دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 938 بازدید
  • 4 دقیقه

بازی کالاف دیوتی در سری‌های مختلف و متعددی وارد دنیای گیمینگ شده است؛ اما در هر مرحله نیز طرفداران استقبال بسیار خوبی از این بازی داشته و آن را بازی محبوب و دوست‌داشتنی خود می‌دانند. این بازی در هر سری، پر از مراحل و چالش‌های جذاب و هیجان‌انگیز است که مخاطب را به دنبال خود می‌کشد. اگر دوست دارید بدانید پرطرفدارترین مراحل بازی کالاف دیوتی کدام‌ها هستند، ما در این مطلب این مراحل جذاب و دوست داشتنی را برای شما معرفی می‌کنیم و جزئیات بیشتری از آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم. اگر این مراحل از بازی را پشت سر نگذاشته‌اید، لذت کافی از بازی کالاف دیوتی را نیز تجربه نکرده‌اید!

پرطرفدارترین مراحل بازی کالاف دیوتی کدامند؟

اگر از آن دست از گیمرهایی باشید که از همان سری و نسخه‌های ابتدایی همراه کالاف دیوتی بوده‌اید، قطعا مراحل جذاب و خاطره‌انگیز آن را به یاد دارید. اما یادآوری و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مراحل نیز قطعا بسیار جذاب خواهد بود. کالاف مراحل بسیار جذاب و مهیجی را در خود دارد؛ اما برخی از این مراحل برای کاربران در طی این سال‌ها حس و حال دیگری را به وجود آورده‌اند. به همین دلیل در ادامه برخی از این مراحب جذاب را معرفی و یادآوری می‌کنیم.

مراحل به یادماندنی کالاف دیوتی

مرحله Stalingrad -Call of Duty 1

این مرحله از سری اول کالاف یکی از خاطره‌انگیزترین مراحل کل بازی است. در ابتدای این مرحله، قایقی در حال فرستادن سربازان شوروی به شهر استالینگراد است. سربازان زیادی در قایق هستند و فرمانده‌ها نیز نقشه‌های مختلف را به سربازان گوشزد می‌کنند. ناگهان هواپیمای آلمانی قایق را به گلوله می‌بندد؛ برخی خود را برای نجات به داخل آب انداختند؛ اما طبق قانون موجود، به دلیل فرار از جنگ توسط نیروهای خودی کشته می‌شدند. یکی از جذابیت‌های خاص این مرحله، کشتن سربازان نازی از فاصله دور با تک‌تیراندازها است.

مرحله No Russian -  Call of Duty Modern Warfare 2

یکی از هیجان‌انگیزترین و پرطرفدارترین مراحل مراحل بازی کالاف دیوتی را باید همین مرحله دانست. در این مرحله شما در نقش مامور مخفی CIA هستید و در فرودگاه با فردری شرور همراه می‌شوید که می‌خواهد جنگ جهانی سوم را پایه‌ریزی کند. در این مرحله مردم عادی نیز درگیر جنگ شده و بسیاری از بی‌گناهان کشته می‌شوند. حتی اگر شما درگیر بازی نشوید نیز این ماجرا ادامه پیدا می‌کند و بسیاری از بی‌گناهان کشته می‌شوند.

بهترین مراحل بازی کالاف دیوتی در سری های مختلف

مرحله All Ghillied Up/One Shot One Kill  - Call of Duty 4: Modern Warfare

این مرحله را بسیاری از گیمرهای حرفه‌ای بازی به خوبی به خاطر دارند و از آن به عنوان یکی از محبوب‌ترین مراحل بازی نیز یاد می‌کنند. در این مرحله شما نقش کاپیتان پرایس را خواهید داشت و در ماموریت فوق سری و محرمانه وظیفه کشتن تروریستی بزرگ و معروف به نام عمران زاخایوف را برعهده دارید. اما نکته هیجان‌انگیز ماجرا اینجاست که شما در این مرحله تنها حق یکبار شلیک کردن را دارید و با همان یک مرتبه باید کار تروریست جهانی را یکسره کنید. هیجان و جذابیت این مرحله به نحوی است که بسیاری عقیده دارند سازندگان بازی باید سال‌ها تلاش کنند که صحنه‌هایی همچون صحنه‌های این مرحله را مجدد به وجود بیاورند.

مرحله Vorkuta -  Call of Duty: Black Ops

شاید یکی از لذت‌بخش‌ترین و پرطرفدارترین مراحل بازی کالاف دیوتی را باید به این مرحله از بازی کالاف دیوتی بلک آپس اختصاص داد. در این مرحله شما به عنوان زندانی در زندانی در روسیه در بند هستید که محلی فاجعه برای سربازان آمریکایی به شمار می‌رود. بعد از رخ دادن حوادثی در زندان، شما باید از تونل زیرزمینی از زندان فرار کنید. اما در محیط بیرونی با سربازان زیادی روبرو می‌شوید که کاملا مسلح بوده و شما هیچ سلاحی برای دفاع از خود ندارید. البته در نهایت پایان خوشی برای این مرحله وجود ندارد؛ اما هیجان و لذت گذشت این مرحله آن را به محبوبیت بسیار بالایی رسانده است.

پرطرفدارترین مراحل بازی کالاف دیوتی

مرحله Turbulance  - Call of Duty: Modern Warfare 3

یکی دیگر از پرطرفدارترین مراحل بازی کالاف دیوتی، این مرحله از آن است. اینجاست که شما باید نقش رئیس جمهور روسیه ظاهر شوید؛ کسی که به طور ناگهانی تحت حمله تروریستی قرار گرفته و باین حمله باعث سقوط هواپیما می‌شود. شاید پرت شدن رئیس جمهور روسیه، یکی از لحظات به یادماندنی در این مرحله از بازی کالاف دیوتی باشد.

مرحله Hunter Killer -  Call of Duty: Modern Warfare 3

از جمله پرطرفدارترین مراحل بازی کالاف دیوتی باید با این مرحله نیز اشاره شود؛ مرحله‌ای که برای طرفداران این بازی به هیچ عنوان خسته‌کننده و تکراری نمی‌شود. در این مرحله، بعد از سپری کردن ماموریت اولیه، بلافاصله به ماموریت دیگری می‌روید؛ در اینجا بعد از شنا کردن مسافت طولانی، باید از مسیرهای عجیبی عبور کرده و به بندر نیویورک برسید. شهربازی در این مرحله، بمباران می‌شود و شما باید وظیفه خود را به اتمام برسانید. کدهای شلیک مختلفی را باید به دست آورده و با اجرای آن‌ها در انتها از باقایقی از محل فرار کنید. بعد از انفجار بمب‌ها ماموریت با پایان خواهد رسید.

مراحل جذاب بازی کالاف دیوتی

مرحله Time and Fate  - Call of Duty: Black Ops 2

در این مرحله از جذاب‌ترین مراحل کالاف دیوتی، سرنوشتتان در دستان خودتان قرار دارد. شما در این مرحله در نقش رائول مندز هستید و برای نجات خواهر خود از دست فرانک وودز تلاش می‌کنید. در حقیقت در این مرحله باید با شخصیت منفی داستان همراه شده و برای نجات خانواده خود سختی زیادی بکشید. جذابیت این بخش از بازی به حدی است که گیمرها به هیچ عنوان آن را از یاد نخواهند برد.

مرحله Of Their Own Accord/Whisky Hotel  - Call of Duty Modern Warfare 2

در این مرحله با داستان افرادی سر و کار دارید که از جان خود برای حفظ خاک و کشور خودشان می‌گذرند. بعد از پاکسازی غرب، ویرجینیا رامیرز با همکارانش به ماموریت نجات واشنگتن دی می‌رود. یکی از جذابیت‌های بازی در آنجاست که سربازان روسی می‌خواهدن کاخ ریاست جمهوری را تصرف کرده و وارد آن شوند. همچنین سازندگان بازی در این بخش از موسیقی‌های حماسی استفاده کرده‌اند که حس و حال جذابی را به کاربر منتقل می‌کند. در حقیقت در این بخش شما نقش بسیار مهمی در تعیین سرنوشت و آینده کشور آمریکا دارید و باید نهایت تلاش خود را برای جلوگیری از هر گونه فاجعه به کار بگیرید.

بازی کالاف دیوتی

جمع‌بندی

کالاف دیوتی، پر از مراحل سخت، پیچیده و جذاب است که کاربران را برای مدت‌های طولانی تحت تاثیر قرار می‌دهد. بی‌جهت نیست که بعد از سال‌های طولانی از ارائه اولین نسخه از بازی، گیمرها همچنان هرساله منتظر ارائه نسخه جدید بازی هستند. اما در طی تمام این سال‌ها، برخی از مراحل به دلیل برخی مشخصات همچون نحوه مبارزه، صحنه‌های دراماتیک و... در ذهن کاربران به طور ویژه‌ای نقش بسته‌اند. در اینجا، نگاهی به پرطرفدارترین مراحل بازی کالاف دیوتی داشتیم. ممکن است تجربه بازی کردن این مراحل را داشته باشید و حال با یادآوری آن‌ها، لحظات جذابی را به خاطر بیاورید. اما اگر از این مراحل، مرحله‌ای را تجربه نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما به سراغ آن رفته و خود را غرق در نقش خود در بازی کنید!


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما