خرید گلد دومزدی Doomsday

سازنده: IGG

  • 5.0
  • 570

خرید گلد بازی دومزدی

زمان آن رسیده است تا کنترل جهان را برای نجات بشریت برعهده بگیرد. کور سوی امیدهای مردم باقی‌مانده، فقط به شما است. جهانی در حال نابودی توسط زامبی‌ها در بازی Doomsday در انتظار شماست تا آن را بتوانید از دست مردگان با کمک خرید گلد دومزدی نجات دهید. بازی دومزدی شما را وارد دنیایی خواهد کرد که احتمال دارد در سال‌های آینده آن را در محیط پیرامونمان تجربه کنیم، جهانی که توسط موجوداتی مرده اما در واقعیت زنده در حال تصرف است. زمانی که دنیا به دست مردگان بیافتد کنترل آن کار اصلا آسانی نخواهد بود، شما باید بتوانید این غیر ممکن را در بازی با کمک گرفتن از طلای Doomsday ممکن کنید. 

گلد بازی دومزدی

داستان بازی Doomsday و اهمیت طلای دومزدی

همه‌ چیز با حجوم وحشتناک زامبی ها به شهرها شروع خواهد شد، تا حدی که هیچ شهر سالمی در کره‌ی زمین باقی نمانده، تمام منابعی که انسان‌ها با آن زندگی می‌کردند توسط زامبی‌ها از بین رفته است. تعداد اندکی از مردم از این حمله‌ها جان سالم بدر بردند. در میان این بازماندگان شما باید بتوانید با تدابیر خود در کنار استفاده بردن از گلد دومزدی به این بازماندگان زندگی دوباره ببخشید. بازی برای شما از یک مکان کوچک در زمینی بدون محصول و خشک شروع خواهد شد، شما باید با استفاده از هوش و خلاقیت خود این زمین را گسترش دهید تا هم‌نوعان خودتان را از دست زامبی‌ها نجات دهید. برای این امر نیاز دارید تا ابتدا سیستم دفاعی خود را با استفاده از گلد Doomsday تقویت کنید، سپس به فکر این باشید تا مردمانی که به سمت شما پناه می‌آورند را اسکان دهید و علاوه بر آن غلات‌شان را تأمین کنید.

بعد از این که توانستید این دو وظیفه‌ی اصلی را با کمک گلد دومزدی انجام دهید، زمان آن خواهد رسید که مردمی که به شما پناه آوردند را برای تقویت ارتش خود ارتقا دهید. با این اوصاف شما سه وظیفه‌ی اصلی در دومزدی دارید. تقویت سیستم دفاعی برای جلوگیری از حمله‌ی زامبی‌ها، تأمین نیاز‌های غذایی و دارویی مردم، تبدیل مردم پناه آورده به نیروی‌ها آموزش دیده. این سه امر شاید در گفتار آسان باشد اما درون بازی کار بسیار دشواری است که به تنهایی نمی‌شود آن را انجام داد. شما می‌توانید این تنهایی را با خرید گلد دومزدی جبران کنید تا در بازی تنها نباشید و زودتر به خواسته‌هایتان برسید.

خرید گلد دومزدی

گلد دومزدی ارز رایج بازی

بازی دومزدی دارای دو واحد پولی است که شما می‌توانید برای پیشرفت بیشتر از آن در بازی بهره ببرید. طلای دومزدی واحد پولی اصلی بازی است که می‌توانید آن را از طریق انجام ماموریت‌ها، فروش آیتم‌ها، جمع‌آوری منابع و خرید با پول واقعی بدست آورید.

دیگر واحد پولی بازی دومزدی که نسبت به گلد دومزدی هم کمیاب‌تر می‌باشد، جم دومزدی است. شما برای بدست آوردن جم باید ماموریت‌ها را به موفقیت به پایان برسانید، زامبی‌های بیشتری شکار کنید و یا این که می‌توانید آن را از طریق سایت ۱۰۰۰جم خریداری کنید.

چه کار‌هایی می‌توان با گلد بازی دومزدی انجام داد؟

  • ساخت ساختمان‌: با استفاده از گلد دومزدی شما می‌توانید ساختمان‌های انبار، خانه، ارودگاه‌ها و... را بسازید و به کمک جم دومزدی به مراحل ساخت آن‌ها سرعت ببخشد تا زودتر به پایان برسند. شما از ساختمان‌ها می‌توانید برای نگهداری منابع، تقویت سیستم دفاعی و جلوگیری از حمله‌‌ی زامبی‌ها بهره ببرید.
  • خرید آیتم‌های خاص: شما با استفاده از گلد دومزدی می‌توانید آیتم‌ها ویژه فروشگاه مانند سلاح، اسکین و داروهای خاص را خریداری کنید. استفاده از این آیتم‌های خاص باعث می‌شود شما زودتر به هدفتان در بازی برسید.
  • ارتقای کاراکتر‌ها: شما با استفاده از گلد دومزدی می‌توانید، قدرت حمله، قدرت دفاع و قدرت سلامتی نیروهایتان را افزایش دهید. افزایش قدرت نیروهای شما باعث می‌شود تا آسان‌تر جلوی زامبی‌ها مقابله کنید.
  • خرید منابع: با استفاده از طلای دومزدی شما می‌توانید منابع‌ اولیه خود مانند سنگ، چوب، آهن و غذا را خریداری کنید تا با استفاده از آن‌ها بتوانید آیتم‌هایی که نیاز دارید را تولید کنید.
  • خرید صندوق‌ها پاداش: شما با گلد و جم دومزدی می‌توانید بسته‌هایی که به صورت پاداش درون فروشگاه قرار گرفته‌اند را خریداری کنید، محتوای این بسته‌ها شامل آیتم‌هایی می‌شود که می‌تواند به شما خیلی کمک کند.

خرید طلای دومزدی

خرید گلد دومزدی از سایت ۱۰۰۰ جم

برای خریداری گلد دومزدی برای تکمیل پیشرفت خود در بازی لازم است تا ابتدا وارد سایت بشوید و صفحه‌ی محصول Doomsday را انتخاب کنید، پس از اینکه وارد صفحه‌ شدید می‌توانید از میان محصولات آیتمی که مدنظر دارید را انتخاب کنید، پس از انتخاب آیتم‌ شما وارد صفحه‌ای خواهید شد که باید اطلاعات اکانت جیمیل یا فیسبوک خود را در اختیار تیم پشتیبانی قرار دهید. بعد از طی کردن این مرحله شما وارد صفحه‌ی درگاه پرداخت خواهید شد تا هزینه‌ی محصول انتخابی خود را واریز کنید، پس از اینکه پرداخت شما نهایی شد محصول انتخابی شما در کمتر از ۱۵ دقیقه الی ۴ ساعت به صورت خودکار در اکانت‌تان در دومزدی شارژ خواهد شد.

چرا باید از ۱۰۰۰جم خرید کنیم؟

سایت ۱۰۰۰جم با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی فروش در آیتم‌های درون برنامه‌ای بازی‌ها برای شما بازی دوستان و علاقه‌مندان به گیم این امکان را به وجود آورده تا در یک بستر امن، بتوانید هر محصولی که در بازی مورد علاقه‌تان نیاز دارید را خرید کنید. سایت ۱۰۰۰جم با یک تیم پشتیبانی قوی در تمام مراحل خرید در کنار شما خواهد بود تا بهترین راهنمایی را به شما بدهد و هر مشکلی که برای شما پیش بیاید را در سریع‌ترین زمان رفع کند. هزارجم در کنار شما است تا شما هموطنان عزیز همانند سایر مردمان کشور‌های دیگر از بازی موردعلاقه‌تان بتوانید با خرید آیتم‌های آن بیشتر لذت ببرید. با هزارجم دنیای دیگری از بازی‌ها را تجربه کنید.

دیدگاه‌های کاربران

 (4)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

امیر حسین

سلام. گلد ماهانه چجوری هست؟؟؟؟

ali

درود بر شما با خرید این بسته روزانه بهتون طلا میده که میتونید تو بازی خرجش کنید و اولش هم بهتون 1999 طلا میده

امیر حسین

روزی چند تا گلد میده؟؟