ساکر استارز Soccer Stars

سازنده: Miniclip

  • 5.0
  • 2.8k

خرید سکه ساکر استارز - خرید دلار ساکر استارز

جهت خرید سکه ساکر استار‌ز، خرید دلار ساکر استارز، خرید مهره ساکر استارز و یا سایر آیتم‌های بازی، از کارت های بالای صفحه بسته مورد نظر خود را انتخاب نموده و اقدام به تکمیل فرم خرید و پرداخت از درگاه نمائید. پس از اتمام پروسه پرداخت، خرید شما بین ۱۵ تا ۶۰ دقیقه انجام خواهد شد.

سایت هزارجم همیشه سعی دارد با حداقل سود تمام خرید های درون برنامه ای بازی های موبایل را برای شما فراهم نماید. با یک جستجوی ساده متوجه اختلاف قیمت فاحش ما با سایر سایت ها خواهید شد. هدف نهایی ما افزایش لذت شما از بازی با پرداخت مبلغی منصفانه جهت خریدها است.

خرید سکه ساکر استارز ارزان و سریع

نکته: هنگام پر کردن فرم خرید سعی کنید اطلاعات وارد کرده را دوباره چک کنید تا خریدتان در سریعترین زمان ممکن (حتی در کمتر از ۵ دقیقه) انجام شود. وارد کردن اطلاعات اشتباه مخصوصا شماره تماس باعث اتلاف زمان جهت تصحیح اطلاعات شده و زمان خرید را با تاخیر مواجه می کند.

نکته: در صورت تاخیر در انجام خرید فقط و فقط بعد از ۲ ساعت از خرید، با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید و قبل از آن از هرگونه تماس تلفنی خودداری نمايید تا باعث تاخیر در انجام خریدهای دیگر نشوید. انجام نشدن خریدن تا دو ساعت بعد از خرید عموما به دلیل اطلاعات اشتباه در فرم خرید اتفاق می افتد پس مجددا تاکید می کنیم که پر کردن فرم خرید با اطلاعات دقیق و صحیح به شدت توصیه می شود.

نکته: درصورت فعال بودن آفری خاص یا آیتمی در بازی که در کارت های بالا وجود ندارد با پشتیبانی سایت هزارجم  تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن ما بسته را برای شما خریداری خواهیم کرد. آیتم ها، مهره ها و هرگونه پیشنهاد موجود در بازی از طریق سایت هزارجم قابل خریداری است.

خرید ایونت ساکر استارز از سایت معتبر

بازی ساکر استارز و خرید آیتم‌های مختلف ساکر استارز

بازی ساکر استارز در چند سال اخیر جایگاه ویژه ای بین گیمرهای موبایل بدست آورده و کمتر کسی است که اسم این بازی هیجان انگیز را نشنیده باشد. برخلاف بازی های محبوب دیگر، این بازی نه در سبک استراتژیک و نه در سبک جنگی است. بازی ساکر استارز نمونه کوچکی از یک بازی فوتبال جذاب در مقیاس کوچک بدون قوانین خاصی است.

در این بازی شما در یک مستطیل کوچک با دو دروازه در مقابل حریف قرار می‌گیرید و تنها هدف شما حفاظت از دروازه خود و باز کردن دروازه حریف است. شما کنترل ۵ مهره را در اختیار دارید و بصورت ترتیبی با حریف خود اقدام به ضربه زدن به توپ می نمایید. جذابیت این بازی علاوه بر سادگی آن در حس رقابت، ارتقا آیتم های بازی، پیشرفت و تورنمنت های مختلف آن است.

بازی ساکر استارز همانند یک بازی فوتبال دارای مربیانی نیز هست که ارتقا آنها و نمایندگان شما باعث افزایش قدرت و فالورهای شما می شود. در اولین نصب این بازی مطمئنا چند ساعت درگیر بازی خواهید شد و شاید به دوستان خود نیز بر بخورید! رقابت با بازیکنان مختلف از اقصی نقاط دنیا، کری خوانی حین بازی، آشنایی با بازیکنان مختلف، کسب رتبه در تورنمنت ها، عطش به پیشرفت و تلاش برای خرید مهره ای خاص برای هفته ها و ماه ها جذابیت خود را دارد.

این بازی شامل دو واحد پولی اصلی برای انجام خرید های درون برنامه ای است. مثلا برای باز کردن مهره ای خاص، نماینده مورد نظر، شرکت در تورنمنت و غیره شما نیازمند دلار بازی یا سکه بازی هستید. این دو واحد پولی بسیار ارزشمند بوده و به صورت محدود طی انجام بازی بدست می آیند. مخصوصا دلار بازی که بسیار محدودتر بوده و جمع کردن آن برای خرید مهره یا هر آیتم دیگر بسیار زمان بر ولی لذت بخش است.

خرید دلار ساکر استارز

درصورت آشنایی قبلی با این بازی و نیاز به خرید سکه ساکر استارز، خرید دلار ساکر استارز و ... به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

خرید دلار ساکر استارز، خرید سکه بازی و سایر آیتم ها

بازی ساکر استارز همانطور که اشاره شد دارای جنبه های مختلفی برای گذران وقت است. برعکس بازی های دیگر، تمام آیتم های این بازی را می توان بدون صرف هزینه بدست آورد. ولی در نظر داشته باشید که بدست آوردن برخی از آیتمها به صورت عادی بسیار زمان بر است. به دلیل حس رقابت بالا در این بازی و امکان دعوت به چالش دوستان، اکثر بازیکنان راغب به پرداخت مبلغ در ازای خرید برخی از آیتم ها می شوند.

به طور مثال با خرید دلار ساکر استارز یا خرید سکه ساکر استارز با صرف هزینه هرچند ناچیز، شاید راه یک ماهه را در یک روز طی کنید و خود را در جمع مدعیان لیگ بیابید. خریدهای درون برنامه ای این بازی به صورت چشم گیری بالا بوده و آیتمهای فروشگاه بازی دارای مبلغ بسیار پایین تری نسبت به سایر بازی ها هستند.

علاوه بر خرید سکه ساکر استارز و دلار بازی، خرید مهره ساکر استارز و آیتم‌های دیگر بازی مانند خرید مهره های ساکر استارز و خرید نماینده، مربی و ترکیب اولیه بازی نیز بسیار محبوب می باشند. انتخاب یک ترکیب قوی به صورت قابل توجهی در نتیجه بازی تاثیر می گذارد و حتی می تواند با اولین ضربه اولین گل را برای شما به ارمغان بیاورد!! از طرفی انتخاب مربی و نماینده توانا نیز کمک شایانی به قدرت بازی و محبوبیت شما می کند. خرید پک مهره قوی باعث می شود با یک ضربه محکم کل مهره های حریف را از مسیر خارج کنید و خود را مقابل یک دروازه خالی بیابید!!

همانطور که می‌بینید همه جنبه های بازی سعی در افزایش حساسیت و حس رقابت در بازی را دارند و به نحو قابل تحسینی نیز در این امر موفق بوده اند. تورنمنت های مختلف بازی نیز با پرداخت دلار یا سکه بازی می توانند هیجان خاصی برای شما داشته باشند و برنده شدن در این تورنمنت ها جوایز ارزنده ای برای شما خواهد داشت.

خرید مهره ساکر استارز

پس اگر این بازی را تجربه نکرده اید حتما سری به پلی استور گوگل یا استور اپل بزنید و آنرا نصب نمایید. بازی ساکر استارز دارای هیچگونه پیچیدگی خاصی نیست و با چندبار بازی کردن حساب کار دستتان خواهد آمد. در صورت نیاز به آیتم خاص از مهره بازی گرفته تا خرید دلار ساکر استارز ، ما با کمترین قیمت ممکن آنها را برای شما فراهم کرده ایم.

راهنمای خرید مهره ساکر استارز، خرید ترکیب ساکر استارز، سکه، دلار و سایر آیتم ها

شما در ابتدا از بالای همین صفحه بسته مورد نیاز خود را انتخاب می‌کنید سپس فرم درخواست خرید ساکر استارز متناسب با نوع اتصال خود به بازی را تکمیل کنید و اطلاعات خود را کامل و با دقت وارد نمایید. فراموش نکنید که امکان خرید دلار ساکر استارز و سکه بازی و خرید گلکسی پس ساکر استارز برای کاربران مهمان ممکن نیست. پس شما باید اکانت خود را در بازی ثبت نمایید و سپس مشخصات خود را در فرم خرید وارد نمایید.

برای انجام خرید سکه ساکر استارز، خرید ترکیب ساکر استارز و سایر خریدهای این بازی نیاز به مشخصات ورود به بازی می‌باشد. رمز عبور شما بصورت کد شده در سایت ما ذخیره خواهد و پس از شارژ اکانت شما به صورت کامل از دیتابیس ما پاک خواهد شد پس به هیچ وجه نگران بروز مشکل برای اکانتتان نباشید. همچنین برای آسودگی بیشتر بعد از انجام خرید می‌توانید پسورد اکانت خود را عوض کنید.

خرید ترکیب ساکر استارز

سوالات متداول خرید سکه ساکر استارز، دلار ساکر استارز و سایر آیتم‌ها

چطوری به دوستم در بازی ساکراستارز سکه منتقل کنم ؟

خیلی افراد استفاده از بازی دوستانه و باخت عمدی و انتقال سکه به طرف مقابل رو پیشنهاد میکنن. اینکار خلاف قوانین بازی هست و قطعا هم سکه های شما هم سکه های طرف مقابل صفر خواهد شد.

چطوری گلکسی پس بخریم و یکبار که خریدم همیشه میمونه؟

از طریق سایت ما میتونید گلکسی پس بازی خودتون رو با روشی امن و بدون هیچ گونه نگرانی خرید کنید و گلکسی پس به صورت ماهانه بوده وهر ماه میتونید گلکسی پس جدید رو خریداری کنید.

خرید سکه و گلکسی پس رایگان امکانپذیر هست؟

هیچ روشی قانونی ای برای بدست آوردن گلکسی پس و سکه رایگان در بازی وجود نداره. و روش هایی که گاها تو اینترنت تبلیغ میشن همگی از یک هک استفاده میکنن که بازی بلافاصله متوجه میشه و بعد از نهایت 24 ساعت بازی شما بن دایم میشه.

چطور بازی ساکر استارز خود را به مینی کلیپ وصل کنیم؟

مدتی هست امکان ساخت اکانت مینی کلیپ برای بازی ساکراستارز از داخل بازی برداشته شده و نمیشه اکانت مینی کلیپ برای این بازی ساخت و تمام آموزش های موجود روی اینترنت مربوط به نسخه های قدیمی این بازی هست که روی نسخه جدید بازی قابل استفاده نیستن.

آیا دانلود هک بازی ساکراستارز بدون خطر است؟

گاها برای بازی ساکراستارز هک هایی مثل قفل کردن مهره های حریف و بلند کردن خط نشانه و .... منتشر میشه که اکیدا توصیه میکنم از هیچ کدوم این هک ها استفاده نکنید. چون در 99% موارد بازی متوجه استفاده شما از هک میشه و بازی شما ظرف چند روز بن دایم میشه.

نسخه مود شده بازی اسکراستارز چیست؟

برای بازی یه نسخه مشابه بازی اصلی منتشر شده که در آن سکه و پول و ... بینهایت هست. این بازی هیچ ربطی به بازی اصلی نداره و صرفا شبیه بازی اصلی هست.

 

دیدگاه‌های کاربران

 (2)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

جعفر محمد نوربابایی

عالی چقدر با ادب و سری کار انجام،دادن خدا قوت

امیر

برای چندمین بار سکه خریدم که مثل همیشه یکی دو ساعت تحویل شد. هم قیمت عالی هم برخورد مدیران سایت عالیه یه چیزی رو اشتباه نوشته بودم که برام درست ش کردن