براول استارز Brawl Stars

سازنده: سوپرسل

  • 5.0
  • 9.3k

خرید جم براول استارز

با توجه به درخواست مشترکین، امکان خرید جم براول استارز، خرید سکه براول استارز و خرید آفرهای براول استارز به همراه سایر آیتم‌های این بازی به سایت اضافه شده است. تا دوستداران این بازی از این پس بتوانند به راحتی و به صورت مستقیم خریدهای درون برنامه ای این بازی زیبا و جذاب را از داخل سایت انجام دهند.

یکی از جدید ترین بازی های منتشر شده توسط شرکت سوپرسل، بازی براول استارز یا همان براول استارز می باشد. که پس از عرضه موفق این بازی در سیستم عامل اپل، به تازگی نسخه اندرویدی آن نیز منتشر شده است. در این بازی شما به همراه دو نفر دیگر، یک تیم سه نفره تشکیل داده و به نبرد با حریفان خود از سرتاسر جهان خواهید پرداخت.

خرید جم براول استارز ارزان

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با هزارجم

بسیاری از آیتم های بازی براول استارز دارای لول بندی بوده و با پیشرفت در بازی و بدست آوردن سکه و جم قابل ارتقا خواهند بود. ولی این ارتقا و رشد، سرعت کمی دارد. اگر حوصله و وقت کافی برای آپدیت کردن به مرور زمان ندارید و یا می‌خواهید زودتر جنگجوهای فول آپدیت داشته باشید، یکی از راه های آن خرید جم براول استارز و خرید آفرهای براول استارز جهت آپدیت سریع مهره‌ها می‌باشد.

با توجه به مشکلات مربوط به خرید دلاری، تمامی ایتم های این بازی برای خرید بسته می باشند. اما سایت ما با استفاده از سرورها و حساب های بانکی خارجی خود توانسته این مشکل را حل کند. فقط لطفا در هنگام خرید جم براول استارز یا آفرهای بازی، فرم خرید را با نهایت دقت پر نمایید تا انجام خرید شما در کمتر از 15 دقیقه داخل بازی فعال شود.

بازی براول استارز بر خلاف ظاهر ساده و دو بعدی خود، بسیار سرگرم کننده و جذاب است. به طوری که پس از چند دست بازی، به سختی می‌توان این بازی را کنار گذاشت.

شما در نقش جنگجو (Brawler) در این بازی ظاهر شده و از میان 22 برول، مبارز یا جنگجو خود را انتخاب کرده و به همراه دو نفر از دوستان خود در نقشه های مختلف به بازی خواهید پرداخت. هر نقشه یا همان مپ هدفی مجزا دارد که به چهار دسته کلی تقسیم بندی می شود.

  • جمع آوری الماس و جم - GEM GRAB : در این مپ ها شما باید حداقل 10 جم را از زمین جمع اوری کدی و به مدت 15 ثانیه حفظ نمایید تا تیم شما برنده مسابقه شود.
  • برداشتن توپ و گل زدن به حریف -BRAWL BALL : در این مپ شما باید با نابود کردن تیم رو به رو، توپ را وارد دروازه حریف نمایید.
  • سرزمین سم ها - SHOWDOWN : این بخش که به صورت تک نفره یا دو نفر قابل انجام می‌باشد، مسابقه برای بقا است. یعنی شما باید تمام دیگر بازیکنان داخل مپ را نابود کنید تا برنده شوید.
  • و مبارزه با ربات غول پیکر -BOSS FIGHT : در این مپ شما به همراه دو نفر دیگر ماموریت دارید از صندوق جواهر های خود محافظت کنید. اما در این راه یک ربات غول پیکر مانع شما خواهد شد.
  • محافظت از صندوق پر از الماس - HEIST : در انتها دو طرف زمین دو صندوق پر از جواهر وجود دارد که تیم ها باید در عین حال که از داشته خود محافظت می‌کنند، صندوقچه حریف را نابود کنند.

خرید جم براول استارز

این بازی به گونه ای طراحی شده که بعد از اینکه براول شما به لول 10 رسید، یک قابلیت ویژه برای آن براول فعال شود که سطح و قدرت نیروی شما را به شکل چشم گیری افزایش می‌دهد. ولی باز کردن این قابلیت به همین راحتی ها هم نیست و با باز کردن صندوق های عموما مگا باکس داخل بازی می‌توانید آنها را بدست آورید. که این صندوق ها را بازی به صورت رندوم و در صورتی که به طور مستمر بازی کنید به براول شما می‌دهد.

از طرفی داخل فروشگاه بازی همین نیروهای ویژه به صورت فروشی نیز موجود می‌باشد. که با خرید جم براول استارز یا خرید آفرهای براول استارز می‌توانید این قابلیت ها رو خیلی سریع تر برای سرباز خود باز کنید. از طرفی از جم های خریداری شده برای تبدیل به کوین (یا همان سکه) نیز می‌توان استفاده کرد. شما برای آپدیت کردن سرباز های خود به جز جم به سکه نیز احتیاج دارید.

در کنار تمام اینها، بازی قابلیت انجام چت درون بازی را نیز فراهم کرده است و شما می‌توانید با دیگر دوستان خود در سراسر دنیا به چت و تبادل نظر و تجربه بپردازید و یا اینکه یک گروه برای خود داخل بازی تشکیل دهید و با دوستان هم گروهی خود تیم تشکیل دهید و بازی کنید.

هر کدام از این بخش ها به تنهایی می‌تواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند به طوری که گذر زمان را فراموش خواهید کرد. به همین دلیل است که با توجه به مدت کم زمان عرضه بازی براول استارز، در زمان نگارش این پست بیش از 15 میلیون دانلود از گوگل پلی داشته است و نمره 4.5 را از گوگل پلی دریافت نموده است.

جم بازی براول استارز

نحوه خرید جم براول استارز

در صورتی که نیاز به خرید جم براول استارز و یا خرید سکه براول استارز دارید می‌توانید از فرم خرید جم براول استارز و سایر فرم‌های خرید در بالای همین صفحه استفاده کرده و جم باکس خود را در عرض کمتر از 15 دقیقه داخل بازی تحویل بگیرید.

آفرهای ویژه این بازی تا حد امکان در لیست بالا قرار گرفته است ولی در صورتی که شما آفری می‌خواهید که داخل فروشگاه بازی هست ولی در لیست بالا وجود ندارد. لطفا با بخش "تماس با ما" سایت در ارتباط باشید.

قیمت بسته های جم براول استارز مانند دیگر محصولات سایت کاملا رقابتی در نظر گرفته شده و همواره سعی ما سود کم و فروش بالا بوده. لطفا قیمت های خرید جم را با دیگر همکاران ما مقایسه کنید.

نسخه اولیه بازی براول استارز

زمان جنجال و جنگ ستارگان است در بازی زیبا و اعتیاد آور براول استارز، Brawl Stars بازی ای خوش ساخت دیگر از سازنده بازی های کلش اف کلنز و کلش رویال و…. می‌باشد. در این بازی شما به همراه ۶ تا ۱۰ نفر از دوستان خود همزمان در یک زمین قرار گرفته و به مبارزه با یکدیگر خواهید پرداخت.

این بازی دارای ۴ سبک متفاوت گیم پلی می باشد که خرید جم براول استارز مخصوص گوشی و تبلت بهینه سازی شده است. به طوری که هنگام انجام این بازی به هیچ عنوان احساس خسته شدن دست و یا مشکل با حرکت دادن جنگجو خود نخواهید داشت.

سبک اول: Bounty براول استارز – جایزه

Bounty brawl stars خرید جم براول استارز

وارد زمین شوید و با کشتن حریف برای خود ستاره جمع کنید. اما مراقب باشید که خود کشته نشوید، چون با کشته شدن تمام ستاره های شما به نفر مقابل منتقل می شود. این بازی به صورت دو تیم ۳ نفره انجام می شوید و در پایان هر تیمی که مجموع ستاره بیشتری در اختیار دارد برنده بازی خواهد بود.

سبک دوم: Smash & Grab براول استارز – بگیر و بکوب

Grab brawl stars خرید جم براول استارز

معروف ترین و پرطرفدارترین سبک بازی، همین قسمت می‌باشد که در زمین مسابقه شما به همراه دو یار خود باید سعی کنید از مرکز زمین حداقل ۱۰ ستاره بدست آورید و ۱۵ ثانیه آنها را حفظ کنید تا برنده بازی شوید. هدف ساده است ولی وقتی بدانید با هر بار کشته شدن ستاره های همراه شما روی زمین ریخته خواهد شد و حریف یا دیگر بازیکنان همدسته شما میتوانند آنها را مجدد جمع کنند، کار سخت می‌شود.

در اینجاست که هر چقدر لول brawl یا همان مبارز شما بیشتر باشد، امکان کشتن و کشته نشدن شما بیشتر می‌شود ( برای افزایش لول جنگجو خود میتوانید با خرید جم براول استارز سریع تر نیروهای خود را آپگرید نمایید) با یکبار تجربه این سبک، قطعا عاشق آن خواهید شد و روزانه چند ساعت وقت شما را پر خواهد کرد.

سبک سوم: Heist براول استارز – سرقت

Heist brawl stars خرید جم براول استارز

در این زمین شما به همراه دو یار خود وظیفه دارید از گاوصندوق پر از ستاره خود محافظت نمایید و در عین حال به فکر سرقت و تخریب گاوصندوق حریف باشید. در این سبک شما می‌توانید با قرار گرفتن در قسمت های پوشیده شده با گیاهان، خود را از چشم حریف مخفی کرده و در زمان لازم دشمنان خود را غافل گیر نمایید.

سبک چهارم: Showdown براول استارز – نمایش

Showdown brawl stars

در این سبک از بازی شما به همراه ۹ نفر دیگر در زمینی پر از موانع قرار می‌گیرید که هر لحظه مساحت این زمین با سمی که در حال انتشار است، کوچک تر می‌شود. بازی زمانی تمام می‌شود که فقط یک جنگجو زنده مانده باشد. ایا می توانید با نابود کردن دیگر بازیکنان تنها بازمانده این نبرد شوید؟!

استراتژی اصلی در این بازی مخفی ماندن تا ۳۰ ثانیه پایانی بازی می‌باشد. وقتی در این بازی زیاد جلوی چشم باشید قطعا دیگر بازیکنان به شما بیشتر حمله خواهند کرد. پس مخفی شوید تا دیگران همدیگر را نابود کنند و تعداد بازیکنان کمتر و کمتر شود تا شانس شما برای نفر اول مسابقه شدن بیشتر شود. خرید جم براول استارز یکی از بزرگترین تفاوت‌ها میان بازیکنان می‌باشد که می‌تواند اختلاف قدرت زیادی ایجاد کند.

دیدگاه‌های کاربران

 (18)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

نیما

سلام من میخوام برای براول استارز جم بگیرم آیا احتمال بن شدن اکانت هست؟

پشتیبانی هزارجم

سلام روشی که ما باهاش خرید انجام میدیم چند ساله ثابته و مشکل بن شدن نداریم.

taha

سلام یه افر اومده توی براول استارز کی میزارید تو سایت

پشتیبانی هزارجم

سلام اگر افری که میخوایید تو سایت موجود نیست، به پشتیبانی انلاین روی سایت (پایین سمت راست سایت) پیام بدید راهنمایی کنن.

ماردین

سلام ببخشید من جم خرید ازتون کد واسم آمد اشتباه به رباط فرستادم به جای اینکه به اون شما ه که دادید بفرستم خواهش می کنم رسیدگی کنید

پشتیبانی هزارجم

سلام با پشتیبانی آنلاین سایت ( آیکون پایین سمت راست ) هماهنگ کنید براتون درست کنن.

Farzam

من اشتباه کردم اسم اکانتما اشتباه نوشتم بعداً ثبت شده پول از حسابم کم شده ولی خریدم نیومده چیکار کنم

پشتیبانی هزارجم

صبر کنید براتون پیامک میاد که مشخصات ارسالی اشتباهه. اونجا نحوه تصحیح فرم خرید نوشته شده

09303033590

با سپاس از شما و همکاران محترمتون خدا قوت کارتون حرفه ایی هست من ۱ ماه با سایتتون اشنا شدم و خریدایی که انجام دادم به موقع انجام گرفت بین ۱۵ دقیقه تا ۱ ساعت، خسته نباشید .

مصطفی

با سلام.بنده سفارش ثبت کردم و پیامک اومد کد رو ارسال کنید،ارسال کردم اما الان از دو ساعت گذشته ولی تا الان هیچی.واتساپ هم پیام دادم بازم منتظرم

پشتیبانی هزارجم

پیامک شما اگر دست همکارای ما رسیده باشه قطعا کمتر از یک ساعت انجام میدن. فقط یه نکته خیلی مهم: وقتی پیامک ارسال میکنید چک کنید حتما بعد از ارسال دلیور بشه پیامک تون ( که نشون میده پیامک به دست همکارای ما رسیده)

مصطفی

لازمه چنتا تشکر بابت پاسخگویی محترمتون با مکالمه تلفنی که داشتم،بابت راهنمایی و قیمتتون که نسبت به سایر کمتر بود.واقعا مرسی که هستین در این شرایط تحریم گوگل و تحریم بازی برای ما خرید انجام میدید.نکته‌ای که گفتین درست بود،من کد رو بصورت لاتین چند بار فرستادم ارسال نمیشد اما فارسی یکبار فرستادم دلیور شد(محض اطلاع سایر خریداران). من که دیگه مشتریتون شدم و با اجازتون در تمام گروهایی که عضو هستم شما رو معرفی میکنم.پاینده و پیروز با

آرمان

سلام وقت بخیر من هم از سایت ۱۰۰۰ جم خرید کردم و واقعا راضی هستم سریع و کمتر از ۲۰ دقیقه و همانطور که دوستان گفتن قیمتشون هم از بقیه منصفانه تره

سپهر

عالی بود اما اگه برای خرید امانگ اس هم بزارین بهتر میشه. فقط یک سوال افر برای سایت شماست یا برای بازی برای خرید به دلار

پشتیبانی هزارجم

افرهای داخل بازی هست که گاها افر 10 و 20 دلاری بازی میزاره

امیررضا

واقعا من از سایت هزار جم ممنونم هر وقت برای براول استارز جم خریدم همیشه از این سایت خریدم هم قیمتش کمتره هم خیلی زودتر میفرسته

محمد

سلام عالی دمتون گرم،رسیدگی عالی،پاسخ گویی سریع و امنیت بالا و قیمت نصبت ب سایت های دیگه بسیار منصفانه.من واقعا ممنونم تا الان ک خرید های زیادی داشتم ب مشکل برخورد نکردم.از سایت هزار جم بسیار سپاس گذارم.