خرید پیپ پلاتو

سازنده: Plato

  • -
  • 101

زمان آن فرا رسیده بود که بازی پلاتو با یک ایده نوآورانه دیگر، یک خودی نشان بدهد. طراحان پلاتو تصمیم بر این گرفته‌اند که با اضافه کردن یک ارز جدید به نام Pips پیپ پلاتو تمامی محاسبات از قبل چیده شده را در بازی به چالش بکشند تا بازیکنان یک هیجان دوباره را تجربه کنند. پیپ پلاتو نوعی ارز نوظهور درون بازی پلاتو محسوب می‌شود که حاوی اتفاقات جالب و پر هیجان است، خرید پیپ پلاتو به شما کمک خواهد کرد تا یک روی دیگر از بازی را مشاهده کنید.

خرید پیپ پلاتو

با خرید Pips پلاتو ویژگی‌های جدیدی را خواهید دید که تا قبل از اضافه شدن پیپ Plato آن را در بازی مشاهده نکرده بودید. با این همه توصیف استفاده از پیپ پلاتو به شما این امکان را خواهد داد تا دنیای متفاوت‌تری از بازی Plato را تجربه کنید.

خرید Pips بازی Plato

Pips پیپ پلاتو چیست؟

شاید اولین سوالی که برایتان پیش بیاید این است که پیپ پلاتو چیست؟ با بروز کردن اپ بازی شما در برخی از بازی‌ها مشاهده خواهید کرد که یک واحد پولی جدید به آن‌ها اضافه شده است، پیپ پلاتو همانند همان سکه درون بازی است که برای شما امکان خرید درون برنامه‌ای را فراهم می‌سازد تا شما بتوانید بیشتر از آنچه که می‌خواهید درون بازی درحال رقابت باشید.

خرید پیپ پلاتو برای شما یک امر تقریبا ضروری محسوب می‌شود، اگر می‌خواهید بازی‌ها را به صورت حرفه‌ای و جدی انجام دهید.

خرید پیپ بازی پلاتو

پیپ پلاتو چه کاربردی در بازی‌ها دارد؟

اصلی‌ترین سوالی که بعد از پی‌بردن به مفهوم پیپ پلاتو برای شما پیش می‌آید این است که با پیپ پلاتو چه کار‌هایی می‌توان انجام داد؟ اولین قابلیتی که با خرید پیپ پلاتو برای شما فعال خواهد شد، شخصی‌سازی کردن نام کاربری است، شما با خرج کردن تعدادی از Pips های خود درون بازی می‌توانید نام کاربری منحصر به فرد خودتان را طراحی کنید. دیگر قابلیتی که با خرید Pips پلاتو برای شما فعال می‌شود تغیر سریع شناسه در بازی پلاتو است، اگر این امر را بخواهید بدون استفاده از پیپ Plato عملی کنید باید زمان زیادی را صرف کنید اما با استفاده از Pips پلاتو در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید آن را انجام دهید.

علاوه بر دو مورد بالا، سفارشی کردن پروفایل هم با خرید پیپ پلاتو برای شما فعال خواهد شد، این سفارشی کردن شامل تغییر رنگ آیدی و ست کردن آن با صفحه‌ی چت است. دیگر امکانی که برای شما با خرید پیپ پلاتو فعال می‌شود، تغیر آیدی به دفعات است، شما در آپدیت جدید فقط یک دفعه این امکان را دارید که آیدی خود را به صورت رایگان در بازی تغییر دهید، اما با استفاده کردن از Pips پلاتو می‌توانید این کار به دفعات دلخواه خودتان عملی کنید.

خرید Pips پلاتو

خرید Pips پلاتو از سایت ۱۰۰۰جم

برای خریداری پیپ پلاتو ابتدا لازم است تا شما وارد سایت ۱۰۰۰جم شوید و از بین عناوین محصولات، وارد صفحه‌ی خرید Pips بازی Plato می‌شوید. بعد از ورود به صفحه، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب محصول شما وارد صفحه‌‌ای می‌شوید که باید اطلاعات اکانت جیمیل یا فیسبوک خود را در اختیار تیم پشتیبانی بگذارید، بعد از به پایان رساندن این مرحله شما وارد صفحه‌ی درگاه پرداخت می‌شوید تا هزینه‌ی محصول انتخابی خود را واریز کنید. پس از این که پرداخت شما نهایی شد محصول شما به صورت خودکار در کمتر از ۱۵ دقیقه الی ۴ ساعت در اکانتتان شارژ خواهد شد. دقت کنید: هر زمانی که در مراحل خرید به مشکلی برخوردید آن را با تیم پشتیبانی در میان بگذارید تا به بهترین نحو شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: