اسکواد باسترز Squad Busters (بازی جدید سوپرسل)

سازنده: Supercell

  • 5.0
  • 1.9k

زمان آن فرا رسیده تا شما علاقه‌مندان به بازی‌های سبک استراتژیک وارد دنیای بازی جدید شرکت Supercell شوید. درست شنیدید، بازی جدید سوپرسل با نام Squad Busters - اسکواد باسترز به تازگی منتشر شده است که پر از نبرد‌ و رازهای هیجان انگیز است. اگر شما از علاقه مندان بازی‌هایی باشید که توسط سوپرسل عرضه شده است، بی‌شک می‌دانید که نقش اصلی بازی را سکه‌های بازی ایفا خواهند کرد.

خرید کوین Squad Busters

با خرید کوین اسکواد باسترز می‌توانید اتفاق‌های خوب را در بازی به ارمغان بیاورد. علاوه بر سکه یا همان کوین Squad Busters شما می‌توانید از Super Pass بازی هم بهره ببرید، خرید سوپر پس Squad Busters به شما کمک می‌کند تا با یک تیر چند نشان را بزنید، شما با سوپر پس می‌توانید سکه اسکواد باسترز، اکسیر، جم و تعداد زیادی آفر که در حالت معمولی برای شما فعال نیست را بدست آورید.

کوین اسکواد باسترز Squad Busters

آشنایی با بازی اسکواد باسترز 

این اثر تلفیقی از بازی‌های سوپرسل مانند: Clash of Clans, Clash Royale, Hay Day, Boom Beach و Brawl Stars است، این طور بیان کنیم که شما با انجام این بازی نیم بیشتری از بازی‌های سوپرسل را تجربه خواهید کرد، شما می‌توانید مانند دیگر بازی‌ها قدرت و توانایی‌های منحصر به فرد هر شخصیت را با کوین Squad Busters ارتقا دهید تا آن را به پیشرفته‌ترین حالت خود برسانید، در بازی شما تیم خود را از شخصیت‌های مختلف بازی‌های سوپرسل تشکیل می‌دهید و با دیگر بازیکنان سراسر جهان در یک مپ هیجان انگیز به مبارزه می‌پردازید، سه عامل پیروزی شما را در این نبرد‌ها تضمین خواهد کرد تا شما به رتبه‌ی خوبی در جایگاه جهانی برسید.

اولین عامل گردهم جمع کردن یک تیم متحد و پرقدرت برای شکست هرچه راحت‌تر حریفان، دومین عامل داشتن یک استراتژی فوق‌العاده برای انجام نبرد‌های تنگاتنگ و نفس‌گیر و سومین عامل که می‌توانید با آن دو عامل دیگر تقویت کنید داشتن سکه Squad Busters است. داشتن یک خزانه‌ی پر از سکه به شما کمک خواهد کرد تا هم بتوانید یک تیم بی‌نظیر را تشکیل دهید هم بتوانید با استفاده از آیتم‌های بازی بهترین استراتژی را برای حمله‌های خود پیاده کنید.

اهمیت استفاده از کوین Squad Busters 

اگر شما یکی از چند بازی کلش اف کلنز، کلش رویال یا بازی‌های دیگر سوپرسل را انجام داده باشید، خوب می‌دانید که اگر مخزن‌های شما پر از سکه باشد چه اتفاقات مهمی را می‌توانید رقم بزنید. داشتن کوین Squad Busters به شما این امکان را می‌دهد تا سیستم دفاعی خود را ارتقا ببخشید، خانه‌ی اصلی بازی که رقم زننده‌ی همه‌ی اتفاقات در بازی است را ارتقا دهید، ارتش خود را که تمامی مسئولیت حمله را برعهده دارند ارتقا بدهید، آیتم‌های بازی را از فروشگاه خریداری کنید و همچنین می‌توانید با سکه Squad Busters در چالش‌های خاص بازی شرکت کنید. تمامی این اتفاقات با خرید کوین اسکواد باسترز عملی خواهد شد.

از چه طریقی سکه اسکواد باسترز را بدست آوریم؟

راه اصلی بدست آوردن سکه Squad Busters مبارزه است. شما با شرکت در نبرد‌های روزانه و انجام چالش‌ها و رویدادهای مختلف در بازی می‌توانید به سکه اسکواد باسترز در بازی برسید، همچین راه آسانی نخواهید داشت چرا که تعداد رقبای شما زیاد است و هر کدام از این رقبا برای خود یک سیستم دفاعی قوی تدارک دیده‌اند تا شما به آسانی نتوانید مپ آن‌ها را غارت کنید. دیگر راهی که شما می‌توانید به سکه‌ی بازی اسکواد باسترز برسید خرید آن از سایت ۱۰۰۰جم است، راحت‌ترین راهی که می‌توانید به کوین بازی Squad Busters دست یابید خرید از یک سایت معتبر است.

مودهای بازی Squad Busters

مودهای بازی Squad Busters (حالت‌های بازی)

بازی اسکواد باسترز دارای چالش‌ها و مودهای مختلفی است که پر از هیجان و چالش است، در ادامه با تعدادی از این مودها آشنا خواهیم شد.

  1. Gem Grab: دو گروهی که در این حالت بازی شرکت می‌کنند باید سعی بر این داشته باشند تا از الماس‌هایی که دارند مراقبت کنند و نگذارند بازیکنان گروه مقابل الماس‌های آن‌ها را غارت کنند چرا که  نتیجه‌ی بازی به تعداد الماسی که تیم‌ها جمع کرده‌اند مربوط می‌شود. در نهایت گروهی برنده است که توانسته الماس بیشتری را جمع کند. یکی از اساسی‌ترین عوامل پیروزی در این مود داشتن یک تیم منسجم با همکاری بالا است، سعی بر این داشته باشید تیم خود را هماهنگ و منظم بچینید تا بتوانید الماس بیشتری را جمع کنید.
  2. Team Deathmatch: اگر به دنبال این هستید که سرعت و هیجان را در بازی Squad Busters تجربه کنید به سراغ این مود بروید. در این حالت شما با کشتن یکی از اعضای تیم حریف امتیاز بدست خواهید آورد و با کشته شدن یکی از اعضای تیمتان امتیاز از دست خواهید داد، در نهایت تیمی که بتواند بیشتر بکشد برنده خواهد بود، برای اینکه بتوانید یک ابر قدرت در این مود باشید تیم خود را به وسیله سکه‌ Squad Busters ارتقا دهید تا پیروزی را در این مود بدست آورید.
  3. Friendly Games: اگر به دنبال حالتی هستید که بدونه دغدغه و استرس با دوستان خود بازی کنید یا قصد این را دارید که برای تقویت و ارتقای خود تمرین کنید بهترین حالت برای شما در بازی Squad Busters مود بازی دوستانه است.
  4. Bounty: اگر می‌خواهید در بازی به سکه‌ی Squad Busters برسید حتما به تجربه‌ی این حالت نیازمندید. در حالت Bounty وقتی شما یکی از بازیکنان حریف را می‌کشید آن بازیکن پس از مرگش تعدادی سکه‌ی بجای خواهد گذاشت که شما می‌توانید آن‌ها را جمع کنید، همین حالت برای بازیکنان شما نیز وجود دارد و با کشته شدن یکی از اعضای تیمتان سکه‌های بجای می‌ماند که بازیکنان رقیب‌ آن‌ها را جمع می‌کنند‌. شما باید در این مود اول از همه بتوانید بازیکنان حریف را به خوبی بکشید تا کوین Squad Busters را بدست آورید و در مرحله‌ی بعدی باید استراتژی لحاظ کنید تا بازیکنان حریف نتوانند سکه‌هایی که از بازیکنان مرده‌ی شما جا مانده است را جمع کنند. پیروز این مود تیمی خواهد بود که توانسته سکه‌ی بیشتری را نسبت به تیم رقیب جمع کند.

  5. Solo Showdown: یکی از حالت‌های جذاب بازی که بازی را برای شما بیشتر هیجانی خواهد کرد شرکت در مود Solo Showdown است. با شرکت در این مود شما وارد یک مپ بتل رویال ۱۰ نفری خواهید شد تا با بازیکنان دیگر رقابت کنید، هرچه زمان رو به پایان نزدیک می‌شود دایره بازی کوچک خواهد شد و بازیکنی که از این دایره بیرون باشد یک شکست خورده است، پیروز میدان بازیکنی است که با سکه اسکواد باسترز خودش را ارتقا داده تا بتواند در این مود تا آخر زنده بماند. اگر به دنبال هیجان و استرس در بازی هستید حتما این مود را در Squad Busters تجربه کنید.

آفرهای روزانه و سکه اسکواد باسترز

خرید آفرهای روزانه بازی Squad Busters 

در داخل فروشگاه بازی Squad Busters آفرهایی وجود دارد که برای هر پلیر متفاوت است، این آفر‌ها می‌تواند شامل سکه، اکسیر، جم، اسکین و... خیلی آیتم‌های دیگر باشد. اگر شما بخواهید آن‌ها را خریداری کنید با مشکل روبه‌رو خواهید شد، ۱۰۰۰جم این مشکل برای شما رفع کرده است فقط کافی است برای خریداری آفر مدنظرتان وارد سایت ۱۰۰۰جم شوید و در بخش آفرهای روزانه اسکواد باسترز، عکس آفری که قصد خرید دارید را در این بخش اپلود کنید و با انتخاب مقدار عددی دلار همون آفر ثبت سفارش کنید تا خرید این محصول را برای شما انجام دهند.

خرید سکه‌ Squad Busters از ۱۰۰۰جم

شما برای اینکه بتوانید سکه Squad Busters را خریداری کنید ابتدا وارد صفحه‌ی محصول این بازی می‌شوید، پس از اینکه بسته سکه یا کوین مورد نظر خود را در  بین محصولات انتخاب کردید با کلیک بر روی اون محصول وارد صفحه‌‌ای خواهید شد که باید آدرس ایمیل سوپرسل ایدی متصل به بازی و نام خود در بازی را در فرم خرید وارد کنید. بعد از طی کردن این مراحل در پایان شما وارد صفحه‌ی درگاه پرداخت خواهید شد تا هزینه‌ی محصول را واریز کنید، بعد از به پایان رسیدن این مرحله خرید شما نهایی شده و در کمتر از ۱۵ دقیقه الی ۴ ساعت به صورت خودکار در اکانت‌تان در بازی اسکواد باسترز شارژ خواهد شد.

چرا باید از ۱۰۰۰جم خرید کنیم

سایت ۱۰۰۰ جم با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی فروش، در آیتم‌های درون برنامه‌ای بازی‌ها همیشه جز اولین‌ها در کنار شما است تا بتوانید جدیدترین بازی‌هایی که عرضه می‌شوند را با داشتن آیتم‌های بازی آن را انجام دهید. شما در سایت ۱۰۰۰جم تیمی را در تمام مراحل خرید کنارتان خواهید داشت تا شما راهنمایی کنند تا بتوانید به آسان‌ترین روش خرید‌های خود را انجام دهید، سایت ۱۰۰۰جم در کنار شما است تا بتوانید با لذت چند برابری بازی‌ها خود را انجام دهید. 

دیدگاه‌های کاربران

 (2)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

بردیا آقاجانپور

بی نظیر و عالی

بردیا آقاجانپور

فوق العاده با پشتیبانی بی نیر مثل همیشه