رویال مچ Royal Match

سازنده: Dream Gamess Ltd

  • -
  • 43

اگر به فکر این هستید که یک بازی همیشه در کنار خود داشته باشید تا بتواند هم شما را سرگرم کند هم به چالش بکشد بازی رویال مچ را می‌توانید انتخاب کنید این بازی پازلی شما را آنقدری مشغول و در برخی مراحل معطل خود نگه می‌دارد که بدون کمک گرفتن از سکه رویا مچ Royal Match نمی‌توانید از این مراحل گذر کنید. هزارجم راه حل این مشکل را برای شما فراهم آورده تا با خرید سکه بازی Royal Match و آفرهای روزانه بازی Royal Match با هیجان و لذت بیشتری بازی کنید.  

خرید سکه رویال مچ و رویال پس بازی

بازی رویال مچ هم مانند هر بازی دیگری دارای ارز درون برنامه‌ای به اسم کوین رویال مچ است که به کاربران این اجازه را می‌دهد که با استفاده از آن از مراحل دشوار بازی آسان‌تر گذر کنند. فراموش نکنید که فقط خرید سکه رویال مچ نیستند که می‌توانند به شما کمک کنند، آیتم‌ها و آفرهای روزانه و رویال پس رویال مچ نیز در بازی وجود دارد که می‌تواند کار را برای شما در بیاورد.

سکه رویال مچ Royal Match

معرفی بازی رویال مچ Royal Match

وظیفه‌ی اصلی شما در بازی رویال مچ کمک کردن به پادشاه رابرت است تا بتواند یک قصر با شکوه برای خودش بسازد. شما با کنارهم چیدن رنگ‌های همسان صندوقچه‌هایی بدست خواهید آورد ‌که با آن‌ها می‌توان مقداری از نیاز شاه رابرت را برای برپایی قصر خود برطرف کند. شما با گذراندن مراحل بازی امتیازات و سکه رویال مچ بازی را بدست خواهید آورد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها از میان کلی دکور و نما‌های مختلفی که درون بازی است برای طراحی قصر شاه رابرت استفاده کنید اگر قصد شما قصد دارید که این شاه بانمک را زودتر به هدفش برسانید بهترین کمک برای شما خرید سکه بازی Royal Match و یا آفرهای رویال مچ است. همچین شما با خرید رویال پس Royal Match می‌توانید به شاه رابرت کمک کنید تا زودتر به قصر رویایی خودش برسد.

خرید رویال پس رویال مچ

اگر می‌خواهید با یک تیر چند نشان را بزنید حتما به سراغ خرید رویال پس رویال مچ بروید چرا که با خرید رویال پس بازی رویال مچ شما‌ می‌توانید با پایان رساندن ماموریت‌های آن در طی مدت ۳۰ روز ۸۰۰۰ سکه‌ی رایگان بدست آورید. در کنار این آپشن بزرگ، با خرید رویال پس بازی Royal Match تعداد قلب‌های سلامتی شما از ۵ به ۸ ارتقا خواهد یافت، نام و قاب آواتار شما به شکل طلایی در خواهد آمد، دسترسی شما به بانک پاداش فعال خواهد شد که با استفاده از آن می‌توانید با پرداخت ۱۰ کلید ۱۰۰ سکه‌ بدست آورید و اینکه با خرید رویال پس بازی رویال مچ امکان ارسال هدیه‌ی شما برای اعضای تیمتان فعال خواهد شد.

رویال پس رویال مچ

چگونه سکه بازی رویال مچ را بدست آوریم؟

شما برای این که بتوانید سکه‌ی رویال مچ را بدست آورید  ابتدا مراحل عادی بازی را در پیش دارید که بعد از به پایان رساندن آن‌ها مقداری ناچیزی سکه دریافت خواهید کرد‌. بخش دیگری که با آن می‌توانید به سکه‌ی Royal Match برسید انجام ماموریت‌های شاه رابرت است که هرچه لول شما در بازی بالاتر برود انجام این ماموریت‌ها را برای شما سخت خواهد کرد، با انجام دادن ماموریت‌ها کینگ رابرت شما مقداری سکه‌ دریافت خواهید کرد نسبت به مراحل عادی بیشتر است اما کفاف هدف شما را نخواهد داد. بهترین راهی که شما می‌توانید به سکه‌ی بازی برای رسیدن به اهداف خود بدست آورید خریداری سکه‌ی Royal Match است. 

کوین رویال مچ چه کاربردی دارد؟

شما با خرید سکه‌ی رویال مچ، دست بازی در طراحی قصر کینگ رابرت دارید چرا که دارای سرمایه بیشتری نسبت به دیگر بازیکنان هستید. با داشتن سکه‌ی رویال مچ شما می‌توانید هر آنچه که یک بازیکن حرفه‌ای رویال مچ نیاز دارد داشته باشید، با سکه‌ی رویال مچ شما می‌توایند جان اضافه، حرکات اضافه و کلی بوسته‌های مختلف خریداری کنید. با داشتن سکه‌ی بازی رویال مچ دیگر برای شما هیچ چیزی قفل نخواهد بود چرا که می‌توانید با استفاده از آن آیتم‌ها و دکوراسیون‌ها پرمیوم بازی را نیز خریداری کنید.

گیم پلی بازی Royal Match 

رویال مچ یک بازی پازل مچ_۳ است، هدف اصلی این بازی سرگرم نگه داشتن شما در یک فضای ساده است. کاری که شما باید در این بازی انجام دهید کنار هم قرار دادن الماس های هم رنگ است. شما باید سه یا چند الماس را در کنار هم قرار دهید تا با محو شدن آن‌ها جا برای دیگر الماس فراهم شود این روند تا جایی ادامه خواهد داشت که شما نتوانید با جابجایی، الماس هم رنگی را در کنار هم قرار دهید. بازی دارای یک حالت کلاسیک است که شما به صورت تک نفره آن را انجام خواهید داد و از روند داستانی بازی لذت می‌برید. اما در حالت چند نفره شما وارد یک رقابت هیجانی با بازیکنان سراسر جهان خواهید شد.

خرید سکه Royal Match

خرید رویال پس و سکه Royal Match از ۱۰۰۰جم

برای خرید سکه‌ی رویال مچ ابتدا شما وارد صفحه‌ی بازی رویال مچ در سایت ۱۰۰۰جم می‌شوید از میان گزینه‌های خرید رویال پس، آفرهای روزانه و خرید سکه‌های بازی تعداد سکه‌های مد نظر خود را برای خرید انتخاب می‌کنید. بعد از انتخاب شما وارد صفحه‌ی دیگری خواهید شد که باید اطلاعات جیمیل یا فیسبوک خود را در اختیار ما قرار دهید بعد از به اتمام رساندن این مرحله شما وارد صفحه‌‌ای خواهید شد که باید هزینه‌ی بسته‌ی انتخابی خود را پرداخت کنید، بعد از اینکه پرداخت شما تایید شد بعد از گذشتن ۱۵ دقیقه الی ۴ ساعت بسته‌ی مورد نظر شما به صورت خودکار در اکانت شما شارژ خواهد شد.

چرا باید از ۱۰۰۰جم خرید کنیم

۱۰۰۰جم برای شما این امکان را به وجود می‌آورد تا هر آیتمی که در بازی مورد علاقه شما است را بتوانید خریداری کنید. همچنین در تمام این مراحل خرید یک تیم پشتیبانی در کنار شما است و پاسخگوی تمام سوالات شما در طول مراحل خرید. سایت ۱۰۰۰جم با بیش از ۱۰ سال سابقه در فروش آیتم‌های بازی در کنار شما است تا شما بتوانید بهترین خود در بازی مورد علاقه‌تان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: