ای فوتبال eFootball 2024

سازنده: Konami

  • -
  • 3.5k

خرید سکه ای فوتبال eFootball

ای فوتبال 2024 آپدیت جدید محصول Konami است که شما را به دنیای Pes خواهد برد، یکی از اصلی‌ترین شاکله‌ی تیم‌ها در دنیای بزرگ فوتبال پول است، به همین دلیل بازی‌های فوتبالی نیز از این قضیه مستثنی نیستند و شما باید برای تشکیل تیم خود سکه ای فوتبال (efootball coin) را داشته باشید. در این بازی سکه‌های ای فوتبال هستند که حکم پول را برای شما دارند و شما می‌توانید برای بدست آوردن این سکه‌ها، به راحتی از سایت 1000جم اقدام به خرید سکه ای فوتبال کنید و یا با خرید آفرهای ای فوتبال از انجام بازی های مهیج لذت ببرید.

یک تیم بزرگ همیشه از بازیکنان بزرگ تشکیل می‌شود، خرید این بازیکنان هم نیاز به سکه زیادی دارد، در efootball 2024 شما برای خرید کوین ای فوتبال باید از سکه ای فوتبال استفاده کنید چون عامل پیشرفت شما در طول رقابت‌ها هستند.

شما در بازی هم به عنوان مالک یک باشگاه و هم به عنوان سرمربی آن تیم شناخته می‌شوید. از امضای قرارداد بازیکنان و کادر فنی تا انتخاب رنگ پیراهن تیم، همه به عهده‌ی شما است. بهترین تصمیم می‌تواند عامل پیروزی شما در eFootball‌ باشد. 

سکه‌ یا کوین ای فوتبال 2024

سکه یا کوین ای فوتبال 2024 (efootball coin) همان ارز درون بازی محسوب می‌شود که می‌تواند کمک شایانی به پیشرفت شما در بازی کند. بازی ای فوتبال از آنجایی یک اثر ورزشی است و طرفداران گسترده‌ای دارد، امکان خرید درون برنامه‌ای را برای کاربران خود گذاشته است تا رقابت در میان پلیرها افزایش یابد، به عنوان مثال کاربر جدیدی که به بازی اضافه شده است برای این که خودش را به رقبا نزدیک کند از سکه ای فوتبال استفاده می‌کند تا قدرت خودش را افزایش دهد تا بتواند با رقبای قوی‌تر مقابله کند. هدف از خرید سکه یا کوین ای فوتبال 2024 در بازی افزایش قدرت و مهارت تیم‌ها است تا به یک تیم بهتر تبدیل شوند.

خرید سکه ای فوتبال eFootball 2024

اهمیت خرید سکه‌ی ای فوتبال

با استفاده از سکه‌ی ای فوتبال هیچ چیزی برای شما در این بازی غیر ممکن نیست و همه چیز طبق سلیقه و میل شما پیش می‌رود فقط کافی است سکه‌های زیادی در خزانه خود داشته باشید. این سکه‌ها برای شما یک تیمی را تشکیل می‌دهند که پا به تورنمت‌ها مختلف در سطح جهانی می‌گذارد و پاداش شما در این تورنمت‌ها بازیکنان جدید و سکه‌های بیشتر خواهد بود، یعنی درواقع شما سکه‌ای که در بازی خرج کرده‌اید به صورت چند برابر می‌توانید با پیروزی در این رقابت‌ها بدست آورید. شما با سکه‌های ای فوتبال همه چیز را دارید، زیرا که با استفاده از آن می‌توانید تیم خود، ورزشگاه خود، لباس، حتی خوشحالی‌های منحصر به فرد هر بازیکن و... را به راحتی خریداری کنید.

بهترین راه پیروزی در eFootball

ای فوتبال 2024 در شهریور سال 1402 منتشر شد، شرکت کونامی برای این که از رقیب خود E-Sport عقب نماند نسخه‌ی Pes خود را برای تلفن‌های همراه عرضه کرده است. در بازی شما می‌توانید با بهترین تیم‌های جهان به رقابت بپردازید. شما می‌توانید با استفاده از سکه‌های ای فوتبال تیم خود را از پایه به سلیقه خود تشکیل دهید و با سکه‌های بازی ای فوتبال برای تیم خود دست به هر کاری در بازی بزنید. امکان شرکت در لیگ قهرمان اروپا و یورو لیگ نیز برای شما وجود دارد و شما می‌توانید با تیم بزرگ خود که به وسیله‌ی سکه‌ی ای فوتبال تشکیل شده است برنده‌ی این رقابت‌ها باشید تا جام‌های بیشتری به کلکسیون افتخارات خود اضافه کنید.

بی‌شک بهترین راهی که می‌توانید در ای فوتبال خود را به یک قدرت تبدیل کنید استفاده از سکه‌های بازی است که حکم پول را در معاملات برای شما دارد. اگر قصد شما این است که با بهترین پلیر‌ها در سطح جهان رقابت کنید حتما به سکه‌ی ای فوتبال در طول مسیر نیاز پیدا خواهید کرد. زیرا که برای رقابت با بهترین پلیرها در سطح جهان شما به بهترین بازیکنان در تیم خود احتیاج دارید و این بازیکنان با چیزی به جز سکه‌ی ای فوتبال جذب تیم شما نمی‌شوند، قهرمانی شما در لیگ‌های مختلف eFootball به سکه‌های این بازی گره خورده است و می‌توان اصلی‌ترین عامل قهرمانی در تورنمنت‌های مختلف ای فوتبال را سکه‌های این بازی دانست.

اصلی‌ترین رقبا در eFootball

می‌توان اصلی‌ترین رقبای شما در این بازی را پلیرهای کشور‌های عربی دانست، این کشورها همانطور که دارند به سرعت فوتبال واقعی را را دربر می‌گیرند، گیمر‌های آن‌ها نیز دارند فوتبال مجازی را با پول‌های خود احاطه می‌کنند. این بازیکنان با استفاده از سکه ای فوتبال به راحتی بهترین بازیکنان را از پرقدرت‌ترین تیم‌ها خریداری می‌کنند و به آسانی یک تیم کهکشانی برای خود با استفاده از سکه ای فوتبال تشکیل می‌‌دهند و تیم خود را به بهترین تیم‌ها در سطح جهان معرفی می‌کنند، تنها همین دلیل است که این بازیکنان را شما در رتبه‌های یک تورنمت‌های مختلف می‌بینید.

گیم پلی بازی eFootball

شما در این نسخه یک بازی کامل‌تر نسبت به نسخه‌های پیشین خواهید دید، شرکت ژاپنی کونامی تمام سعی خود را کرده است تا شما یک فوتبال واقعی را تجربه کنید. شما در این نسخه شاهد حرکات فردی با ظرافت بازیکنان و محیط بازی خواهید بود. باراش باران و برف، تابش مستقیم نور خورشید و روشنایی نورافکن‌های ورزشگاه در طول شب همه‌ی این‌ها باعث این شده تا شما یک بازی با رنگ و زیبایی بی‌نظیر را تجربه کنید. 

کوین ای فوتبال eFootball 2024

خرید سکه‌ی ای فوتبال 2024 از هزارجم

شما پس از اینکه بسته مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید وارد صفحه‌ی جدیدی می‌شوید که برای خریداری سکه‌ی ای فوتبال 2024 باید اطلاعات ورود فیسبوک یا جیمیل خود را در اختیار ما قرار دهید. بعد از این که اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دادید شما وارد صفحه‌ی درگاه پرداخت می‌شوید. بعد از تکمیل این فرایند شما تا حداثر 15 دقیقه‌ بعد سکه‌های ای فوتبال 2024 را به صورت خودکار در حساب خود می‌بینید.

سرنوشت دارایی‌های نسخ‌های قبلی چه می‌شود؟

در ای فوتبال 2024 شما هر آنچه که در نسخه‌های پیشین نظیر سکه‌ی بازی، قراردادها، تمدید قراردادها، بازیکنان، مهارت‌ها و... همه به شما باز گردانده می‌شود. این امکان هم وجود دارد که بعضی از آیتم‌های بازی برای شما منقضی شده باشد، به عنوان مثال سکه‌‌های ای فوتبال در کشور ژاپن دارای اعتبار 180 روزه است و ممکن است طی فرایند انتقال منقضی شده باشد. این موضوع ممکن است برای دیگر آیتم‌های بازی نیز اتفاق بیفتد، علاوه بر این شاید شما با آپدیت نام و نشان برخی از بازیکنان نیز رو به‌رو شوید.

اکثر بازیکنانی که در eFootball 2023 قرار داد امضا کرده‌اند ممکن است در این نسخه در دسترس نباشند، این ضرر برای شما با آیتم‌های درون برنامه‌ای دیگر مانند پرداخت سکه‌ی ای فوتبال 2024 جبران خواهد شد. البته کونامی اذعان کرده است این بازیکنان در بروزرسانی‌های بعدی در دسترس قرار می‌گیرند.

چرا باید از 1000جم خرید کنیم

ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم که بتوانید به راحتی سکه‌ی ای فوتبال 2024 را در کوتاه‌ترین زمان از 1000جم خریداری کنید. شما یک تیم را در کنارتان خواهید داشت که در طول تمام مراحل خرید به صورت آنلاین پشتیبان شما است. شما می‌توانید از 130 سکه تا 128000 سکه را برای اکانت ای فوتبال 2024 خود خریداری کنید تا یک تیم کهکشانی را تشکیل دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: