Garena Free Fire

خرید جم فری فایر (Free Fire)

بسته 100 تایی

جم فری فایر

44,000 تومان

بسته 310 تایی

جم فری فایر

100,000 تومان

بسته 520 تایی

جم فری فایر

145,000 تومان

بسته 1060 تایی

جم فری فایر

280,000 تومان

بسته 2180 تایی

جم فری فایر

560,000 تومان

بسته 5600 تایی

جم فری فایر

1,400,000 تومان

خرید لول آپ پس

Level Up Pass

فری فایر

105,000 تومان

خرید کارت های

هفتگی و ماهانه

فری فایر

75,000 - 240,000 تومان

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما
—————————–

خرید جم فری فایر


خرید جم بازی Free Fire از سایت ما برای تمامی گوشی های اندرویدی و آی او اس امکان پذیر است. در بازی برای پیشرفت سریع تر و باز کردن برخی از اسلحه ها و لباس های خاص و حتی برخی حیوانات بازی مثل پاندا، شما نیاز به جم فری فایر خواهید داشت که یا باید با استمرار و تلاش در بازی آن را بدست آورید و یا با اندکی هزینه و خرید جم فری فایر راه پیشرفت خود در بازی را به شکل ویژه ای سریع تر کنید. در این بازی به دو روش میتوان جم و الماس خریداری شده فری فایر را شارژ کرد.

 

خرید جم فری فایر

 

 

  • خرید جم فری فایر با ایدی

در این روش فقط نیاز به نام کاربری و آی دی تگ شما در داخل بازی است و توسط گروه پشتیبانی سایت ما، جم خریداری شده در داخل بازی شارژ میشود ولی این روش 2 مشکل اساسی دارد. یکی انجام خرید جم فری فایر در این روش کمی گران تر نسبت به روش دوم برای بازیکن تمام میشود و نکته مهم تر اینکه اکثر دلار هایی که در این روش خرید استفاده میشه مشکل دار هستند! و احتمال بن شدن بازی شخص وجود دارد. با این حال اگر اصرار به خرید جم فری فایر با ایدی دارید این امکان در سایت ما وجود دارد و برای انجام آن لطفا با بخش پشتیبانی سایت هماهنگ کنید در تا کمتر از 15 دقیقه خرید شما انجام شود.

  • خرید جم فری فایر با مشخصات اکانت فیسبوک - جیمیل - اکانت vk

در این روش خرید نیاز است مشخصات اکانت بازی در اختیار سایت قرار گیرد تا با استفاده از سرور، خرید شما انجام شود. مزیت این روش نسبت به حال قبل خرید جم فری فایر ارزان میباشد که نسبت به روش اول قیمت به شکل چشم گیری کمتر میشود و از طرفی امکان به مشکل خوردن بازی شما در این روش صفر خواهد بود. سرعت انجام خرید و شارژ آن در بازی شما در هر دو روش یکسان خواهد بود و در اکثر مواقع زیر 15 دقیقه انجام خواهد شد.

برای انجام خرید الماس یا جم فری فایر (Diamonds) میتوانید از بالای همین صفحه بسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا وارد بخش فرم خرید شوید. در این بخش با پر کردن دقیق اطلاعات خواسته شده و انجام پرداخت نهایی، به سرعت آیتم خریداری شده را فعال شده در بازی تحویل بگیرید.

 

Gerena Free Fire

 

بازی فری فایر - Gerena Free Fire جز محبوب ترین بازی های شوتر موبایل محسوب میشود به گونه ای که ساعت های زیادی شما را بدون خستگی مجذوب و معتاد خود میکند. در این بازی 50 بازیکن توسط هواپیما و چترنجات های خود به داخل جزیره ای منتقل میشوند و پس از فرود آمدن در جزیره هر بازیکن وظیفه بدست آوردن اسلحه، لباس و تجهیزات مورد نیاز خود و تلاش برای زنده ماندن را خواهد داشت. البته شما قبل از پریدن از هواپیما میتوانید تیم سازی کنید و سه نفر از دوستان خود را با خود همراه کنید تا به صورت تیمی به مقابله با بقیه بازیکنان بروید که همین هیجان بازی را دو چندان میکند.

در ابتدای بازی شما میتوانید از بین 8 شخصیت موجود ، یکی را انتخاب کنید و در طول بازی با خرید و تجهیز کردن او در بازی پیشرفت کنید. توان و قدرت این 8 شخصیت تقریبا با هم برابر است و بیشتر شکل و چهره کاراکتر ها با هم متفاوت است. برای خرید لباس یا برخی حیوانات خانگی مثل گربه و پاندا و .... که در بازی همراه شما حرکت میکنند نیاز به خرید جم فری فایر و مصرف آن خواهید داشت. در بازی شما یک نقشه همراه خود در بالا سمت چپ صفحه دارید که مدام در حال کوچک تر شدن است و شما همواره باید با جاگیری و حرکت به سمت دایره امن مشخص شده در نقشه حرکت کنید. به یاد داشته باشید مهم نیست چند نفر را میکشید، مهمه که زنده بمانید و آخرین بازمانده این نبرد باشید. پس در خیلی مواقع سکوت و شلیک نکردن و اجازه دادن به درگیری دیگر بازیکنان با یکدیگر میتواند شما را یک قدم به برد در بازی نزدیک تر کند.

 

بهترین سایت خرید جم فری فایر

همان طور که میدانید به دلیل وجود تحریم ها اکثر بازیکنان امکان خرید مستقیم جم فری فایر از داخل بازی را ندارند. از این رو سایت هزار جم به عنوان واسطه ای بین شما و بازی عمل کرده و شرایط لازم برای انجام تمام خرید های جم gem و خرید الماس فری فایر - انواع لباس ها و اسکین ها و آفرهای روزانه بازی را با قیمتی بسیار ارزان برای شما فراهم کرده است. و به گواه خود شما مشتریان عزیز اینکه خود را بهترین و معتبرترین ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران معرفی کنیم چیز گزافه ای نیست چون همواره سعی ما ارزان ترین قیمت و سریع ترین زمان انجام خرید های شما بوده است.

خرید جم فری فایر

 

پاسخ گویی به برخی سوالات متداول:

1- بعد از خرید جم فری فایر چقدر زمان میبره تا داخل بازی شارژ شود؟

در صورتی که اطلاعات خواسته شده در هنگام خرید را کامل و صحیح پر کرده باشید انجام خرید شما کمتر از 15 دقیقه زمان خواهد برد. لطفا در وارد کردن شماره موبایل دقت کنید. زیرا در صورتی که به هر دلیلی امکان انجام خرید شما فراهم نباشد تنها راه ارتباطی ما با شما برای پیگیری و رفع مشکل همین شماره تماس خواهد بود.

2- در بازی گاهی اوقات آفرهایی برای خرید پیشنهادات روزانه و هفتگی وجود دارد که گاها فقط چند ساعت برای خرید آن مهلت داده میشود و برای هر بازیکن منحصر به فرد بوده. ایا این خرید ها را هم شما میتوانید انجام دهید؟

بله امکان خرید پیشنهادات روزانه فری فایر در سایت ما وجود دارد ولی به دلیل تنوع زیاد این پیشنهادات و منحصر به فرد بودن برخی از انان، نمیتوانیم همه این آیتم ها را داخل سایت اضافه کنیم. ولی با هماهنگی ساده با بخش پشتیبانی سایت که به صورت 24 ساعته در واتساپ و تلگرام پاسخ گوی شما خواهند بود میتوانید این پیشنهادات را خریداری نمایید.

3- چطور به سایت شما اعتماد کنیم و خرید جم فری فایر را از شما انجام دهیم؟

سایت هزار جم دارای اینماد 5 ساله میباشد که به معنای تایید سایت و نظرات بر فعالیت آن توسط سازمان مربوطه می باشد. از طرفی آدرس های سایت 1000gem.com .ir .org را روی گوگل سرچ کنید، سابقه 10 ساله سایت در زمینه انجام خرید درون برنامه ای بازی های موبایلی کاملا مشخص و گویای همه چیز است.

 

 

بالا

واتساپ خرید جم
تلگرام خرید جم