خرید جم فری فایر Free Fire

شما اینجا هستید:

100 gem خرید جم فری فایر

بسته ۱۰۰ تایی جم فری فایر
۲۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
200 gem خرید جم فری فایر

بسته ۲۰۰ تایی جم فری فایر
۵۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
310 gem خرید جم فری فایر

بسته ۳۱۰ تایی جم فری فایر
۷۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
520 gem خرید جم فری فایر

بسته ۵۲۰ تایی جم فری فایر
۱۲۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
1060 gem خرید جم فری فایر

بسته ۱۰۶۰ تایی جم فری فایر
۲۵۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
2180 gem خرید جم فری فایر

بسته ۲۱۸۰ تایی جم فری فایر
۵۰۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
5600 gem خرید جم فری فایر

بسته ۵۶۰۰ تایی جم فری فایر
۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
level-up-pass FF خرید لول اپ پس فری فایر

خرید لول آپ پس فری فایر Level Up Pass
۲۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید کارت های هفتگی و ماهانه فری فایر

خرید کارت های هفتگی و ماهانه فری فایر
۵۵,۰۰۰ - ۲۰۰,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم فری فایر خرید پیشنهاد ویژه فری فایر

خرید استارتر پک فری فایر ۱ دلاری
۲۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم فری فایر خرید پیشنهاد ویژه فری فایر

خرید استارتر پک فری فایر ۳ دلاری
۷۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید جم فری فایر خرید پیشنهاد ویژه فری فایر

خرید استارتر پک فری فایر ۵ دلاری
۱۲۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما


خرید جم فری فایر ( خرید الماس فری فایر )

خرید جم فری فایر Free Fire از سایت هزارجم برای تمامی گوشی های اندرویدی و آی او اس امکان پذیر است. در بازی برای پیشرفت سریع تر و باز کردن برخی از اسلحه ها و لباس های خاص و حتی برخی حیوانات بازی مثل پاندا، شما نیاز به جم فری فایر خواهید داشت که یا باید با استمرار و تلاش در بازی آن را بدست آورید و یا با اندکی هزینه و خرید دیاموند فری فایر راه پیشرفت خود در بازی را به شکل ویژه ای سریع تر کنید. در این بازی به دو روش می‌توان جم و الماس خریداری شده فری فایر را شارژ کرد.

خرید جم فری فایر

 • خرید جم فری فایر با ایدی تگ

در این روش فقط نیاز به نام کاربری و آی دی تگ شما در داخل بازی است و توسط گروه پشتیبانی سایت ما، جم خریداری شده در داخل بازی شارژ می‌شود ولی این روش ۲ مشکل اساسی دارد. یکی انجام خرید الماس فری فایر در این روش کمی گران تر نسبت به روش دوم برای بازیکن تمام می‌شود و نکته مهم تر اینکه اکثر دلارهایی که در این روش خرید استفاده میشه مشکل دار هستند! و احتمال بن شدن بازی شخص وجود دارد. با این حال اگر اصرار به خرید جم فری فایر با ایدی دارید این امکان در سایت ما وجود دارد و برای انجام آن لطفا با بخش پشتیبانی سایت هماهنگ کنید در تا کمتر از ۱۵ دقیقه خرید شما انجام شود.

 • خرید جم فری فایر با اکانت فیسبوک – جیمیل – اکانت vk

در این روش خرید نیاز است مشخصات اکانت بازی در اختیار سایت قرار گیرد تا با استفاده از سرور، خرید شما انجام شود. مزیت این روش نسبت به حال قبل خرید جم فری فایر ارزان می‌باشد که نسبت به روش اول قیمت به شکل چشم گیری کمتر می‌شود و از طرفی امکان به مشکل خوردن بازی شما در این روش صفر خواهد بود. سرعت انجام خرید و شارژ آن در بازی شما در هر دو روش یکسان خواهد بود و در اکثر مواقع زیر ۱۵ دقیقه انجام خواهد شد.

برای انجام خرید الماس یا خرید دیاموند فری فایر (Diamonds) می‌توانید از بالای همین صفحه بسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا وارد بخش فرم خرید شوید. در این بخش با پر کردن دقیق اطلاعات خواسته شده و انجام پرداخت نهایی، به سرعت آیتم خریداری شده را فعال شده در بازی تحویل بگیرید.

خرید جم فری فایر

بازی فری فایر – Gerena Free Fire

بازی فری فایر – Gerena Free Fire – جز محبوب ترین بازی های شوتر موبایل محسوب می‌شود به گونه ای که ساعت های زیادی شما را بدون خستگی مجذوب و معتاد خود می‌کند. در این بازی ۵۰ بازیکن توسط هواپیما و چتر نجات های خود به داخل جزیره ای منتقل می‌شوند و پس از فرود آمدن در جزیره هر بازیکن وظیفه بدست آوردن اسلحه، لباس و تجهیزات مورد نیاز خود و تلاش برای زنده ماندن را خواهد داشت. البته شما قبل از پریدن از هواپیما می‌توانید تیم سازی کنید و سه نفر از دوستان خود را با خود همراه کنید تا به صورت تیمی به مقابله با بقیه بازیکنان بروید که همین هیجان بازی را دو چندان می‌کند.

در ابتدای بازی شما می‌توانید از بین ۸ شخصیت موجود ، یکی را انتخاب کنید و در طول بازی با خرید و تجهیز کردن او در بازی پیشرفت کنید. توان و قدرت این ۸ شخصیت تقریبا با هم برابر است و بیشتر شکل و چهره کاراکتر ها با هم متفاوت است. برای خرید لباس یا برخی حیوانات خانگی مثل گربه و پاندا و …. که در بازی همراه شما حرکت می‌کنند نیاز به خرید جم فری فایر و استفاده آن خواهید داشت. در بازی شما یک نقشه همراه خود در بالا سمت چپ صفحه دارید که مدام در حال کوچک تر شدن است و شما همواره باید با جاگیری و حرکت به سمت دایره امن مشخص شده در نقشه حرکت کنید. به یاد داشته باشید مهم نیست چند نفر را می‌کشید، مهمه که زنده بمانید و آخرین بازمانده این نبرد باشید. پس در خیلی مواقع سکوت و شلیک نکردن و اجازه دادن به درگیری دیگر بازیکنان با یکدیگر می‌تواند شما را یک قدم به برد در بازی نزدیک تر کند.

بهترین سایت خرید جم فری فایر

همان طور که میدانید به دلیل وجود تحریم ها اکثر بازیکنان امکان خرید جم فری فایر را از داخل بازی به صورت مستقیم ندارند. از این رو سایت هزارجم به عنوان واسطه ای بین شما و بازی عمل کرده و شرایط لازم برای انجام تمام خرید های جم gem و خرید الماس فری فایر – انواع لباس ها و اسکین ها و آفرهای روزانه بازی را با قیمتی بسیار ارزان برای شما فراهم کرده است. و به گواه خود شما مشتریان عزیز اینکه خود را بهترین و معتبرترین ترین سایت خرید جم فری فایر در ایران معرفی کنیم چیز گزافه ای نیست چون همواره سعی ما ارزان ترین قیمت و سریع ترین زمان انجام خرید های شما بوده است.

خرید جم فری فایر - خرید الماس فری فایر

پاسخ گویی به برخی سوالات متداول:

۱- بعد از خرید جم فری فایر چقدر زمان می‌برد تا داخل بازی شارژ شود؟

در صورتی که اطلاعات خواسته شده در هنگام خرید را کامل و صحیح پر کرده باشید انجام خرید شما کمتر از ۱۵ دقیقه زمان خواهد برد. لطفا در وارد کردن شماره موبایل دقت کنید. زیرا در صورتی که به هر دلیلی امکان انجام خرید شما فراهم نباشد تنها راه ارتباطی ما با شما برای پیگیری و رفع مشکل همین شماره تماس خواهد بود.

۲- در بازی گاهی اوقات آفرهایی برای خرید پیشنهادات روزانه و هفتگی فری فایر وجود دارد که گاها فقط چند ساعت برای خرید آن مهلت داده می‌شود و برای هر بازیکن منحصر به فرد بوده. ایا این خرید ها را هم شما می‌توانید انجام دهید؟

بله امکان خرید پیشنهاد روزانه فری فایر در سایت ما وجود دارد ولی به دلیل تنوع زیاد این پیشنهادات و منحصر به فرد بودن برخی از آنها، نمی‌توانیم همه این آیتم ها را داخل سایت اضافه کنیم. ولی با هماهنگی ساده با بخش پشتیبانی سایت که به صورت ۲۴ ساعته در واتساپ و تلگرام پاسخ گوی شما خواهند بود می‌توانید این پیشنهادات را خریداری نمایید.

۳- چطور به سایت شما اعتماد کنیم و خرید الماس فری فایر را از شما انجام دهیم؟

سایت هزارجم دارای اینماد ۵ ساله می‌باشد که به معنای تایید سایت و نظرات بر فعالیت آن توسط سازمان مربوطه می باشد. از طرفی آدرس های سایت ۱۰۰۰gem.com .ir .org را روی گوگل سرچ کنید، سابقه ۱۰ ساله سایت در زمینه انجام خرید درون برنامه ای بازی های موبایلی کاملا مشخص و گویای همه چیز است.

مطالب آموزشی سایت

23 دیدگاه برای “خرید جم فری فایر Free Fire

 1. haniye گفته:

  سلام من نیم ساعت گذشته ولی خبری نشده
  سری قبل خریدم ظرف ۱۰ دیقه جواب دادن

  • تیم تحریریه سایت 1000Gem گفته:

   تایم انجام خرید ها در ۹۹% مواقع زیر یک ساعت است.
   اگر از زمان خریدتون ۲ ساعت گذشت و انجام نشد، به واتساپ پشتیبانی سایت پی ام بدید و پیگیری کنید.

  • تیم تحریریه سایت 1000Gem گفته:

   با شماره ای که تو فرم خرید وارد کردید تماس گرفته شد ولی خط تون خاموش هست!
   جیمیلی که تو فرم خرید زدید اشتباهه و وارد نمیشه.
   به واتساپ پشتیبانی سایت پیام بدید پیگیری بشه.

 2. ارمان گفته:

  سلام ببخشید مزاحم شدم من تا حالا از اینجا خرید نکردم میخواستم ببینم اگه خرید کنم ۱۵دقیقه ای سفارشم انجام میشه ؟ممنون میشم جواب بدید

  • تیم تحریریه سایت 1000Gem گفته:

   باسلام
   به دلیل به روز رسانی سایت متاسفانه خریدهای این دو روز با تاخیر زیاد انجام میشند.
   از فردا خرید ها طبق روال قبل انجام خواهد شد.
   باتشکر از اعتماد شما

 3. مهدی گفته:

  سلام من از سایت ایران موجو خرید کردم انها دادن و لی من کنم پرداخت زود و تند به دستم میرسه یا نه ممنون

  • تیم تحریریه سایت 1000Gem گفته:

   سلام
   خریدها عموما کمتر از ۱۵ دقیقه طول میکشه مگر اینکه اطلاعاتتون توو فرم خرید اشتباه باشه و نیاز به هماهنگی با شما باشه

 4. AMIR.B... گفته:

  من حال کردم ی ۱۰۶۰ جم گفته بودم با لول آپ پس به من پیام دادن همکاری کردم باهاشون و شارژ شد برای شارژ فوری حتماً آنلاین باشید و با کارکنان همکاری کنید

 5. amir گفته:

  سلام اولین باره میخوام خرید کنم و میخواستم مراحل خرید رو یاد بگیرم چطوری باید یاد بگیرم؟

  • تیم تحریریه سایت 1000Gem گفته:

   سلام امروز و فردا به خاطر شروع فصل اکثر بازی‌ها، خریدها شاید کمی با تاخیر انجام بشه. ممنون از شکیبایی شما

  • تیم تحریریه سایت 1000Gem گفته:

   سلام امروز و فردا به خاطر شروع فصل اکثر بازی‌ها، خریدها شاید کمی با تاخیر انجام بشه. ممنون از شکیبایی شما

 6. سید یاسین گفته:

  سلام سایت هزار جم خیلی خوبه و ارزونه ولی اگر زمان قرعه کشی هایش را می‌گفتید عالی بود

  • تیم تحریریه سایت 1000Gem گفته:

   نیازی نیست. ولی برای راحتی بیشتر خیال خودتون، بعد از انجام خرید میتونید مشخصات ایمیل رو عوض کنید.

 7. Younes گفته:

  من خیلی از سایت هارو گشتم ولی هیچ کدوم ارزون تر از این سایت نیست خیلی سریع میفرستن من ۲۵دقیقه ای برام میفرستن خییییلی ارزونه هیچ جا این قیمت پیدا نمیشه

 8. محمدسینا گفته:

  خیلی سایت ها جم میفروشن ولی وقتی با هزار جم آشنا شدم باورم نمیشد از قیمت های پایینش.
  درصورتی که حتی خیلی از جوایز بسته جم رو بعضی ها فعال نمیکنن که این سایت جایزه بسته رو مثل صدتا جم هدیه ماهانه یا هفتگی رو هم فعال میکنه براتون من که همیشه سفارشات توی بیست دقیقه یا کم تر انجام میشده البته باید به پشتیبانم بسته ای که زدین و جیمیل فرم روبگین که زودتر پیگیر بشن ولی مدت متوسطه واریزیشون برای من بیست دقیقه بوده
  ممنون از پشتیبان خوب این مجموعه که به همه سوالات و پیام ها در اسرع وقت جواب میدن

 9. ناشناس گفته:

  تو سایت نوشته زیر ۱۵ دقیقه انجام میدن ولی موقعی که خرید انجام میشه مینویسه ۱۵ دقیقه الی ۱ ساعت و بعد از یک ساعت هم انجام نمیدن

  • تیم تحریریه سایت 1000Gem گفته:

   به شماره موبایلی که تو فرم خرید پر کردید ۳ بار اس ام اس ارسال شده که مشخصاتی که تو فرم خرید زدید اشتباهه صحیح ش رو بفرستید که خریدتون انجام بشه. خودتون پیگیری نکردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *