هدبال 2 Head Ball

سازنده: Masomo Gaming

  • 5.0
  • 137

هدبال 2 یک بازی آنلاین در قالب فوتبال محصوب می‌شود، در این بازی موبایلی دو بازیکن باید هم در قالب مهاجم برای تیم خود گل بزنند هم باید به عنوان یک دروازه‌بان از حریم خود دفاع کنند تا گل نخورند. برای تبدیل کردن یک بازیکن به فردی که این دو توانایی را داشته باشد شما نیاز دارید تا از جم هدبال 2 استفاده کنید. 

خرید جم هدبال 2

با خرید جم هدبال 2 و کارت جادویی شما صاحب همه‌چی در این بازی خواهید بود، چرا که تمام اتفاق‌های مثبت این بازی به وسیله‌ی جم هدبال 2 رقم می‌خورد، از کوچک‌ترین اتفاق ممکن در ابتدایی‌ترین مراحل تا بزرگترین اتفاقات در بالاترین مراحل هدبال. پس اساسی‌ترین نیاز شما در بازی هدبال 2 داشتن الماس هدبال است که می‌توانید به راحتی از این صفحه خریداری کنید. همچنین آفرهای روزانه بازی هدبال ۲ را از سایت 1000جم با قیمتی ارزان تهیه نمایید.

جم و الماس هدبال 2 و کارت های جادویی این بازی این امکان را به شما می‌دهد تا بازیکن خود را در نقاط مختلف تقویت کنید تا در رقابت با بازیکنان سراسر جهان متزلزل نشان ندهید. در هدبال 2 شما دارای 18 مهارت هستید که می‌توانید آن‌ها را به وسیله الماس بازی ارتقا دهید تا هم بتوانید خوب گل بزنید هم خوب گل بگیرید.

خرید جم هدبال  2 Head ball

کاربرد جم در هدبال 2 چیست؟

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که با جم هدبال 2 چه کارهایی می‌توان انجام داد؟ پاسخ این سوال همه کار است چرا که جم و الماس بازی هدبال 2 بزرگترین سرمایه در بازی است. در هدبال 2 شما سکه، پول و الماس بنفش هم مشاهده می‌کنید که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توان بازیکنان را ارتقا داد، ورزشگاه جدید خریداری کرد، بازیکن‌ها را به سلیقه‌ خودتان طراحی کنید و... تمامی این ارز‌های که داخل بازی هدبال 2 وجود دارند به وسیله‌ی جم بازی افزایش پیدا می‌کنند، پس شما با داشتن الماس هدبال 2 می‌توانید دیگر ارز‌های بازی که اتفاقات متنوع بازی به وسیله‌ی آن‌ها رقم می‌خورد داشته باشید، چرا که اگر می‌خواهید با رقبای خود در سراسر دنیا رقابت کنید نیاز دارید تا یک بازیکن بی‌نقص باشید چون که رقبای شما دارای خزانه‌ای پر از جم و الماس بازی هدبال 2 هستند.

در هدبال 2 شما می‌توانید قدرت منحصر به فرد برای هر بازیکن داشته باشید و آن قدرت را به وسیله‌ی جم بازی هدبال 2 ارتقا دهید. قدرت فیزیکی که شما با استفاده از این قدرت می‌توایند با ضربه‌ی سر و پا در برابر رقبا به گل برسید. قدرت‌های تاکتیکی که با به کاربردن خلاقیت خود می‌توانید با ضربات چیپ یا تغییر دادن مسیر توپ در هوا بازیکن مقابل را غافل‌گیر کنید و قدرت‌های قهرمانی که استفاده از آن ها یک گل آسان و بی‌دقدقه برای شما خواهد داشت، این قدرت نظیر قدرت ضربه‌ی سر، سرعت، تغیر جهت توپ، آیس کردن بازیکن حریف، بزرگ‌شدن بازیکن‌، اضافه‌شدن توپ‌های بیشتر و ... هستند که تمامی این قدرت‌ها باید به وسیله‌ی جم هدبال 2 خریداری شوند یا آن‌ها را ارتقا دهید.

کارت جادویی و الماس هدبال  2 Head ball

گیم پلی بازی هدبال 2

شما در هدبال 2 وارد یک مسابقه‌ی 90 ثانیه‌ای با بازیکنان سرتاسر جهان خواهید شد تا برای پیروزی و رنک گرفتن در جدول رقابت‌ها با آن‌ها رقابت کنید، یاری دهنده اصلی شما می‌تواند در طول این تورنومنت‌ها جم و الماس هدبال 2 باشد. شما باید در این بازی‌ها یک بازیکن بدون بدن را هدایت کنید تا بتوانید با آن به گل برسید، قابلیت‌ها و آپشن‌های بازی نسب به لول شما در بازی متغیر است هرچه سطح شما در هدبال 2 بالاتر می‌رود گزینه‌های بیشتری برای انتخاب بازیکن، تغییر ظاهر، تغییر استادیوم و ... دارید. آیتم‌های درون برنامه‌ای نیاز در هدبال 2 نقش مهمی دارد چون با آن‌ها می‌توانید آسان‌تر از آنچه که فکر می‌کنید به گل برسید. برای تهیه‌ی بهترین این آیتم‌ها نیاز به جم بازی هدبال 2 دارید.

یکی دیگر از قابلیت‌‌های این بازی که شما را به طور مداوم می‌تواند پای گوشی نگه دارد تشکیل دادن یک تیم مانند تیم فوتبال است تا بتوانید با آن تیم در تورنمت‌های جهانی که برگذار می‌شود شرکت کنید یا اینکه شما می‌توانید به صورت یک بازیکن آزاد به تیم‌های بزرگ بپیوندید. شما برای اینکه بتوانید به این سطح برسید نیاز دارید تا با خرید الماس هدبال 2 خود را تقویت کنید. برای اینکه بتوانید به این مرحله که برسید که به تیم‌ها بپیوندید لازم است تا از لول 6 گذر کنید.

خرید جم  2 Head ball

چگونه الماس هدبال 2 را از هزارجم خریداری کنیم؟

ابتدا شما وارد صفحه‌ی محصول هدبال 2 در سایت 1000جم می‌شوید، محصول مورد نظر خود را از میان گزینه‌ها انتخاب می‌کنید، بعد از انتخاب محصول شما وارد صفحه‌ای می‌شوید که باید اطلاعات جیمیل و فیسبوک خود را در اختیار تیم پشتیبانی قرار دهید. بعد از گذراندن این مراحل شما وارد صفحه‌ی درگاه پرداخت می‌شوید، بعد از پرداخت در کمتر از 15 دقیقه الی 4 ساعت محصول انتخابی شما در اکانتتان در بازی هدبال 2 به طور خودکار شارژ خواهد شد.

چرا باید از  هزارجم خرید کنیم؟

سایت 1000جم از یک تیم بزرگ با سابقه‌ی بیش از 10 سال در فروش آیتم‌های بازی‌های ترند روز دنیا تشکیل شده است. بچه‌های سایت هر روزه به صورت اینترنتی در تمام مراحل خرید کنار شما هستند تا هر مشکلی که برایتان پیش بیاید را رفع کنند. تصمیم سایت 1000جم از این عمل این است تا شما بازی دوستان بتوانید هر بازی که دوست دارید را با قدرت چند برابری انجام دهید تا بتوانید لذت بیشتری ببرید.

دیدگاه‌های کاربران

 (2)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

مهدی تیمورنیا

سلام، برای خرید سیزن پس چطور میشه اقدام کرد؟

پشتیبانی هزارجم

سلام از طریق آیتم "افرهای روزانه هدبال 2" میتونید ثبت سفارش کنید.