خرید جم و الماس هی دی

بسته 50 تایی

جم هی دی

52,000 تومان

بسته 130 تایی

جم هی دی

112,000 تومان

بسته 275 تایی

جم هی دی

225,000 تومان

بسته 570 تایی

جم هی دی

450,000 تومان

بسته 1500 تایی

جم هی دی

1,080,000 تومان

بسته 4000 تایی

جم هی دی

2,035,000 تومان

خرید انواع بسته های

سکه هی دی

مشاهده جزییات

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما
—————————–

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما
—————————–
لطفا در پر کردن فرم بالا نهایت دقت را به خرج دهید.
چون در صورت اشتباه بودن اطلاعات، خرید شما تا زمان تصحیح موارد ممکن است با تاخیر مواجه شود.
درست بودن شماره تماس بسیار مهم است. زیرا در هنگام بروز هر گونه مشکل در هنگام خرید تنها راه ارتباط ما با شما خواهد بود.
 

 خرید جم هی دی

——————————————

توضیح مختصری در مورد بازی Hay day و خرید جم هی دی و الماس و سکه این بازی:

یکی از بازی های پرطرفدار شرکت سوپرسل، بازی هی دی می باشد که از جزء بازیهای استراتژیک محسوب میشود. شما در این بازی در نقش یک مزرعه دار ظاهر میشود که در ابتدای بازی فقط یک زمین پر از سنگ و درختان بی ثمر در ان وجود دارد و به مرور باید مزرعه و باغ رویایی خود را بسازید. خرید جم هی دی در این بازی شما با پرورش محصولات غذایی ساده مثل گندم شروع میکنید و پس از مدتی پیشرفت کرده و کم کم به پرورش محصولات با ارزش تری مثل گل های زینتی و میوه های گران قیمت روی خواهید آورد.

در این بازی شما به طور همزمان باید دامپروری و کشاورزی را در دستور کار خود قرار دهید و با مدیریت صحیح از بودجه یا همان سکه خود به نحو احسنت استفاده کنید. هر چه از زمان بازی بیشتر میگذرد و شما فعالیت ساخت و سازی بیشتری در بازی انجام میدهید، درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد. در این بازی نقش منظم بودن و صرف وقت برای پیشرفت بسیار چشم گیر خواهد بود.

البته شما هر گاه چیزی در مزرعه خود لازم داشته باشید میتوانید آن را از بازار یا دیگر بازیکنان داخل این بازی خریداری کنید. برای این منظور شما نیاز به خرید جم هی دی خواهید داشت و از انجا که کشور ما تحریم است امکان خرید الماس هی دی را در داخل بازی را نخواهید داشت. ولی ما با استفاده از حساب های ارزی خود میتوانیم این کار را به سادگی و با کمترین هزینه ممکن برای شما انجام دهیم.

 

خرید جم هی دی

 

از تولید شیر و سپس کارخانه لبنیات سازی بگیرید تا تولید پشم و کارخانه پارچه بافی و در مراحل بالاتر کارخانه تولید لباس های گران قیمت که سود مزرعه شما با فروش این دست محصولات بسیار بیشتر خواهد شد.شما وقتی برای سر خاراندن در این بازی نخواهید داشت و به شدت جذب این بازی خواهید شد خرید الماس هی دی از اواسط بازی به بعد به دلیل گستردگی زیاد کارها، همسایگان شما نیز در بازی به شما کمک خواهند کرد! یعنی با تعریف بخشی از وظایف خود و محول کردن آنها به همسایگان خود، کار مزرعه داری شما سبک تر شده و میتوانید به تجارت با کشتی و یا ماهیگیری روی بیاورید! و یا حتی بخش قطار و گردش گری و جذب توریست خود را گسترش دهید! این بازی بر خلاف ظاهر ساده بسیار معتادکننده بوده و بازیکن را ساعت ها جذب خود میکند همچنین در صورت نیاز به خرید جم هی دی یا خرید الماس برای هی دی میتوانید از فرم ثبت سفارش ابتدای صفحه استفاده فرمایید.

نکته مهم: کل فرایند خرید و واریز جم هی دی در بازی شما در عرض کمتر از 5 دقیقه انجام خواهد شد.

شاد و پیروز باشید

بالا
واتساپ خرید جم
تلگرام خرید جم