خرید یوسی پابجی موبایل – pubg mobile

شما اینجا هستید:

خرید یوسی پابجی موبایل

خرید ۶۳ یوسی پابجی موبایل
۲۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید یوسی پابجی موبایل

خرید ۱۹۸ یوسی پابجی موبایل
۷۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید یوسی پابجی موبایل

خرید ۳۲۵ یوسی پابجی موبایل
۱۲۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید یوسی پابجی موبایل

خرید ۶۹۰ یوسی پابجی موبایل
۲۴۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید یوسی پابجی موبایل

خرید ۱۸۷۵ یوسی پابجی موبایل
۶۱۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید یوسی پابجی موبایل

خرید ۴۰۰۰ یوسی پابجی موبایل
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید یوسی پابجی موبایل

خرید ۸۴۰۰ یوسی پابجی موبایل
۲,۳۸۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید رویال پس پابجی

خرید رویال پس پابجی موبایل (Elite Pass)
۲۵۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
بازی پابجی

خرید رویال پس پلاس پابجی موبایل (Elite Pass plus)
۶۱۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید پرایم پابجی موبایل خرید یوسی پابجی

خرید پرایم پابجی موبایل (prime)
۷۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید پرایم پلاس پابجی خرید یوسی پابجی موبایل

خرید پرایم پلاس پابجی موبایل (prime plus)
۲۸۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما


خرید یوسی پابجی موبایل و سایر آیتم‌های بازی

خرید یوسی پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل بدون شک یکی از جذاب ترین و برترین بازی شوتر سال جدید میلادی است که به تازگی به بازار بازی های موبایلی اضافه شده است و میلیون ها بازیکن در سراسر جهان را مشغول خود کرده است. در این بازی نیز همانند دیگر بازی های رایگان شما برای پیشرفت دو راه پیش رو دارید. یکی خرید یوسی پابجی موبایل (یا همان unknown cash = UC ) که در واقع پول بازی پابجی موبایل محسوب می‌شود و روش دوم که بیشتر به شانس و صبر و حوصله شما مربوط می‌شود و آن هم کالکت کردن صندوق های جوایز و بدست آوردن احتمالی اسلحه و اسکین های بازی می باشد.

در بازی پابجی موبایل شما برای باز کردن صندوق ها ، خرید اسلحه، خرید لباس، خرید آفرهای روزانه پابجی و …. برای همگی نیاز به یوسی خواهید داشت. در صورتی که تصمیم به پیشرفت سریع در بازی و خرید یوسی پابجی موبایل دارید به دو روش ما امکان شارژ ان داخل بازی شما را خواهیم داشت.

  • روش خرید مستقیم یوسی (خرید یوسی با ایدی تگ) : که فقط نیاز به آیدی و تگ کاربری شما است. در این روش نیازی به دادن پسورد وجود ندارد و به سرعت خرید شما انجام خواهد شد. قیمت و هزینه های خرید یوسی در این روش نسبت به روش دیگر هیچ فرقی نداشته و تنها کمی هم ریسک وجود دارد که در صورتی که خرید یوسی از سایت معتبر انجام نشود، احتمال اینکه بازی شخص به مشکل خورده و ؛ زیاد می باشد زیرا متاسفانه استفاده از دلار مشکل دار در این روش خرید جدیدا چیز رایجی شده است. برای خرید یوسی با آیدی و تگ پس از انتخاب بسته uc مورد نظر خود از لیست بالای همین صفحه، وارد بخش فرم خرید می‌شوید و در این قسمت نوع اتصال خود به بازی را آیدی تگ انتخاب کرده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.
  • خرید توسط مشخصات بازی شما: (جیمیل – فیسبوک – توییتر) در این روش خرید نیاز است شما مشخصات بازی خود را در اختیار سایت قرار دهید تا با لوگین به سرور اصلی بازی خرید شما انجام شود. مزیت این روش نسبت به حالت قبل ارزان تر بودن آن است و همچنین امکان هرگونه مشکل یا بن شدن بازی کاربر در این روش خرید صفر میباشد.

خرید یوسی پابجی موبایل

خرید یوسی پابجی موبایل

برای خرید یوسی پابجی موبایل و دیگر آیتم‌های بازی پابجی پس از انتخاب آیتم مورد نیاز خود از لیست بالای همین صفحه به بخش فرم خرید و پرداخت آنلاین سایت منتقل خواهید شد. در این بخش از شما اطلاعات مربوط به بازی پابجی خواسته خواهد شد. پر کردن دقیق این فرم مخصوصا شماره موبایل بسیار مهم می‌باشد. چون در صورتی که به هر دلیلی امکان انجام خرید شما وجود نداشته باشد، تنها راه ارتباط ما با شما همین شماره تماس خواهد بود.

سوالات متداول:

۱- گوشی من اندرویدی هست. میتونم از سایت شما خرید کنم؟

خرید یوسی پابجی موبایل برای گوشی اندرویدی یا ای او اس (Android – Ios) هیچ فرقی برای ما ندارد و برای هر دو سیستم عامل به راحتی امکان انجام خرید از روی سایت وجود خواهد داشت.

۲- چقدر زمان میبره تا uc خریداری شده ما در داخل بازی شارژ و فعال شود؟

در صورتی که فرم خرید را به شکل صحیح و کامل پر کرده باشید در ۹۹% مواقع کمتر از ۱۵ دقیقه داخل بازی شارژ خواهد شد. در صورتی که به هر دلیلی بعد از گذشت ۱ ساعت خرید یوسی پابجی موبایل شما هنوز انجام نشده بود لطفا برای پیگیری با بخش پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید.

۳- خرید یوسی پابجی از گوگل پلی چگونه است و آیا شما امکان انجام آن را خواهید داشت؟

جدیدا در برخی فروم ها و گروه ها بحث خرید یوسی از سایت های خارجی مطرح می‌شود که در واقع همان خرید با آی دی بازیکن و نام کاربری است که در برخی سایت ها مثل ریزرگلدپین انجام می‌شود. برای انجام خرید یوسی پابجی از سایت خارجی باید دو نکته مورد توجه قرار بگیره. یکی اینکه قیمت تمام شده خرید گیفت کارت های این سایت ها به نسبت خرید از سایت ما خیلی بیشتر است و دلیل آن هم انجام خرید عمده توسط ما می‌باشد که شامل تخفیف می‌شود و مورد دوم از کجا خرید کردن همین گیفت کارت های این سایت ها می باشد که جدیدا مشاهده شده گیفت کارت های هکی و مشکل دار به بازیکن فروخته می‌شود و بعد از استفاده بازی شخص بن شده و شرکت سازنده بازی برای باز کردن مجدد اکانت شما، اطلاعات و سریال گیفت کارت و اسکن آن را میخواد که عملا موجود نیست و اکانت شما برای همیشه بن خواهد شد.

خرید یوسی پابجی ارزان- خرید یوسی پابجی موبایل

۴- خرید یوسی از مایکت یا گوشی سامسونگ چطوری است؟

سال ۹۸ و ابتدای سال ۹۹ قراردادی بین شرکت سازنده پابجی و برخی فروشگاه های برنامه ای مثل مایکت و سامسونگ و … وجود داشت که امکان خرید یوسی پابجی موبایل را با شرایط خاص برای بعضی گوشی ها فراهم می‌کرد که اون روش نیز به دلیل تحریم ها و برخی مسایل دیگر به طور کامل قطع شده و در حال حاضر تنها راه خرید یوسی از طریق کارت بانکی همین سایت هایی مثل ما می باشد.

۵- چطور به سایت شما اعتماد کنیم و خرید یوسی پابجی موبایل را از شما انجام دهیم؟

سایت هزارجم دارای اینماد ۵ ساله می‌باشد که به معنای تایید سایت و نظرات بر فعالیت آن توسط سازمان مربوطه می باشد. از طرفی آدرس های سایت ۱۰۰۰gem.com .ir .org را روی گوگل سرچ کنید سابقه ۱۰ ساله سایت در زمینه انجام خرید درون برنامه ای بازی های موبایلی کاملا مشخص و گویای همه چیز است.

۶- در بازی پابجی گاها آفرهای ساعتی ارائه می‌شود که برای خرید آن فقط چند ساعت فرصت داده می‌شود. شما امکان خرید این آفرها رو هم دارید؟

بله. در بازی سه نوع محصول برای فروش وجود دارد. خرید یوسی پابجی – خرید رویال پس پابجی و پرایم پابجی – خرید آفرهای های روزانه پابجی که اکثرا هم قیمت های بسیار پایینی دارند و هم اسکین ها و اسلحه های جذابی به بازیکن می‌دهند.

دو محصول اول مستقیم در فرم های خرید بالای همین صفحه وجود دارد ولی خرید پیشنهاد ویژه پابجی به دلیل تنوع زیاد امکان اضافه کردن و خرید مستقیم از روی سایت را نخواهند داشت ولی با هماهنگی با بخش پشتیبانی سایت این آفرها در عرض کمتر از نیم ساعت برای شما خریداری می‌شوند.

2 دیدگاه برای “خرید یوسی پابجی موبایل – pubg mobile

  1. تیم تحریریه سایت 1000Gem گفته:

    باسلام
    بایت تاخیر بوجود آمده پوزش می خواهیم. متاسفانه به دلیل حجم بالای خریدها امکان پاسخگویی تلفنی را فعلا نداریم.
    کمی صبر و شکیبایی داشته باشید قطعا خرید شما انجام خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *