خرید جم هی دی

شما اینجا هستید:

خرید جم هی دی ۵۰ جم هی دی سایت ۱۰۰۰جم

بسته ۵۰ تایی جم هی دی
۵۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم هی دی

بسته ۱۳۰ تایی جم هی دی
۱۲۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم هی دی

بسته ۲۷۵ تایی جم هی دی
۲۵۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم هی دی

بسته ۵۷۰ تایی جم هی دی
۵۰۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم هی دی ۱۵۰۰جم هی دی سایت ۱۰۰۰جم

بسته ۱۵۰۰ تایی جم هی دی
۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم هی دی 4000 جم

بسته ۴۰۰۰ تایی جم هی دی
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید دیاموند بازی بوم بیچ

بسته ۲۲۲ تایی سکه هی دی
۲۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سکه هی دی

بسته ۷۰۴ تایی سکه هی دی
۷۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سکه هی دی

بسته ۲۰۰۳ تایی جم هی دی
۲۰۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سکه هی دی

بسته ۴۰۸۱ تایی جم هی دی
۳۷۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سکه هی دی

بسته ۸۶۸۱ تایی جم هی دی
۷۵۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید سکه هی دی

بسته ۲۹۴۵۷ تایی سکه هی دی
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما

خرید جم هی دی

خرید جم هی دی ارزان

——————————

توضیح در مورد خرید جم هی دی و خرید الماس و سکه :

با توجه به مشکلات مرتبط به خرید درون برنامه ای و بحث تحریم ها امکان خرید مستقیم جم و سکه و ابزار بازی هی دی از داخل خود بازی برای اکثر بازیکنان وجود ندارد. از این رو سایت هزار جم به عنوان یک پل ارتباطی بین شما و شرکت سوپرسل عمل کرده و شرایط خرید جم هی دی و دیگر ابزارآلات این بازی را به صورت مستقیم و با پرداخت انلاین بر روی سایت فراهم کرده است. با توجه به تنوع بسته های جم و الماس و همچنین ابزارهای بازی در صورتی که محصول مورد نظر شما در لیست بالای این صفحه وجود نداشت لطفا با بخش پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا با هماهنگی شما به صورت دستی محصول مورد نظر برای شما خریدار شود.

یکی از بازی های پرطرفدار شرکت سوپرسل، بازی هی دی می باشد که از جزء بازیهای استراتژیک محسوب میشود. شما در این بازی در نقش یک مزرعه دار ظاهر میشود که در ابتدای بازی فقط یک زمین پر از سنگ و درختان بی ثمر در آن وجود دارد و به مرور باید مزرعه و باغ رویایی خود را بسازید. در این بازی شما با پرورش محصولات غذایی ساده مثل گندم شروع میکنید و پس از مدتی پیشرفت کرده و کم کم به پرورش محصولات با ارزش تری مثل گل های زینتی و میوه های گران قیمت روی خواهید آورد. به یاد داشته باشید که این یک بازی استراتژیک هست پس مهمه که آینده نگر باشید و در بازی و بدانید چه محصولی بکارید یا چه نوع حیواناتی را پرورش دهید تا سریع تر در بازی پیشرفت کنید.

مثلا کاشت درختان یا پرورش برخی دام ها یا اصولا هر کاری که آماده سازی آن زمان زیادی لازم دارد را در آخر شب انجام دهید تا در طول شب که شما خواب هستید آنها کار خود را انجام دهند و صبح اول وقت که از خواب بیدار میشوید محصول اماده آنها را تحویل بگیرید.

خرید جم هی دی ارزان

در این بازی شما به طور همزمان باید دامپروری و کشاورزی را در دستور کار خود قرار دهید و با مدیریت صحیح از بودجه یا همان سکه خود به نحو احسنت استفاده کنید. هر چه از زمان بازی بیشتر میگذرد و شما فعالیت ساخت و سازی بیشتری در بازی انجام میدهید، درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد. در این بازی داشتن نظم و انضباط و ترسیم نقشه راه، برای پیشرفت سریع تر در بازی، بسیار مهم خواهد بود.

البته شما هر گاه چیزی در مزرعه خود لازم داشته باشید میتوانید آن را از بازار یا دیگر بازیکنان داخل این بازی خریداری کنید. برای این منظور شما نیاز به سکه و جم خواهید داشت و اگر نداشته باشید یا باید یکی از محصولات باغ خود را بفروشید تا پول بدست بیاورید یا با خرید جم هی دی و خرج آن بتوانید با دیگر بازیکنان یا فروشگاه اصلی خود بازی به داد و ستد بپردازید. در این بازی در کنار کار مزرعه داری شما کم کم با تجارت و خرید و فروش محصولات مزرعه خود با آگهی زدن در روزنامه روستا اشنا خواهید شد که به شما در بدست آوردن سکه کمک شایانی میکند.

از تولید شیر و سپس کارخانه لبنیات سازی بگیرید تا تولید پشم و کارخانه پارچه بافی و در مراحل بالاتر کارخانه تولید لباس های گران قیمت که سود مزرعه شما با فروش این دست محصولات بسیار بیشتر خواهد شد. شما وقتی برای سر خاراندن در این بازی نخواهید داشت و به شدت جذب این بازی خواهید شد از اواسط بازی به بعد به دلیل گستردگی زیاد کارها، همسایگان شما در بازی به کمک شما خواهند آمد! یعنی با تعریف بخشی از وظایف خود و محول کردن آنها به همسایگان خود، کار مزرعه داری شما سبک تر شده و میتوانید به تجارت با کشتی و یا ماهیگیری روی بیاورید! و یا حتی بخش قطار و گردش گری و جذب توریست خود را گسترش دهید! این بازی بر خلاف ظاهر ساده بسیار گسترده و در عین حال معتادکننده بوده و بازیکن را ساعت ها جذب خود میکند همچنین در صورت نیاز به خرید جم هی دی ارزان یا همان خرید الماس هی دی  و خرید سکه هی دی میتوانید از فرم ثبت سفارش ابتدای همین صفحه استفاده فرمایید. کل فرایند انجام خرید شما در یک مرحله انجام میشود و نیاز به انجام ثبت نام جداگانه ندارد.

خرید جم هی دی Hay Day

خرید جم هی دی (خرید الماس هی دی) Hay Day

در این بخش به برخی سوالات پرتکرار این بازی میپردازیم

  • چقدر زمان میبره تا جم و الماس خریداری شده در بازی شارژ شود؟ در ۹۹% اوقات خرید شما در بازه زمانی ۱۵ دقیقه تا ۱ ساعت انجام میشود. البته دو نکته بسیار مهم وجود دارد یکی اینکه شما فرم خرید جم هی دی را به صورت صحیح و دقیق پر کرده باشید و مورد دوم اینکه اگر قبلا از سایت ما خرید کرده باشید برای شما یک پروفایل اماده در سرور تنظیم میشود که خرید های بعدی شما را به طور اتومات در عرض کمتر از ۵ دقیقه انجام میدهد.
  • ایا خرید ابزار (مثل اره یا مواد منفجره یا بیل یا …..) نیز در سایت شما امکان پذیر است؟ بله. تمام آیتم هایی که شما در بازی میبینید قابل خریداری هستند حتی آیتم هایی که داخل فروشگاه بازی به صورت مستقیم برای خرید وجود ندارند مثل همین اره و بیل و تبر و …. فقط نکته مهم در خرید این محصوات زمان بر بودن آنها هست. که گاهی ممکنه انجام خرید شما تا ۱۲ ساعت هم طول بکشد. برای خرید این دسته از محصولات با پشتیبانی سایت در تماس باشید تا راهنمایی لازم صورت گیرد.
  • چطور اعتماد کنیم و خرید الماس هی دی خود را از سایت شما انجام دهیم؟ سایت ما داری نماد اعتماد هست که در پایین سمت راست همه صفحات اصلی سایت موجوده و از طرف دیگر شماره های ثابت و درگاه بانکی سایت میباشد که مستقیما به نام خود سایت تهیه شده اند و در نهایت مهمترین دلیل اعتبار سایت، سابقه ۹ ساله آن در عرصه انجام خرید درون برنامه ای بازی های مختلف هست.
  • آیا امکان کارت به کارت و انجام خرید در سایت شما وجود دارد؟ بله. اگر به هر دلیلی با خرید آنلاین و درگاه پرداخت مشکل دارید. میتوانید با پشتیبانی سایت در تلگرام یا واتساپ هماهنگ نمایید تا شماره کارت در اختیار شما قرار گیرد و خرید شما خارج از سایت و به صورت دستی انجام پذیرد.

شاد و پیروز باشید

خرید جم هی دی

مطالب آموزشی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *