دومزدی Doomsday

سازنده: IGG

  • 5.0
  • 1.4k

خرید جم دومزدی و آفرهای Doomsday: Last Survivors

جهت خرید جم دومزدی و یا جوایز روزانه یا پرمیوم پک ها یا آفرهای بازی Doomsday دومزدی (Doomsday: Last Survivors - روز قیامت: اخرین بازماندگان) یا خرید پرمیوم پس دومزدی و دیگر پیشنهادهای موجود در فروشگاه این بازی از بسته مورد نظرتون عکس بگیرید و از فرم خرید بالا استفاده نمایید تا بسته انتخابی براتون خریداری شود.

به آخر دنیا نزدیک شده ایم و زامبی ها در حال شکل دادن اتحاد خود علیه بشریت هستند. شما به عنوان فرمانده انسان ها وظیفه هماهنگی و مقابله با زامبی ها را دارید.

دومز دی یک بازی استراتژی بقا با قابلیت رقابت همزمان چند نفره هست که در زمان و محیط واقعی اتفاق میفتد. در اینده ای نه چندان دور که جهان به دست زامبی ها می افتد، بازماندگان برای ادامه حیات خود و بقیه انسان ها ناچار به مبارزه و جنگیدن تا پای جان هستند. وظیفه شما ساخت پناهگاه و مدیریت انها است.

آفرهای بازی Doomsday: Last Survivors

گیم پلی جدید دفاع از برج

انسان های زنده مانده به شما ملحق میشوند، از انها برای مقابله با دیگر دشمنان و زامبی ها و گروه های دیگر استفاده کنید. و با ساخت برج های دفاعی و قلعه و...  خود را از برابر تهاجم دیگران محفوظ کنید.

خرید آفرهای بازی Doomsday: Last Survivors

مزایای خرید جم دومزدی و آفرهای بازی

خرید جم دومزدی، خرید کدهای تخفیف سرورهای جدید بازی، خرید پک های پرمیوم دومزدی، بوست های روزانه - جم و آفرهای بازی Doomsday

در بازی Doomsday برای تکمیل سریع تر مهارت ها و تشکیل اتحاد قوی تر میتوانید با خرید افر های Doomsday (خرید برای بقا در برابر زامبی ها) سرعت پیشرفت خود را به شکل چشم گیری افزایش بدید.

بقای مطمئن با افزایش جم در دومزدی

بچه ها و زنان و افراد غیر نظامی رو در پناهگاه خود جمع اوری کنید و انها را اموزش دهید تا از اخر زمان جان سالم به در ببرید و یا با ایجاد اتحاد بین خود و دیگر بازیکنان بازی یک قبیله قوی تشکیل دهید و با ان به دیگر پناهگاه ها حمله کنید و انها رو به تسخیر خود در اورید.

یک تجربه واقعی روز قیامت

موتور گرافیکی قوی با قابلیت شبیه سازی کره زمین و امکان زوم کردن روی پناهگاه های دیگران و مشاهده زامبی ها و مسیر حرکت انها با استفاده از ماهواره و هوش مصنوعی، که امکان یک تجربه فوق العاده و بی نظیر را برای شما فراهم میکند. شما در یک دنیای بی رحم و وحشی گیر افتاده اید که یا کشته میشوید یا میکشید.

نبردهای استراتژیک دومزدی

در این بازی شما از هر وسیله ای که پیدا میکنید باید برای زنده ماندن خود استفاده کنید. همچنین نیروهای خود را اموزش دهید و برای آنها استراتژی نبرد و جنگ بچینید و مهارت های خود را زیاد کنید تا شاید بتوانید از این میدان جنگ و در مقابله با زامبی ها زنده بیرون بیایید.

قهرمانان منحصر به فرد بازی بقا در برابر زامبی ها

لباس ها و جلدهای مختلف برای قهرمانان و هیروهای مختلف همراه با استعدادهای منحصر به فرد برای هر قهرمان که با استخدام انها شانس شما برای پیروزی افزایش پیدا میکند.

ایا شما حاضر هستید فرمانده این جنگ شوید و با هوش و مهارت خود از اخر زمان جان سالم به در ببرید و زندگی را دوباره به این سرزمین برگردانید؟

جهت خرید جم و یا جوایز روزانه یا پرمیوم پک ها یا افرهای بازی دومزدی (Doomsday: Last Survivors روز قیامت: اخرین بازماندگان) یا خرید پرمیوم پس Doomsday و دیگر پیشنهادهای موجود در فروشگاه این بازی از بسته مورد نظرتون عکس بگیرید و از فرم خرید بالای همین صفحه استفاده نمایید تا بسته انتخابی براتون خریداری شود.

دیدگاه‌های کاربران

 (1)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

HesamAtash

راضم ازتون😝