خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

شما اینجا هستید:

خرید بلیت طلایی کلش ارزان !

مدت زمان تحویل: بین 15 تا 60 دقیقه پشتیبانی و پاسخ گویی 24 ساعته 140,000 تومان
خرید آیتم
خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز
جهت خرید ارزان بلیت طلایی کلش، از باکس بالا بر روی خرید آیتم کلیک نمایید. در مرحله بعد فرم خرید را با دقت کامل پر نمایید. خرید شما درصورت صحیح بودن اطلاعات فرم خرید، در سریعترین زمان انجام خواهد شد.

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما

خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز و جوایز آن

در آپدیت 14 فروردین 98 بازی کلش اف کلنز به جز تغییرات ظاهری بازی چند آیتم جذاب و ویژه نیز به بازی اضافه شده است از آن جمله بلیت طلایی کلش اف کلنز می باشد که با خرید این آیتم با هر بار پیروزی در چالش ها، مقدار بیشتری از غنایم و جم را بدست خواهید آورد. همزمان علاوه بر بلیت طلایی در کلش اف کلنز، در بازی دیگر شرکت سوپرسل نیز بلیت طلایی کلش رویال اضافه شد. از آنجایی که اکثر افراد با خرید دلاری به دلیل تحریم ها مشکل دارند، سایت هزار جم امکان خرید آسان و بدون دردسر این آیتم را نیز مانند بقیه محصولات بازی کلش اف کلنز فراهم آورده است. برای خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز از طریق باکس زیر اقدام کنید و بصورت آنی آیتم خود را دریافت نمایید. جوایز ویژه خرید بلیط طلایی کلش  در بازی از آنها بهره مند خواهید شد:
  1. جلدها و ظاهر کاملا جدید قهرمانان بازی
  2. اهدا و ساخت سریع ایتم ها با 1 جواهر (جم)
  3. تقویت سریع تر و بیشتر برای سازنده ها، آزمایشگاه و آموزش
  4. افزایش حجم بانک تا حداکثر 5 برابر بانک فصل با خرید بلیط طلایی کلش
فرق جوایز در حالت عادی (سطح نقره ای) و در حالت خرید گلد پس کلش (سطح طلایی) به قدری زیاد هست که مشوق هر بازیکنی برای خرید گلد پس کلش می‌شود. به طور مثال با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز دسترسی شما به قسمت بوست باز خواهد شد و می‌توانید نیروها و ساختمان های خود را با هزینه بسیار کمتر و سرعت سه برابر آپدیت کنید. این قابلیت فقط در حالت داشتن بلیت طلایی (سطح طلایی) فعال می باشد. همچنین برخی از چالش ها فقط مخصوص بازیکنانی هست که گلد پس کلش اف کلنز دارند و بازیکنان سطح نقره ای از انجام و پاداش های آن محروم می باشند و بسیاری موارد دیگر….. سطح نقره ای کلش اف کلنز - خرید بلیت طلایی کلش سطح طلایی کلش یا همان خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز اما تفاوت داشتن و نداشتن بلیت طلایی در قسمت چالش های جدید بازی: چالش فصلی و دلیل خرید بلیت طلایی کلش

مدت زمان فعالسازی خرید بلیت طلایی کلش

فعال سازی محصول خریداری شده در بازی شما کمتر از 15 دقیقه زمان خواهد برد. نکته بسیار مهم پر کردن صحیح مشخصات خواسته شده در فرم خرید می باشد. در صورت داشتن سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر لطفا به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید. خرید بلیط طلایی کلش ارزان سایت ۱۰۰۰جم برای ورود به صفحه خرید بلیت طلایی ارزان کلش اف کلنز به قسمت بالای همین صفحه مراجعه فرمایید و با کلیک روی “خرید محصول” وارد بخش خرید شوید. در قسمت چالش ها سه قسمت جدید به بازی اضافه شده است:
 1.  چالش های روزانه که هر 24 ساعت آپدیت می‌شود و نوع چالش تغییر می‌کند و شما فقط 24 ساعت فرصت برای انجام آن و دریافت جوایز وقت دارید.
 2. چالش های فعال که تا پایان فصل اعتبار دارد ( فصل آوریل – فصل مه – فصل ژوئن و ….)
 3. چالش های آینده که فقط نوع چالش مشخص است و فعلا قابلیت فعال سازی و انجام ندارن و بیشتر جنبه آگاه سازی و آماده سازی بازیکنان برای رویارویی با چالش هایی است که در چند روز آینده فعال خواهند شد.
نکته مهم:  در این چالش های جدید خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز می‌باشد که با داشتن آن مقدار جوایز و غنایم بدست آمده از هر پیروزی در چالش، به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.
در این بخش سعی می‌کنیم در مورد بلیت طلایی و چالش های فصلی کلش مرتبط با آن به طور کامل توضیحاتی ارایه دهیم.

همه چیز درباره چالش های فصلی و خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

یکی از نقاط قوت بازی کلش اف کلنز همواره برگزاری چالش ها بین هم کلنی ها و بازیکنان بوده است که تا امروز در قسمت جنگ بین کلن ها ( جنگ بین قبیله ها) تا حدی این انتظار برآورده شده بود ولی در آپدیت جدید بازی این چالش ها رنگ و بوی تازه ای به خود گرفته است و هر بازیکن با توجه به پاداش ها و جوایزی که برای هر چالش روزانه ، ماهانه یا فصلی در نظر گرفته شده است، تشویق به شرکت در این چالش های جدید خواهد شد. در اینجا دیگر نیازی به عضویت در کلن و یا نیاز به ادمین کلن برای استارت چالش نخواهد بود. چالش های جدید به دو دسته کلی سطح نقره ای و سطح طلایی تقسیم بندی شده است. که برای رسیدن به سطح طلایی شما نیاز به خرید بلیت طلایی کلش یا همان خرید کارت طلایی کلش اف کلنز خواهید داشت. یک نکته داخل پرانتزی! اصلی ترین فرق بین این دو سطح، افزایش قابل توجه جوایز حاصل از پیروزی در هر نبرد می باشد به این صورت که شما با خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز با هر بار پیروزی در یک چالش یا چلنج clash of clans ،از جوایز خیلی زیادتر و بهتری بهره مند خواهید شد. خرید بلیط طلایی کلش و جوایز آن
چالش فصلی دقیقا به چه معناست؟ چند روز یا ماه فرصت برای انجام آن است؟
برعکس اسم آن که چالش فصلی کلش اف کلنز می باشد، شما فقط از اول هر ماه میلادی تا پایان همان ماه فرصت انجام آن را دارید ( یعنی 30 روز) و با آغاز ماه جدید میلادی چالش ها قبلی منقضی شده و چالش های جدید به بازی اضافه خواهد شد. پس همیشه چالش های سنگین تر را در ابتدای هر ماه انتخاب کنید که فرصت کافی برای انجام آن داشته باشید. چالش های فصلی در بازی کلش اف کلنز به سه صورت تقسیم بندی شده است. * چالش های روزانه: که فقط 24 ساعت برای انجام آن فرصت دارید. * چالش های هفتگی: که 7 روز مهلت برای انجام و بدست آوردن جوایز آن دارید. * چالش های آینده: که این قسمت صرفا برای اطلاع شما از چلنج های آینده بوده و فعلا امکان انجام آن را نخواهید داشت.
فرق چالش های فصلی با چالش های کلن چیست؟
در چالش های کلن حتما نوع چالش را باید رئیس کلن انتخاب و فعال کند ولی در چالش های فصلی هر بازیکن از ابتدای ماه میلادی تمامی چالش ها رو به صورت باز در اختیار خواهد داشت و بعد از انجام هر چالش همان لحظه پاداش خود را دریافت خواهد کرد و مثل چالش های کلن ( چالش قبیله) نیست که بعد از اتمام دوره به تمامی اعضا کلن تعلق گیرد.
بانک فصلی چیست؟ چه فرقی با مخزن اصلی بازی دارد؟
کلیه جوایز و پاداش های دریافتی در بخش چالش های فصلی به این بانک منتقل می‌شود. در واقع به نوعی نقش مخزن و انبار شماره 2 شما را خواهد داشت. از جمله کارایی های جالب این مخزن افزایش 2 برابری دریافتی شما در نبردها و اتک ها می‌باشد. یعنی اگر شما به طور مثال از یک اتک 100 هزار سکه بدست آورده باشید، 100 هزار سکه دیگر نیز به بانک فصلی شما اضافه می‌شود! یعنی افزایش دو برابری غنایم بدست آمده از هر نبرد. البته ظرفیت و حجم این مخزن نیز محدودیت دارد و در حالت عادی (سطح نقره ای) شما قادر به ذخیره سازی 5 میلیون طلا و 5 میلیون اکسیر بنفش و 50 هزار اکسیر سیاه یا همان نفت را خواهید داشت. جالب اینجا که با خرید گلد پس کلش یا همان خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز  تمامی محدودیت های بالا 5 برابر بیشتر خواهد شد! یعنی 25 میلیون طلا و 25 میلیون اکسیر بنفش و …. خرید گلد پس کلش اف کلنز - خرید بلیت طلایی کلش و آخرین نکته مهم قابلیت ذخیره مازاد این بانک می‌باشد. یعنی اگر حجم مجاز مخزن اصلی شما به طور مثال در بازی 4 میلیون طلا باشد و شما در بانک فصلی خود مثلا 5 میلیون طلا داشته باشید، با انتقال از مخزن فصلی به مخزن اصلی، ظرفیت و حجم مخزن اصلی شما به طور موقت به 5 میلیون افزایش پیدا خواهد کرد و هیچ سکه و طلایی از دست نخواهید داد.
فرق بین بلیت طلایی و کارت طلایی و یا گلد پس کلش (Gold pass) چیست؟
با توجه به سوال برخی از بازیکنان در مورد فرق این سه عبارت بالا، باید گفت هر سه به یک معنی بوده و با توجه به ترجمه های عبارت ” Gold pass ” اسامی مختلف به آن نسبت می‌دهند. مثل عبور طلا یا گلد پس یا خرید کارت طلایی کلش اف کلنز و …
میخواهم خرید بلیت طلایی کلش رو انجام بدم و برای بازی خود فعال کنم. چطوری؟
بلیت طلایی بازی کلش 5 دلار می باشد و در صورت تمایل باید به صورت ماهانه تمدید شود. برای خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز و دریافت جزئیات بیشتر لطفا به قسمت بالای همین صفحه مراجعه فرمایید.
آیا میتونم بدون استفاده از پسورد جیمیل یا اپل ایدی از شما خرید کنم؟
بله با فعال کردن سوپرسل آیدی و انتخاب گزینه سوپرسل آیدی در هنگام خرید بلیت طلایی کلش ، سایت به طور اتومات از شما دیگه پسورد نمیخواد و شما بدون دادن پسورد اکانت خود به ما، می‌توانید یک خرید راحت و امن رو تجربه کنید. اتفاقا توصیه ما هم همیشه استفاده از اکانت سوپرسل آیدی برای انجام خرید‌ها می‌باشد چون هم مسئولیت کمتری برای ما دارد و هم خرید شما با سرعت خیلی بیشتری انجام می‌شود.

سوالات متداول  در مورد خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

 • با کارت های ایرانی میتونیم خرید بلیت طلایی کلش رو انجام بدم؟

بله ، در سایت ۱۰۰۰جم میتونین با کارت های عضو شتاب خرید کنین.

 • آیا بلیت طلایی کلش همون گلد پس کلش اف کلنز هست؟

بله به اسم های مختلفی شناخته میشه.

 • بعد از پرداخت آیتم در چند دقیقه ارسال می‌شود؟

حداکثر بین 15 تا ۶۰ دقیقه بعد پرداخت، آیتم برای شما ارسال می‌شود

سایر محصولات کلش اف کلنز

مطالب آموزشی سایت

120 دیدگاه برای “خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

 1. محمد عرفان گفته:

  سلام
  بلیط طلایی برای یک ماه معتبره یا هر ماه باید خرید برای فصل بانک بیشتر با جلد قهرمان…

 2. بلوچ گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده میخواستم بسته تالار سازنده سطح ۸ که شامل ( مگا تسلا سطح ۴ ، ۳ میلیون اکسیر و گلد و ۲۵۰۰ ) است رو خریداری کنم . ممنون میشم قیمتش رو بگید و از کدام قسمت خریدم رو ثبت کنم ؟
  و یک سوال فنی آیا میشه از این بسته فقط مگاتسلا سطح ۴ رو خرید یا باید همه موارد خریده شود

  • تیم پشتیبانی سایت گفته:

   سلام
   این آفری که میخوایید 20 دلار هست.
   از قسمت آفرهای ویژه بازی کلش اف کلنز میتونید خریداری کنید.
   پس از خرید از سمت سایت باهاتون تماس میگیرن و خریدتون انجام میشه.

 3. موجی گفته:

  سلام بسیار عالی مخصوصا اونی که فعال میکنه چقدر با حوصله چند بار اشتباه کردم با آرامش جواب داد ووقت گذاشت تا مشکلم حل شد ممنون

 4. جواد جهانی گفته:

  مشکل از چیه تا پرداخت میزنم میکه سقف استفاده از کد ایستا به پایان رسیده است.

  • تیم پشتیبانی سایت گفته:

   سلام
   با رمز ایستا در روز بیش از 100 هزار تومن نمیتونید جا به جا کنید.
   رمز پویا لازم داره.

 5. Mehdi گفته:

  سلام ببخشید من یک گیفت کارت ده دلاری گوگل پلی دارم ولی بخاطر تحریم نمیتونم ریدیم‌ کنم آیا شما میتوانید با این گیفت کارت گلد پس برای من خریداری کنید و پنج دلار به عنوان کارمزد دریافت کنید

  • تیم پشتیبانی سایت گفته:

   سلام
   به پشتیبانی انلاین سایت در واتساپ پیام بدید راهنمایی بشه.

 6. Soheil گفته:

  سلام واقعا ممنون نیم ساعتم طول نکشید.دستتون درد نکنه.میخاستم مطمئن شم دیگه خرید های زیادی میکنم ازتون خسته نباشید👑🖐🏻

 7. mo.j گفته:

  وقتتون به خیر .
  روی کلیپ آموزشیتون نوشته طریقه اتصال اندروید و سوپرسل آیدی و… . من اکانتم سوپرسل آیدی نکردم رو جیمیلمه چی باید بزنم . و اینکه شما نیازی به ایمیل برای گرفتن بلیط ندارید ؟ چون تو ویدئوتون چیزی از گرفتن ایمیل نبود ؟!

  • تیم پشتیبانی سایت گفته:

   سلام
   اگر سوپرسل ایدی کنید خیلی بهتره و سریع تر خریدتون انجام میشه.
   اگر به هر دلیلی نمیخوایید سوپرسل ایدی کنید. نوع اتصال رو اندروید انتخاب کنید و جیمیل و پسوردی که
   بازی بهش وصل هست رو سایت ازتون میخواد، اونا رو پر کنید تا بشه خریدتون رو انجام داد.

 8. داوود فراهانی گفته:

  بدون شک سریع ترین سایت برای شارژ بلیت طلایی کلش هستن
  یکی از بچه های کلن از سایت *********** خریده بعد زا 24 ساعت با کلی داستان تونست فعال کنه

  • پشتیبان سایت گفته:

   نظر لطف تون هست.
   لطفا نام سایت دیگه رو تو پیام ننویسید. پیام تون منتشر نمیشه.

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   برای اصلاح فرم خرید به پشتیبانی واتساپ سایت پیام بدید و شماره سفارش و مشخصات صحیح رو بفرستید.
   فقط اصلاح فرم خرید زمان بره و اخر شب ها انجام میشه. همیشه سعی کنید فرم خرید رو با نهایت دقت پر کنید که خریدتون رو بتونید یک ساعته تحویل بگیرید.

 9. عرف گفته:

  ببخشید با توجه به اینکه ما توی ایران هستیم و همیشه با آیپی ایران وارد بازی میشیم، اگه شما با آیپی کشور دیگه برای ما گلد پس بخرید و ما باز با آیپی ایران وارد بازی بشیم مشکلی پیش نمیاد؟ سوپرسل با اون عظمت چطور ممکنه نتونه تشخیص بده که من نمیتونم تو ۱ ساعت برم آمریکا و برگردم؟ منظور بدی ندارم، فقط میخوام اگه سوتفاهمی هست برطرف بشه

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   خیر مشکلی بوجود نمیاد و صرف تغییر ایپی یه چیز تقریبا رایجی همه جای دنیا هست و شرکت سوپرسل با اون مشکلی نداره

 10. رضا سجادی گفته:

  خدایی سریع ترین و ارزون ترین سایت هستید.
  نیم ساعته انجام شد

  • تیم پشتیبانی سایت هزار جم گفته:

   تشکر
   تلاش ما همواره جلب رضایت شما دوستای خوبمون هست.

 11. حمیدرضا گفته:

  سلام
  پاسخگویی بین ۱۵ تا ۶۰ دقیقه چجوریه، من ۳ ساعته خرید انجام دادم کسی از پشتیبانی پاسخگو نیست.

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   روز اول فصل همیشه شلوغ هست و خریدها با کمی تاخیر انجام میشه.

 12. مهرداد گفته:

  سلام من بلیط طلایی کلش خرید کردم الان دو روزه که برام شارژ نشده

  • تیم پشتیبانی سایت هزار جم گفته:

   سلام
   حتما یه چیزی رو اشتباه نوشتید که تا حالا نتونستن براتون انجام بدن همکاراری بخش فروش
   به پشتیبانی واتساپ سایت پیام بدید براتون پیگیری کنن.

 13. مهدی گفته:

  سلام میتونید برای این ماهم خریداری بکنید بلیت طلایی یا نه؟

  • تیم پشتیبانی سایت هزار جم گفته:

   سلام
   بله ثبت سفارش کنید انجام میشه.
   بهتره موقع خرید نوع اتصال رو سوپرسل ایدی انتخاب کنید و با اون خرید انجام بدید که نیاز به وارد کرن پسورد جیمیل یا اپل ایدی هم نداشته باشید.

 14. مهدی گفته:

  میخواستم بدونم بعد از فعال کردن بلیط طلایی اکانتمان از روی سیستم پاک میکنید و اکانتمان کاملا در امان هست ؟؟؟

  • تیم پشتیبانی سایت هزار جم گفته:

   بله
   هم از روی سرور هم از روی سایت مشخصات ورود شما به بازی پاک خواهد شد.
   در صورت نیاز کاربر امکان ارسال فیلم هم میباشد.

   • امید گفته:

    سلام قصد جسارت ندارم فقط برام سوال شده ممنون میشم جواب بدین هزار بار اعلام کردن که ادرس سایت پذیرنده برای پرداخت انلاین باید httpsباشه ولی مال شما اون حرف s رو نداره و در این مورد پرداخت خیلی تذکر دادن میشه بگین چطور اعتماد کنیم.ممنون

    • تیم پشتیبانی سایت هزار جم گفته:

     سلام
     چک شد. در کل فرایند قبل و بعد از خرید با https هست. از صفحه ای که میگید این مشکل رو داره یه عکس بگیرید و برای پشتیبان واتساپ سایت بفرستید بررسی بشه.

 15. مهدی گفته:

  سلام میخواستم بدون این کار باعث نمیشه اکانت ما در خطر بن(مسدودی اکانت) قرار بگیرد؟؟

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   خیر مشکلی پیش نمیاره.
   ما نزدیک 5-6 ساله برای بازیهای شرکت سوپرسل خرید انجام میدیم و تا حالا مشکلی بابت بن شدن اکانت و غیره نداشتیم.

    • تیم پشتیبانی سایت هزار جم گفته:

     احتمالا خوب یادتون نمیاد! بازیهای شرکت سوپرسل که اومد ( کلش اف کلنز و رویال) تا سه سال فقط از طریق پرداخت خارجی میشد انجام داد. بعد با یه شرکت ایرانی کافه بازا قرار داد بست و حدود دو سال با اون شرکت کار میکرد و بعدش مجدد تحریم کرد ایران رو….
     الان هم حدود 1 سالی میشه که فقط با حساب های خارجی میشه برای این بازی ها خرید کرد که ما داریم انجام میدیم.

 16. اموال خونین گفته:

  سلام من دوساعتی هست پول واریز کردم .کدتاییده رو براتون فرستادم ولی هنوز بلیط طلایی برام نیومده.چرا

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   روز اول فصل شلوغ هست. یکی دو ساعت با تاخیر داره انجام میشه خرید ها.

 17. Shahab گفته:

  گلد پس من فعال شد،ممنون از شما و سایت خوبتون و هر کی میخواد از این سایت خرید کنه شک نکنه

 18. بلوچ گفته:

  سلام و خسته نباشید ، آیا امکان خرید بلیط طلایی برای این ماه امکان پذیر است ؟ میتونیم از سایتتون انجام بدیم و بلیط طلایی این ماه رو بگیریم ؟

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   بله مشکلی نداره. 99% خرید ها زیر 2 ساعت تحویل داده میشه.

 19. شایان گفته:

  سلام یه سوال داشتم،ایا بلیت طلایی رو گرفتیم ،دیگه هر ماه میشه از جوایزش بهره مند شد یا باید هرماه ۱۲۵تومن بدیم و فعالش کنیم؟

 20. حسین گفته:

  سلام من چجوری میتونم بدون دادن رمز بازی و رمز جیمیل خریداری کنم .چون قسمت خرید و میزنم ازم رمز و میخواد.

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   موقع خرید نوع اتصال رو سوپرسل ایدی انتخاب کنید.
   سایت دیگه ازتون پسورد جیمیل رو نمیخواد.

   • فردوس گفته:

    سلام من با این اسم جدید که عوض کردم‌تو کلش اگه بلیط بخرم‌مشکلی نداره اسم قبلیو که نمیخاد

    • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

     سلام
     موقع خرید اسمی که الان داخل بازی هست رو باید بزنید.

 21. Reza گفته:

  سلام ممنون از سایت خوبتون وخسته نباشید به تمام همکاران،من بلیط گرفتم خیلی راضی هستم درپناه خدا باشید

 22. امیر گفته:

  سلام من حدود ۱ ساعت و نیم پیش از شما گلد پس رو خریداری کردم و نمیدوستم باید کد رو به کجا بفرستم الان فرستادم خواستم ببینم جیمیل رو هم باید بفرستم و اینکه کد هنوز همون کد قبلیه یا باید یک کد جدید بیاد برام؟

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   پیامک ها تون رو چک کنید داخل ش توضیح داده داده شده باید چی کار کنید.
   برای اعتبار کد هم مشکلی نیست. کد های سوپر سل تا 12 ساعت هم ازشون بگذره بازم اعتبار دارن.

 23. حمید مرسلی گفته:

  سلام من واریز کردم مبلغ خرید بلیط طلایی رو نیم ساعتی میشه کد ورود به بازی برام میاد درسته شماره کد رو باید کجا بفرستم واستون ک بتونین وارد بازی بشین؟

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   بله بعد از خرید براتون پیامک ارسال میشه. اونو جواب میدید انجام میشه خریدتون

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   صبر کنید براتون پیامک ارسال میشه و روش تصحیح فرم خرید براتون ارسال میشه.
   ————————
   موقع خرید خیلی دقت کنید که فرم خرید دقیق و صحیح پر بشه.
   فرم های خریدی که به هر دلیلی مشکل داشته باشه خریدش با تاخیر انجام میشه.

 24. sadegh گفته:

  سلام.من چندین بار ازتون خریدم ولی دیشب ساعت ۱۲ شب خریدم ولی الان ساعت ۱۲ ظهر هنوز فعال نشده بلیت طلایی کلش رویالم

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   بهتون پیامک ارسال شده. اونو هنوز جواب ندادید که بشه انجام داد.
   احتمال زیاد شماره موبایل رو اشتباه نوشتید موقع خرید. به پشتیبان سایت تو واتساپ پیام بدید پیگیری کنید.

   • Sh گفته:

    سلام من رمز پویا ندارم اگه میشه ی روشی بزارید بتونم طی دومرحله واریز کنم خاهش میکنم جواب بدید میخام زودتربخرم واسه این فصلو

    • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

     پرداخت های سایت ما فقط از طریق انلاین و خود سایت می باشد.
     پرداخت کارت به کارتی و واتساپ و …. نداریم. چون هم برای کاربر و هم برای سایت کار سخت میشه.

 25. ‌....... گفته:

  سلام
  من میخوام بلیت طلایی رو فعال کنم
  ولی میگه حساب گوگل معتبر نیست
  از حساب معتبر استفاده نمایید
  من الان چیکار کنم

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   شما از داخل بازی دارید سعی میکنید که خرید انجام بدید و نزدیک یک سال هست که از داخل بازی نمیشه خرید کرد دیگه.
   از فرم موجود در بالای همین صفحه خرید کنید. خریدتون رو انجام بدیم.

 26. iman گفته:

  سلام
  برای اسم باید اون کد که چندتا حروف و عدد داره توی پروفایل رو وارد کنم؟

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   خیر.
   همون اسمی که روز اول روی بازی گذاشتید باید بزنید.
   حمید حسن حسین …..

 27. hamze گفته:

  سلام
  من کارت طلایی رو از شما گرفتم و سریع هم برام فعالش کردین .
  یه سوال درمورد تقویت سازنده یا همون کارگرها داشتم مثلا تقویت سازنده تا ۱۵ درصد . آیا این موارد بعد از اتمام چالش ها و فصل باز هم برام فعال میمونه .ممنون میشم راهنماییم کنید؟

 28. شاهرخ پرویزی گفته:

  سلام چرا بلیت طلایی خریداری شده من نصب نشده این هم بار دوم

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   زمان انجام خرید ها بین 15 دقیقه تا 2 ساعت هست
   اگر 2 ساعت گذشت و خریدتون انجام نشد به پشتیبان واتساپ سایت پیام بدید.

 29. مسیحا گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من میخواستم بدونم آیا میشه این بلیت رو در هر فصل جدید خریداری کرد و اینکه آیا این کار باعث تحریم اکانتم نمیشه.
  من بازی رو در تلفنم که اندروید هست، نصب کردم و به سوپرسل ای دی متصل هستم.من در قسمت نوع اتصال در فرم باید کدام گزینه را انتخاب کنم؟؟
  یک نکته ی دیگری که میخواستم بدونم اینه که آن امتیازاتی که بعد از خرید بلیت فعال میشن،آیا داعمی هستند؟ اگر داعمی نیستند تا چه زمانی برای ما فعال هستند؟؟
  من تا به الان بلیط طلایی نخریدم.

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   1- بله هر فصل میتونید بگیرید و مشکلی برای بازی پیش نمیاد.
   2- نوع اتصال رو باید سوپرسل ایدی انتخاب کنید
   3- بله جوایزی که بازی بهتون میده رو تا زمانی که مصرف کنید تو مخزن ها ذخیره میمونه.

 30. شهرام گفته:

  من گلدپس خریدم‌و کد هم برام ارسال شده به ایمیل خودم. ادان این کد رو کجا باید وارد کنم تا گلد پس فعال بشه؟؟

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   پیامک هاتون رو چک کنید.
   بعد از خرید اس ام اس راهنما براتون ارسال میشه اتومات.

    • تیم پشتیبانی سایت هزار جم گفته:

     سلام
     99% خرید ها از طریق سایت و انلاین هست.
     اگر به هر دلیلی امکان خرید انلاین ندارید به پشتیبانی واتساپ سایت پیام بدید تا شرایط خرید کارت به کارت رو بهتون بگن.

 31. رضا گفته:

  سلام دستتون درد نکنه دیشب یه بلیط خریدم با ترس گفتم شاید کلاهبرداری باشه ولی فعال شد .دستتون درد نکنه قیمتتونم مناسبو عالیه واقعا دستتتون طلااااا خیر ببینید حال کردم حسابی .به بچه های کلن هم گفتم همه ادرس سایتو گرفتن خودمم هر ماه دیگه مشتریم

 32. حسام گفته:

  سلام من امروز بلیت طلایی خرید کردم ولی پیام اومد مشخصات فرم خرید ارسالی اشتباه می باشد واتساپ پیام دادم ولی جوابی نگرفتم الان ۳ ساعت شده لطفا جواب بدید

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   فرم خرید رو دقیق پر کنید. دقیق پر نشه ویرایش کردن ش زمان بر خواهد بود.
   شما به جای ادرس ایمیل سوپرسل ایدی، تگ اسم خودتون تو بازی رو گذاشتید !
   واتساپ هم جواب داده شد.

 33. علی گفته:

  سلام خسته نباشید میگم من اگه الان پول واریز کنم برا خرید بلیط طلایی ب حسابتون ، چ موقع بلیط طلایی رو برا اکانتم فعال میکنید؟

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   سلامت باشید
   در 99% خریدها زیر یک ساعت تحویل داده میشه.

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام سوپرسل آیدی رمز نداره!! رمزهاش یکبار مصرف و موقتیه

 34. حمید گفته:

  چرا رمز سوپر ایدی رو باید بدییم .اگه بدییم هیچ وقت حذف نمیشه شما میتونید رمزشونو نگه داریین درسته

 35. حسین گفته:

  سلام خیلی ممنون من بعد پیگیری دوروز بعد بلیط طلایی مو گرفتم?

 36. Hamid گفته:

  سلام ممنون از شما بلیط رو گرفتم مشکل از آدرس و اشتباه دادن جیمیل خودم بود بازم ممنون وخسته نباشید

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   خواهش میکنیم. لطفا در پر کردن فرم خرید نهایت دقت رو داشته باشین تا سوتفاهم پیش نیاد.
   مشکلات تاخیر خرید هم حل شده و نگران تاخیر نباشین.

 37. تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

  لطفابه پشتیبان سایت در واتساپ یا تلگرام پیام بدین تا خریدتون پیگیری و انجام بشه ودلیل این تاخیر رو هم براتون بگن تا ببینین مشکل از طرف خودتون بوده!

 38. ali telmus گفته:

  آقا خرید منو با دو روز تاخیر زدین ولی دستتون درد نکنه بالاخره. امیدوارم از این به بعد مثل قبلاها سریع بزنین. سایتتتون واقعا عالیه ولی این چند روز خیلی جوابگو نبودین! انشالا این آپدیت سایتتون جا بیافته و دیگه دو روز منتظر نشینیم

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   به دلیل به روز رسانی سایت متاسفانه خریدهای این دو روز با تاخیر زیاد انجام میشند.
   از فردا خرید ها طبق روال قبل انجام خواهد شد.
   باتشکر از اعتماد شما

 39. تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

  باسلام
  خرید شما انجام شده دوست عزیز
  بابت تاخیر بوجود آمده پوزش می خواهیم

 40. تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

  باسلام
  خرید شما انجام شده دوست عزیز.
  بابت تاخیر بوجود آمده پوزش می خواهیم.
  ممنون از صبر و شکیبایی شما

 41. farhad گفته:

  سلام من بلیط طلایی میخام ولی بلد نیستیم بخرم حقیقتا اعتماد هم ندارم مشخصات اکانتمو بدم کسی برام خرید بکنه. چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   باسلام
   سایت ما دارای نماد اعتماد هست و هرگپنه تخلفی از طرف ما پیگرد قانونی برامون داره پس نگران ایجاد مشکل برای اکانتتون نباشین.
   باتشکر از اعتماد شما

 42. Sajad گفته:

  سلام خسته نباشید من سوال برام پیش آمده که این اسم که برای خرید بلیط طلائی میگین توی سایتتون اگه قبل اسم یا بعد اسم داری اشکال مثل قلب و …. باشه باید حتما زده بشه اون شکله یا نه اسم خالی هم کفاف میکنه

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام
   خود اسم رو هم بنویسین کفایت میکنه

 43. emperatoor گفته:

  سلام دوست عزیز ثبت نام کردم ولی هنوز فعال نشده
  باید چیکار کنم

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام جناب
   به شماره های پشتیبانی موجود در سایت پیام بدین و ساعت و ایمیل خریدتون رو براشون بفرستین تا سریع پیگیری کنن
   ممنون از اعتماد شما

 44. رضا گفته:

  سلام من دیشب ساعت سه بامداد بلیط خریدم ساعت ها گذشته ولی هنوز دریافت نکردم پیگیری کنین ممنون

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سلام جناب انجام شده. معذرت به خاطر تاخیر پیش آمده

   • بهنام گفته:

    سلام من میخواام بخرم نیازی به ثبت نام نیست یا این جوز چیزا مستقیم بزنم روی خرید ایتم و بخرمش ؟؟سوال دیگه اعتماد کنم ؟؟وارد جیمیلم نمیشید؟؟

    • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

     سلام
     بله تو سایت ما برای خرید نیاز به ثبت نام جداگانه نداره. قبل از خرید یه فرم براتون میاره که اونو دقیق و کامل پر کنید کافیه.
     برای اعتماد هم سایت اینماد داره و خیال تون راحت باشه.
     برای سوال اخرتون هم بهتره با سوپرسل ایدی خرید کنید که دیگه نیازی به پسورد جیمیل و به لوگین کردن به جیمیل تون نداره.

 45. کیارش موسوی گفته:

  سلام دوستان آیا اینکار از نظر سوپر سل غیر قانونی نیست؟ اکانت رو بن نمیکنه؟؟؟ .

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   باسلام
   به هیچوجه، صرفا خرید شما از طریق کارت‌های ما انجام میشه و اصلا به سوپرسل ربطی پیدا نمی کنه.

 46. کیارش موسوی گفته:

  سلام دوستان آیا اینکار از نظر سوپر سل غیر قانونی نیست؟ اکانت رو بن نمیکنه؟؟؟

 47. شاهرخ پرویزی گفته:

  با وجود خرید بلیط و عدم نصب ان پشتیبانی توانایی جوابگویی را ندارد و به رنگ زردایکون اکتفا کرده و دیگر خود را جوابگو نمی بیند،اگر سابقه من را نگاه کنید حداقل پنج مرحله از سایت شما خرید کردم و به راحتی نصب نمودم ولی حالا من را به سایت ارجاع می دهد.من حوصله اینکارها را ندارم می خوام تصویری بازی را جلوش باز می کنم اگر اشتباه دارم راهنمایی کند وگرنه بگویید من از پوِل می گذرم

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   رنگ سپر بلیط طلایی قبل از خرید طوسی است و بعد از خرید و فعال کردن بلیط طلایی، رنگ آن به زرد تبدیل میشود.
   در مورد جزییات ایتم هایی که بعد از خرید در بازی شما باز میشه تا حد امکان روی سایت توضیح داده شده است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر فصل از بازی، باید خود بازی رو چک کنید. ما صرفا کار خرید دلاری این بازی رو انجام میدیم.

 48. مهدی عسگری گفته:

  از کجا معلوم پول خرید بلیط طلایی را پرداخت کنیم بلیط طلایی تحویل بگیریم

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   سایت اینماد داره و شماره ثابت و محل مشخص داره. همین موارد برای خرید با خیال راحت کافیه.
   فقط در موقع خرید بهتره نوع اتصال خود را سوپرسل ایدی انتخاب کنید و با اون خریدتون رو انجام بدید که دیگه نیازی به وارد کردن پسورد هم نداشته باشید.
   و نکته بعدی وارد کردن شماره موبایل صحیح و روشن هست. چون هر مشکلی تو خریدتون پیش بیاد با اون شماره باهاتون تماس گرفته خواهد شد.

    • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

     اول هر ماه میلادی بازی کارت طلایی جدید میده تا اخر همون ماه. و با شروع ماه جدید مجدد کارت جدید

   • یاسین گفته:

    سلام دوست عزیز خیلی ممنونم من گرفتم و در کمتر از ۵ دقیقه فعال شد ممنون از سایت خوبتون

 49. کوروش مقدم گفته:

  سلام،۱۲۵۰۰۰ تومان از حساب من کثر شد ولی بلیط طلایی نگرفتم چرا؟؟

  • تیم تحریریه سایت هزارجم گفته:

   چند روز عید، خریدها با یک تاخیر انجام میشه.
   اگر بعد از گذشت دو سه ساعت هنوز انجام نشده بود به واتساپ یا تلگرام پشتیبانی سایت پی ام بدید پیگیری بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *