پلاتو PLATO

سازنده: Plato

 • 5.0
 • 12k

خرید سکه پلاتو، قابها و آفرهای این پلتفرم جذابیت زیادی در این اپلیکیشن دارد و در این صفحه هزارجم سعی داشته تا محبوبترین ایتم‌های این اپلیکیشن را برای خرید ارزان سکه پلاتو آماده کند. در ادامه به توضیح موارد استفاده و محبوبترین آیتم‌های فروشگاه پلاتو و مزایای خرید کوین پلاتو می‌پردازیم. همیشه قبل از خرید اقدام به مقایسه بسته‌ها و مرور بسته‌های جدید پلاتو بپردازید.

خرید سکه پلاتو، تم ها و قاب‌های کاربری ویژه

برنامه پلاتو (Plato) یک اپلیکیشن بسیار پرطرفدار و جذاب برای انجام بازی‌های مینیمال و همینطور چت آنلاین است. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال تجربیات نامحدود می‌گردند، پلاتو برنامه مخصوص شما است. با نصب اپ پلاتو در گوشی خود، دنیایی از سرگرمی و ارتباطات را پیش روی خود خواهید داشت. در کل اپ پلاتو ویژگی‌های شگفت‌انگیز و بسیار زیادی دارد. خرید سکه پلاتو و سایر محصولات پلاتو نیز جذابیت و رقابت خاص خود را دارد.

پلتفرم پلاتو برای علاقه‌مندان به بازی‌های گوشی و شبکه‌های اجتماعی، برنامه‌ای است که همیشه در انتظارش بودند. یکی از بهترین قابلیت‌های این اپ این است که می‌توانید با خرید سکه پلاتو یا قالب‌ها و نشان‌های آن، ظاهر اپ خود را حرفه ای تر و خاصتر نمایید.

همچنین به دلیل رقابت بالای بازیکنان، همواره بخش چت و روم های این اپ مملو از کاربران بوده و به غیر از خود بازی‌ها، بخش گفتگو نیز سرگرم کننده است. در پلاتو می‌توانید هر زمان که خواستید به گروه‌های چت نیز بپیوندید. این گروه‌ها قابلیت این را دارند که تا 100 عضو نیز داشته باشند.

خرید سکه پلاتو برای بازی ها

خرید سکه پلاتو، لذت بازی و ارتباط با دیگران

برنامه پلاتو یک اپ سرگرمی، اجتماعی و بازی

برای نصب اپ پلاتو می‌توانید برنامه فروشگاه Play گوشی خود را اجرا کنید و در قسمت سرچ آن Plato را جستجو کنید. پس از این‌که برنامه را پیدا کردید، آن را روی گوشی خود نصب کنید. اپ پلاتو در حال حاضر 47 بازی دارد و این بازی‌ها در حال افزایش هستند. تمامی این بازی‌ها به‌صورت آنلاین با افراد در سراسر جهان قابل بازی کردن هستند و خرید آیتم‌های داخل بازی‌ها، همگی با خرید سکه پلاتو امکانپذیر است.

محیط کلی اپ پلاتو چیزی بین بازی و شبکه‌های اجتماعی است. این اپ ترکیبی بی‌نظیر از بازی و سرگرمی با شبکه‌های اجتماعی است. صفحه اصلی بازی شامل 5 تب جداگانه است که از قسمت پایین صفحه با آیکون‌های مختلفی از هم مجزا می‌شوند. بخش محصولات پلاتو که امکان خرید محصولات پلاتو و آیتم‌ها را به می‌دهد، نیز یکی از این تب‌ها است. این 5 قسمت مختلف را در زیر توضیح خواهیم داد. این تب‌ها باتوجه‌به زبان گوشی یا زبان تنظیم‌شده در محیط بازی، می‌توانند از چپ به راست یا از راست به چپ چیده شده باشند:

 • صفحه اصلی که به شکل خانه است.
 • صفحه بازی‌ها که به شکل یک مهره شطرنج و یک تاس است.
 • صفحه چت روم‌ها که به شکل دو حباب گفتار است.
 • صفحه افراد که به شکل دو آیکون شخص هستند.
 • صفحه فروشگاه محصولات و سکه پلاتو که به شکل یک جعبه طلایی‌رنگ است.

صفحه اصلی بازی‌های پلاتو

در صفحه اصلی پلاتو شما می‌توانید لیست بازی‌های موردعلاقه، اخبار پلاتو، جوایز روزانه، اخبار بازی‌های انجام‌شده و پیام‌های ربات پلاتو را ببینید. همچنین درخواست‌های دوستی و چت، تورنمنت‌ها، پیغام‌های سیستم و کلی چیزهای دیگر را مشاهده کنید.

صفحه بازی‌های آنلاین پلاتو

در این قسمت لیست بلند بالایی از بازی‌های آنلاین جذاب وجود دارد. شما می‌توانید این بازی‌ها را با افراد مختلف به‌صورت آنلاین بازی و حتی به‌صورت هم‌زمان با آن‌ها چت کنید. این بازی‌ها در حال حاضر 47 عدد هستند. این تعداد زیاد بازی، تقریباً هر سلیقه‌ای را راضی می‌کند. روی هرکدام از بازی‌ها که خواستید ضربه بزنید، وارد بازی شوید و بازی را شروع کنید. امکان چت در هنگام بازی نیز وجود دارد.

با خرید پلاتو می‌توانید از امکانات و آیتم‌های پولی هرکدام از این بازی‌ها استفاده کنید.

صفحه چت روم‌ها در پلاتو

همان‌طور که از اسم این بخش مشخص است در این بخش می‌توانید با افراد مختلف چت کنید. در این بخش لیستی از اتاق‌های مختلف وجود دارد که ظرفیت هر اتاق نیز زیر آن نوشته شده است. هر اتاقی که ظرفیت ورود داشت، شما می‌توانید وارد آن شوید و شروع به چت کنید. امکان چت صوتی نیز در این اپ گنجانده شده است.

سکه بازی پلاتو و خرید کوین پلاتو

صفحه کاربران پلاتو

در این بخش نیز می‌توانید تمام افرادی را که در پلاتو با آن‌ها دوست شده‌اید را به‌صورت یک لیست مشاهده کنید. همچنین گروه‌هایی که عضو آن شده‌اید را می‌توانید در این بخش ببینید. با ضربه زدن روی هرکدام از دوستان می‌توانید وارد صفحه چت مستقیم با آن فرد بشوید. با ضربه زدن روی هر گروه نیز می‌توانید وارد گروه شوید و شروع به گفتگو کنید.

بسته‌های سکه پلاتو در فروشگاه بازی، قسمت لذت‌بخش

نوبت به بخش فروشگاه رسید. ما قصد داریم این بخش را به‌طور مفصل‌تری توضیح بدهیم. همان‌طور که همه شما علاقه‌مندان به بازی‌های آنلاین اطلاع دارید، تقریباً همه بازی‌های آنلاین یک ارز ویژه دارند که باید با پول واقعی آن‌ها را خرید. پلاتو نیز از این قاعده جدا نیست و واحد پولی این بازی سکه پلاتو یا کوین پلاتو نام دارد.

شما در بخش فروشگاه پلاتو می‌توانید با خرید سکه پلاتو، آیتم‌های مختلفی برای حساب خود خریداری کنید. سکه مخصوص پلاتو به شکل یک سکه طلایی است که روی آن یک حرف P حک شده است. با خرید سکه پلاتو می‌توانید از 6 دسته از محصولات پلاتو خریداری کنید. این دسته‌ها را در زیر نام می‌بریم:

 • دسته اختصاصی برای بازی‌ها
 • بنرهای پلاتو
 • خرید تم‌های چت پلاتو
 • خرید کلاه و قاب های پلاتو
 • خرید نشان‌های پلاتو
 • بسته‌ها

هرکدام از این دسته‌ها از محصولات پلاتو شامل محصولات خاصی هستند که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند. در بخش‌های بعدی هرکدام از دسته‌ها را به‌صورت جداگانه توضیح می‌دهیم.

خرید سکه پلاتو برای دسته بازی‌ها در پلاتو

این دسته از محصولات پلاتو همان‌طور که از اسمش پیداست، مربوط به خود بازی‌ها است؛ یعنی هرکدام از محصولات موجود در این بخش را اگر با خرید سکه پلاتو خریداری کنید، به‌صورت مستقیم در بازی شما تأثیر خواهد داشت. این بخش برای کاربران جذاب‌ترین بخش است و بالاترین فروش را دارد. وقتی‌که وارد این بخش شوید، محصولات پلاتو را به‌صورت دسته‌بندی‌شده مشاهده خواهید کرد. هر محصول را که مشاهده می‌کنید، یک آیکون اصلی دارد و یک آیکون کوچک‌تر در بالا و سمت راست آن.

آیکون اصلی نماد خود محصول است و آیکون کوچک بالای آن نماد بازی است که محصول به آن مرتبط است. زمانی که روی هر محصول ضربه بزنید توضیحات آن محصول برای شما نمایان خواهد شد. اگر تصمیم به خرید آن محصول گرفتید و موجودی سکه طلایی پلاتو شما کافی بود، روی گزینه خرید بزنید و آن را بخرید. زمانی که به بازی موردنظر بروید خواهید دید که محصول خریداری‌شده شما در بازی قابل‌مشاهده است؛ به‌عنوان‌مثال این محصول می‌تواند یک میز بیلیارد زیبا با دکور عالی باشد.

محصولات جذاب در بخش بازی‌های پلاتو

در این بخش به‌اختصار بعضی از محصولات پلاتو در بخش اختصاصی برای بازی‌ها را شرح می‌دهیم. محصول Excavation Site درواقع یک میز زیبای بیلیارد است. نام این محصول به معنی سایت حفاری است و دور میز یک فسیل بزرگ دایناسور قرار دارد. اگر این محصول پلاتو را بخرید، میز بیلیارد شما در بازی Pool تغییر خواهد کرد. محصول Petirex مربوط است به بازی Match Monsters. با خرید این محصول می‌توانید کاراکتر بازی خود را تغییر دهید که به شکل یک دایناسور بامزه باشد.

محصول REX به‌صورت مستقیم در بازی Brawlbots مؤثر است. با خرید این محصول پلاتو، تانک شما شبیه به یک دایناسور خشن می‌شود. محصول Jurassic Carnivores در بازی جذاب Table Soccer تأثیرگذار است. با خرید این محصول بازیکنان یا همان مهره‌های بازی شما به این شکل تغییر می‌کنند.

محصول Brachiosaurus Cue در بازی Pool مؤثر است. شما با خرید این محصول پلاتو چوب بیلیارد خود را به شکل این دایناسور در خواهید آورد. محصول Pterodactyl Cue نیز در بازی Pool به‌صورت مستقیم تأثیر دارد و چوب بیلیارد شما را تغییر می‌دهد.

خرید سکه پلاتو برای بازی ها

تعدادی از محصولات اختصاصی بازی‌ها

بنرهای اپ پلاتو

در این بخش از فروشگاه پلاتو، شما بنرها را مشاهده می‌کنید. بنرها یکی دیگر از محصولات پلاتو هستند. کاربرد بنرها در پروفایل شما است. زمانی که بخواهید یک پس‌زمینه خوب برای پروفایل خود داشته باشید باید یکی از این بنرها را خریداری کنید. بعد از خرید هر یک از این بنرها، در بخش پروفایل روی بنر پشت عکس خود ضربه بزنید و بنر خریداری‌شده در دسترس خواهد بود.

شما می‌توانید با ضربه زدن روی عکس پروفایل خود در بالای تصویر و سپس زدن روی پس‌زمینه پروفایل خود نیز به صفحه خرید بنرها منتقل شوید؛ پس به یاد داشته باشید اگر می‌خواهید یک پروفایل زیبا داشته باشید، نیاز به خرید یک بنر جذاب دارید.

خرید بنرهای پلاتو از داخل اپ

محصول Earth Before Time یک تم زیبا و پرفروش است که در پس‌زمینه پروفایل شما می‌توانید خودنمایی کند. محصول Dinoscape یک پس‌زمینه زیبای کارتونی از دایناسورها است که علاقه‌مندان زیادی دارد. دیگر محصولات پلاتو نیز در این بخش همین کاربردی را دارند و پروفایل شما را جذاب‌تر می‌کنند؛ اما بعضی بنرها مثل Triceratops متحرک هستند. با خرید این محصول پلاتو، شما می‌توانید یک بنر متحرک در پس‌زمینه پروفایل خود داشته باشید که بسیار جذاب است.

تم‌های چت پلاتو

این محصول پلاتو در بخش چت خودش را نشان می‌دهد. زمانی که یکی از تم‌های چت را خریداری کنید، تم صفحه چت شما تغییر می‌کند. اگر می‌خواهید یک صفحه چت ویژه و خاص داشته باشید حتماً یکی از این تم‌های چت را خریداری کنید تا دیگران با دیدن آن شگفت‌زده شوند.

خرید تم‌های پلاتو با استفاده از سکه پلاتو

تم T-Rex Bubble یک تم جالب و جذاب برای صفحه چت شما است؛ پس از خرید این تم تمام متون ارسالی شما در صفحه چت، در سر بنفش یک تی رکس بامزه ارسال می‌شود. هرکدام از این تم‌ها قابلیت‌های خاصی دارند. بعضی از این تم‌ها کل صفحه چت شما را تغییر می‌دهند.

کلاه و قاب های پلاتو

کلاه و قاب یکی دیگر از محصولات پلاتو هستند که خیلی هم جالب‌اند. این محصولات شامل یک سری قاب‌های جذاب، کلاه و عینک و خیلی چیزهای دیگر هستند که با خرید هرکدام می‌توانید عکس پروفایل خود را جذاب‌تر نشان دهید؛ به‌عنوان‌مثال یکی از این محصولات می‌تواند یک عینک کارتونی باشد که روی عکس واقعی شما می‌افتد.

تعدادی از قاب‌های بامزه در فروشگاه پلاتو

محصول Dinosaur Skull را خریداری کنید تا یک جمجمه دایناسور دور سر شما در عکس آواتارتان قرار بگیرد. قاب‌های Triceratops و T-Rex Frame نیز مثل قاب قبلی پس‌ازاینکه خریداری شدند، دور سر شما در عکس پروفایلتان قرار می‌گیرند. قاب زیبای Pride Frame و Jurassic Babies هم یک قاب زیبا دور عکس پروفایل شما قرار می‌دهند. کلاه Dino Hat نیز یک کلاه دایناسوری روی سر شما در عکس پروفایلتان ایجاد می‌کند.

نشان‌های کاربری پلاتو

بخش نشان‌ها یکی دیگر از محصولات پلاتو است. این بخش جذابیت زیادی برای خیلی‌ها دارد. با خرید هرکدام از این نشان‌ها می‌توانید آن‌ها را در کلکسیون خود داشته باشید و یا در چت‌ها از آن‌ها استفاده کنید و... . برای خرید هرکدام روی آن ضربه بزنید و سپس درصورتی‌که موجودی سکه‌های شما کافی است، آن را خرید کنید.

خرید سکه پلاتو

بسته‌ها و سکه بازی پلاتو

بسته‌ها نیز پیشنهادهای جالبی هستند. در این بخش از محصولات پلاتو شما می‌توانید یک بسته از محصولات را خریداری کنید؛ به‌عنوان‌مثال این بسته می‌تواند شامل 1 زمین فوتبال و 3 تیم فوتبال باشد. نکته قابل‌توجه درباره این بسته‌ها این است که اگر این محصولات را جداگانه خریداری کنید باید پول بیشتری پرداخت کنید. خرید بسته‌ها از نظر اقتصادی بسیار به‌صرفه‌تر نسبت به خرید تک تک آیتمها با سکه پلاتو است.

بهترین بسته‌های پلاتو، به‌صرفه با جوایز نفیس

محصول Table Soccer Delight Starter Kit یک خرید عالی و به‌صرفه است. با خرید این محصول شما می‌توانید 3 تیم فوتبال و یک زمین ‌بازی را داشته باشید. خرید این محصول نسبت به خرید تک‌تک این محصولات 75 درصد تخفیف دارد.

محصول Pool Classic Starter Kit هم یکی دیگر از محصولات پلاتو است که طرفداران زیادی دارد. با خرید این بسته شما 3 چوب بیلیارد و 1 میز بیلیارد جدید خواهید داشت. محصول جذاب Basketball Bundle یک پک عالی از 9 توپ بسکتبال است. محصول Table Soccer Classic Starter Kit نیز یک بسته عالی و به‌صرفه است. با خرید این محصول شما 3 تیم فوتبال و 1 زمین ‌بازی خواهید داشت. خرید این بسته 75 درصد برای شما سود دارد.

در آخر باید بگوییم که پلاتو نه‌تنها یک اپ بازی خوب، بلکه یک شبکه اجتماعی خوب نیز است. بازی و وقت گذرانی در این اپ می‌تواند برای تمامی اعضای خانواده بسیار جذاب و سرگرم‌کننده باشد. شما در این اپ امکاناتی خواهید داشت که تقریباً در هیچ برنامه دیگری تجربه نخواهید کرد. حالا وقت آن رسیده که خواندن این متن را بس کنید. گوشی خود را بردارید و همین حالا سکه‌های پلاتو را خریداری کنید. با خرید این سکه‌ها شما امکان استفاده از محصولات پلاتو را نیز خواهید داشت.

دیدگاه‌های کاربران

 (5)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

هادی رضایی

سلام خسته نباشید واقعا کارتون عالیه، سریع و به موقع مرسی

sogand

بهترین سایته من زیاد خرید میکنم ازشون سریع و بموقع انجامش میدن ممنونم ازتون

Farbodrahimi

بهترین سایته واقعا من تنها سایتیه ک تو تمام عمرم ازش خرید کردم هم قیمتاش عالین هم سریعن و هم امنیتش عالیه ممنون از سایت معتبر و خوبتون

نگار

عالی بود

بهرام

مرسی از سرعت عمل بالا