خرید جم فری فایر Free Fire

شما اینجا هستید:

خرید جم فری فایر با آیدی 100 جم فری فایر

خرید ۱۱۰ جم فری فایر با آیدی
۳۲,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم فری فایر با آیدی 200 جم فری فایر

خرید ۲۳۱ جم فری فایر با آیدی
۶۴,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
310 gem خرید جم فری فایر

خرید ۳۱۰ جم فری فایر با اطلاعات اکانت
۸۵,۰۰۰ تومان

اتمام موجودی!
خرید جم فری فایر با آیدی 310 جم فری فایر

خرید ۳۴۱ جم فری فایر با آیدی
۹۶,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
520 gem خرید جم فری فایر

خرید ۵۲۰ جم فری فایر با اطلاعات اکانت
۱۳۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم فری فایر با آیدی 520 جم فری فایر

خرید ۵۸۳ جم فری فایر با آیدی
۱۶۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
1060 gem خرید جم فری فایر

خرید ۱۰۶۰ جم فری فایر با اطلاعات اکانت
۲۷۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم فری فایر با آیدی 1600 جم فری فایر

خرید ۱۱۸۸ جم فری فایر با آیدی
۳۱۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
2180 gem خرید جم فری فایر

خرید ۲۱۸۰ جم فری فایر با اطلاعات اکانت
۵۴۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم فری فایر با آیدی

خرید ۲۴۲۰ جم فری فایر با آیدی
۶۲۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
5600 gem خرید جم فری فایر

خرید ۵۶۰۰ جم فری فایر با اطلاعات اکانت
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم با آیدی فری فایر

خرید ۶۰۲۸ جم فری فایر با آیدی
۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
level-up-pass FF خرید لول اپ پس فری فایر

خرید لول آپ پس فری فایر Level Up Pass
۳۴,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید کارت های هفتگی و ماهانه فری فایر

خرید کارت های هفتگی و ماهانه فری فایر (خرید با آیدی )
۶۴,۰۰۰ - ۲۵۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم فری فایر خرید پیشنهاد ویژه فری فایر

خرید استارتر پک فری فایر ۱ دلاری
۳۴,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم فری فایر خرید پیشنهاد ویژه فری فایر

خرید استارتر پک فری فایر ۳ دلاری
۸۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم فری فایر خرید پیشنهاد ویژه فری فایر

خرید استارتر پک فری فایر ۵ دلاری
۱۴۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید آفر فری فایر خرید جم فری فایر

خرید آفر ۰.۹۹ فری فایر
۳۴,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید آفر فری فایر خرید جم فری فایر

خرید آفر ۱.۹۹ فری فایر
۶۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید آفر فری فایر خرید جم فری فایر

خرید آفر ۲.۹۹ فری فایر
۸۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید آفر فری فایر خرید جم فری فایر

خرید آفر ۳.۹۹ فری فایر
۱۰۸,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید آفر فری فایر خرید جم فری فایر

خرید آفر ۴.۹۹ فری فایر
۱۴۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید آفر فری فایر خرید جم فری فایر

خرید آفر ۵.۹۹ فری فایر
۱۶۲,۰۰۰ تومان

خرید آیتم

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما


خرید جم فری فایر و سایر آیتم‌های بازی

خرید جم فری فایر ارزان Free Fire از سایت هزارجم با تحویل در سریعترین زمان برای تمامی گوشی های اندرویدی و آی او اس امکان پذیر است. در بازی برای پیشرفت سریع تر و باز کردن برخی از اسلحه ها و لباس های خاص و حتی برخی حیوانات بازی مثل پاندا، شما نیاز به جم فری فایر خواهید داشت که یا باید با استمرار و تلاش در بازی آن را بدست آورید و یا با اندکی هزینه و خرید دیاموند فری فایر راه پیشرفت خود در بازی را به شکل ویژه ای سریع تر کنید. در این بازی به دو روش می‌توان جم و الماس خریداری شده فری فایر را شارژ کرد.

تکته: درصورت خرید جم فری فایر با آیدی ، نیازی به اطلاعات آکانت شما جهت شارژ حساب شما نیست و درصورت حساس بودن به اطلاعات حساب خود، پیشنهاد می‌کنیم حتما با این روش اقدام به خرید نمائید.

خرید جم فری فایر با پشتیبانی ۲۴ ساعته

خرید جم فری فایر با آیدی تگ

در این روش فقط نیاز به نام کاربری و آی دی تگ شما در داخل بازی است و توسط گروه پشتیبانی سایت ما، جم خریداری شده در داخل بازی شارژ می‌شود ولی در این روش خرید جم بازی کمی گران تر نسبت به روش دوم برای بازیکن تمام می‌شود اما از طرفی هم سرعت دریافت جم ها خیلی سریع تر هست و هم تعداد جم های دریافتی بیبشتر و گاهی حتی دوبل است. در صورت تمایل برای خرید با این روش از باکس های خرید بالای همین صفحه استفاده کنید. همچنین اگر قصد خرید برای بسته های ۵۰ و ۱۰۰ دلاری خرید جم فری فایر با آیدی از پنل هندی دارید این امکان در سایت ما وجود دارد و برای انجام آن لطفا با بخش پشتیبانی سایت هماهنگ کنید در تا کمتر از ۱۵ دقیقه خرید شما انجام شود.

خرید دیاموند فری فایر با اکانت فیسبوک – جیمیل – اکانت vk

در این روش خرید نیاز است مشخصات اکانت بازی در اختیار سایت قرار گیرد تا با استفاده از سرور، خرید شما انجام شود. مزیت این روش نسبت به حال قبل خرید جم فری فایر ارزان می‌باشد که نسبت به روش اول قیمت به شکل چشم گیری کمتر می‌شود و از طرفی امکان به مشکل خوردن بازی شما در این روش صفر خواهد بود. سرعت انجام خرید و شارژ آن در بازی شما در هر دو روش یکسان خواهد بود و در اکثر مواقع زیر ۱۵ دقیقه انجام خواهد شد.

برای انجام خرید دیاموند فری فایر (Diamonds) می‌توانید از بالای همین صفحه بسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا وارد بخش فرم خرید شوید. در این بخش با پر کردن دقیق اطلاعات خواسته شده و انجام پرداخت نهایی، به سرعت آیتم خریداری شده را فعال شده در بازی تحویل بگیرید.

خرید جم فری فایر گیم پلی بازی

بازی فری فایر – Gerena Free Fire

بازی فری فایر – Gerena Free Fire – جز محبوب ترین بازی های شوتر موبایل محسوب می‌شود به گونه ای که ساعت های زیادی شما را بدون خستگی مجذوب و معتاد خود می‌کند. در این بازی ۵۰ بازیکن توسط هواپیما و چتر نجات های خود به داخل جزیره ای منتقل می‌شوند و پس از فرود آمدن در جزیره هر بازیکن وظیفه بدست آوردن اسلحه، لباس و تجهیزات مورد نیاز خود و تلاش برای زنده ماندن را خواهد داشت. البته شما قبل از پریدن از هواپیما می‌توانید تیم سازی کنید و سه نفر از دوستان خود را با خود همراه کنید تا به صورت تیمی به مقابله با بقیه بازیکنان بروید که همین هیجان بازی را دو چندان می‌کند.

در ابتدای بازی شما می‌توانید از بین ۸ شخصیت موجود ، یکی را انتخاب کنید و در طول بازی با خرید و تجهیز کردن او در بازی پیشرفت کنید. توان و قدرت این ۸ شخصیت تقریبا با هم برابر است و بیشتر شکل و چهره کاراکتر ها با هم متفاوت است. برای خرید لباس یا برخی حیوانات خانگی مثل گربه و پاندا و …. که در بازی همراه شما حرکت می‌کنند نیاز به خرید الماس فری فایر و استفاده آن خواهید داشت. در بازی شما یک نقشه همراه خود در بالا سمت چپ صفحه دارید که مدام در حال کوچک تر شدن است و شما همواره باید با جاگیری و حرکت به سمت دایره امن مشخص شده در نقشه حرکت کنید. به یاد داشته باشید مهم نیست چند نفر را می‌کشید، مهمه که زنده بمانید و آخرین بازمانده این نبرد باشید. پس در خیلی مواقع سکوت و شلیک نکردن و اجازه دادن به درگیری دیگر بازیکنان با یکدیگر می‌تواند شما را یک قدم به برد در بازی نزدیک تر کند.

بهترین سایت خرید جم فری فایر با آیدی و ارزان

همان طور که میدانید به دلیل وجود تحریم ها اکثر بازیکنان امکان خرید جم فری فایر را از داخل بازی به صورت مستقیم ندارند. از این رو سایت هزارجم به عنوان واسطه ای بین شما و بازی عمل کرده و شرایط لازم برای انجام تمام خرید های جم gem و خرید جم بازی فری فایر – انواع لباس ها و اسکین ها و آفرهای روزانه بازی را با قیمتی بسیار ارزان برای شما فراهم کرده است. و به گواه خود شما مشتریان عزیز اینکه خود را بهترین و معتبرترین ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران معرفی کنیم چیز گزافه ای نیست چون همواره سعی ما ارزان ترین قیمت و سریع ترین زمان انجام خرید های شما بوده است.

خرید جم فری فایر با آیدی- خرید الماس فری فایر

پاسخ گویی به برخی سوالات متداول انجام خرید:

۱- بعد از خرید چقدر زمان می‌برد تا داخل بازی شارژ شود؟

در صورتی که اطلاعات خواسته شده در هنگام خرید را کامل و صحیح پر کرده باشید انجام خرید شما کمتر از ۳۰ دقیقه زمان خواهد برد. دررصورت خرید جم فری فایر با آیدی این زمان کمتر از ۱۰دقیقه خواهد بود. لطفا در وارد کردن شماره موبایل دقت کنید. زیرا در صورتی که به هر دلیلی امکان انجام خرید شما فراهم نباشد تنها راه ارتباطی ما با شما برای پیگیری و رفع مشکل همین شماره تماس خواهد بود.

۲- در بازی گاهی اوقات آفرهایی برای خرید پیشنهادات روزانه و هفتگی فری فایر وجود دارد که گاها فقط چند ساعت برای خرید آن مهلت داده می‌شود و برای هر بازیکن منحصر به فرد بوده. ایا این خرید ها را هم شما می‌توانید انجام دهید؟

بله امکان خرید پیشنهاد روزانه فری فایر در سایت ما وجود دارد ولی به دلیل تنوع زیاد این پیشنهادات و منحصر به فرد بودن برخی از آنها، نمی‌توانیم همه این آیتم ها را داخل سایت اضافه کنیم. ولی با هماهنگی ساده با بخش پشتیبانی سایت که به صورت ۲۴ ساعته در واتساپ و تلگرام پاسخ گوی شما خواهند بود می‌توانید این پیشنهادات را خریداری نمایید.

۳- چطور به سایت شما اعتماد کنیم و خرید آیتم‌های بازی فری فایر را از سایت شما انجام دهیم؟

سایت هزارجم دارای اینماد ۵ ساله می‌باشد که به معنای تایید سایت و نظرات بر فعالیت آن توسط سازمان مربوطه می باشد. از طرفی آدرس های سایت ۱۰۰۰gem.com .ir .org را روی گوگل سرچ کنید، سابقه ۱۰ ساله سایت در زمینه انجام خرید درون برنامه ای بازی های موبایلی کاملا مشخص و گویای همه چیز است.

مطالب آموزشی سایت

اشتراک در
اطلاع از
82 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments