خرید جم با تگ کلش اف کلنز

سازنده: سوپرسل

  • 5.0
  • 17.6k

خرید جم با تگ کلش اف کلنز

سایت ۱۰۰۰جم به منظور ارائه مستقیم و بی واسطه خرید جم با تگ کلش اف کلنز و دیگر آفرهای این بازی با تگ کلش و بدون نیاز به اطلاعات اکانت زیبا طراحی و راه اندازی شده است. علاوه براین سایت ما یک سایت آموزشی نیز محسوب می‌شود. همواره سعی ما در جمع آوری جدیدترین اخبار و آموزش‌های بازی جذاب clash of clans می‌باشد.

با توجه به بحث تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم جم کلش از داخل بازی، سایت ما ایجاد شده است تا با استفاده از سرور ها و حساب های بانکی خارجی خود این مشکل را مرتفع سازد. تیم پشتیبانی قوی سایت که به طور 24 ساعته فعال می باشد. خرید جم کلش با تگ شما را در کمترین زمان ممکن انجام خواهد. به جرات می توان گفت 99% خرید ها در عرض کمتر از 15 دقیقه داخل بازی مشترک شارژ می‌شود.

سابقه 7 ساله ما در انجام خرید جم و سایر خریدهای درون برنامه‌ای بازی‌ها گویا همه چیز است که با یک سرچ ساده روی گوگل قابل اثبات است.

خرید جم با تگ کلش

هر چیزی که داخل فروشگاه بازی کلش وجود داره رو میشه خرید کرد.

نکات و نحوه خرید جم کلش با تگ

برای انجام خرید جم کلش اف کلنز با تگ سریع، شما باید در هنگام پر کردم فرم خرید نهایت دقت را به خرج دهید. در صورتی که فرم خرید را به طور کامل و صحیح پر کنید خرید جم کلش و سایر آیتم‌های بازی به صورت آنی انجام خواهد شد. ولی اگر فرم به صورت ناقص یا همراه با اشکال پر شود تا تصحیح این موارد ممکن است انجام خرید با تاخیر مواجه شود.

لطفا توجه داشته باشید که اگر به هر دلیلی امکان خرید جم کلش شما فراهم نشود بلافاصله با پیام کوتاه به شماره موبایلی که در فرم خرید وارد کرده اید اطلاع رسانی می‌شود تا با بررسی و رفع مشکل توسط شما، امکان انجام خرید فراهم شود.

دیدگاه‌های کاربران

 (1)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

ناطق بریهی

خوبه عالیه