لردز موبایل

سازنده: استودیو IGG

 • -
 • 297

با توجه به تنوع و تعدد آفرهای بازی لوردز موبایل، جهت خرید جم لردز موبایل و دیگر بسته ها و آفرهای بازی، از افر مورد نظر عکس بگیرید و با شماره واتساپ 09934039107 هماهنگ نمایید تا بسته انتخابی در سریع ترین زمان براتون خریداری شود.

خرید جم لردز موبایل و سایر پک های بازی

جهت خرید جم لردز موبایل از سایت ۱۰۰۰جم به راحتی از پک‌های جم بالای صفحه بسته مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از تکمیل فرآیند خرید، آکانت شما در سریعترین زمان ممکن شارژ خواهد شد.

بازی لردز موبایل بازی نام آشنایی از استودیوی بازی‌سازی IGG هست که در نوع و سبک خود بسیار بازی جذاب و متفاوتی است. سبک بازی Lords Mobile شاید نزدیک به بازی کلش اف کلنز باشد اما از لحاظ گستردگی امکانات، پیچیدگی و ویژگی های یونیک قطعا یک سر و گردن از رقبای خود بالاتر است.

وجود هرج و مرج در قلمروها، ایونت‌های شدیدا جذاب، قهرمانان عجیب و خارق‌العاده، ارتش متنوع و صدها امکانات دیگر باعث می‌شود ساعت‌ها درگیر بازی شوید. گذشته از امکانات و آفرها و ایونت‌های جذاب بازی، گرافیک زیبای بازی هیچوقت شما را از خود خسته نخواهد کرد.

خرید جم لردز موبایل -بنر

معرفی بازی لردز موبایل و تاثیر خرید جم لردز موبایل

بازی لردز موبایل همانطور که اشاره کردیم در سبک استراتژیک است. این بازی در دو بخش جدا دنبال می‌شود. یک بخش که شامل ساخت نیروهای نظامی و حمله به شهرهای همسایه است و بخش دیگر مراحل اختصاصی برای قهرمانان بازی است که خود جوایز بی نظیری به همراه دارد.

پس علاوه بر توجه به ساختمان‌ها، ارتقاها، اقتصاد، دفاع و حمله، باید همیشه حواستان به قهرمانان خودتان نیز باشد. تا علاوه بر فتح مرحله‌های آنها، قدرت رقابت خود در جنگ‌های قهرمانی رودرو در مقابل سایر بازیکنان را نیز حفظ کنید.

مورد دیگر همراهی ارتش شما توسط این قهرمانان است که چه در دفاع و چه در حمله، بوست قابل توجهی برای ارتش شما ایجاد می‌نمایند و خودشان نیز سهم مهمی در جنگ‌ها ایفا می‌کنند.

نکته متفاوت دیگر در مورد بازی لردز موبایل گستردگی و تنوع ساختمان‌های بازی است. کنترل و مدیریت قلعه در این بازی کمی پیچیده‌تر و متفاوت تر است. تعداد و نوع ساختما‌نهایی که می‌سازید تاثیر مستقیمی روی بازی شما خواهد داشت و حتی گاها مجبور به خراب کردن ساختمانی با لول بالا و جایگزینی با ساختمانی دیگر می‌شوید.

همچنین وجود ساختمان‌هایی مانند شلتر و زندان وجه تمایز دیگر این بازی با سایر بازی‌های استراتژیک هستند. با داشتن ساختمان زندان و رسیدن به لولی خاص این امکان را خواهید داشت تا درصورت پیروزی در نبردهای دفاعی، لرد بازیکن مهاجم را به اسارت خود درآورید و برای آزادی آن وجهی را درخواست کنید.

وجود ساختمان شلتر نیز خیال شما را از کشته شدن نیروهایتان در مواقعی که آنلاین نیستید راحت می‌کند. به اینصورت که هنگام آفلاین شدن نیروهای خود را به مدت ۱ ساعت یا ۲ ۳ و حداکثر ۸ ساعت می‌توانید در این پناهگاه قرار دهید. در صورت مورد حمله قرار گرفتن، هیچگونه تلفات نظامی نخواهید داشت.

خرید دیاموند لردز موبایل

همانطور که مشاهده می‌کنید بازی لردز موبایل نسبت به بازی‌های مشابه گستردگی بیشتری چه در امکانات و ساختمان‌ها و چه از سایر لحاظ دارد. در این میان خرید جم لرد موبایل و یا خرید پک های ویژه لردز موبایل سکوی پرتابی برای شما می‌باشد که می‌تواند سرعت پیشرفت شما را شدیدا تحت تاثیر قرار دهد.

همه چیز در مورد خرید جم لردز موبایل و خرید پک های ویژه لردز موبایل

الماس یا جم لردز موبایل همانند بازی های مشابه، باارزشترین منبع شما در بازی می‌باشد و تقریبا همه چیز با آن قابل خرید و ارتقا است. نکته جالب بازی، تنوع تجهیزات و امکاناتی است که با الماس قابل خریداری است. برعکس بازی های مشابه در این بازی شما طیف وسیعی از آیتم‌ها، ارتقاها، امکانات، معجون‌ها و ... را می‌توانید با خرید جم لردز موبایل خریداری نمایید و استفاده از الماس تنها محدود به سرعت بخشیدن به ارتقای ساختمانها و آماده‌سازی ارتش نمی‌شود.

در رابطه با زمان ارتقای ساختمان‌ها و آموزش نیروها همانطور که می‌دانید اکثر بازی ها بعد از مدتی زمان‌های بسیار طولانی جهت ارتقاها نیاز دارند. بازی لوردز موبایل نیز از این قاعده مستثنی نیست اما تفاوت کمی در این قضیه نیز دارد. وجود بوست‌ها و کاهش زمان‌های فراوان که تا ۱ماه !! هم وجود دارند این زمان‌های طولانی را قابل تحملتر کرده است.

همچنین استفاده از الماس یا جم بازی جهت کاهش این زمان می‌تواند از طریق خرید بوست‌ها و با صرف جم کمتری صورت گیرد. آفرهای مختلف بازی نیز پر از چنین بوست‌هایی است که می‌توانید با خرید بوست‌های لردز موبایل از صرف زمان‌های طولانی برای ارتقا راحت شوید که در نوع خود بسیار جالب است.

از طرفی وجود قهرمان‌های مختلف با نیروهای متفاوت در بازی  که بخش مخصوصی از نبردها را به خود اختصاص داده‌اند نیازمند توجه ویژه است. جهت ارتقای قهرمانان خود و رقابت در سطح اول با گیمرهای دیگر نیازمند خرید جم lords mobileهستید.

هرچند ارتقای قهرمانان با استفاده از آیتم‌های بازی و طلا امکان پذیر است اما اگر منتظر گرفتن این آیتم ها از ماموریت ها باشید پس از مدتی فاصله قابل توجهی بین شما و سایر بازیکنان ایجاد خواهد شد. مطمئن باشید با خرید جم لردز موبایل و خرید پک های ویژه لردز موبایل این بازی لذت شما از بازی چند برابر خواهد شد.

روش های بدست آوردن جم بازی علاوه بر خرید جم لردز موبایل

روش‌های متعددی جهت بدست آوردن الماس بازی وجود دارد که همچنین جوایز دیگری را نیز برای شما به همراه خواهند داشت:

 • تکمیل مراحل قهرمانان بازی
 • تکمیل ماموریت‌های اقتصادی و نظامی بازی
 • ایونت‌های روزانه بازی
 • رویداد‌های مناسبتی بازی که با جوایز ارزشمند و ماموریت‌های خاصی همراه است
 • ورودهای روزانه منظم و متوالی به بازی
 • تکمیل ماموریت‌های مربوط به قهرمانان بازی
 • خرید آفرهای بازی لردز موبایل (خرید پک های ویژه لردز موبایل)
 • خرید جم لردز موبایل

مشخصا دو روش آخر روش سریعتر و مطمئن تری محسوب می‌شوند. به دلیل تنوع زیاد و سرعت بخشیدن به عمل انجام خرید، جهت خرید آفرهای بازی لردز موبایل می‌توانید از طریق پشتیبانی آنلاین (چت آنلاین) سایت اقدام نمایید.

خرید آفرهای لردز موبایل

نحوه خرید جم لردز موبایل و خرید آفرهای لردز موبایل

جهت خرید جم لردز موبایل، ابتدا از بالای همین صفحه بسته الماس مورد نیاز خود را انتخاب می‌کنید سپس فرم درخواست خرید جم لردز موبایل متناسب با نوع اتصال خود به بازی را تکمیل کنید و اطلاعات خود را کامل و با دقت وارد نمایید.

فراموش نکنید که امکان فعال شدن خرید جم لردز، برای کاربران مهمان ممکن نیست پس شما باید اکانت خود را در بازی لردز موبایل ثبت نمایید (جیمیل یا فیسبوک ). سپس مشخصات خود را در فرم خرید وارد نمایید. برای انجام خرید های این بازی نیاز به مشخصات ورود به بازی می باشد. رمز عبور شما بصورت کد شده در سایت ما ذخیره خواهد و پس از شارژ اکانت شما به صورت کامل از دیتابیس ما پاک خواهد شد.

پس به هیچ وجه نگران بروز مشکل برای اکانتتان نباشید. همچنین برای آسودگی بیشتر بعد از انجام خرید می‌توانید پسورد اکانت خود را عوض کنید.

نکته: درصورت اتصال اکانت بازی خود به حساب فیسبوک، فعالسازی محصول پس از خرید جم لردز موبایل، با سرعت و اولویت بالاتری انجام خواهد شد. که اکثرا حتی در کمتر از ۵ دقیقه روند فعالسازی بسته خریداری شده شما انجام خواهد شد.

خرید پک های ویژه لردز موبایل

پشتیبانی بعد از خرید جم لردز موبایل

در ادامه تکمیل فرم خرید جم لردز موبایل یک شماره تماس از شما خواسته می‌شود که در صورت وجود هر گونه مشکلی برای انجام خرید شما از این طریق به شما اطلاع رسانی خواهد شد تا با رفع مشکل خریدتان انجام شود.

در انتها مبلغ فاکتور را با درگاه بانکی آنلاین پرداخت نمایید. مطمئن باشید که همکاران ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی کرده و حساب اکانت بازی lords mobile شما شارژ خواهد شد. حالا می توانید با خرید امکانات متنوع ، از بازی لذت بیشتری ببرید.

دلیل اعتماد به سایت ۱۰۰۰جم

 • یکی از مهمترین دلایل دودلی کاربران برای خرید های اینترنتی موضوع اعتماد به سایت فروش و اطمینان از امنیت اطلاعات کارت بانکی است. خب ما این مشکل را برای شما حل کرده ایم. شما به راحتی می توانید با مراجعه به قسمت پایین سمت راست صفحه نماد اعتماد الکترونیک مارا مشاهده کنید. با کلیک روی این نماد، اطلاعات کامل ما روی سامانه enamad.ir برای شما به نمایش در می‌آید.
 • ثبت در سامانه اینماد به شما این اطمینان را می‌دهد حتی در صورت تخطی وبسایت از قوانین سایبری جمهوری اسلامی ایران، شما به راحتی می توانید مشکل خود را پیگیری نمایید. درضمن اطلاعات کارت بانکی شما نیز روی سایت بانک درگاه وارد می شود که فقط خود بانک مرکزی به این اطلاعات دسترسی دارد پس با اطمینان خاطر کامل اقدام به خرید نمایید.

توجه: درصورت نیاز به راهنمایی اضافی و یا هرگونه سوال در مورد فرایند خرید و بسته های بازی می توانید به بخش تماس با ما مراجعه نمایید و با کارشناسان پشتیبانی سایت تماس تلفنی و یا در شبکه های اجتماعی ( فیس بوک - تلگرام - واتساپ و....) با ما ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید جم و دیگر بسته ها و آفرهای بازی لوردز موبایل ، از افر مورد نظر عکس بگیرید و با شماره واتساپ 09934039107 هماهنگ نمایید تا بسته انتخابی براتون خریداری شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: