خرید جم کلش اف کلنز

شما اینجا هستید:

سایت ۱۰۰۰جم خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز
۱۴۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید آفر شب جنگ

خرید آفر شب جنگ
۶۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم

خرید آفر جفت کار آمد
۸۸,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید آفر مملوء از منبع

خرید آفر مملوء از منبع
۲۰۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم

خرید آفر نخبه
۴۳۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم کلش اف کلنز - خرید جم کلش رویال

بسته ۸۰ تایی جم کلش اف کلنز
۲۹,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم کلش اف کلنز - خرید جم کلش رویال

بسته ۲۴۰ تایی جم کلش اف کلنز
۸۷,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم کلش اف کلنز - خرید جم کلش رویال

بسته ۵۰۰ تایی جم کلش اف کلنز
۱۴۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم بازی کلش رویال

بسته ۱۲۰۰ تایی جم کلش اف کلنز
۲۷۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم کلش اف کلنز - خرید جم کلش رویال

بسته ۱۷۰۰ تایی جم کلش اف کلنز
۴۰۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم بازی کلش رویال

بسته ۲۵۰۰ تایی جم کلش اف کلنز
۵۴۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم کلش اف کلنز - خرید جم کلش رویال

بسته ۳۰۰۰ تایی جم کلش اف کلنز
۶۷۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم کلش رویال

بسته ۶۵۰۰ تایی جم کلش اف کلنز
۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم کلش اف کلنز - خرید جم کلش رویال

بسته ۹۰۰۰ تا یی جم کلش اف کلنز
۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم بازی کلش رویال

بسته ۱۴۰۰۰ تایی جم کلش اف کلنز
۲.۶۰۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم کلش اف کلنز - خرید جم کلش رویال

بسته ۲۸۰۰۰ تایی جم کلش اف کلنز
۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید افرهای ویژه کلش

خرید انواع پیشنهادات ویژه
کلش اف کلنز

خرید آیتم

نکته: برخی از آفرهایی بازی دارای محدودیت زمانی میباشند و پس از پایان محدودیت زمانی، دیگه قابل خریداری

نیستند تا زمانی که بازی مجددا آن آفرها را به بازی اضافه کند:

آفرهای هایی که در حال حاضر امکان خرید ندارند:

خرید جم کلش اف کلنز

سایت ۱۰۰۰جم به منظور ارائه مستقیم و بی واسطه خرید جم کلش اف کلنز و دیگر آفرهای این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است. علاوه براین سایت ما یک سایت آموزشی نیز محسوب می‌شود. همواره سعی ما در جمع آوری جدیدترین اخبار و آموزش‌های بازی جذاب clash of clans می باشد.

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما

خرید جم کلش اف کلنز

با توجه به بحث تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از داخل بازی، سایت ما ایجاد شده است تا با استفاده از سرور ها و حساب های بانکی خارجی خود این مشکل را مرتفع سازد. تیم پشتیبانی قوی سایت که به طور ۲۴ ساعته فعال می باشد. خرید جم کلش اف کلنز شما را در کمترین زمان ممکن انجام خواهد. به جرات می توان گفت ۹۹% خرید ها در عرض کمتر از ۱۵ دقیقه داخل بازی مشترک شارژ می‌شود.

سابقه ۷ ساله ما در انجام خرید درون برنامه ای بازی ها گویا همه چیز است که با یک سرچ ساده روی گوگل قابل اثبات است.

نکات و نحوه خرید جم کلش اف کلنز

برای انجام خرید سریع شما ، در هنگام پر کردم فرم خرید لطفا نهایت دقت را به خرج دهید. در صورتی که فرم خرید را به طور کامل و صحیح پر کنید خرید جم کلش شما به صورت آنی انجام خواهد شد. ولی اگر فرم به صورت ناقص یا همراه با اشکال پر شود تا تصحیح این موارد ممکن است انجام خرید با تاخیر مواجه شود.

لطفا توجه داشته باشید که اگر به هر دلیلی امکان خرید جم شما فراهم نشود بلافاصله با پیام کوتاه به شماره موبایلی که در فرم خرید وارد کرده اید اطلاع رسانی میشود تا با بررسی و رفع مشکل توسط شما، امکان انجام خرید فراهم شود.

خرید جم کلش اف کلنز - سایت هزار حم

هر چیزی که داخل فروشگاه بازی وجود داره رو میشه خرید کرد

به طور مثال حدودا هر ۱۰ روز یک بار بازی یک سری پیشنهادات ویژه کلش اف کلنز داخل فروشگاه اضافه میکنه و محدودیت زمانی ۴۸ ساعت برای خرید میزاره. یعنی بعد از گذشت ۲ روز این افر ها به طور کل حذف خواهند شد و دیگر قابل خرید نمی باشند. به دلیل متنوع بودن و متفاوت بودن آفر های هر شخص، امکان اضافه کردن به صورت ایتم خرید مستقیم داخل سایت وجود نخواهد داشت. از این رو برای خرید این پیشنهادات ویژه لطفا با پشتیبانی تلگرام یا واتساپ سایت تماس بگیرید تا به صورت دستی خرید شما انجام شود.

از دیگر پیشنهادات ویژه بازی نیز می توان به خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز اشاره کرد که با کلیک روی آن می توانید جزییات و توضیحات بیشتر آن را بخوانید. این افر در کل طول فصل امکان خرید دارد و محدودیت زمانی ندارد.

خرید قانونی جم بازی کلش اف کلنز

برای خرید جم مهمه که از کجا خرید انجام میدید. گاها مشاهده شده بعضی از دوستان برای دریافت کمی سود بیشتر، با دلار مشکل‌دار خریدهای بازیکنان رو انجام میدن. که بعد از گذشت چند هفته موجب بن شدن بازی شخص خواهد شد. از این رو خرید از معتبر ترین سایت خرید جم کلش اف کلنز توصیه می‌شود. سابقه ۷ ساله ما و داشتن اینماد و درگاه بانکی مستقیما به نام خود سایت از مهترین شاخص ها برای انجام خرید مطمئن و با خیال اسوده است.

خرید جم کلش اف کلنز - سایت ۱۰۰۰حم

چه کسایی لازمه جم بازی کلش اف کلنز را بخرند؟

بازی کلش اف کلنز را میتوان اولین سری از بازی های موفق شرکت سوپرسل دانست. این بازی کاملا رایگان بوده و برای انجام آن نیازی به پرداخت مبلغی ندارد. اما در کنار آن در بازی ایتم ها و محصولاتی وجود داره که برای پیشرفت سریع تر در بازی میتوان از آنها استفاده کرد. یکی از مهم ترین این آیتم ها خرید جم کلش است که با استفاده از این جم ها می‌توان سرعت ساخت و سازها یا آموزش نیروها و در نهایت قدرت بالا بردن لول خود را در بازی را به شکل چشم گیری افزایش داد.

آپدیت ها هر نیرو یا ساختمان در این بازی به سه شکل صورت می‌گیرد:

  1. روش عادی: که در این روش پس از کلیک بر روی ارتقا یا همان اپدیت باید مدت زمانی صبر کنید تا ارتقا کامل شود. این زمان با توجه به لول سرباز یا ساختمانی که می‌خواهید اپدیت کنید بین چند دقیقه تا چند روز متغیر خواهد بود.
  2. استفاده از بوست: این روش سرعت ساخت و ساز و یا آموزش نیروهای شما را به مدت ۲۴ ساعت سریع تر میکند. ولی بوست کردن همچنین هم کم خرج نیست و باید تعدادی از جم های خود را فدای سریع تر کردن بازی کنید.
  3. روش سوم بیشتر به درد کسانی می‌خورد که بلافاصله بعد از کلیک بر روی ارتقا خواهان تکمیل شدن فرایند ارتقا نیرو یا سرباز خود می‌باشند. در این روش شما نیاز به خرید جم کلش اف کلنز و خرج کردن آن برای اتمام زمان ارتقا هستید. در این حالت بازیکن هیچ انتظاری برای آپدیت بازی نمی‌کشد و بلافاصله می‌تواند از لول بالاتر ساختمان یا سرباز خود که قصد ارتقایش را داشت استفاده کند.

و در پایان چک کردن بخش اخبار سایت را فراموش نکنید. تا همواره با جدیدترین آپدیت ها و موضاعات و آموزش های پیرامون این بازی با خبر شوید.

باتوجه به آفرهای مختلف بازی در طول ماه و همچنین آفرهای موقتی برای بازیکنان، حتما هر از گاهی به صفحه خرید آفرهای بازی کلش هم سر بزنید. تا آفرها و پیشنهادات طلایی این بازی رو از دست ندین.

کارگر اضافی کلش اف کلنز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اشتراک در
اطلاع از
31 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments