خرید کارگر کلش اف کلنز

شما اینجا هستید:

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما


خرید بسته سازنده کلش، خرید کارگر کلش

اگر شما هم به تازگی بازی کلش اف کلنز را شروع کرده باشید قطعا اولی چیزی که توجه شما را جلب خواهد کرد بسته خرید کارگر کلش اف کلنز است. در ابتدای بازی شما 2 کارگر دارید و برای خرید کارگر سوم کلش نیاز به 500 جم و برای خرید کارگر چهارم به 1000 جم و در نهایت برای ازاد کردن کارگر پنجم به 2000 جم نیاز خواهید داشت.

البته به جز خرید جم کلش و استفاده از آن برای باز کردن کارگرها شما راه حل دیگه‌ای نیز دارید. آن هم استفاده از پیشنهادات ویژه بازی است که در زیر قرار داده شده است.

خرید کارگر کلش اف کلنز

چند نکته مهم در مورد خرید کارگر کلش اف کلنز:

  • اگر تصمیم به هزینه کردن برای بازی و خرید کارگر دارید. خیلی بهتره که همان ابتدای بازی این کار را انجام دهید. چون در لول های پایین و زمانی که بازی را تازه شروع کردید ( کمترین 3 ماه از شروع بازی میگذرد)
  • تمام آپدیت‌های شما با زمان‌ها نسبتا کم از چند دقیقه تا نهایت چند ساعت خواهد بود. در اینجا داشتن کارگر زیاد به رشد سریع تر شما در بازی بسیار کمک می‌کند. در حالی که وقتی لول شما بالا میرود برای آپدیت هر ساختمان به منابع بسیار بیشتر و زمان چند روز تا گاها چند هفته نیاز خواهید داشت.
  • در لولهای بالاتر بازی شما منابع لازم برای آپدیت را به سختی می‌توانید گیر بیاورید و به همین دلیل اکثر اوقات یکی دو کارگر شما بیکار خواهند بود.
  • البته اگر عجله ندارید و می‌خواهید سر فرصت و آهسته آهسته در بازی پیشرفت کنید می‌توانید به جای خرید کارگر کلش اف کلنز، تمام 5 کارگر که ماکسیمم تعداد کارگر بازی است را نیز به رایگان بدست آورید.

برای این منظور کافی است که چالش ها و ماموریت های بازی را انجام دهید تا بازی به شما جم رایگان دهد و با تبدیل این جم ها به خانه کارگری بتوانید هر 5 خانه کاگری خود را آزاد کنید.

خرید کارگر کلش اف کلنز

از طرفی اکثر بازیکنان در لول های بالا بیشتر دنبال خرید بلیت طلایی کلش هستند چون با جوایزی که میده خیلی سریع تر میشه مخزن طلا و اکسیر را پر کرد و ساختمان های دفاعی و تهاجمی خود در بازی را ارتقا داد.

نکته مهم بعدی در مورد خرید کارگر کلش اف کلنز، خرید کارگر ششم کلش اف کلنز می‌باشد. که این پیشنهاد فقط یک بار و در اولین فصل بازی برای ترغیب بازیکنان به خرید بلیت طلایی انجام می‌شود. بعد از این فصل دیگر امکان خرید کارگر ششم بازی از فروشگاه بازی حذف شد.

آخرین نکته مهم این بخش استفاده از استاد کارگر (کارگر دهکده دوم کلش) در دهکده اصلی می‌باشد که در آپدیت جدید بازی برای آپدیت برخی از ساختمان های دفاعی مثل برج تیرکمان دار یا توپ می‌توان از کارگر دهکده دوم استفاده کرد. ( البته این به شرطی است که خود استار کارگر در دهکده شما مشغول آپدیت ساختمانی نباشد و به اصطلاح آزاد باشد)

اشتراک در
اطلاع از
guest
27 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها