خرید جم براول استارز Brawl Stars

شما اینجا هستید:

خرید براول پس براول استارز

خرید براول پس

500,000 تومان
 
خرید محصول
خرید براول پس باندل براول استارز

خرید براول پس باندل

760,000 تومان
 
خرید محصول

خرید جم براول استارز

با توجه به درخواست مشترکین، امکان خرید جم براول استارز، خرید سکه براول استارز و خرید آفرهای براول استارز به همراه سایر آیتم‌های این بازی به سایت اضافه شده است. تا دوستداران این بازی از این پس بتوانند به راحتی و به صورت مستقیم خریدهای درون برنامه ای این بازی زیبا و جذاب را از داخل سایت انجام دهند.

یکی از جدید ترین بازی های منتشر شده توسط شرکت سوپرسل، بازی براول استارز یا همان براول استارز می باشد. که پس از عرضه موفق این بازی در سیستم عامل اپل ، به تازگی نسخه اندرویدی آن نیز منتشر شده است. در این بازی شما به همراه دو نفر دیگر، یک تیم سه نفره تشکیل داده و به نبرد با حریفان خود از سرتاسر جهان خواهید پرداخت.

خرید جم براول استارز

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با هزارجم

بسیاری از آیتم های بازی براول استارز دارای لول بندی بوده و با پیشرفت در بازی و بدست آوردن سکه و جم قابل ارتقا خواهند بود. ولی این ارتقا و رشد، سرعت کمی دارد. اگر حوصله و وقت کافی برای آپدیت کردن به مرور زمان ندارید و یا می‌خواهید زودتر جنگجوهای فول آپدیت داشته باشید، یکی از راه های آن خرید جم براول استارز و خرید آفرهای براول استارز جهت آپدیت سریع مهره‌ها می‌باشد.

با توجه به مشکلات مربوط به خرید دلاری، تمامی ایتم های این بازی برای خرید بسته می باشند. اما سایت ما با استفاده از سرورها و حساب های بانکی خارجی خود توانسته این مشکل را حل کند. فقط لطفا در هنگام خرید جم براول استارز یا آفرهای بازی، فرم خرید را با نهایت دقت پر نمایید تا انجام خرید شما در کمتر از 15 دقیقه داخل بازی فعال شود.

بازی براول استارز بر خلاف ظاهر ساده و دو بعدی خود، بسیار سرگرم کننده و جذاب است. به طوری که پس از چند دست بازی، به سختی می‌توان این بازی را کنار گذاشت.

شما در نقش جنگجو (Brawler) در این بازی ظاهر شده و از میان 22 برول، مبارز یا جنگجو خود را انتخاب کرده و به همراه دو نفر از دوستان خود در نقشه های مختلف به بازی خواهید پرداخت. هر نقشه یا همان مپ هدفی مجزا دارد که به چهار دسته کلی تقسیم بندی می شود.

  • جمع آوری الماس و جم – GEM GRAB : در این مپ ها شما باید حداقل 10 جم را از زمین جمع اوری کدی و به مدت 15 ثانیه حفظ نمایید تا تیم شما برنده مسابقه شود.
  • برداشتن توپ و گل زدن به حریف -BRAWL BALL : در این مپ شما باید با نابود کردن تیم رو به رو، توپ را وارد دروازه حریف نمایید.
  • سرزمین سم ها – SHOWDOWN : این بخش که به صورت تک نفره یا دو نفر قابل انجام می‌باشد، مسابقه برای بقا است. یعنی شما باید تمام دیگر بازیکنان داخل مپ را نابود کنید تا برنده شوید.
  • و مبارزه با ربات غول پیکر -BOSS FIGHT : در این مپ شما به همراه دو نفر دیگر ماموریت دارید از صندوق جواهر های خود محافظت کنید. اما در این راه یک ربات غول پیکر مانع شما خواهد شد.
  • محافظت از صندوق پر از الماس – HEIST : در انتها دو طرف زمین دو صندوق پر از جواهر وجود دارد که تیم ها باید در عین حال که از داشته خود محافظت می‌کنند، صندوقچه حریف را نابود کنند.

خرید جم براول استارز

این بازی به گونه ای طراحی شده که بعد از اینکه براول شما به لول 10 رسید، یک قابلیت ویژه برای آن براول فعال شود که سطح و قدرت نیروی شما را به شکل چشم گیری افزایش می‌دهد. ولی باز کردن این قابلیت به همین راحتی ها هم نیست و با باز کردن صندوق هی عموما مگا باکس داخل بازی می‌توانید آنها را بدست آورید. که این صندوق ها را بازی به صورت رندوم و در صورتی که به طور مستمر بازی کنید به براول شما می‌دهد.

از طرفی داخل فروشگاه بازی همین نیروهای ویژه به صورت فروشی نیز موجود می باشد. که با خرید جم براول استارز یا خرید آفرهای براول استارز می‌توانید این قابلیت ها رو خیلی سریع تر برای سرباز خود باز کنید. از طرفی از جم های خریداری شده برای تبدیل به کوین (یا همان سکه) نیز می‌توان استفاده کرد. شما برای آپدیت کردن سرباز های خود به جز جم به سکه نیز احتیاج دارید.

در کنار تمام اینها، بازی قابلیت انجام چت درون بازی را نیز فراهم کرده است و شما می‌توانید با دیگر دوستان خود در سراسر دنیا به چت و تبادل نظر و تجربه بپردازید. و یا اینکه یک گروه برای خود داخل بازی تشکیل دهید و با دوستان هم گروهی خود تیم تشکیل دهید و بازی کنید.

هر کدام از این بخش ها به تنهایی می‌تواند ساعت ها شما را سرگرم خود کند به طوری که گذر زمان را فراموش خواهید کرد. به همین دلیل است که با توجه به مدت کم زمان عرضه بازی براول استارز ، در زمان نگارش این پست بیش از 15 میلیون دانلود از گوگل پلی داشته است و نمره 4.5 را از گوگل پلی دریافت نموده است.

خرید جم براول استارز

نحوه خرید جم براول استارز

در صورتی که نیاز به خرید جم براول استارز و یا خرید سکه براول استارز دارید می‌توانید از فرم خرید جم براول استارز و سایر فرم‌های خرید در بالای همین صفحه استفاده کرده و جم باکس خود را در عرض کمتر از 15 دقیقه داخل بازی تحویل بگیرید.

آفرهای ویژه این بازی تا حد امکان در لیست بالا قرار گرفته است ولی در صورتی که شما آفری می‌خواهید که داخل فروشگاه بازی هست ولی در لیست بالا وجود ندارد. لطفا با بخش “تماس با ما” سایت در ارتباط باشید.

قیمت بسته های جم براول استارز مانند دیگر محصولات سایت کاملا رقابتی در نظر گرفته شده و همواره سعی ما سود کم و فروش بالا بوده. لطفا قیمت های خرید جم را با دیگر همکاران ما مقایسه کنید.

نسخه اولیه بازی براول استارز

زمان جنجال و جنگ ستارگان است در بازی زیبا و اعتیاد آور براول استارز ، Brawl Stars بازی ای خوش ساخت دیگر از سازنده بازی های کلش اف کلنز و کلش رویال و…. می‌باشد. در این بازی شما به همراه ۶ تا ۱۰ نفر از دوستان خود همزمان در یک زمین قرار گرفته و به مبارزه با یکدیگر خواهید پرداخت.

این بازی دارای ۴ سبک متفاوت گیم پلی می باشد که خرید جم براول استارز مخصوص گوشی و تبلت بهینه سازی شده است. به طوری که هنگام انجام این بازی به هیچ عنوان احساس خسته شدن دست و یا مشکل با حرکت دادن جنگجو خود نخواهید داشت.

سبک اول: Bounty براول استارز – جایزه

Bounty brawl stars خرید جم براول استارز

وارد زمین شوید و با کشتن حریف برای خود ستاره جمع کنید. اما مراقب باشید که خود کشته نشوید، چون با کشته شدن تمام ستاره های شما به نفر مقابل منتقل می شود. این بازی به صورت دو تیم ۳ نفره انجام می شوید و در پایان هر تیمی که مجموع ستاره بیشتری در اختیار دارد برنده بازی خواهد بود.

سبک دوم: Smash & Grab براول استارز – بگیر و بکوب

Grab brawl stars خرید جم براول استارز
معروف ترین و پرطرفدارترین سبک بازی، همین قسمت می‌باشد که در زمین مسابقه شما به همراه دو یار خود باید سعی کنید از مرکز زمین حداقل ۱۰ ستاره بدست آورید و ۱۵ ثانیه آنها را حفظ کنید تا برنده بازی شوید. هدف ساده است ولی وقتی بدانید با هر بار کشته شدن ستاره های همراه شما روی زمین ریخته خواهد شد و حریف یا دیگر بازیکنان همدسته شما میتوانند آنها را مجدد جمع کنند، کار سخت می‌شود.

در اینجاست که هر چقدر لول brawl یا همان مبارز شما بیشتر باشد، امکان کشتن و کشته نشدن شما بیشتر می‌شود ( برای افزایش لول جنگجو خود میتوانید با خرید جم براول استارز سریع تر نیروهای خود را آپگرید نمایید) با یکبار تجربه این سبک، قطعا عاشق آن خواهید شد و روزانه چند ساعت وقت شما را پر خواهد کرد.

سبک سوم: Heist براول استارز – سرقت

Heist brawl stars خرید جم براول استارز
در این زمین شما به همراه دو یار خود وظیفه دارید از گاوصندوق پر از ستاره خود محافظت نمایید و در عین حال به فکر سرقت و تخریب گاوصندوق حریف باشید. در این سبک شما می‌توانید با قرار گرفتن در قسمت های پوشیده شده با گیاهان، خود را از چشم حریف مخفی کرده و در زمان لازم دشمنان خود را غافل گیر نمایید.

سبک چهارم: Showdown براول استارز – نمایش

Showdown brawl stars
در این سبک از بازی شما به همراه ۹ نفر دیگر در زمینی پر از موانع قرار می‌گیرید که هر لحظه مساحت این زمین با سمی که در حال انتشار است، کوچک تر می‌شود. بازی زمانی تمام می شود که فقط یک جنگجو زنده مانده باشد. ایا می توانید با نابود کردن دیگر بازیکنان تنها بازمانده این نبرد شوید؟!

استراتژی اصلی در این بازی مخفی ماندن تا ۳۰ ثانیه پایانی بازی می‌باشد. وقتی در این بازی زیاد جلوی چشم باشید قطعا دیگر بازیکنان به شما بیشتر حمله خواهند کرد. پس مخفی شوید تا دیگران همدیگر را نابود کنند و تعداد بازیکنان کمتر و کمتر شود تا شانس شما برای نفر اول مسابقه شدن بیشتر شود. خرید جم براول استارز یکی از بزرگترین تفاوت‌ها میان بازیکنان می‌باشد که میتواند اختلاف قدرت زیادی ایجاد کند.

مطالب آموزشی سایت

اشتراک در
اطلاع از
guest
22 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها