خرید آفرهای بازی Doomsday: Last Survivors

روش خرید آفرهای بازی Doomsday: Last Survivors

جهت خرید جم دومزدی و یا جوایز روزانه یا پرمیوم پک ها یا آفرهای بازی Doomsday دومزدی (Doomsday: Last Survivors – روز قیامت: اخرین بازماندگان) یا خرید پرمیوم پس Doomsday و دیگر پیشنهادهای موجود در فروشگاه این بازی از بسته مورد نظرتون عکس بگیرید و با شماره واتساپ 09934039107 هماهنگ نمایید تا بسته انتخابی براتون خریداری شود.

به آخر دنیا نزدیک شده ایم و زامبی ها در حال شکل دادن اتحاد خود علیه بشریت هستند. شما به عنوان فرمانده انسان ها وظیفه هماهنگی و مقابله با زامبی ها را دارید.

دومز دی یک بازی استراتژی بقا با قابلیت رقابت همزمان چند نفره هست که در زمان و محیط واقعی اتفاق میفتد. در اینده ای نه چندان دور که جهان به دست زامبی ها می افتد، بازماندگان برای ادامه حیات خود و بقیه انسان ها ناچار به مبارزه و جنگیدن تا پای جان هستند. وظیفه شما ساخت پناهگاه و مدیریت انها است.

آفرهای بازی Doomsday: Last Survivors

گیم پلی جدید دفاع از برج:

انسان های زنده مانده به شما ملحق میشوند، از انها برای مقابله با دیگر دشمنان و زامبی ها و گروه های دیگر استفاده کنید. و با ساخت برج های دفاعی و قلعه و…  خود را از برابر تهاجم دیگران محفوظ کنید.

خرید آفرهای بازی Doomsday: Last Survivors

مزایای خرید جم دومزدی و آفر بازی Doomsday: Last Survivors

خرید جم دومزدی، خرید کدهای تخفیف سرورهای جدید بازی، خرید پک های پرمیوم دومزدی، بوست های روزانه – جم و آفرهای بازی Doomsday

در بازی Doomsday برای تکمیل سریع تر مهارت ها و تشکیل اتحاد قوی تر میتوانید با خرید افر های Doomsday (خرید برای بقا در برابر زامبی ها) سرعت پیشرفت خود را به شکل چشم گیری افزایش بدید.

بقای اصلح:

بچه ها و زنان و افراد غیر نظامی رو در پناهگاه خود جمع اوری کنید و انها را اموزش دهید تا از اخر زمان جان سالم به در ببرید و یا با ایجاد اتحاد بین خود و دیگر بازیکنان بازی یک قبیله قوی تشکیل دهید و با ان به دیگر پناهگاه ها حمله کنید و انها رو به تسخیر خود در اورید.

یک تجربه واقعی روز قیامت:

موتور گرافیکی قوی با قابلیت شبیه سازی کره زمین و امکان زوم کردن روی پناهگاه های دیگران و مشاهده زامبی ها و مسیر حرکت انها با استفاده از ماهواره و هوش مصنوعی، که امکان یک تجربه فوق العاده و بی نظیر را برای شما فراهم میکند. شما در یک دنیای بی رحم و وحشی گیر افتاده اید که یا کشته میشوید یا میکشید.

نبردهای استراتژیک:

در این بازی شما از هر وسیله ای که پیدا میکنید باید برای زنده ماندن خود استفاده کنید. همچنین نیروهای خود را اموزش دهید و برای آنها استراتژی نبرد و جنگ بچینید و مهارت های خود را زیاد کنید تا شاید بتوانید از این میدان جنگ و در مقابله با زامبی ها زنده بیرون بیایید.

قهرمانان منحصر به فرد بازی بقا در برابر زامبی ها:

لباس ها و جلدهای مختلف برای قهرمانان و هیروهای مختلف همراه با استعدادهای منحصر به فرد برای هر قهرمان که با استخدام انها شانس شما برای پیروزی افزایش پیدا میکند.

ایا شما حاضر هستید فرمانده این جنگ شوید و با هوش و مهارت خود از اخر زمان جان سالم به در ببرید و زندگی را دوباره به این سرزمین برگردانید؟

 

جهت خرید جم و یا جوایز روزانه یا پرمیوم پک ها یا افرهای بازی دومزدی (Doomsday: Last Survivors روز قیامت: اخرین بازماندگان) یا خرید پرمیوم پس Doomsday و دیگر پیشنهادهای موجود در فروشگاه این بازی از بسته مورد نظرتون عکس بگیرید و با شماره واتساپ 09934039107 سایت هزارجم هماهنگ نمایید تا بسته انتخابی براتون خریداری شود.