت هزارجم. برای این منظور از باکس های خرید بالای همین صفحه استفاده فرمایید. کالاف دیوتی موبایل یک بازی رایگان برای پلتفرم های موبایلی است. در کنار این رایگان بودن، در داخل بازی قسمت فروشگاهی وجود دارد که آیتم های جذاب و مهم بازی را میتوان از آنجا خریداری کرد تا قابلیت و سرعت پیشرفت شما در بازی را به شکل بسیار محسوسی افزایش دهند. (خرید سی پی کالاف موبایل – خرید استارتر پک کالافخرید بتل پس کالاف – آفرهای روزانه و … ). Call of Duty Mobile دارای واحد پول یا همان ارز به نام cp است که در واقع مخفف (Call of Duty Prizes) می باشد. بازیکنان می توانند بسته های نرم افزاری ، جعبه ها ، رویال پس و موارد دیگر را با استفاده از این CP ها خریداری کنند.

نکته: برای انجام هر گونه خریدی لازم هست که حتما بازی شما به یکی از سه نوع روش اتصال بازی (جیمیل – فیس بوک – اکتیویژن) متصل شود. هم برای انجام خرید سی پی و هم در صورتی که گوشی خود را در اینده بخواهید عوض کنید، برای از دست ندادن بازی خود خود حتما همین امروز بازی خود را به یکی از سه روش بالا لینک کنید.

نکته: هنگام بازی از هدفون استفاده نمایید تا صدای قدم ها و شلیک دشمنان و جای آنها را به خوبی تشخیص دهید. رعایت همین نکته ساده می‌تواند به راحتی سطح بازی شما را یک لول بالاتر ببرد.

بازی کالاف دیوتی موبایل یا به اختصار COD Mobile دارای دو حالت Multiplayer و Battle Royal می‌باشد. درباره هرکدام از این حالت ها در پستی جدا توضیح داده شده است که به همراه لینک پست های مفید دیگر در انتهای همین پست قرار داده شده است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از وبسایت هزارجم

سی پی کالاف چیست و با چه روش هایی میتوان cp بدست آورد؟ بازی کالاف دیوتی موبایل توسط شرکت اکتیویژن در سال ۱۳۹۸ برای موبایل به بازار عرضه شد. در صورتی که تجربه بازی آن را در پلتفرم های دیگر یا کامپیوتر را داشته باشید قطعا در سرور های آنلاین و نقشه های بیشمار آن رقابت تنگاتنگ با میلیون ها گیمر از سراسر دنیا را تجربه کرده اید. نوستالژی این بازی عطر و بوی خاص خود را دارد. بعد از ریلیز شدن این بازی مهیج برای موبایل و بالا رفتن مخاطبان آن، رقابت بین گیمرهای بازی به شدت بالا گرفت. گیمر ها برای تجربه مسابقات هیجان انگیز، نیاز به ارتقا تجهیزات، اسلحه و لباس ها خواهند داشت. یکی از دغدغه های مهم نحوه خرید ارز مختص این بازی یعنی CP می باشد. برای پاسخ به تمام این سوالات و آموزش خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ادامه مطلب را دنبال کنید.

سی پی کالاف دیوتی موبایل چیست (امتیاز کالاف دیوتی موبایل)

بازی کالاف دیوتی مانند هر بازی آنلاین دیگر قابلیت خرید درون برنامه ای داشته و طیف وسیعی از سلاح ها, تجهیزات, لباس ها و رویال پس و بتل پس را ارائه می‌دهد. محبوب ترین بسته در فروشگاه این بازی بسته بتل پس می‌باشد. بتل پس یا همان پرمیوم پس به شما امکان شروع فصلی تازه با تمامی امکانات بازی و دستاورد های اضافی را می‌دهد. خب برای خرید این بسته ها و امکانات نیاز به پرداخت درون برنامه ای دارید اما همه این بسته های ارائه شده دربازی، با واحد پولی بنام <سی پی> قابل خرید هستند. سی پی (COD CP) یکی از دو واحد پولی بازی کالاف دیوتی موبایل است که می توان از طریق پرداخت دلار تهیه نمود. واحد دیگر <سی> است که همان <اعتبار بازی کلاف دیوتی موبایل> می باشد که این بخش فقط با بازی کردن و پیروزی قابل جمع اوری است و امکان خرید آن وجود ندارد. ارزش و تجهیزاتی که می‌توانید با CP خرید کنید بسیار بیشتر از C می‌باشد.

توجه داشته باشید به عنوان یک گیمر خرید سی پی کالاف جهت رقابت در سطوح بالا این بازی الزامی است. زیرا برخلاف بازی های دیگر شما از ابتدا می‌توانید سلاح و شخصیت محبوب خود را انتخاب نموده و در طول بازی به ارتقای آنها بپردازید. به عنوان مثال قدرت و برد تیراندازی اسلحه شما یک فاکتور اساسی در درگیری ها به حساب می آید که از طریق کارتهای بازی قابل ارتقا هستند. این کارتها هم قابل خریداری بوده و هم در طول بازی با تکمیل ماموریت ها بدست می آیند اما اگر فقط روی تکمیل این ماموریت ها حساب باز کنید از قافله عقب مانده اید، چرا؟؟

کارت های اسلحه و تجهیزات

کارت های اسلحه و تجهیزات که از ماموریت ها بدست می آید بسیار کم و شدیدا زمان بر است!! بعد از مدتی بازی کردن لول شما افزایش پیدا می کند و دیگر خبری از بوت های ضعیف بازی نخواهد بود!! شما در هر نقشه و حالت بازی با گیمرهای حرفه ای روبرو خواهید شد که اگر اسلحه و تجهیزات خود را ارتقا نداده باشید به عنوان یک حریف تمرینی برای آنها خواهید بود. علاوه براین اگر می خواهید در بزرگترین رویداد کالاف دیوتی موبایل یعنی بتل پس شرکت کنید نیاز به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل خواهید داشت. البته می توانید رویال پس این بازی را مستقیما نیز از ما تهیه نمایید. خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل به این دلیل اهمیت دارد چون تنها رویدادی است که علاوه بر آیتم های مختلف و کارت های بازی، روزانه تعداد مشخصی سی پی کالاف دیوتی موبایل را نیز می توانید بدست بیاورید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

آموزش دریافت رایگان سی پی کالاف دیوتی موبایل

چند روش برای به دست آوردن سی پی رایگان کالاف موبایل وجود دارد. اما اگر بخواهیم صادقانه بگوییم هیچکدام از این روش ها به شما سی پی کالاف دیوتی موبایل رایگان نمی دهند!!! بله درست شنیدید، همانطور که قبلا اشاره کردیم یک واحد پولی دیگر به نام <سی کالاف دیوتی موبایل> یا همان COD Credit وجود دارد که با بدست آوردن آن می‌توانید اقدام به خرید چند آیتم معمولی و جلد یا همان پوسته بکنید اما تجهیزات پیشرفته فقط با خرید سی پی کالاف موبایل قابل آنلاک شدن هستند! پس وقت خود را هدر ندهید و به گفته های سایت های مختلف اعتماد نکنید. اگر یه کم سرچ کنید و یا یک سری به کامنت های سایت ها بزنید متوجه این موضوع خواهید شد.

با انجام بازی با چند روش زیر می توانید C (نه cp) بازی را بدست بیاورد و بعد از مدتی متوجه خواهید شد مقدار زیادی سی دارید و که زیاد هم به کارتان نمی آید:

  • تکمیل ماموریت های هفتگی: فراموش نکنید که تمامی ماموریت هایی که در این بازی مهیج به شما معرفی می شود را به طور کامل انجام دهید.
  • غارت تجهیزات در جنگ: اگر شما بتوانید تجهیزات بیشتری را در جنگهایتان به دست بیاورید به عنوان پاداش C رایگان دریافت می کنید.
  • معرفی و پیگیری شبکه های اجتماعی Call Of Duty : با این کار نیز مقداری C دریافت خواهید کرد.

دریافت سی پی کالاف دیوتی موبایل (به روش غیر مستقیم)

تنها روش به دست آوردن سی پی کالاف به جای خرید سی پی کالاف موبایل به صورت مستقیم، خرید بتل پس کالاف موبایل می باشد. با خرید بتل پس کالاف موبایل می توانید با انجام هر ماموریت مقدار قابل توجهی CP دریافت کنید. برای به فعال سازی آیتم بتل پس و بدست آوردن CP در ماموریت های آن باید در ابتدا ۸۰۰ سی پی بپردازید که واقعا به صرفه است. چرا که شما ویژگی ها و تجهیزات زیادی را در قبال این پرداخت به دست خواهید آورد، بنابراین توصیه ما به شما خرید سی پی کالاف  ارزان می باشد. همچنین اگر در مسابقات خوب عمل کنید، به احتمال زیاد برای فصل بعد نیازی به خرید سی پی کالاف موبایل برای فعال سازی مجدد نخواهید داشت.

آموزش خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

خب تا به اینجا متوجه شدیم برای برخورداری از امکانات ویژه و بی نظیر این بازی به cp نیاز داریم. اما برای انجام این خرید بهتره که خرید خود را از وبسایت های معتبر و با قیمت مناسب انجام دهید. در ادامه به نکات کلیدی آموزش خرید سی پی کالاف موبایل خواهیم پرداخت.

خرید سی پی کالاف موبایل

فرآیند و نکات کلیدی خرید سی پی کالاف موبایل

شما در ابتدا از بالای همین صفحه بسته سی پی مورد نیاز خود را انتخاب می‌کنید سپس فرم درخواست خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل متناسب با نوع اتصال خود به بازی را تکمیل کنید و اطلاعات خود را کامل و با دقت وارد نمایید. فراموش نکنید که امکان فعال شدن CP برای کاربران مهمان ممکن نیست پس شما باید اکانت خود را در بازی کال آف دیوتی ثبت نمایید (جیمیل یا فیسبوک یا اکتیویژن ) و سپس مشخصات خود را در فرم خرید وارد نمایید. برای انجام خرید های این بازی نیاز به مشخصات ورود به بازی می باشد. رمز عبور شما بصورت کد شده در سایت ما ذخیره خواهد و پس از شارژ اکانت شما به صورت کامل از دیتابیس ما پاک خواهد شد پس به هیچ وجه نگران بروز مشکل برای اکانتتان نباشید. همچنین برای آسودگی بیشتر بعد از انجام خرید می‌توانید پسورد اکانت خود را عوض کنید.

پشتیبانی بعد از خرید سی پی

در ادامه تکمیل فرم خرید سی پی کالاف موبایل یک شماره تماس از شما خواسته می‌شود که در صورت وجود هر گونه مشکلی برای انجام خرید شما از این طریق به شما اطلاع رسانی خواهد شد تا با رفع مشکل خریدتان انجام شود. و در انتها مبلغ فاکتور را با درگاه بانکی آنلاین پرداخت نمایید. مطمئن باشید که همکاران ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی کرده و حساب اکانت بازی Call Of Duty شما شارژ خواهد شد. همچنین به یاد داشته باشید که بعد از شارژ شدن اکانت شما، شما محدودیت زمانی برای استفاده از آن ندارید یا به اصطلاح CP ها تاریخ انقضا ندارند. حالا می توانید با خرید امکانات متنوع ، از بازی لذت بیشتری ببرید.

توجه: اگر با اکانت گوگل وارد بازی شده اید بهتر است بازی خود را به فیسبوک یا اکتیویژن لینک کنید. وارد بازی بشوید بالای صفحه روی علامت چرخ دنده بزنید، بعد در گوشه بالا سمت راست روی linked بزنید. بعد در صفحه باز شده روی گزینه سمت چپ بزنید و اکانت بازی خود را به سایت کالاف وصل و اکانت اکتیویژن بسازید. با انجام این کار سرعت انجام خرید شما توسط ما بسیار سریع تر خواهد شد.

از طریق پست‌های زیر می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد بازی کالاف دیوتی موبایل بدست بیاورید:

همه چیز در مورد خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل و جوایز آن (بتل پس = پرمیوم پس)

مپ ها و کلاس های کالاف دیوتی موبایل

ترقند های کالاف دیوتی موبایل و نکات آن

حالت های مختلف بازی کالاف دیوتی موبایل

سلاح های مختلف کالاف دیوتی موبایل

منتظر نظرات شما هستیم …

مطالب آموزشی سایت

اشتراک در
اطلاع از
31 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments