Boom Beach

خرید الماس بوم بیچ Boom Beach

بسته 500 تایی

جم بوم بیچ

145,000 تومان

بسته 1200 تایی

جم بوم بیچ

280,000 تومان

بسته 2500 تایی

جم بوم بیچ

560,000 تومان

بسته 6500 تایی

جم بوم بیچ

1,400,000 تومان

بسته 14000 تایی

جم بوم بیچ

2,800,000 تومان

خرید کارگر اضافی

بازی بوم بیچ

105,000 تومان

خرید آموزش فوری

بازی بوم بیچ

280,000 تومان

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما
—————————–

خرید الماس بوم بیچ

خرید الماس بوم بیچ

توضیح در مورد خرید الماس و جم بوم بیچ و پیشرفت سریع تر در بازی:

بازی بوم بیچ یک بازی کاملا رایگان است که امکان خرید درون برنامه ای برای آن فعال شده است به این صورت که شما، هم میتوانید به صورت اهسته و پیوسته و بدون پرداخت هزینه در این بازی پیشرفت کنید و هم میتوانید با خرید الماس بوم بیچ و مصرف آن زمان انتظار خود در بازی را به شکل چشم گیری کاهش دهید و سریع تر به لول های بالاتر بازی برسید.

از آنجا که انجام خرید در این بازی به دلار می باشد و اکثر بازیکنان با خرید مستقیم در بازی مشکل دارند، سایت ما به عنوان پلی بین شما و شرکت سازنده بازی عمل کرده و تمام آیتم ها و محصولات موجود در بازی را میتواند برای شما خریداری نمایید. برای این منظور در هنگام انجام خرید پر کردن دقیق فرم خرید بسیار حایز اهمیت میباشد. در صورتی که هر کدام از قسمت های فرم خرید ناقص یا اشتباه پر شده باشد، ممکن است خرید شما تا زمان تصحیح آن با تاخیر مواجه شود.

یکی از پرطرفدارترین بازی های موبایلی دو بعدی اندرویدی و اپل، بدون شک بازی Boom Beach محسوب میشود. در این بازی شما در نقش فرمانده ای ظاهر میشوید که باید با نیرو ها و سربازان خود، دیگر سرزمین های اطراف خود را به تسخیر خود در آورده و مردمان آنها را از دست دشمنان خارج نمایید. به پاس این کار شما، مردمان آزاد شده برای شما کار کرده و روزانه کشتی های مالیات خود را راهی سرزمین اصلی شما میکنند. این کشتی ها شامل طلا چوب سنگ و .... می باشد.

در بازی بوم بیچ شما دو نوع سرزمین را میتوانید به تسخیر خود درآورید:

1- سرزمین هایی که مردم عادی در آن زندگی میکنند و با تسخیر آنها مقدار مالیات و در آمد روزانه شما بیشتر خواهد شد. 2- سرزمین هایی که معادن تولید چوب و سنگ و …. دارند و با در اختیار گرفتن آن زمین ها، مقدار تولید منابع معدنی شما بیشتر خواهد شد. نوع دوم سرزمین ها دارای ارزش بالاتری بوده و به همان نسبت غلبه به آنها سخت تر می باشد.

خرید الماس بوم بیچ

در بازی شما برای ساخت یا آپدیت هر چیزی نیاز به مواد اولیه مثل چوب و آهن و طلا و ... دارید که این ها یا میتوانید از معادن داخل سرزمین اصلی خود یا سرزمین های تسخیر شده توسط شما بدست بیاورید یا در صورت لزوم از قسمت فروشگاه بازی با خرید الماس بوم بیچ و تبدیل آنها، محصولات مورد نیاز خود را تامین کنید. روش اول مسلما رایگان بوده ولی زمان زیادی از شما میگیرد.

همان طور که شما به دهکده دیگر بازیکنان در بازی Boob Beach میتوانید حمله کنید و سرزمین های آنها را برای خود اشغال کنید، دیگران نیز میتوانند به سرزمین های شما حمله کنند. بعد از تسخیر هر دهکده جدید باید با چینش درست تجهیزات دفاعی آن، مانع از بازپس گیری سرزمین های جدید خود توسط دیگر بازیکنان شوید. هر بار که دهکده ای توسط یک بازیکن اشغال میشود، لول آن دهکده یک شماره بالا میرود و به همان نسبت تجهیزات دفاعی آن نیز قوی تر خواهد شد و در ادامه اشغال مجدد آن نیز سخت تر خواهد شد. البته از طرف دیگر هر چه بازی رو به جلو پیش میرود، شما امکان آپدیت و قوی تر کردن کرافت ها و کشتی پشتیبان خود را خواهید داشت که بعد از هر بار آپدیت سرباز و مهمات بیشتری در آن جا میشود و میتوانید با خود حمل کنید تا سرزمین دیگر بازیکنان را راحت تر فتح کنید.

البته در کنار تمام اینها شما همواره میتوانید با خرید درون برنامه این بازی ارتش خود را بیش از پیش تقویت کنید به طور مثال با خرید کارگر دوم بوم بیچ میتوانید سرعت ساخت و ساز را در سرزمین خود 2 برابر افزایش دهید یا با خرید ارتش اضافی نیرو و جنگجو بیشتری در اختیار داشته باشید. البته هر دو این آیتم ها به صورت ماهانه می باشند. به مدت یک ماه از زمان خرید، از دیگر رقبای خود یک وارکرافت و یک کارگر سازنده بیشتر در اختیار دارید و این به معنای پیشرفت خیلی سریع تر در بازی است.

خرید جم بوم بیچ

چند سوال مهم در مورد خرید الماس بازی بوم بیچ

  • چقدر زمان میبره تا پس از خرید، الماس من داخل بازی شارژ شود؟ در 99% خریدها شارژ داخل بازی کاربر کمتر از 15 دقیقه طول خواهد کشید. البته این در صورتی است که فرم خرید به شکل صحیح و کامل توسط خریدار پر شده باشد.
  • چطور میشود به سایت هزار جم ( سایت شما) اعتماد کرد؟ سایت ما نماد اعتماد الکترونیکی دارد که نشان از تایید سایت توسط سازمان مربوطه است. از طرفی شماره تلفن ثابت و درگاه بانکی نیز مستقیما به نام سایت تهیه شده است و مهم تر از همه اینها اعتبار درخشان 9 ساله سایت است که با یک سرچ ساده داخل گوگل مشخص است.
  • من قبل از خرید بسته جم یا افر های روزانه بازی چند تا سوال دارم چطور میتونید منو راهنمایی کنید؟ پشتیبانی تلگرام و واتساپ سایت به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی به سوالات شما است. برای این منظور به بخش تماس با ما سایت مراجعه فرمایید.
  • در بازی چند پیشنهاد ویژه اضافه شده که در سایت شما این پیشنهادات وجود نداره، چطور میتونم اون پیشنهادات رو خرید کنم؟ در بازی بوم بیچ به جز بحث خرید الماس بوم بیچ برای هر بازیکن با توجه به لول بازی آن فرد خود بوم بیچ معمولا افرها و پیشنهادات منحصر به فردی قرار میدهد که چون تعداد این گونه پیشنهادات بسیار زیاد و متنوع است نمیتوانیم همه آنها را روی سایت اضافه کنیم ولی نگران نباشید. تمام محصولات و ایتم هایی که داخل قسمت فروشگاه بازی وجود دارد را ما میتوانیم خرید کنیم. برای این منظور عکس افر مورد نظر خود را برای بخش پشتیبانی سایت ارسال کنید تا مبلغ و شرایط خرید به شما توضیح داده شود.

و در نهایت برای دریافت جزییات بیشتر در مورد هر سرباز یا ایتم داخل بازی به بخش راهنمای بازی بوم بیچ در داخل سایت ما مراجعه فرمایید. این بخش به صورت روزانه آپدیت میشود.

شاد و پیروز باشید

 

بالا

واتساپ خرید جم
تلگرام خرید جم