خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

شما اینجا هستید:

خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

مدت زمان تحویل: بین ۱۵ تا ۶۰ دقیقه

پشتیبانی و پاسخ گویی ۲۴ ساعته

۱۲۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما

در آپدیت ۱۴ فروردین ۹۸ بازی کلش اف کلنز به جز تغییرات ظاهری بازی چند ایتم جذاب و ویژه نیز به بازی اضافه شده است از آن جمله بلیت طلایی کلش اف کلنز بازی می باشد که با خرید این آیتم با هر بار پیروزی در چالش ها، مقدار بیشتری از غنایم و جم را بدست خواهید اورد. از انجایی که اکثر افراد با خرید دلاری به دلیل تحریم ها مشکل دارند، سایت هزار جم امکان خرید اسان و بدون دردسر این ایتم را نیز مانند بقیه محصولات بازی کلش اف کلنز فراهم آورده است. برای خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز از طریق باکس زیر اقدام کنید و بصورت آنی آیتم خود را دریافت نمایید.

——————————————————–

جوایز ویژه بلیت طلایی کلش که با خرید این آیتم در بازی از آنها بهره مند خواهید شد:

۱- جلدها و ظاهر کاملا جدید قهرمانان بازی

۲- اهدا و ساخت سریع ایتم ها با ۱ جواهر (جم)

۳- تقویت سریع تر و بیشتر برای سازنده ها، آزمایشگاه و آموزش

۴- افزایش حجم بانک تا حداکثر ۵ برابر بانک فصل

——————————————–

دلیل خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

فرق جوایز در حالت عادی (سطح نقره ای) و در حالت داشتن گلد پس (سطح طلایی) به قدری زیاد هست که مشوق هر بازیکنی برای خرید گلد پس کلش می‌شود. به طور مثال با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز دسترسی شما به قسمت بوست باز خواهد شد و میتوانید نیروها و ساختمان های خود را با هزینه بسیار کمتر و سرعت سه برابر آپدیت کنید. این قابلیت فقط در حالت داشتن بلیت طلایی (سطح طلایی) فعال می باشد.

همچنین برخی از چالش ها فقط مخصوص بازیکنانی هست که گلد پس کلش اف کلنز دارند و بازیکنان سطح نقره ای از انجام و پاداش های آن محروم می باشند و بسیاری موارد دیگر…..

سطح نقره ای کلش اف کلنز - خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

سطح طلایی - خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

اما تفاوت داشتن و نداشتن بلیت طلایی در قسمت چالش های جدید بازی:

خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

مدت زمان فعال سازی بعد از خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز چقدر است؟

فعال سازی محصول خریداری شده در بازی شما کمتر از ۱۵ دقیقه زمان خواهد برد. نکته بسیار مهم پر کردن صحیح مشخصات خواسته شده در فرم خرید می باشد. در صورت داشتن سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر لطفا به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

برای ورود به صفحه خرید بلیت طلایی کلش به قسمت بالای همین صفحه مراجعه فرمایید و با کلیک روی “خرید محصول” وارد بخش خرید شوید.

 

 

در قسمت چالش های جدید، سه قسمت جدید به بازی اضافه شده است:

الف: چالش های روزانه که هر ۲۴ ساعت آپدیت می‌شود و نوع چالش تغییر می‌کند و شما فقط ۲۴ ساعت فرصت برای انجام آن و دریافت جوایز وقت دارید.

ب: چالش های فعال که تا پایان فصل اعتبار دارد ( فصل آوریل – فصل مه – فصل ژوئن و ….)

نکته مهم در این چالش های جدید خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز می‌باشد که با داشتن آن مقدار جوایر و غنایم بدست آمده از هر پیروزی در چالش، به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا میکند.

ج: چالش های اینده که فقط نوع چالش مشخص است و فعلا قابلیت فعال سازی و انجام ندارن و بیشتر جنبه آگاه سازی و آماده سازی بازیکنان برای رویارویی با چالش هایی است که در چند روز اینده فعال خواهند شد.

(توضیحات تکمیلی در مورد چالش های فصلی و بلیت طلایی را در قسمت پایین همین صفحه مشاهده فرمایید.)

—————————————-

در این بخش سعی میکنیم در مورد بلیت طلایی و چالش های فصلی کلش مرتبط با آن به طور کامل توضیحاتی ارایه دهیم.

همه چیز درباره چالش های فصلی و کارت طلایی کلش اف کلنز:

یکی از نقاط قوت بازی همواره برگزاری چالش ها بین هم کلنی ها و بازیکنان بوده است که تا امروز در قسمت جنگ بین کلن ها ( جنگ بین قبیله ها) تا حدی این انتظار برآورده شده بود ولی در اپدیت جدید بازی این چالش ها رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته است و هر بازیکن با توجه به پاداش ها و جوایزی که برای هر چالش روزانه ، ماهانه یا فصلی در نظر گرفته شده است، تشویق به شرکت در این چالش های جدید خواهد شد. در اینجا دیگر نیازی به عضویت در کلن و یا نیاز به ادمین کلن برای استارت چالش نخواهد بود.

چالش های بلیت طلایی کلش - خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

چالش های جدید به دو دسته کلی سطح نقره ای و سطح طلایی تقسیم بندی شده است. که برای رسیدن به سطح طلایی شما نیاز به داشتن بلیت طلایی یا همان کارت طلایی کلش اف کلنز خواهید داشت.

یه نکته داخل پرانتزی! اصلی ترین فرق بین این دو سطح، افزایش قابل توجه جوایز حاصل از پیروزی در هر نبرد می باشد به این صورت که شما با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز با هر بار پیروزی در یک چالش یا چلنج clash of clans ،از جوایز خیلی زیادتر و بهتری بهره مند خواهید شد.

خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز

 

چالش فصلی دقیقا به چه معناست؟ چند روز یا ماه فرصت برای انجام آن است؟

برعکس اسم آن که چالش فصلی کلش اف کلنز می باشد، شما فقط از اول هر ماه میلادی تا پایان همان ماه فرصت انجام آن را دارید ( یعنی ۳۰ روز) و با آغاز ماه جدید میلادی چالش ها قبلی منقضی شده و چالش های جدید به بازی اضافه خواهد شد. پس همیشه چالش های سنگین تر را در ابتدای هر ماه انتخاب کنید که فرصت کافی برای انجام آن داشته باشید.
چالش های فصلی در بازی کلش اف کلنز به سه صورت تقسیم بندی شده است.

* چالش های روزانه: که فقط ۲۴ ساعت برای انجام آن فرصت دارید.

* چالش های هفتگی: که ۷ روز مهلت برای انجام و بدست آوردن جوایز آن دارید.

* چالش های آینده: که این قسمت صرفا برای اطلاع شما از چلنج های آینده بوده و فعلا امکان انجام آن را نخواهید داشت.

فرق چالش های فصلی با چالش های کلن چیست؟

در چالش های کلن حتما نوع چالش را باید ادمین کلن انتخاب و فعال کند ولی در چالش های فصلی هر بازیکن از ابتدای ماه میلادی تمامی چالش ها رو به صورت باز در اختیار خواهد داشت و بعد از انجام هر چالش همان لحظه پاداش خود را دریافت خواهد کرد و مثل چالش های کلن ( چالش قبیله) نیست که بعد از اتمام دوره به تمامی اعضا کلن تعلق گیرد.

بانک فصلی چیست؟ چه فرقی با مخزن اصلی بازی دارد؟

کلیه جوایز و پاداش های دریافتی در بخش چالش های فصلی به این بانک منتقل می‌شود. در واقع به نوعی نقش مخزن و انبار شماره ۲ شما را خواهد داشت.

از جمله کارایی های جالب این مخزن افزایش ۲ برابری دریافتی شما در نبردها و اتک ها می‌باشد. یعنی اگر شما به طور مثال از یک اتک ۱۰۰ هزار سکه بدست آورده باشید، ۱۰۰ هزار سکه دیگر نیز به بانک فصلی شما اضافه می‌شود! یعنی افزایش دو برابری غنایم بدست آمده از هر نبرد.

البته ظرفیت و حجم این مخزن نیز محدودیت دارد و در حالت عادی (سطح نقره ای) شما قادر به ذخیره سازی ۵ میلیون طلا و ۵ میلیون اکسیر بنفش و ۵۰ هزار اکسیر سیاه یا همان نفت را خواهید داشت.

جالب اینجا که با خرید گلد پس کلش اف کلنز تمامی محدودیت های بالا ۵ برابر بزرگتر خواهد شد! یعنی ۲۵ میلیون طلا و ۲۵ میلیون اکسیر بنفش و ….

خرید گلد پس کلش اف کلنز - خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

و آخرین نکته مهم قابلیت ذخیره مازاد این بانک میباشد. یعنی اگر حجم مجاز مخزن اصلی شما به طور مثال در بازی ۴ میلیون طلا باشد و شما در بانک فصلی خود مثلا ۵ میلیون طلا داشته باشید، با انتقال از مخزن فصلی به مخزن اصلی، ظرفیت و حجم مخزن اصلی شما به طور موقت به ۵ میلیون افزایش پیدا خواهد کرد و هیچ سکه و طلایی از دست نخواهید داد.

فرق بلیت طلایی و کارت طلایی و یا گلد پس (Gold pass) چیست؟

با توجه به سوال برخی از بازیکنان در مورد فرق این سه عبارت بالا، باید گفت هر سه به یک معنی بوده و با توجه به ترجمه های عبارت ” Gold pass ” اسامی مختلف به آن نسبت می‌دهند. مثل عبور طلا یا گلد پس یا کارت طلایی کلش اف کلنز و …

  • میخوام بلیت طلایی را برای بازی خود فعال کنم. چطوری؟

بلیت طلایی ۵ دلار می باشد و در صورت تمایل باید به صورت ماهانه تمدید شود. برای خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز و دریافت جزییات بیشتر لطفا به قسمت بالای همین صفحه مراجعه فرمایید.

آیا میتونم بدون استفاده از پسورد جیمیل یا اپل ایدی از شما خرید کنم؟

بله با فعال کردن سوپرسل ایدی و انتخاب گزینه سوپرسل ایدی در هنگام خرید بلیت طلایی کلش ، سایت به طور اتومات از شما دیگه پسورد نمیخواد و شما بدون دادن پسورد اکانت خود به ما، میتوانید یک خرید راحت و امن رو تجربه کنید. اتفاقا توصیه ما هم همیشه استفاده از اکانت سوپرسل ایدی برای انجام خرید ها میباشد چون هم مسئولیت کمتری برای ما دارد و هم خرید شما با سرعت خیلی بیشتری انجام میشود.

سوالات متداول خرید بلیت طلایی کلش

با کارت های ایرانی میتونیم بلیت طلایی کلش رو بخریم؟

بله ، در سایت ۱۰۰۰جم میتونین با کارت های عضو شتاب خرید کنین.

آیا بلیت طلایی کلش همون گلد پس کلش هست؟

بله به اسم های مختلفی شناخته میشه

بعد از پرداخت آیتم در چند دقیقه ارسال می‌شود؟

حداکثر تا ۱۵ دقیقه بعد پرداخت وجه ، آیتم برای شما ارسال می‌شود

مطالب آموزشی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *