خرید یوسی پابجی موبایل و آفرهای بازی

شما اینجا هستید:

خرید رویال پس پابجی موبایل

خرید رویال پس پابجی موبایل _ با آیدی (ELITE PASS)

288,000 تومان

خرید محصول
خرید رویال پس پابجی موبایل

خرید رویال پس پلاس پابجی موبایل _ با آیدی (ELITE PASS PLUS)

720,000 تومان

خرید محصول
Prime

خرید پرایم پابجی موبایل (PRIME)

168.000 تومان
 
خرید محصول
خرید پرایم پلاس پابجی موبایل

خرید پرایم پلاس پابجی (PRIME PLUS)

776.000 تومان
 
خرید محصول

خرید یوسی پابجی در سایت معتبر ۱۰۰۰جم

خرید یوسی پابجی ارزان با قیمت استثنایی را می‌توانید از سایت هزارجم انجام دهید. کافیست میزان یوسی مورد نیاز خود را از فروشگاه بالای همین صفحه انتخاب کنید. پس از تکمیل فرم خرید یوسی یا سایر آیتمها و پرداخت آنلاین، محصول خریداری شده در اسرع وقت به اکانت شما در بازی افزوده می‌شود. علاوه بر خرید یوسی ارزان، سایر بسته‌ها، آفرها، رویال پس و … پابجی موبایل نیز در سایت هزارجم ارائه می‌شوند.

نکته: هرچند سایت هزارجم دارای نماد اعتماد است اما برخی از کاربران نگرانی‌های خاصی درباره امنیت اکانت خود دارند. خرید یوسی با ایدی طبیعتا امن تر و سریعتر از حالت عادی می‌باشد و شما می‌توانید در فرم خرید، بسته‌های یوسی خرید یوسی پابجی با ایدی را انتخاب کنید تا صرفا از طریق آیدی تگ پابجی شما در بازی، خریدتان انجام شود و نگرانی خاصی نداشته باشید.

خرید یوسی پابجی موبایل

بازی پابجی شرکت تنسنت بدون شک یکی از هیجان‌انگیزترین و پرطرفدارترین بازی سبک شوتر موبایل در سالهای اخیر است که به پس از عرضه به بازار بازی های موبایلی، میلیون‌ها گیمر در سراسر جهان را جذب و دلبسته خود کرده است. در این بازی نیز همانند دیگر بازی های تفنگی موبایل رایگان شما برای پیشرفت دو راه پیش رو دارید.

  • اولی خرید یوسی پابجی موبایل (unknown cash = UC) است. یوسی پابجی در واقع واحد پولی بازی پابجی موبایل در فروشگاه بازی می‌باشد.
  • روش دوم بیشتر به شانس و صبر و حوصله شما مربوط می‌شود. آن هم جمع‌آوری صندوق های جوایز است. احتمال بدست آوردن اسلحه و اسکین های بازی از این صندوق‌ها وجود دارد.

در بازی پابجی موبایل شما برای باز کردن صندوق ها، خرید اسلحه، خرید لباس، خرید آفر روزانه پابجی و …. نیاز به یوسی خواهید داشت. در صورتی که تصمیم به پیشرفت سریع در بازی و خرید یوسی پابجی موبایل دارید به دو روش ما امکان شارژ ان داخل بازی شما را خواهیم داشت.

خرید یوسی با آیدی پابجی

خرید یوسی با ایدی تگ (خرید مستقیم یوسی)

در خرید یوسی با ایدی تگ تنها نیاز به آیدی شما در بازی (تگ کاربری پابجی شما) است. در این روش نیازی به دادن پسورد وجود ندارد و به سرعت خرید شما انجام خواهد شد. در سایت هزارجم قیمت خرید یوسی با ایدی نسبت به روش عادی خرید هیچ تفاوتی ندارد. ریسک لو رفتن اطلاعات شما یا سوء استفاده از اکانت شما در این روش نیز به صفر می‌رسد.

البته در صورتی که خرید یوسی پابجی از سایت معتبر انجام نشود احتمال اینکه اکانت بازی شما به مشکل بخورد زیاد می‌باشد. زیرا متاسفانه اخیرا استفاده از دلار ارزان مشکل دار بین سایت‌های ایرانی چیز رایجی شده است. اگر حواستان جمع نباشد احتمال بن دائمی اکانتتان وجود دارد.

برای خرید یوسی پابجی با ایدی تگ، پس از انتخاب بسته uc مورد نظر خود از لیست فروشگاه بالای همین صفحه، وارد بخش فرم خرید بسته مورد نظر می‌شوید و در این قسمت نوع اتصال خود به بازی را آیدی تگ انتخاب کرده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.

خرید یوسی پابجی موبایل با مشخصات ورود به بازی (جیمیل – فیسبوک – توییتر)

در روش خرید یوسی پابجی به صورت متداول نیاز است شما مشخصات ورود به بازی خود را در اختیار سایت قرار دهید. تا تیم خرید با لوگین به اکانت شما در سرور اصلی بازی کالاف خرید شما انجام شود. مزیت این روش نسبت به حالت قبل در سایت‌های دیگر بعضا ارزان تر بودن آن است. البته مزیت بزرگ این روش این است که امکان هرگونه مشکل یا بن شدن بازی کاربر در این روش خرید صفر می‌باشد.

خرید یوسی پابجی از سایت معتبر هزارجم

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما

مراحل خرید یوسی پابجی

برای خرید یوسی پابجی و دیگر آیتم‌های بازی پابجی آیتم مورد نیاز خود از لیست فروشگاه بالای همین صفحه انتخاب کنید. سپس به صفحه فرم خرید آیتم مورد نظر و پروسه پرداخت آنلاین بانکی سایت منتقل خواهید شد. در این بخش از شما اطلاعات مربوط به بازی پابجی خواسته خواهد شد. پر کردن دقیق این فرم مخصوصا اطلاعات کاربری بازی شما بسیار مهم می‌باشد.

نکته: در صورتی که مشکلی در انجام خرید شما پیش بیاید، تنها راه ارتباط ما با شما همین شماره تماس است. پس در هنگام ثبت‌نام شماره تماسی را وارد کنید که همیشه به آن دسترسی دارید.

نکته: اخیرا نسخه جدید بازی پابجی با نام «پابجی نیو استیت» منتشر شده است که همه آیتم‌ها و انسی بازی در سایت هزارجم ارائه می‌شود. جهت خرید انسی نیو استیت و سایر آیتم‌های بازی، از طریق منوی سایت یا صفحه لیست بازی‌ها اقدام کنید.

خرید یوسی پابجی موبایل

مزایای افزایش یوسی در پابجی

همانطور که در بازی پابجی موبایل قابل مشاهده است اکثر آیتم‌های جذاب و باارزش بازی فقط از طریق یوسی قابل تهیه و خریداری است. اسکین‌های پرمیوم پابجی، اسلحه‌های خاص، جعبه‌های ویژه و … و حتی برخی از آفرهای بازی همگی نمونه‌ای از این آیتم‌ها می‌باشند. همچنین آفرهای مناسبتی پابجی نیز عموما ویشنهادهای وسوسه انگیزی دارند که یا با یوسی و یا به صورت مستقیم قابل خریداری است.

شاید این نکته در اکثر سایت‌ها گفته نشده است ولی خرید یوسی و بازی کردن پولی پابجی باعث افزایش شدید جوایز عادی ماموریت‌های بازی نیز می‌شود. جعبه‌های هدیه گاه و بی‌گاه، ماموریت‌های بونوس، چرخ شانس و … همگی پس از خرید یوسی پابجی به تعداد بسیار بیشتری برایتان هدیه داده می‌شوند.

خرید یوسی پابجی ارزان- خرید یوسی پابجی موبایل

سوالات متداول خرید یوسی و آفرهای پابجی

گوشی من اندرویدی هست. میتونم از سایت شما خرید کنم؟

خرید یوسی پابجی با ایدی برای گوشی اندرویدی یا ای او اس (Android – Ios) هیچ فرقی برای ما ندارد و برای هر دو سیستم عامل به راحتی امکان انجام خرید از روی سایت وجود خواهد داشت.

چقدر زمان میبره تا uc خریداری شده ما در داخل بازی شارژ و فعال شود؟

در صورتی که فرم خرید را به شکل صحیح و کامل پر کرده باشید در ۹۹% مواقع کمتر از ۱۵ دقیقه داخل بازی شارژ خواهد شد. در صورتی که به هر دلیلی بعد از گذشت ۱ ساعت خرید یوسی شما هنوز انجام نشده بود لطفا برای پیگیری با بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

خرید یوسی پابجی موبایل از گوگل پلی چگونه است و آیا شما امکان انجام آن را خواهید داشت؟

جدیدا در برخی فروم ها و گروه ها بحث خرید یوسی از سایت های خارجی مطرح می‌شود که در واقع همان خرید با آی دی بازیکن و نام کاربری است که در برخی سایت ها مثل ریزرگلدپین انجام می‌شود. برای انجام خرید یوسی پابجی موبایل از سایت خارجی باید دو نکته مورد توجه قرار بگیره. اولا قیمت خرید گیفت کارت‌های این سایت‌ها به نسبت خرید از سایت ما خیلی بیشتر است. دلیل آن هم انجام خرید عمده توسط ما می‌باشد. که شامل تخفیف می‌شود. مورد دوم از کجا خرید کردن همین گیفت کارت‌ها می‌باشد. جدیدا مشاهده شده گیفت کارت‌های هک شده و مشکل‌دار به بازیکن فروخته می‌شود. بعد از استفاده، اکانت شما بن شده و پشتیبانی پابجی برای باز کردن مجدد اکانت شما، اطلاعات و سریال گیفت کارت و اسکن آن را میخواهد. طبیعتا نیز این اطلاعات موجود نیست. پس اکانت شما برای همیشه بن خواهد شد.

خرید یوسی از مایکت یا گوشی سامسونگ چطوری است؟

سال ۹۸ قراردادی بین شرکت سازنده پابجی و برخی فروشگاه‌های برنامه ای مثل مایکت و سامسونگ و … وجود داشت. که امکان خرید یوسی پابجی موبایل را برای بعضی گوشی‌ها فراهم می‌کرد. آن روش به دلیل تحریم‌ها و برخی مسایل دیگر به طور کامل قطع شد. در حال حاضر تنها راه خرید یوسی از طریق کارت بانکی از طریق سایت‌هایی مثل هزارجم است

چطور به سایت هزارجم اعتماد کنیم و خرید یوسی پابجی را از شما انجام دهیم؟

سایت هزارجم دارای اینماد ۵ ساله می‌باشد. اینماد به معنای تایید سایت و نظارت بر فعالیت آن توسط پلیس فتا می‌باشد. از طرفی می‌توانید آدرس‌های سایت ۱۰۰۰gem.com .ir .org را روی گوگل سرچ کنید. سابقه ۱۰ ساله هزارجم در زمینه انجام خرید درون برنامه ای بازی های موبایلی کاملا مشخص و گویای همه چیز است.

در بازی پابجی گاها آفرهای ساعتی ارائه می‌شود که برای خرید آن فقط چند ساعت فرصت داده می‌شود. شما امکان خرید این آفرها رو هم دارید؟

بله. در بازی سه نوع محصول برای فروش وجود دارد. خرید یوسی پابجی – خرید رویال پس پابجی و پرایم پابجی – خرید آفرهای های روزانه پابجی که اکثرا هم قیمت های بسیار پایینی دارند و هم اسکین ها و اسلحه های جذابی به بازیکن می‌دهند. دو محصول اول مستقیم در فرم های خرید بالای همین صفحه وجود دارد ولی خرید پیشنهاد ویژه پابجی موبایل به دلیل تنوع زیاد امکان اضافه کردن و خرید مستقیم از روی سایت را نخواهند داشت ولی با هماهنگی با بخش پشتیبانی سایت این آفرها در عرض کمتر از نیم ساعت برای شما خریداری می‌شوند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
13 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها