خرید جم کلش رویال (Clash Royale)

خرید رویال بلیت

کلش رویال

145,000 تومان

بسته 80 تایی

جم کلش رویال

42,000 تومان

بسته 500 تایی

جم کلش رویال

145,000 تومان

بسته 1200 تایی

جم کلش رویال

280,000 تومان

بسته 1700 تایی

جم کلش رویال

420,000 تومان

بسته 2500 تایی

جم کلش رویال

560,000 تومان

بسته 3000 تایی

جم کلش رویال

700,000 تومان

بسته 6500 تایی

جم کلش رویال

1,400,000 تومان

بسته 9000 تایی

جم کلش رویال

1,960,000 تومان

بسته 14000 تایی

جم کلش رویال

2,800,000 تومان

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما
—————————–

خرید جم کلش رویال

خرید جم کلش رویال

بازی کلش رویال دومین بازی رسمی از شرکت سوپرسل (سازنده بازی کلش اف کلنز) محسوب میشود که همانند گذشته، خود بازی کاملا رایگان بوده و درکنار آن با خرید جم کلش رویال میتوان سرعت رشد بازی را به شکل چشم گیری افزایش داد. اکثر کارت ها یا به عبارت دیگر سرباز های شما در کلش رویال وام دار بازی کلش اف کلنز هستن و خصوصیت مشابه هم دارند. بازی کلش رویال برخلاف ظاهر دو بعدی خود بسیار جذاب و معتاد کننده است به طوری که ساعت را فراموش خواهید کرد. در این بازی هر بازیکن از مجموع 28 کارت موجود در بازی که به مرور و با پیشرفت در بازی آنها را بدست می اورد، برای هر نبرد امکان انتخاب 8 کارت را خواهد داشت و با کارت های خود باید حریف را غافل گیر کند و برج های دفاعی و در نهایت برج پادشاه بازیکن رو به رو را نابود کند.

همان طوری که در بالا اشاره شد این یک بازی کاملا رایگان است ولی برای تسریع در پیشرفت امکان خرید درون برنامه ای برخی از ایتم ها به بازی اضافه شده است. ( مثل خرید جم کلش رویال یا خرید رویال بلیت یا برخی آفرهای روزانه بازی ) از آنجایی که اکثر بازیکنان شرایط لازم برای انجام خرید دلاری مستقیم از داخل بازی را ندارند، سایت ما با استفاده از سرور ها و حساب های بانکی خارجی خود این امکان را به شکل بسیار ساده و با سود بسیار کم برای بازیکنان کلش رویال فراهم کرده است تا تمام محصولات موجود داخل فروشگاه بازی رو به شکل آنلاین خرید کرده و در عرض کمتر از 15 دقیقه در داخل بازی خود تحویل بگیرند. با خرید جم کلش رویال میتوان صندوقچه های که پس از هر نبرد به شما داده میشود را در زمان بسیار کمتری باز کرد و در نتیجه در مدت زمان کمتری کارت های بسیار بیشتری بدست آورد که با آن کارت ها میتوان لول نیروهای خود آپدیت کرد. از طرفی برای آپدیت نیروها شما نیاز به سکه بازی خواهید داشت. در بازی قابلیت تبدیل جم به سکه نیز در نظر گرفته شده است که شما با پرداخت مقداری جم میتوانید عدد نسبتا بزرگی سکه بدست آورید و از آن برای شرکت در تورنومنت ها یا آپدیت نیرو ها استفاده کنید.

خرید جم clash royale

 

خرید جم کلش رویال

با خرید جم شما از 3 طریق میتوانید آنها را مصرف کرده و لول نیروهای خود را سریع تر آپدیت کنید و قوی تر شوید:

  • روش اول بازکردن سریع تر صندوق ها میباشد. در حالت عادی شما باید صبر کنید تا مدت زمان لازم برای بازگشایی هر صندوق به پایین برسد تا بتوانید از کارت های موجود داخل هر صندوق استفاده کنید. این زمان با توجه به نوع صندوق میتواند از 3 ساعت تا 24 ساعت متغییر باشد ولی با خرید جم کلش رویال و مصرف آن میتوانید این صندوق ها را به صورت آنی بازی کنید.
  • روش دوم شرکت در تورنومنت هایی است که برای ورود به آن مسابقات شما نیاز به خرج کردن تعدادی جم خواهید داشت. ولی در عوض در صورتی که جز نفرات برتر آن تورنومنت قرار بگیرید جوایز زیادی نصیب شما خواهد شد. و با این جوایز میتوانید سریع تر به لول ماکزیمم هر کارت که 13 است برسید.
  • روش سوم تبدیل جم ها به سکه است . همان طور که میدانید برای تبدیل کارت های بدست آورده شده از صندوق ها به آپدیت مورد نیاز برای نیروها، شما به سکه نیاز دارید. در بازی بعد از هر بار پیروزی در مسابقه تعدادی سکه به بازیکن داده میشود ولی این تعداد به قدری کم است که برای جمع کردن 100 هزار سکه شما حدودا نیاز به 2 هفته بازی خواهید داشت. در حالی که میتوانید با خرید جم کلش رویال و تبدیل آن به سکه این مدت زمان انتظار دو هفته ای را به صفر برسانید. البته برای تهیه سکه روش دیگری نیز وجود دارد. بعضی اوقات بازی در قسمت فروشگاه پیشنهادات ویژه ای قرار میدهد که با پرداخت مبلغ کمی میتوانید مقدار زیادی سکه تهیه کنید. این روش به صرفه تر از تبدیل جم به سکه می باشد ولی مشکل این روش دائمی نبودن این افرها یا پیشنهادات بازی است. به طوری که هر 7 تا 10 روز یک بار بازی به مدت 24 ساعت این آفرها را فعال کرده و بازیکن میتواند آنها را خریداری نمایید. برای خرید این افرها میتوانید با پشتیبانی انلاین سایت هماهنگ نمایید. چون اکثر آفرهای موردی و اینچنینی منحصر به فرد بوده و برای هر بازیکن متفاوت است، از این رو امکان ایجاد لینک خرید مستقیم از داخل سایت برای آنها وجود ندارد.

کلش رویال

در بازی 4 دسته کارت وجود دارد

1- کارت های عادی: این کارت ها با رنگ آبی رنگ دور هر کارت از بقیه مجزا شده است و پرتکرار ترین کارت های بازی در صندوق ها هستن.

2- کارت های کمیاب: این کارت ها با رنگ نارنجی رنگ دور کارت هایش به راحتی قابل تشخیص هستن. فراوانی این کارت ها به نسبت بقیه کارت های موجود تو بازی بسیار کمتر بوده. برخی از کارت های بسیار ارزشمند بازی که توسط بازیکنان تاپ لول استفاده میشود، در در این گروه قرار دارند.

3- کارت های حماسی: با رنگ بنفش دور کارت مشخص شده اند و بیشتر کارت های این گروه معمولا برای حمله استفاده میشوند تا دفاع. بسیاری از بازیکنان با خرید جم کلش رویال به دنبال فول آپدیت کردن سریع تر این گروه از کارت ها هستند. چون به شکل مستقیم در قدرت بازی شما تاثیرگذار خواهد بود.

4- کارت های افسانه ای: دسته اخر هم کارت های افسانه ای هستند که شکل این کارت ها در بازی کاملا متفاوت بوده و به صورت شش ضلعی می باشند. این گروه از کارت ها هم به ندرت در بازی یافت میشوند و بیشتر در صندوق های پادشاه افسانه ای قرار دارند که برای دریافت این صندوق ها نیاز به داشتن حداقل 2500 جم کلش رویال می باشد.

نکته: هیچ روشی در بازی وجود ندارد که بتوان با پرداخت هزینه یک کارت خاص را خریداری کرد. دریافت کارت در بازی کاملا به صورت رندوم بوده و فقط با بیشتر مسابقه دادن و باز کردن بیشتر صندوق ها میتوان کارت های بیشتری بدست آورد.

مدت زمان پیش فرض هر مسابقه 3 دقیقه میباشد که اگر تعداد برج های تخریب شده از دو طرف پس از این زمان برابر باشد، بازی به مدت 2 دقیقه وقت اضافه در نظر میگیرد و اگر پس از اتمام این دو دقیقه نیز تعداد برج های تخریب شده دو طرف برابر باشد بازی یک زمان 1 دقیقه فینال را در نظر میگیرد که در این زمان سرعت ساخت اکسیر برای استفاده از کارت ها دو برابر حالت های قبل است و به نوعی دور بازی تند میشود. در هر یکی از مراحل بالا اگر قبل از به اتمام رسیدن زمان یکی از دو طرف تعداد برج های بیشتری از دیگری تخریب کرده باشد، مسابقه همان جا تمام شده و بازیکن برنده مسابقه معرفی میشود.

خرید جم کلش رویال ارزان

به تازگی قسمت مالتی پلی یا بازی چند نفره نفره نیز در کلش رویال راه اندازی شده است که در این قسمت شما نه تنها برای نجات خود و پیروزی بلکه برای نجات قبیله و کلن خود نیز باید بجنگید. در این قسمت 5 کلن به طور همزمان و در طی دو روز با هم درگیر میشوند و روز اول هر نفر میتواند 3 مسابقه مجزا داشته باشد و با هر بار پیروزی تعدادی کارت به مخزن کارت های کلن خود اضافه کند و در روز دوم با توجه به تعداد کارت های موجود داخل مخزن و لول هر کارت باید کلن شما 8 کارت نهایی را انتخاب کند و با آنها به نبرد با 4 کلن دیگر در این تورنومنت برود. در نهایت کلنی که بیشترین برد و تاج را بدست آورد برنده نهایی مسابقه شده و جوایز ویژه از جمله سکه و اموجی و جم کلش رویال دریافت میکند.

یکی از قسمت های جذاب بازی اموجی های آن است که در هنگام نبرد میتوان از آنها استفاده کرد و هم روحیه بازیکن مقابل را تضعیف کرد و هم به نوعی برای حریف خود کری خواند. این شکلک ها به دو صورت دریافت اتفاقی از صندوق ها و یا امکان خرید مستقیم از فروشگاه بازی در دسترس بازیکنان قرار گرفته اند که با خرید جم کلش رویال و پرداخت 250 جم به ازای هر اموجی می توانید آنها را از قسمت فروشگاه بازی به دلخواه خود انتخاب و خرید نمایید. در نهایت برای این بازی داخل سایت آموزش های زیادی قرار گرفته است که از آنها نیز میتوانید برای بهبود عملکرد خود در بازی استفاده نمایید.

شاد و پیروز باشید

بالا

واتساپ خرید جم
تلگرام خرید جم