بوم بیچ Boom Beach

سازنده: سوپرسل

  • 5.0
  • 7.5k

خرید جم بوم بیچ (الماس) و سایر آیتم‌های بازی

جوایز خرید جم بوم بیچ جهت پیشرفت سریع تر در بازی چیست؟

بازی بوم بیچ یک بازی کاملا رایگان است که امکان خرید درون برنامه ای برای آن فعال شده است به این صورت که شما، هم می‌توانید به صورت آهسته و پیوسته و بدون پرداخت هزینه در این بازی پیشرفت کنید و هم می‌توانید با خرید جم بوم بیچ ارزان و مصرف آن زمان انتظار خود در بازی را به شکل چشم گیری کاهش دهید و سریع تر به لول های بالاتر بازی برسید.

از آنجا که انجام خرید در این بازی به دلار می‌باشد و اکثر بازیکنان با خرید مستقیم جم بوم بیچ در بازی مشکل دارند، سایت ما به عنوان پلی بین شما و شرکت سازنده بازی عمل کرده و تمام آیتم ها و محصولات موجود در بازی را می‌تواند برای شما خریداری نمایید. برای این منظور در هنگام انجام خرید الماس بوم بیچ، پر کردن دقیق فرم خرید بسیار حایز اهمیت می‌باشد. در صورتی که هر کدام از قسمت های فرم خرید ناقص یا اشتباه پر شده باشد، ممکن است خرید شما تا زمان تصحیح آن با تاخیر مواجه شود.

جم بوم بیچ رایگان در هزارجم

اهمیت خرید جم بوم بیچ در پیشرفت در بازی

یکی از پرطرفدارترین بازی های موبایلی دو بعدی اندرویدی و اپل، بدون شک بازی Boom Beach محسوب می‌شود. در این بازی شما در نقش فرمانده ای ظاهر می‌شوید که باید با نیرو ها و سربازان خود، دیگر سرزمین های اطراف خود را به تسخیر خود در آورده و مردمان آنها را از دست دشمنان خارج نمایید. به پاس این کار شما، مردمان آزاد شده برای شما کار کرده و روزانه کشتی های مالیات خود را راهی سرزمین اصلی شما می‌کنند. این کشتی ها شامل طلا چوب سنگ و .... می‌باشد.

در بازی بوم بیچ شما دو نوع سرزمین را می‌توانید به تسخیر خود درآورید:

  1. سرزمین هایی که مردم عادی در آن زندگی می‌کنند و با تسخیر آنها مقدار مالیات و در آمد روزانه شما بیشتر خواهد شد.
  2. سرزمین هایی که معادن تولید چوب و سنگ و …. دارند و با در اختیار گرفتن آن زمین ها، مقدار تولید منابع معدنی شما بیشتر خواهد شد. نوع دوم سرزمین ها دارای ارزش بالاتری بوده و به همان نسبت غلبه به آنها سخت تر می‌باشد.

خرید آفر بوم بیچ با قیمت استثنایی

تاثیر خرید جم بوم بیچ در قدرت رقابت در بازی

در بازی شما برای ساخت یا آپدیت هر چیزی نیاز به مواد اولیه مثل چوب و آهن و طلا و ... دارید که این ها یا می‌توانید از معادن داخل سرزمین اصلی خود یا سرزمین های تسخیر شده توسط شما بدست بیاورید یا در صورت لزوم از قسمت فروشگاه بازی با خرید جم بوم بیچ و تبدیل آنها، محصولات مورد نیاز خود را تامین کنید. روش اول مسلما رایگان بوده ولی زمان زیادی از شما می‌گیرد.

همان طور که شما به دهکده دیگر بازیکنان در بازی Boob Beach می‌توانید حمله کنید و سرزمین های آنها را برای خود اشغال کنید، دیگران نیز می‌توانند به سرزمین های شما حمله کنند. بعد از تسخیر هر دهکده جدید باید با چینش درست تجهیزات دفاعی آن، مانع از بازپس گیری سرزمین های جدید خود توسط دیگر بازیکنان شوید.

هر بار که دهکده ای توسط یک بازیکن اشغال می‌شود. لول آن دهکده یک شماره بالا می‌رود و به همان نسبت تجهیزات دفاعی آن نیز قوی تر خواهد شد. همچنین در ادامه اشغال مجدد آن نیز سخت تر خواهد شد. البته از طرف دیگر هر چه بازی رو به جلو پیش می‌رود، شما امکان آپدیت و قوی‌تر کردن کرافت‌ها و کشتی پشتیبان خود را خواهید داشت. در نظر داشته باشید با خرید الماس بوم بیچ و ارتقا ساختمانها، بعد از هر بار آپدیت سرباز و مهمات بیشتری در آن جا می‌شود. پس شما می‌توانید سربازان و مهمات بیشتری با خود حمل کنید تا سرزمین دیگر بازیکنان را راحت تر فتح کنید.

البته در کنار تمام اینها شما همواره می‌توانید با انجام خرید درون برنامه این بازی ارتش خود را بیش از پیش تقویت کنید. به طور مثال علاوه بر خرید الماس بوم بیچ با خرید کارگر اضافی بوم بیچ نیز می‌توانید سرعت ساخت و ساز را در سرزمین خود 2 برابر افزایش دهید. یا با خرید ارتش اضافی نیرو و جنگجو بیشتری در اختیار داشته باشید. البته هر دو این آیتم‌ها به صورت ماهانه می باشند. به مدت یک ماه از زمان خرید، از دیگر رقبای خود یک وارکرافت و یک کارگر سازنده بیشتر در اختیار دارید و این به معنای پیشرفت خیلی سریع تر در بازی است.

خرید الماس بوم بیچ

چند سوال مهم در مورد خرید الماس بوم بیچ

چقدر زمان میبره تا پس از خرید جم بوم بیچ، الماس من داخل بازی شارژ شود؟

در 99% خریدها شارژ داخل بازی کاربر کمتر از 15 دقیقه طول خواهد کشید. البته این در صورتی است که فرم خرید به شکل صحیح و کامل توسط خریدار پر شده باشد.

چطور می‌شود به سایت هزار جم اعتماد کرد؟

سایت ۱۰۰۰جم نماد اعتماد الکترونیکی دارد که نشان از تایید سایت توسط سازمان مربوطه است. از طرفی شماره تلفن ثابت و درگاه بانکی نیز مستقیما به نام سایت تهیه شده است و مهم تر از همه اینها اعتبار درخشان 9 ساله سایت است که با یک سرچ ساده داخل گوگل مشخص است.

من قبل از خرید جم بوم بیچ یا افر های روزانه بازی چند تا سوال دارم چطور می‌توانید منو راهنمایی کنید؟

پشتیبانی تلگرام و واتساپ سایت به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گویی به سوالات شما است. برای این منظور به بخش تماس با ما سایت مراجعه فرمایید.

در بازی چند پیشنهاد ویژه اضافه شده که در سایت شما این پیشنهادات وجود نداره، چطور می تونم اون پیشنهادات رو خرید کنم؟

در بازی بوم بیچ به جز بحث خرید الماس بوم بیچ برای هر بازیکن با توجه به لول بازی آن فرد خود بوم بیچ معمولا آفرها و پیشنهادات منحصر به فردی قرار می‌دهد که چون تعداد این گونه پیشنهادات بسیار زیاد و متنوع است نمی‌توانیم همه آنها را روی سایت اضافه کنیم ولی نگران نباشید. تمام محصولات و آیتم هایی که داخل قسمت فروشگاه بازی وجود دارد را ما می‌توانیم خرید کنیم. برای این منظور عکس افر مورد نظر خود را برای بخش پشتیبانی سایت ارسال کنید تا مبلغ و شرایط خرید به شما توضیح داده شود.

و در نهایت برای دریافت جزییات بیشتر در مورد هر سرباز یا آیتم داخل بازی به بخش راهنمای بازی بوم بیچ در داخل سایت ما مراجعه فرمایید. این بخش به صورت مستمر آپدیت می‌شود.

شاد و پیروز باشید.

دیدگاه‌های کاربران

 (4)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

رها

بوم پس هم میتونید بخرید؟

ali

درود بر شما بله مشکلی نداره میتونیم برای شما فعال کنیم از داخل سایت میتونید ثبت سفارش کنید

اگوستا

یک ربعه انجام شد خریدم. تشکر

مجرم

عالی