خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

سازنده: سوپرسل

 • 5.0
 • 136.9k

جهت خرید بلیت طلایی کلش، از باکس بالا بر روی خرید آیتم کلیک نمایید. در مرحله بعد فرم خرید را با دقت کامل پر نمایید. خرید شما درصورت صحیح بودن اطلاعات فرم خرید، در سریعترین زمان انجام خواهد شد.

درصورت نیاز به هرگونه راهنمایی با پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید.

خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز و جوایز آن

در آپدیت 14 فروردین 98 بازی کلش اف کلنز به جز تغییرات ظاهری بازی چند آیتم جذاب و ویژه نیز به بازی اضافه شده است از آن جمله بلیت طلایی کلش اف کلنز می باشد که با خرید این آیتم با هر بار پیروزی در چالش ها، مقدار بیشتری از غنایم و جم را بدست خواهید آورد. همزمان علاوه بر بلیت طلایی در کلش اف کلنز، در بازی دیگر شرکت سوپرسل نیز بلیت طلایی کلش رویال اضافه شد.

از آنجایی که اکثر افراد با خرید دلاری به دلیل تحریم ها مشکل دارند، سایت هزار جم امکان خرید آسان و بدون دردسر این آیتم را نیز مانند بقیه محصولات بازی کلش اف کلنز فراهم آورده است. برای خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز از طریق باکس زیر اقدام کنید و بصورت آنی آیتم خود را دریافت نمایید. جوایز ویژه خرید بلیط طلایی کلش  در بازی از آنها بهره مند خواهید شد:

 1. جلدها و ظاهر کاملا جدید قهرمانان کلش
 2. اهدا و ساخت سریع ایتم ها فقط با 1 جم
 3. تقویت سریع تر و بیشتر برای سازنده ها، آزمایشگاه و آموزش نیروها
 4. افزایش ظرفیت نگه‌داری سکه تا حداکثر 5 برابر بانک فصل با خرید بلیط طلایی کلش

فرق جوایز در حالت عادی (سطح نقره ای) و در حالت خرید گلد پس کلش (سطح طلایی) به قدری زیاد هست که مشوق هر بازیکنی برای خرید گلد پس کلش می‌شود. به طور مثال با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز دسترسی شما به قسمت بوست باز خواهد شد و می‌توانید نیروها و ساختمان های خود را با هزینه بسیار کمتر و سرعت سه برابر آپدیت کنید.

این قابلیت فقط در حالت داشتن بلیت طلایی (سطح طلایی) فعال می باشد. همچنین برخی از چالش ها فقط مخصوص بازیکنانی هست که گلد پس کلش اف کلنز دارند و بازیکنان سطح نقره ای از انجام و پاداش های آن محروم می باشند و بسیاری موارد دیگر….. . اما تفاوت داشتن و نداشتن بلیت طلایی در قسمت چالش های جدید بازی:

مدت زمان فعالسازی خرید بلیت طلایی کلش

فعال سازی محصول خریداری شده در بازی شما کمتر از 15 دقیقه زمان خواهد برد. نکته بسیار مهم پر کردن صحیح مشخصات خواسته شده در فرم خرید می باشد. در صورت داشتن سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر لطفا به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

برای ورود به صفحه خرید بلیت طلایی ارزان کلش اف کلنز به قسمت بالای همین صفحه مراجعه فرمایید و با کلیک روی "خرید محصول" وارد بخش خرید شوید.

در قسمت چالش ها سه قسمت جدید به بازی اضافه شده است:

 1.  چالش های روزانه که هر 24 ساعت آپدیت می‌شود و نوع چالش تغییر می‌کند و شما فقط 24 ساعت فرصت برای انجام آن و دریافت جوایز وقت دارید.
 2. چالش های فعال که تا پایان فصل اعتبار دارد ( فصل آوریل – فصل مه – فصل ژوئن و ….)
 3. چالش های آینده که فقط نوع چالش مشخص است و فعلا قابلیت فعال سازی و انجام ندارن و بیشتر جنبه آگاه سازی و آماده سازی بازیکنان برای رویارویی با چالش هایی است که در چند روز آینده فعال خواهند شد.

نکته مهم: در این چالش های جدید خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز می‌باشد که با داشتن آن مقدار جوایز و غنایم بدست آمده از هر پیروزی در چالش، به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.

در این بخش سعی می‌کنیم در مورد بلیت طلایی و چالش های فصلی کلش مرتبط با آن به طور کامل توضیحاتی ارائه دهیم.

همه چیز درباره چالش های فصلی و خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

یکی از نقاط قوت بازی کلش اف کلنز همواره برگزاری چالش ها بین هم کلنی ها و بازیکنان بوده است که تا امروز در قسمت جنگ بین کلن ها ( جنگ بین قبیله ها) تا حدی این انتظار برآورده شده بود ولی در آپدیت جدید بازی این چالش ها رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته است و هر بازیکن با توجه به پاداش ها و جوایزی که برای هر چالش روزانه، ماهانه یا فصلی در نظر گرفته شده است، تشویق به شرکت در این چالش های جدید خواهد شد.

در اینجا دیگر نیازی به عضویت در کلن و یا نیاز به ادمین کلن برای استارت چالش نخواهد بود. چالش های جدید به دو دسته کلی سطح نقره ای و سطح طلایی تقسیم بندی شده است. که برای رسیدن به سطح طلایی شما نیاز به خرید بلیت طلایی کلش یا همان خرید کارت طلایی کلش اف کلنز خواهید داشت.

یک نکته داخل پرانتزی! اصلی ترین فرق بین این دو سطح، افزایش قابل توجه جوایز حاصل از پیروزی در هر نبرد می باشد به این صورت که شما با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز با هر بار پیروزی در یک چالش یا چلنج clash of clans، از جوایز خیلی زیادتر و بهتری بهره مند خواهید شد.

خرید بلیط طلایی کلش ارزان

چالش فصلی دقیقا به چه معناست؟ چند روز یا ماه فرصت برای انجام آن است؟

برعکس اسم آن که چالش فصلی کلش اف کلنز می باشد، شما فقط از اول هر ماه میلادی تا پایان همان ماه فرصت انجام آن را دارید ( یعنی 30 روز) و با آغاز ماه جدید میلادی چالش ها قبلی منقضی شده و چالش های جدید به بازی اضافه خواهد شد. پس همیشه چالش های سنگین تر را در ابتدای هر ماه انتخاب کنید که فرصت کافی برای انجام آن داشته باشید. چالش های فصلی در بازی کلش اف کلنز به سه صورت تقسیم بندی شده است.

 • چالش های روزانه: که فقط 24 ساعت برای انجام آن فرصت دارید.
 • چالش های هفتگی: که 7 روز مهلت برای انجام و بدست آوردن جوایز آن دارید.
 • چالش های آینده: که این قسمت صرفا برای اطلاع شما از چلنج های آینده بوده و فعلا امکان انجام آن را نخواهید داشت.
فرق چالش های فصلی با چالش های کلن چیست؟

در چالش های کلن حتما نوع چالش را باید رئیس کلن انتخاب و فعال کند ولی در چالش های فصلی هر بازیکن از ابتدای ماه میلادی تمامی چالش ها رو به صورت باز در اختیار خواهد داشت و بعد از انجام هر چالش همان لحظه پاداش خود را دریافت خواهد کرد و مثل چالش های کلن ( چالش قبیله) نیست که بعد از اتمام دوره به تمامی اعضا کلن تعلق گیرد.

بانک فصلی چیست؟ چه فرقی با مخزن اصلی بازی دارد؟

کلیه جوایز و پاداش های دریافتی در بخش چالش های فصلی به این بانک منتقل می‌شود. در واقع به نوعی نقش مخزن و انبار شماره 2 شما را خواهد داشت. از جمله کارایی های جالب این مخزن افزایش 2 برابری دریافتی شما در نبردها و اتک ها می‌باشد. یعنی اگر شما به طور مثال از یک اتک 100 هزار سکه بدست آورده باشید، 100 هزار سکه دیگر نیز به بانک فصلی شما اضافه می‌شود! یعنی افزایش دو برابری غنایم بدست آمده از هر نبرد.

البته ظرفیت و حجم این مخزن نیز محدودیت دارد و در حالت عادی (سطح نقره ای) شما قادر به ذخیره سازی 5 میلیون طلا و 5 میلیون اکسیر بنفش و 50 هزار اکسیر سیاه یا همان نفت را خواهید داشت. جالب اینجا که با خرید گلد پس کلش یا همان خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز  تمامی محدودیت های بالا 5 برابر بیشتر خواهد شد! یعنی 25 میلیون طلا و 25 میلیون اکسیر بنفش و ….

خرید بلیط طلایی کلش و جوایز آن

آخرین نکته مهم قابلیت ذخیره مازاد این بانک می‌باشد. یعنی اگر حجم مجاز مخزن اصلی شما به طور مثال در بازی 4 میلیون طلا باشد و شما در بانک فصلی خود مثلا 5 میلیون طلا داشته باشید، با انتقال از مخزن فصلی به مخزن اصلی، ظرفیت و حجم مخزن اصلی شما به طور موقت به 5 میلیون افزایش پیدا خواهد کرد و هیچ سکه و طلایی از دست نخواهید داد.

فرق بین بلیت طلایی و کارت طلایی و یا گلد پس کلش (Gold pass) چیست؟

با توجه به سوال برخی از بازیکنان در مورد فرق این سه عبارت بالا، باید گفت هر سه به یک معنی بوده و با توجه به ترجمه های عبارت ” Gold pass ” اسامی مختلف به آن نسبت می‌دهند. مثل عبور طلا یا گلد پس یا خرید کارت طلایی کلش اف کلنز و …

میخواهم خرید بلیت طلایی کلش رو انجام بدم و برای بازی خود فعال کنم. چطوری؟

بلیت طلایی بازی کلش 5 دلار می باشد و در صورت تمایل باید به صورت ماهانه تمدید شود. برای خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز و دریافت جزئیات بیشتر لطفا به قسمت بالای همین صفحه مراجعه فرمایید.

آیا میتونم بدون استفاده از پسورد جیمیل یا اپل ایدی از شما خرید کنم؟

بله با فعال کردن سوپرسل آیدی و انتخاب گزینه سوپرسل آیدی در هنگام خرید بلیت طلایی کلش، سایت به طور اتومات از شما دیگه پسورد نمیخواد و شما بدون دادن پسورد اکانت خود به ما، می‌توانید یک خرید راحت و امن رو تجربه کنید. اتفاقا توصیه ما هم همیشه استفاده از اکانت سوپرسل آیدی برای انجام خرید‌ها می‌باشد چون هم مسئولیت کمتری برای ما دارد و هم خرید شما با سرعت خیلی بیشتری انجام می‌شود.

سوالات متداول  در مورد خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

 • با کارت های ایرانی میتونیم خرید بلیت طلایی کلش رو انجام بدم؟

بله، در سایت ۱۰۰۰جم میتونین با کارت های عضو شتاب خرید کنین.

 • آیا بلیت طلایی کلش همون گلد پس کلش اف کلنز هست؟

بله به اسم های مختلفی شناخته میشه.

 • بعد از پرداخت آیتم در چند دقیقه ارسال می‌شود؟

حداکثر بین 15 تا ۶۰ دقیقه بعد پرداخت، آیتم برای شما ارسال می‌شود

 

دیدگاه‌های کاربران

 (122)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

وحید نجفی

همه ی کامنت های اینجا رو می خونم و میبینم که مثبته، و من فکر می کنم که کامنت های منفی رو پاک می کنن. من سه ماه پشت سر هم بلیط طلایی رو واسه 2تا اکانت مختلف از این سایت خریدم، و هر دفعه خیلی سریع انجام میشد. این ماه هم همین کار رو کردم ولی بعد از اینکه چک کردم دیدم فقط واسه یکی از اکانت ها خریداری شده در حالی که من واسه 2 تا اکانت پول دادم. الان بیشتر از یک هفته از اون سفارش می گذره و اکانت من هنوز بلیط نداره و پول رو هم بر نگردوندن. خدا نکنه مشکل اینجوری واسه کسی پیش بیاد که مجبور بشه به پشتیبانی سایت پیام بده. هر نیم ساعت یه جواب سر بالا بهت میدن و فقط میگن بررسی می کنیم.

پشتیبانی هزارجم

یکی از خریدهای شما انجام شده و یکی دیگه به دلیل اینکه کد سوپرسل رو نتونستید بفرستید برگشت خورده به کیف پول تون تو سایت. با اطلاعات صحیح مجدد برای بازی دیگه تون ثبت سفارش کنید انجام بشه.

ابوالفضل رنجبر

دست درد نکنه ممنون از خدمتتون

Mehdi Ramezani

با سلام و خسته نباشید خدمت شما و تیم محترمتون .. آیا در روزهای تعطیل هم سفارش انجام میشه ؟ ممنون میشم پاسخ بدید

ali

درود بر شما بله ما همه روزه هستیم

ابوالفضل

سلام وقتتون بخیر اگر برای ۱ فصل کلش آف کلنز بلیط طلایی بخریم فصل تموم بشه دوباره باید برای فصل بعدی هم بخریم؟؟

ali

درود بله باید برای هرفصل بلیت جدا تهیه کنید

ارتیت دلداده

عالیه بهترین سرعت واریزی برای این سایته

حسین بهرامی

بهترین سایت برای خرید بلیط طلایی و معتبر ترین سایت با هفت سال سابقه من بلیط گرفتم کمتر از یک ساعت برام زدن ممنون از تلاشتون

فاطمه عرفانیان

باتشکر از سایت ۱۰۰۰ جم. سریع و مطمئن

محمدعرفان

عالی وسریع ترین زمان ممکن انجام دادن باتشکر

سجاد حبیبی موسی قیه

خیلی ممنون خیلی خوب هست.

احمدشهرالهی

عالیه فقط ی مشکل هست کاش خرید با تگ هم موجود میشد دیگ بهترین بهترین میشد امیدوارم موجود کنین دوستان

پشتیبانی هزارجم

خرید با تگ از سمت خود بازی تحریم شده و نمیشه برای پلیرهای ایرانی خرید کرد.