خرید کارگر کلش اف کلنز

سازنده: سوپرسل

  • 5.0
  • 34.3k

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما


خرید بسته سازنده کلش، خرید کارگر کلش

اگر شما هم به تازگی بازی کلش اف کلنز را شروع کرده باشید قطعا اولی چیزی که توجه شما را جلب خواهد کرد بسته خرید کارگر کلش اف کلنز است. در ابتدای بازی شما 2 کارگر دارید و برای خرید کارگر سوم کلش نیاز به 500 جم و برای خرید کارگر چهارم به 1000 جم و در نهایت برای ازاد کردن کارگر پنجم به 2000 جم نیاز خواهید داشت.

البته به جز خرید جم کلش و استفاده از آن برای باز کردن کارگرها شما راه حل دیگه‌ای نیز دارید. آن هم استفاده از پیشنهادات ویژه بازی است که در زیر قرار داده شده است.

خرید کارگر کلش اف کلنز

چند نکته مهم در مورد خرید کارگر کلش اف کلنز:

  • اگر تصمیم به هزینه کردن برای بازی و خرید کارگر دارید. خیلی بهتره که همان ابتدای بازی این کار را انجام دهید. چون در لول های پایین و زمانی که بازی را تازه شروع کردید ( کمترین 3 ماه از شروع بازی می‌گذرد)
  • تمام آپدیت‌های شما با زمان‌ها نسبتا کم از چند دقیقه تا نهایت چند ساعت خواهد بود. در اینجا داشتن کارگر زیاد به رشد سریع تر شما در بازی بسیار کمک می‌کند. در حالی که وقتی لول شما بالا می‌رود برای آپدیت هر ساختمان به منابع بسیار بیشتر و زمان چند روز تا گاها چند هفته نیاز خواهید داشت.
  • در لولهای بالاتر بازی شما منابع لازم برای آپدیت را به سختی می‌توانید گیر بیاورید و به همین دلیل اکثر اوقات یکی دو کارگر شما بیکار خواهند بود.
  • البته اگر عجله ندارید و می‌خواهید سر فرصت و آهسته آهسته در بازی پیشرفت کنید می‌توانید به جای خرید کارگر کلش اف کلنز، تمام 5 کارگر که ماکسیمم تعداد کارگر بازی است را نیز به رایگان بدست آورید.

برای این منظور کافی است که چالش ها و ماموریت های بازی را انجام دهید تا بازی به شما جم رایگان دهد و با تبدیل این جم ها به خانه کارگری بتوانید هر 5 خانه کاگری خود را آزاد کنید.

خرید کارگر کلش اف کلنز

از طرفی اکثر بازیکنان در لول های بالا بیشتر دنبال خرید بلیت طلایی کلش هستند چون با جوایزی که میده خیلی سریع تر میشه مخزن طلا و اکسیر را پر کرد و ساختمان های دفاعی و تهاجمی خود در بازی را ارتقا داد.

نکته مهم بعدی در مورد خرید کارگر کلش اف کلنز، خرید کارگر ششم کلش اف کلنز می‌باشد. که این پیشنهاد فقط یک بار و در اولین فصل بازی برای ترغیب بازیکنان به خرید بلیت طلایی انجام می‌شود. بعد از این فصل دیگر امکان خرید کارگر ششم بازی از فروشگاه بازی حذف شد.

آخرین نکته مهم این بخش استفاده از استاد کارگر (کارگر دهکده دوم کلش) در دهکده اصلی می‌باشد که در آپدیت جدید بازی برای آپدیت برخی از ساختمان های دفاعی مثل برج تیرکمان دار یا توپ می‌توان از کارگر دهکده دوم استفاده کرد. ( البته این به شرطی است که خود استار کارگر در دهکده شما مشغول آپدیت ساختمانی نباشد و به اصطلاح آزاد باشد)

دیدگاه‌های کاربران

 (28)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

وحید ملجایی

سلام، فوق‌العاده سایت و مجموعه ی عالی و معتبر با افراد متعهدیی هستن، واقعاً خوشحالم بابت وجود سایت 1000 جم و ممنونم بابت کار و رفتار عالی و صادقانه و دوست داشتنی شون🙏❤️

miad

عالی و بی نظیر. با اینکه روز تعطیل سفارش دادم ولی زیر 1 ساعت انجام شد.

محمد جواد جعفری مقدم

سلام من ۵ تا کارگر دارم، اگه خرید کارگر ۵ کنم آیا ۲۰۰۰ جم بهم میده؟؟؟؟

پشتیبانی هزارجم

سلام اگر کارگر پنجم رو فعال دارید نمیتونید این افر رو خریداری کنید.

rexxx

چجوری بدون رمز پویا خرید کنم

پشتیبانی هزارجم

سلام به پشتیبانی انلاین سایت پیام بدید راهنمایی تون کنن.

کشاورزیان

سلام دوست عزیز گرانقدر من پادگان سیاه و پادگان واردگاه نظامی چطوری میشه خرید کرد خواهش میکنم کمکم کنید باتشکر فراوان

هانی

سلام من 4کارگر دادم اگه بخوام 5 بخرم چقدر جم بهم میده لطفاً بگین

پشتیبانی هزارجم

سلام شما باید بسته زیر رو خرید کنید: بسته سازنده کلش اف کلنز خانه کارگری پنجم کلش + ۲۰۰۰ جم هدیه که به جز خانه کارگری پنجم، 2000 جم به شما هدیه میده

اریا

من گارگر ۳ رو دارم اگر گارگر ۳ بخرم چی میشه

پشتیبانی هزارجم

سلام خریدتون لغو میشه و کیف پول تون تو سایت شارژ میشه. سعی کنید ایتم درست رو خرید کنید حتما

رضا

سلام من دوتا کارگر دارم میخاستم بدونم اگه کارگر ۳رو از اینجا بخرم با جم هاش میتونم کارگر چهارم رو خودم از فروشگاه بازی بخرم؟؟؟

پشتیبانی هزارجم

سلام کارگر سوم رو که بخرید بهتون 500 جم میده. برای خرید گارگر چهارم با جم از داخل فروشگاه بازی به 1000 جم نیاز دارید

king

2000تا جم به بیلدر بیط بدی چالش های کلبهO. T. T. Oرو در بیلدر بیس بری 6 کارگره میشی

Amir

سلام راهی برای باز کردن کارگر ششم وجود نداره؟