مارول اسنپ Marvel Snap

سازنده: Nuverse

  • -
  • 12

خرید گلد بازی مارول اسنپ Marvel Snap

ورود به دنیای ابرقهرمانان با دست خالی کاری آسانی نخواهد بود، خرید گلد بازی مارول اسنپ می‌تواند این کمک را به شما بکند تا با دست خالی به سراغ دشمنان خود نروید. مارول اسنپ یک بازی کارتی از دنیای بزرگ قهرمانان و شرورهای جهان مارول هستند که شما باید کنترل آن‌ها را بر دست بگیرد، ساده نخواهد بود که شما بدون گلد مارول اسنپ یا سکه مارول اسنپ به سراغ دشمنان خود بروید چون رقبای بسیار قدرتمندی در روبه‌روی خود خواهید داشت.

بازیکنانی که به تازگی این بازی را نصب کرده اند می توانند با خرید ولکام باندل مارول اسنپ (Welcome Bundle) و پرو باندل اسنپ به پیشرفت سریع در بازی برسند.

مارول اسنپ Marvel Snap

معرفی بازی Marvel Snap

مارول اسنپ یک اثر اکشن و مسابقاتی از استودیو Second Dinner است که شما را به جهان بزرگ مارول می‌برد، تمام مسئولیت شما در بازی مارول اسنپ این است که بتوانید کارت‌های خود را به خوبی بچینید تا یک تیم قدرتمند از قهرمان مارول داشته باشید. یکی از یاری دهنده‌های اصلی شما در بازی مارول اسنپ گلد بازی است که امکانات زیادی را برای شما فراهم می‌کند، دیگر یاری دهنده‌ی شما در بازی مارول اسنپ که می‌توانید برای مدت یک ماه از آن کمک بگیرید Season Pass بازی مارول اسنپ و پرمیوم پس پلاس مارول اسنپ است که می‌توان آن را بهترین یاری دهنده‌ی شما در بازی دانست.

شما فقط در بازی مارول اسنپ ۶ نوبت دارید تا بتوانید حریف خود را از پای در بیاورید برای اینکه این ۶ نوبت را به آسانی از دست‌ ندهید می‌توانید از گلد بازی مارول اسنپ کمک بگیرید تا ابرقهرمانان خود را ارتقا دهید، این ۶ نوبت شما زودتر از آنچه فکر خواهید کرد به پایان خواهد رسید چرا که دشمنان شما دارای سرعت و قدرت بیشتر از شما هستند، این شما هستید ‌که انتخاب می‌کنید با دست خالی در مقابل دشمنان خود مقابله کنید یا از طلای بازی مارول اسنپ کمک بگیرید تا ورق بازی به سود شما برگردد.

هدف شما این است که با دسته‌ی کارت ۱۲تایی خود بتوانید دو ناحیه از سه ناحیه منطقه‌ی حریف را فتح کنید، بهترین استراتژیک خود را برای این کار باید بچینید چون قدرت سطح هر ابرقهرمان با دیگری یکی نخواهد بود، البته شما می‌توانید این کسری قدرت را با استفاده از گلد بازی مارول اسنپ جبران کنید چرا که رقبای شما هم از این روش برای بالا بردن سطح قدرت قهرمانان خود استفاده کردند. پس از گذراندن ۶‌امین مرحله اگر شما موفق به فتح کردن دو منطقه از منطقه‌ی حریف شده باشید که پیروزی از آن شماست اما اگر شرایط برابر باشد این مجموع قدرت سطح کارت‌ها است که برنده را تعین می‌کند.

چرا از گلد بازی مارول اسنپ استفاده کنیم؟

گلد بازی مارول اسنپ واحد پولی داخل بازی Marvel Snap است که اتفاقات بزرگ بازی را رقم می‌زند از خرید کارت‌های قهرمانان گرفته تا ارتقای این کارت‌ها. ولی اگر توجه کرده باشید شما رقابت‌های آسانی نخواهید داشت چرا که حریفان شما دارای قدرتی هستند که به وسیله‌ی طلای مارول اسنپ تهیه و تقویت شده، شاید اکثر مسابقات شما دارای برنده‌ای نباشد یعنی کسی نتواند دو منطقه را فتح کند، اگر کار به این مرحله در بازی برسد تعیین کننده برنده سطح انرژی بازیکنان می‌شود، اگر شما قهرمانان خود را به وسیله‌ی گلد‌های بازی مارول اسنپ ارتقا داده باشید سطح انرژی آن‌ها به راحتی کم نخواهد شد همین علت دلیلی بر پیروزی شما در مسابقاتی خواهد شد که به مرحله‌ی دیدن سطح انرژی کارت‌ها در صورت مساوی شدن رقبا می‌رود.

مارول اسنپ Marvel Snap

اهمیت استفاده از گلد مارول اسنپ

بازی مارول اسنپ یک اثر در سطح جهانی است که دارای طرفدران زیادی است. به همین دلیل بازی دارای سطح‌های مختلفی است که به آسانی نمی‌شود به این سطح سعود کرد چرا که تعداد رقبای زیادی در بازی وجود دارد که هر کدام خود را با یکی از آیتم‌های بازی مارول اسنپ تقویت کرده‌اند. بالاترین سطح بازی مارول اسنپ Infiniti League است که بهترین بازیکنان در آن سطح حضور دارند. تصور این را داشته باشید که توانستید به این سطح سعود کنید آیا می‌توانید بدون داشتن گلد بازی مارول اسنپ از پس این رقبا بربیاید؟ اگر شما علاقه‌مند دنیای مارول باشید می‌دانید که دشمنان شما دارای خزانه پر از سرمایه هستند پس اگر شما می‌خواهید توان این را داشته باشید که بتوانید با دشمنان خود در بازی رقابت کنید باید خزانه‌ی خود را پر از گلد بازی مارول اسنپ کنید چرا که هیچ کاری نیست که نتواند آن را انجام دهد.

گیم پلی بازی مارول اسنپ

در مارول اسنپ شما یک بازی را تجربه خواهید کرد هدف از ساخت این اثر ترکیب مکانیک‌های حل پازل در کنار عناصر نقش‌آفرینی است. شما می‌توانید کلکسیون خود را از کارت بازی تشکیل دهید و آن‌ها را به وسیله‌ی گلد بازی مارول اسنپ ارتقا دهید. وظیفه شما در مارول اسنپ چیدن یک تیم ۱۲ نفره است تا بتوانید در رقابت‌های بین المللی شرکت کنید. این اثر دنیای مارول دارای یک صدا گذاری جذاب و مهیج است، همچین شما در بازی خط داستانی از سریال Wanda Vision را تجربه خواهید کرد که شما را وارد سریال این شخصیت می‌کند البته دیگر قهرمانان دنیای مارول نیز هستند که شما داستان آن‌ها را در بازی تجربه می‌کنید.

شما باید در مارول اسنپ سعی خود را داشته باشید تا با کمک گرفتن از گلد مارول اسنپ یک تیم قدرتمند تشکیل دهید، چرا که شما رویداد‌های زیادی در پیش خواهید داشت.در حالت کمپین بازی شما باید با تیم خود یک سفر را در دنیای مارول آغاز کنید تا جهان را از دست دشمنان خود نجات دهید در این حالت شما چالش‌ها و داستان‌هایی را خواهید داشت که باید از پس آن‌ها بربیاید تا بتوانید جهان را نجات دهید.

حالت دیگری که شما می‌توایند در آن شرکت داشته باشید حالت هم‌کاری کردن است، شما در این حالت می‌توانید با دیگر بازیکنان تیم خود را تشکیل دهید قدرت‌ها و امکانت خود را با یک دیگر به اشتراک بگذارید و به سراغ دشمنان خود بروید، فراموش نکنید داشتن یک تیم قوی بسته به میزان پر بودن خزانه‌ی شما از گلد بازی مارول اسنپ دارد. همچین شما در بازی مارول اسنپ می‌توانید در رویداد‌ها و چالش‌های بازی شرکت کنید تا قدرت خود را بسنجید، علاوه بر انجام این کار اگر بتوانید در این چالش‌ها پیروز باشید دست خالی از آن رویداد بیرون نخواهید آمد چرا که پایان هر چالش جوایزی نصیب برندگان خواهد شد.

مارول اسنپ Marvel Snap

خرید گلد مارول اسنپ به همراه دیگر محصولات بازی از ۱۰۰۰جم

شما برای اینکه بتوانید به راحتی از ۱۰۰۰جم خرید کنید ابتدا وارد صفحه‌ی محصول مورد نظر خود می‌شوید، بعد از اینکه آیتم مورد نظر خود را انتخاب کردید در صفحه‌ی بعد باید اطلاعات جیمیل یا فیسبوک خود را در اختیار تیم پشتیبانی قرار دهید. با تکمیل این صفحه شما وارد صفحه‌ی درگاه پرداخت خواهید شد تا هزینه‌ی محصول انتخابی را پرداخت کنید بعد از این که این مرحله را هم به پایان رساندید در کمتر از ۱۵ دقیقه الی ۴ ساعت محصول انتخابی شما در اکانتتان شارژ خواهد شد.

چرا باید از ۱۰۰۰ جم خرید کنید

شما می‌توانید با هزارجم هر محصولی که در بازی مارول اسنپ فکرتان خواهد کرد را داشته باشید. سایت ۱۰۰۰جم برای شما این امکان را فراهم کرده تا شما عزیزان بتوانید تمامی محصولات بازی مارول اسنپ را با بهترین قیمت خریداری کنید تا شما دوستان هم بتوانید مانند دیگر بازیکنان در کشور‌های دیگر از امکان خرید درون برنامه‌ای برای قدرتمند کردن خود استفاده کنید. سایت ۱۰۰۰جم با سابقه‌ی بیش از ۱۰ سال در کنار شما است تا بتوانید با لذت بیشتری بازی مورد علاقه‌ی خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: