دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • 5.0 ستاره
  • 1 دیدگاه
  • 6.9k بازدید
  • 4 دقیقه

گیمرها اگر در موضوعات مختلف با هم هم‌نظر و هم‌عقیده نباشند، اما همه آن‌ها این موضوع را تایید می‌کنند که کالاف دیوتی یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی‌های تاریخ دنیای گیم است. این بازی از ابتدا در کامپیوتر و کنسول‌های مختلف و حال در موبایل از استقبال بسیار خوبی برخوردار شد و اکنون یکی از پردانلودترین بازی‌های موبایلی نیز است. در این بازی جذاب شخصیت‌های بسیاری وجود دارند که شاید شناخت و معرفی آن‌ها برای دوست‌داران و دنبال‌کنددگان این بازی بسیار جذاب و مهیج باشد. به همین دلیل در ادامه به معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل پرداخته می‌شود.

شخصیت های کالاف دیوتی موبایل را بشناسید

در بازی کالاف دیوتی، شخصیت‌های زیاد و مختلفی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌ها و البته ماموریت‌های متفاوتی را نیز دارند. شناخت و معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل یکی از مواردی است که احتمالا بسیاری از علاقه‌مندان به این بازی دنبال آن بوده‌اند. ما در زیر شخصیت‌های مهم و کلیدی این بازی را برا شما معرفی کرده‌ایم و قطعا مطالعه آن‌ها دید شما را نسبت به بازی عوض خواهد کرد.

کاپیتان پرایس Captain price

بدون شک اگر بخواهیم یکی از محبوب‌ترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل را معرفی کنیم، نامی جز کاپیتان پرایس به ذهنمان نمی‌رسد. شخصیت مهربان این فرد که در زمان جنگ و مبارزه تبدیل به فردی خشن و قدرتمند می‌شود باعث محبوبیت آن شده است. این شخصیت یکی از پرتکرارترین شخصیت‌های بازی نیز به شمار می‌رود که در نسخه‌های مختلفی از کالاف دیوتی حضور داشته است. شخصیت کاپیتان پرایس به نحوی است که برای پیروزی و حفاظت از جان عزیزان خود، همواره جان خود را به خطر انداخته است. زندانی شماره 627 و پیرمرد دیگر نام‌ها و لقب‌هایی است که برای او در بازی استفاده می‌شود.

شخصیت های کالاف دیوتی موبایل

لوگان واکر

یکی دیگر از شخصیت های کالاف دیوتی موبایل، لوگان واکر است که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است. بعد از حمله اتحادیه به آمریکا در بازی شاهد حضور این شخصیت در بازی بودیم. برای کمک کرد به آمریکایی‌ها او در جنگ‌های بسیاری شرکت می‌کند. یکی از جذابیت‌های خاص این شخصیت آن است که در حین بازی کاربران تصور مردن او را می‌کنند؛ اما در نهایت متوجه می‌شوند که او همچنان زنده است!

کاپیتان مک تاویش

به عنوان دوست و همکار کاپیتان پرایس، کاپیتان مک تاویش نیز شخصیت محبوب و جذاب دیگر بازی است. این شخصیت اسکاتلندی بوده و پس از اضافه شدن به S.A.S باب آشنایی او با کاپیتان پرایس باز شد. به مرور پرایس یکی از صمیمی‌ترین دوستان مک تاویش شد. این صمیمیت تا حدی پیش رفت که در بازی مک تاویش به عنوان پسر معنوی کاپیتان پرایس هم شناخته می‌شود. مهارت در تیراندازی و کار با اسلحه‌های مختلف از جمله ویژگی‌هیا اصلی این شخصیت است. البته باید گفت این شخصیت در طی انفجاری جان خود را از دست می‌دهد.

گوست ghost

بسیاری گوست را محبوب‌ترین شخصیت از شخصیت های کالاف دیوتی موبایل می‌دانند. این شخصیت با فرماندهی کاپیتان پرایس در بازی ظاهر شد. یکی از ویژگی‌های این شخصیت داشتن کودکی بسیار سخت و مشکل به دلیل داشتن پدری بد و خشن است. گوشت به ارتش انگلیس رفته و سپس برای انتقام گیری از قاتل‌های خانواده خود به گروه S.A.S می‌رود. یکی از مواردی که گیمرها و کاربران بازی در آن اتفاق نظر دارند آن است که با حضور گوست، حس آرامش و امنیت بالایی دارند. اما باید گفت که حضور گوست نیز در بازی همیشگی نبود و در مرحله‌ای از بازی که یکی از ناراحت‌کننده‌ترین مراحل نیز به شمار می‌رود، با خیانت یکی از یاران کشته می‌شود و سپس جسد او به آتش کشیده می‌شود.

ژنرال شپرد

شخصیت های معروف کالاف دیوتی همواره مثبت و دوست‌داشتنی نیستند! نمونه بارز آن ژنرال شپرد است. از او به عنوان یکی از منفور‌ترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل نیز یاد می‌شود. خیانت‌ها او به افراد بسیار نزدیکش که به مانند خانواده به او نزدیک بودند از جمله مواردی است که در بازی رخ می‌دهد. البته نگران نباشید؛ فرصت انتقام و لذت برای شما در خصوص این شخصیت به بهترین شکل ممکن وجود دارد! در بخشی از بازی چاقو را وارد چشم او خواهید کرد و انتقام همه خیانت‌ها را از او می‌گیرید!

معرفی شخصیت های کالاف دیوتی

فرانک وودز

از دیگر شخصیت های کالاف دیوتی موبایل که محبوبیت بالایی میان کاربران آن دارد باید به فرانک وودز اشاره کنیم. پیچیدگی شخصیت وی یکی از ویژگی‌های شخصیت اوست. اگر بخواهیم اطلاعات بیشتری در خصوص این شخصیت در اختیار شما قرار دهیم، باید به این موضوع اشاره کنیم که فرانک وودز در سال 1930 در فیلادلفیا متولد شد و در سن 19 سالگی نیز به نیروی دریایی ارتش آمریکا ملحق شد.

استفاده از سلاح‌های گرم و سرد با سرعت و کیفیت بالا باعث شد که او وارد سازمان CIA شود. همراه همیشگی او در ماموریت‌ها نیز الکس میسون است.

در طی مراحل مختلف بازی، حوادثی رخ می‌دهد که گیمر تصور می‌کند که فرانک مرده است؛ اما بعد از گذشت مدتی مشخص می‌شود که فرانک همچنان در بازی حضور فعال دارد. جالب است بدانید که این شخصیت در سال‌های پایانی عمر خود به قتل رفیق و همراه همیشگی خود اعتراف می‌کند!

الکس میسون

میسون را باید یکی از جذاب‌ترین کاراکترهای بازی بدانیم. او در روسیه زندگی می‌کرد و با توجه به جنگ میان آمریکا و روسیه، به فردی ضد کمونیسم تبدیل شد و در ادامه به نیروی دریایی آمریکا نیز اضافه شد. پدر وی از باسابقه‌ترین نیروهای نظامی بود که به پسر خود تیراندازی را به صورت حرفه‌ای آموزش داد. مهارت بالای تیراندازی این شخصیت در بازی بسیار شگفت‌انگیز است و باعث شد که جوان‌ترین فردی باشد که جایزه مسابقات تیراندازی را می‌گیرد. یکی از صحنه‌های ناراحت‌کننده بازی، کشته شدن این شخصیت به طور اشتباه توسط دوست خود وودز است.

نیک ریس

نیک ریس نیز شخصیت محبوب دیگری در بازی است که ماموریت‌های بسیار زیاد و البته مهمی را برعهده دارد. او نقش فرمانده را در بازی بازی می‌کند و به بسیاری از ماموریت‌ها قدم گذاشته است. او نیز در نهایت پایان خوشی در بازی ندارد و فوت می‌شود.

نیکولز

نیکولز نیز شخصیت بسیار محبوب دیگر بازی کالاف دیوتی موبایل است. او در ماموریت‌های فوق‌العاده مهم نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. این شخصیت در فرانسه و سنت لو خود را معرفی می‌کند. نیکولز در حال مبارزه است و تمام همراهان خود را از دست می‌دهد. با پیشرفت بیشتر، او به عنوان سرجوخه به ماموریت‌های بیشتری فرستاده می‌شود.

بهترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل بازی جذاب، پیچیده و محبوبی است که کاربر را کاملا غرق در خود می‌کند. این ویژگی‌ها باعث شده که کالاف در سراسر دنیا طرفداران پروپاقرص زیادی را داشته باشد. اما اگر بخواهید با بازی و روند آن بیشتر آشنا شوید، شناخت شخصیت‌های مختلف آن بسیار جذاب و البته کمک‌کننده است. در این مطلب به معرفی شخصیت های کالاف دیوتی موبایل پرداخته شد و حالا با دانستن سرنوشت و مشخصات هر کدام از آن‌ها می‌توانید به شکلی عمیق‌تر درگیر بازی شوید. گفتنی است که شما این امکان را دارید که برای تهیه و خرید انواع آیتم‌های بازی کالاف دیوتی موبایل به قیمتی مناسب، از طریق فروشگاه هزارجم اقدام کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن آیتم‌های مد نظرتان را دریافت کنید.


دیدگاه‌های کاربران

 (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما
آرش جعفری

بهترین سایت و معتبر ترین سایت من خیلی راضی هستم ممنون از سایت هزار جم فقط فروش اسکین کالاف دیوتی هم بزارید وقیمتتونو یک زره بیارید پایین دیگه محشر با تشکر از سایت هزار جم