خرید جم کلش رویال – Clash Royale

شما اینجا هستید:

خرید بلیت کلش رویال طلایی فصل June

خرید رویال بلیت کلش رویال

300,000 تومان

خرید محصول

خرید جم کلش رویال – خرید آفر کلش رویال

بازی کلش رویال دومین بازی رسمی و محبوب شرکت سوپر سل (سازنده بازی کلش اف کلنز) محسوب می‌شود. که همانند گذشته، خود بازی کاملا رایگان بوده و درکنار آن با خرید جم کلش رویال و خرید آفرهای بازی می‌توان سرعت رشد بازی و ارتقاها را به شکل چشم گیری افزایش داد.

اکثر کارت ها یا به عبارت دیگر سرباز های شما در کلش رویال وام دار بازی کلش اف کلنز هستند و خصوصیت مشابه هم دارند. کلش رویال برخلاف ظاهر دو بعدی خود بسیار جذاب و معتاد کننده است به طوری که ساعت را فراموش خواهید کرد.

خرید جم کلش رویال ارزان

در این بازی هر بازیکن از مجموع 28 کارت موجود در بازی که به مرور و با پیشرفت در بازی آنها را بدست می آورد، برای هر نبرد امکان انتخاب 8 کارت را خواهد داشت و با کارت‌های خود باید حریف را غافل گیر کند و برج‌های دفاعی و در نهایت برج پادشاه بازیکن رو به رو را نابود کند.

همان طوری که در بالا اشاره شد بازی کلش رویال یک بازی کاملا رایگان است ولی برای تسریع در پیشرفت امکان خرید درون برنامه ای برخی از آیتم ها به بازی اضافه شده است. مثل خرید جم کلش رویال یا خرید رویال بلیت کلش رویال یا برخی آفرهای روزانه بازی. اکثر بازیکنان بازی کلش رویال در ایران، شرایط لازم برای انجام خرید دلاری مستقیم از داخل بازی را ندارند.

سایت هزارجم با استفاده از سرورهای اختصاصی و حساب‌های بانکی خارجی خود امکان خرید جم کلش رویال را به شکل بسیار ساده و با سود بسیار کم برای بازیکنان کلش رویال فراهم کرده است. تا تمام محصولات موجود داخل فروشگاه بازی رو به شکل آنلاین خرید کرده و در عرض کمتر از 15 دقیقه در داخل بازی خود تحویل بگیرند. با خرید جم کلش رویال می‌توان صندوقچه‌های که پس از هر نبرد به شما داده می‌شود را در زمان بسیار کمتری باز کرد.

خرید آفر کلش رویال از سایت معتبر هزارجم

در نتیجه در مدت زمان کمتری کارت های بسیار بیشتری بدست آورد که با آن کارت ها می‌توان لول نیروهای خود آپدیت کرد. از طرفی برای آپدیت نیروها شما نیاز به سکه بازی خواهید داشت. در بازی قابلیت تبدیل جم به سکه نیز در نظر گرفته شده است که شما با خرید جم کلش رویال و پرداخت مقداری جم می‌توانید مقدار نسبتا زیادی سکه بدست آورید و از آن برای شرکت در تورنومنت ها یا آپدیت نیرو ها استفاده کنید.

 

مزایای خرید جم کلش رویال

با خرید جم کلش رویال شما از 3 طریق می‌توانید آنها را مصرف کرده و لول نیروهای خود را سریع تر آپدیت کنید و قوی تر شوید. این ۳ روش روش‌های متداول این بازی می‌باشند. هرچند ممکن در طی فصل بازی، آفرها و ایونت‌های دیگری نیز امکان استفاده از جم کلش رویال را به شما بدهند. همچنین انجام سریعتر ماموریت‌های بازی نیز با خرید جم کلش رویال و استفاده از آنها نیز از این روش‌ها میباشد.

خرید جم کلش رویال از سایت معتبر

مزیت اول باز کردن سریع تر صندوق ها

در حالت عادی شما باید صبر کنید تا مدت زمان لازم برای بازگشایی هر صندوق به پایین برسد تا بتوانید از کارت های موجود داخل هر صندوق استفاده کنید. این زمان با توجه به نوع صندوق می‌تواند از 3 ساعت تا 24 ساعت متغیر باشد ولی با خرید جم کلش رویال و مصرف آن می‌توانید این صندوق ها را به صورت آنی بازی کنید.

مزیت دوم شرکت در تورنومنت ها با خرید جم کلش رویال

منظور شرکت در تورنومنت هایی است که برای ورود به آن مسابقات شما نیاز به خرج کردن تعدادی جم خواهید داشت. ولی در عوض در صورتی که جز نفرات برتر آن تورنومنت قرار بگیرید جوایز زیادی نصیب شما خواهد شد. و با این جوایز می‌توانید سریع تر به لول ماکزیمم هر کارت که 13 است برسید.

مزیت سوم تبدیل جم کلش رویال به سکه بازی

همان طور که میدانید برای تبدیل کارت های بدست آورده شده از صندوق ها به آپدیت مورد نیاز برای نیروها، شما به سکه نیاز دارید. در بازی بعد از هر بار پیروزی در مسابقه تعدادی سکه به بازیکن داده می‌شود ولی این تعداد به قدری کم است که برای جمع کردن 100 هزار سکه شما حدودا نیاز به 2 هفته بازی خواهید داشت. در حالی که می‌توانید با خرید جم کلش رویال و تبدیل آن به سکه این مدت زمان انتظار دو هفته ای را به صفر برسانید.

تهیه سکه با خرید پیشنهادات ویژه کلش رویال

بعضی اوقات بازی در قسمت فروشگاه پیشنهادات ویژه‌ای قرار میدهد که با پرداخت مبلغ کمی و خرید پیشنهادات ویژه کلش رویال، می‌توانید مقدار زیادی سکه تهیه کنید. این روش به صرفه‌تر از تبدیل جم به سکه می باشد. ولی مشکل این روش دایمی نبودن این افرها یا پیشنهادات بازی است.

به طوری که هر 7 تا 10 روز یک بار بازی به مدت 24 ساعت این آفرها را فعال می‌کند و بازیکن می‌تواند آنها را خریداری نمایید. برای خرید این افرها می‌توانید با پشتیبانی آنلاین سایت هماهنگ نمایید. چون اکثر آفرهای موردی و اینچنینی منحصر به فرد بوده و برای هر بازیکن متفاوت است. از این رو امکان ایجاد لینک خرید مستقیم از داخل سایت برای آنها وجود ندارد.

خرید ارزان جم کلش رویال

در بازی 4 دسته کارت وجود دارد:

  1. کارت های عادی: این کارت ها با رنگ آبی رنگ دور هر کارت از بقیه مجزا شده است و پرتکرار ترین کارت های بازی در صندوق ها هستند.
  2. کارت های کمیاب: این کارت ها با رنگ نارنجی رنگ دور کارت هایش به راحتی قابل تشخیص هستن. فراوانی این کارت ها به نسبت بقیه کارت های موجود تو بازی بسیار کمتر بوده. برخی از کارت های بسیار ارزشمند بازی که توسط بازیکنان تاپ لول استفاده می‌شود، در در این گروه قرار دارند.
  3. کارت های حماسی: با رنگ بنفش دور کارت مشخص شده اند و بیشتر کارت های این گروه معمولا برای حمله استفاده میشوند تا دفاع. بسیاری از بازیکنان با خرید جم کلش رویال به دنبال فول آپدیت کردن سریع تر این گروه از کارت ها هستند. چون به شکل مستقیم در قدرت بازی شما تاثیرگذار خواهد بود.
  4. کارت های افسانه ای: دسته اخر هم کارت های افسانه ای هستند که شکل این کارت ها در بازی کاملا متفاوت بوده و به صورت شش ضلعی می باشند. این گروه از کارت ها هم به ندرت در بازی یافت میشوند و بیشتر در صندوق های پادشاه افسانه ای قرار دارند که برای دریافت این صندوق ها نیاز به داشتن حداقل 2500 جم کلش رویال می باشد.

نکته: هیچ روشی در بازی وجود ندارد که بتوان با پرداخت هزینه یک کارت خاص را خریداری کرد. دریافت کارت در بازی کاملا به صورت رندوم بوده و فقط با بیشتر مسابقه دادن و باز کردن بیشتر صندوق ها میتوان کارت های بیشتری بدست آورد. البته گاها با خرید پیشنهادات ویژه کلش رویال نیز این کارتها را به صورت مشخص می‌توانید بدست بیاورید.

مدت زمان پیش فرض هر مسابقه 3 دقیقه می‌باشد که اگر تعداد برج های تخریب شده از دو طرف پس از این زمان برابر باشد، بازی به مدت 2 دقیقه وقت اضافه در نظر می‌گیرد و اگر پس از اتمام این دو دقیقه نیز تعداد برج های تخریب شده دو طرف برابر باشد بازی یک زمان 1 دقیقه فینال را در نظر میگیرد که در این زمان سرعت ساخت اکسیر برای استفاده از کارت ها دو برابر حالت های قبل است و به نوعی دور بازی تند می‌شود.

در هر یکی از مراحل بالا اگر قبل از به اتمام رسیدن زمان یکی از دو طرف تعداد برج های بیشتری از دیگری تخریب کرده باشد، مسابقه همان جا تمام شده و بازیکن برنده مسابقه معرفی می‌شود.

خرید کارت های کلش رویال و جم کلش رویال

به تازگی قسمت مالتی پلی یا بازی چند نفره نفره نیز در کلش رویال راه اندازی شده است که در این قسمت شما نه تنها برای نجات خود و پیروزی بلکه برای نجات قبیله و کلن خود نیز باید بجنگید.

در این قسمت 5 کلن به طور همزمان و در طی دو روز با هم درگیر می‌شوند. روز اول هر نفر می‌تواند 3 مسابقه مجزا داشته باشد و با هر بار پیروزی تعدادی کارت به مخزن کارت های کلن خود اضافه کند. در روز دوم با توجه به تعداد کارت های موجود داخل مخزن و لول هر کارت باید کلن شما 8 کارت نهایی را انتخاب کند و با آنها به نبرد با 4 کلن دیگر در این تورنومنت برود.

در نهایت کلنی که بیشترین برد و تاج را بدست آورد برنده نهایی مسابقه شده و جوایز ویژه از جمله سکه و اموجی و جم کلش رویال دریافت می‌کند.

یکی از قسمت‌های جذاب بازی اموجی‌های آن است. در هنگام نبرد میتوان از آنها استفاده کرد و هم روحیه بازیکن مقابل را تضعیف کرد و هم به نوعی برای حریف خود کری خواند. این شکلک‌ها به دو صورت دریافت اتفاقی از صندوق ها و یا امکان خرید مستقیم از فروشگاه بازی در دسترس بازیکنان قرار گرفته اند.

خرید جم بازی کلش رویال

با خرید جم کلش رویال و پرداخت 250 جم به ازای هر اموجی می‌توانید آنها را از قسمت فروشگاه بازی به دلخواه خود انتخاب و خرید نمایید. در نهایت برای این بازی داخل سایت آموزش های زیادی قرار گرفته است که از آنها نیز میتوانید برای بهبود عملکرد خود در بازی استفاده نمایید.

چگونه در بازی کلش رویال اسم خود را طلایی کنیم؟

با خرید بلیت کلش رویال اسم در بازی طلایی رنگ میشه.

چجوری در بازی کلش رویال کارت لجندری بگیریم؟

کارت های لجندری رو نمیشه به صورت مستقیم از فروشگاه بازی خریداری کرد و خود بازی به صورت رندوم توسط صندوق های جوایز به بازیکنان میده. هر چی بیشتر بازی کنید و بیشتر صندوق باز کنید احتمال گرفتن کارت لجندری برای شما بیشتر میشه.

بلیت کلش رویال همیشگی هست یا هر ماه باید بخریم ؟

خیر. اوایل هر ماه میلادی بازی بلیت جدید میده و بلیت های قبلی منقضی میشه. نکته مهم اینکه اگر جوایز بلیت فصل قبل رو کالکت (باز) کرده باشید و فصل تموم بشه. اون جوایز هیچ کدوم از بین نمیره و همچنان میتونید ازش استفاده کنید.

امکان خرید جم و خرید بلیت کلش رویال رایگان وجود داره؟

در بازی هیچ روشی برای بدست آوردن رایگان بلیت کلش رویال وجود نداره و جم کلش رویال هم که از طریق صندوق ها به صورت رایگان بدست میاد خیلی کمه. مراقب افرادی که داخل کلن یا اینترنت میگن بازی تون رو بدید به ما براتون بلیت یا جم رایگان باز میکنیم باشید. بعد از ارسال مشخصات براشون باید با بازی تون برای همیشه خداحافظی کنید.

شاد و پیروز باشید …

مطالب آموزشی سایت

اشتراک در
اطلاع از
guest
47 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها