خرید رویال بلیت

مدت زمان تحویل: بین 15 تا 60 دقیقه

پشتیبانی و پاسخ گویی 24 ساعته

مناسب ترین قیمت

145.000 تومان

خرید رویال بلیت


در آپدیت ۱۰ تیرماه ۹۸ بازی کلش رویال به جز چند تغییر ظاهری و متعادل سازی نیروها، چند آیتم زیبا و جذاب نیز به بازی اضافه شده است منجمله خرید رویال بلیت (خرید بلیت کلش رویال) میباشد که با خرید این آیتم، با هر بار پیروزی در نبرد های تک به تک یا دو نفره مقدار بیشتری سکه و صندوق دریافت خواهید کرد و به شکل ویژه ای سرعت رشد شما در بازی را بالا میبرد. اما با توجه به تحریم ها و عدم امکان خرید این ایتم به صورت مستقیم، سایت هزار جم به عنوان واسطه ای بین شما و بازی کلش رویال عمل کرده و کار خرید این ایتم را برای شما انجام خواهد داد.

برای خرید رویال بلیت یا (همان خرید رویال پس Royal pass) به قسمت بالای همین صفحه مراجعه کرده و بر روی "خرید محصول" کلیک نمایید.

خرید رویال بلیت ارزان

_____________________________

جوایز و امکاناتی که با خرید این ایتم در بازی برای شما فعال خواهد شد:

– دریافت شکلک جدید و یک جلد فصلی جدید برای برج های خود

– باز کردن قفل قسمت مزایا بازی

– انجام چالش های مخصوص رویال بلیت

– رنگ طلایی جذاب به دور نام خود در بازی

– اضافه کردن صندوق ها به صف نوبت برای بازگشایی اتومات و پشت سر هم

– و صندوق ها و کارت های انحصاری رویال بلیت

_____________________

اما تفاوت های داشتن و یا نداشتن رویال بلیت در قسمت چالش ها:

الف: در صفحه اصلی بازی و در قسمت مطالبه جایزه دو ستون عمودی وجود دارد که جوایز سمت راست برای حالتی است که بازیکن رویال بلیت ندارد و جوایز راست و چپ ( هر دو طرف) برای حالتی است که بازیکن با خرید رویال بلیت این آیتم را در بازی خود فعال کرده است. همان طور که در عکس بالا نیز مشاهده میکنید و فرق این دو نوع جوایز بسیار زیاد می باشد.

ب: به جز این، در نبردهای تک به تک و دو نفره نیز با خرید بلیت کلش رویال میتوان از صندوقچه ها و سکه های ویژه بازیکنان سطح طلایی نیز بهره مند شد که در حالت عادی در دسترس نمی باشند. این صندوق ها شامل کارت ها و سکه های بیشتری می باشد.

ج: همچنین ورودی نامحدود برای قسمت چالش های ویژه که بدون محدودیت زمانی میباشد و میتوان تعداد زیادی از چلنج ها را در یک روز انجام داد و جوایز همه آنها در یک روز بدست آورد.

_______________________

خرید رویال بلیت = خرید بلیت بازی کلش رویال

با کلیک بر روی "خرید محصول" بالای همین صفحه وارد صفحه فرم خرید شده و با تکمیل صحیح مشخصات، رویال بلیت یا همان رویال پس خود را در عرض کمتر از ۱۵ دقیقه در بازی کلش رویال به صورت فعال شده و آماده استفاده دریافت نمایید. در صورت داشتن سوال و یا نیاز به راهنمای بیشتر لطفا به قسمت پشتیبانی سایت مراجعه فرمایید.

خرید رویال بلیت

 

پاسخ گویی به چند سوال پرتکرار

  • فرق بین خرید رویال بلیت و بلیت طلایی کلش رویال و خرید رویال پس Royal pass و کارت طلایی رویال چیست؟

همه این عبارت ها یک چیز هستند و با توجه به ترجمه عبارت Royal pass هر شخص یک برداشتی از آن دارد.

  • قیمت رویال بلیت در سایت های مختلف متفاوت است . دلیل این اختلاف قیمت ها چیست؟

قیمت رویال بلیت 5 دلار است که هر سایت با توجه به قیمتی که دلار را میخرد و محاسبه سود خود قیمت فروش را مشخص میکند. سیاست همواره سایت ما سود کم و تعداد فروش بالا میباشد. از این رو معمولا کمترین قیمت ممکن را در بین همکاران ارائه مینماییم.

  • چگونه میتوان بدون دادن پسورد جیمیل یا اپل ای دی از شما خرید کرد؟

بسیاری از بازیکنان با در اختیار قرار دادن مشخصات جیمیل یا اپل ای دی خود به دیگران مشکل دارند. از این رو بازی شکل سومی از نحوه اتصال به بازی را معرفی کرده به نام سوپرسل ای دی. شما به فعال کردن سوپرسل ای دی به راحتی و بدون نیاز به پسورد اکانت میتوانید خرید خود را از سایت ما انجام دهید.

 

بالا

واتساپ خرید جم
تلگرام خرید جم