خرید ساپلای پس کالاف موبایل (Supply Pass)

سازنده: TiMi Studios - Activision

  • -
  • 14.6k

خرید ساپلای پس کالاف دیوتی موبایل برای ریجن های مختلف در سایت هزارجم فراهم می باشد. جهت خرید ساپلای پس هفتگی و ماهانه براساس ریجن بازی خود (ریجن هند، ایران یا ریجن آمریکا و اروپا) کافیست از لیست بالا پک مورد نظر خود را انتخاب کنید و اقدام به تکمیل روند سفارش نمایید. همچنین جهت تهیه سایر آفرها، بسته‌ها و خرید سی پی به فروشگاه کالاف دیوتی موبایل در سایت سر بزنید.

ساپلای پس کالاف ماهانه و هفتگی

ساپلای پس ماهانه کالاف و ساپلای پس هفتگی کالاف دو بسته محبوب این روزهای بازی می باشد. به همین دلیل هزارجم با ارائه این دو پک برای ریجن های مختلف با قیمت ارزان سعی کرده نیاز کاربران خود را به نحو احسنت برآورده نماید. درصورت داشتن هرگونه سوال می توانید با پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید تا در رابطه نحوه خرید و مشخص کردن ریجن شما را راهنمایی نمایند.

دو بسته ماهانه سوپلای پس و هفتگی علاوه بر تفاوت در مدت زمان فعال بودن، در آیتم ها و جوایز پک نیز با یکدیگر تفاوت قابل توجهی دارند. پس حتما قبل از خرید به مزایایی که با خرید هرکدام در بازی بدست می آورید نگاهی بیاندازید. ساپلای پس ماهانه به مراتب جوایز بیشتری را به مدت زمان طولانی تری ارائه می دهد و قطعا ارزش خرید بیشتری نسبت به هفتگی دارد. گیمرهای حرفه‌ای همواره قبل از خرید اقدام به مقایسه بسته‌ها و انتخاب بهترین بسته در فروشگاه کالاف می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: