مارول فیوچر فایت Marvel Future Fight

سازنده: Netmarble

  • -
  • 21

خرید جم مارول فیوچر فایت

چشم تمامی مردمان جهان به دستان شما در بازی دوخته شده تا شما و تیم‌تان با بهره بردن از هوش و جم Marvel Future Fight دنیا را از دست نابودگران نجات دهید، در این بازی شما وارد داستانی خواهید شد که باید بهترین تدبیر را برای آن در نظر بگیرید، چرا که تمام مسئولیت آن برعهده‌ی شماست. اگر می‌خواهید سربلند از نبردهای خود بیرون بیاید نباید بی‌گدار به آب بزنید، شما برای بهتر نتیجه گرفتن در این اثر نیاز دارید تا خودتان را با جم مارول فیوچر فایتر به بالاترین سطح برسانید تا پرقدرت‌تر در برابر دشمنان خود مقاوت کنید و آن‌ها را شکست دهید، پیروزی برای شما در گروی کریستال Marvel Future Fight قرار دارد.

خرید جم مارول فیوچر فایت

معرفی مارول فیوچر فایت

اگر شما ار علاقه‌مندان دنیای بزرگ مارول باشید، کار دشواری نخواهید نداشت. به این دلیل که می‌دانید هرکدام از کاراکتر‌های بازی چه قدرتی دارند، آخرین سطح این قدرت‌ها هم با استفاده از جم مارول فیوچر فایت فعال خواهد شد. بازی از اکثر شخصیت‌های دنیای مارول مانند هالک، مرد آهنی، کاپیتان آمریکا، ثور، اسپایدرمن و... بهره می‌برد چون که جهان آن وسیع است و دارای مراحل مختلف. شما می‌توانید هر شخصیتی که بیشتر به آن علاقه دارید در تیم خود جای دهید و با آن به مصاف دشمنان خود بروید. اصلا این فکر به ذهنتان خطور نکند که شما بهترین قهرمانان جهان را دارید به همین دلیل کار آسانی خواهید داشت، دشمنان شما همانند شما دارای قدرت هستند. اگر به دنبال راهی می‌گردید که برتری خود را نسبت به دشمنان افزایش دهید باید به سراغ الماس مارول فیوچر فایت بروید تا این سطح اختلاف را برای شما به وجود بیاورد.

جم مارول فیوچر فایت چیست؟

جم مارول فیوچر فایت ارز اصلی درون بازی است که می‌تواند هر مشکلی را به آسانی رفع کند، جم Marvel Future Fight علاوه بر مشکل گشا بودن می‌تواند مانند یک قدرت در بازی عمل کند و به راحتی نتیجه را بازی برعکس کند، اینگونه که شما با خرج کردن جم مارول فیوچر فایت می‌توانید قدرت نیروهای خود را به اندازه‌ای برسانید که دشمنان شما نتواند هیچ مشکلی برای شما به وجود بیاورند، البته این قدرت تا چندین مرحله برای شما پاسخ‌گو خواهد بود و هرچه به سطح‌های بالاتر بازی می‌رسید باید جم بیشتری خرج کنید. اگر به مرحله‌ای رسیدید که دیگر در خزانه‌ی خود الماسی برای خرج کردن نداشتید می‌توانید این کسری جم مارول فیوچر فایت را با خریداری آن از سایت معتبر ۱۰۰۰جم جبران کنید.

خرید جم Marvel Future Fight

کاربرد استفاده از جم مارول فیوچر فایت چیست؟

شما با استفاده از جم Marvel Future Fight می‌توانید شخصیت‌های جدید را در بازی بدست آورید و با خرج کردن همان جم قدرت و مهارت شخصیت‌ها خود را ارتقا دهید و به بالاترین سطح برسانید. شما با استفاده از جم مارول فیوچر فایت توانایی این را خواهید داشت که ایموت‌ها، اسکین‌ها و سلاح‌های جدید برای قهرمانان خود خریداری کنید. علاوه بر این‌ها شما با استفاده از جم مارول فیوچر فایت می‌توانید در رویدادهای متفاوت که در بازی برگزار می‌شود شرکت کنید تا الماس بیشتری بدست آورید.

گیم پلی بازی Marvel Future Fight 

این اثر از هوش مصنوعی خوبی برخوردا است و با افزایش قدرت شما در بازی برای جذابیت بیشتر قدرت دشمنان شما هم افزایش پیدا خواهد کرد. سیستم کنترل کردن شخصیت‌ها هم در مارول فیوچر فایت به خوبی طراحی شده و شما به راحتی می‌توانید فقط به استفاده از دو انگشتتان کاراکتر‌ها را جابه‌جا کنید و با رقبای خود به مبارزه ادامه بدهید‌. هر کاراکتر‌ برای خود دارای یک ضربه‌ی پایانی است که می‌تواند فقط یک مرتبه در مرحله استفاده کند تا کار را برای شما در شرایط وخیم در بیاورد، شما می‌توانید این ضربه را به راحتی با استفاده از جم مارول فیوچر فایت قدرتمندتر بکنید‌. بازی مارول فیوچر فایت علاوه بر این که از داستان خوبی برخوردار است، سعی بر این داشته که مراحلی مختلفی با درجه سختی بالا و کیفیت خوب برای شما طراحی کند تا شما بیشترین هیجان را در آن تجربه کنید.

کریستال Marvel Future Fight

خرید جم مارول فیوچر فایت از سایت ۱۰۰۰جم 

برای خریداری جم مارول فیوچر و آفرهای مختلف این بازی، ابتدا وارد صفحه‌ی محصول این بازی در سایت شوید و آیتم مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد از این که روی آیتم مورد نظرتان کلیک کردید صفحه‌ای برای شما باز خواهد شد که برای خرید لازم است تا شما اطلاعات اکانت جیمیل یا فیسبوک خود را در اختیار تیم پشتیبانی سایت قرار دهید، پس از تکمیل این مرحله شما وارد صفحه‌ی درگاه پرداخت خواهید شد تا هزینه‌ی محصول انتخابی خود را واریز کنید. پس از نهایی شدن واریز، آیتم خریداری شده‌ی شما به صورت خودکار در کمتر از ۱۵ دقیقه الی ۴ ساعت در اکانت شما شارژ خواهد شد.

چرا باید از ۱۰۰۰جم خرید کنیم؟

سایت ۱۰۰۰جم یکی از معتبرترین سایت‌هایی است که شما در آن می‌توانید متنوع‌ترین آیتم‌های بازی‌ها جهان را خریداری کنید. سایت ۱۰۰۰ با پیش از ۱۰ سال سابقه کار در این زمینه با پیشتیبانی کامل در تمام مراحل خرید در کنار شما است تا با استفاده از آیتم‌های درون برنامه‌ای بهترین در بازی مورد علاق‌تان باشید. با ۱۰۰۰جم شما به آنچه که در بازی مورد نظرتان نیاز دارید با بهترین قیمت خواهید رسید، سایت هزارجم همیشه سعی بر این دارد که در کنار شما بازی دوستان کشور باشد تا شما هم همانند دیگر مردم جهان از انجام بازی با لذت بیشتر برخوردا باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: