Tel: 0919 124 3831

Tel : 0919 124 3831خرید کارگر اضافی بوم بیچ

 

همان طور که میدانید بازی بوم بیچ فقط یک کارگر برای ساخت و ساز و ارتقای ساختمان ها در اختیار شما قرار میدهد و برای خرید کارگر اضافی بوم بیچ باید از قسمت فروشگاه بازی کارگر دوم بازی بوم بیچ (Extra Builders) رو خریداری نمایید. از اونجایی که کشور ما تحریم بود و امکان خرید مستقیم وجود ندارد، سایت هزار جم به عنوان واسطه ای بین شما و بازی عمل کرده و این مشکل را حل نموده است.

برای خرید کارگر دوم بازی بوم بیچ بر روی عکس زیر کلیک نمایید.

 

 خرید کارگر اضافی بوم بیچ

مختصری توضیح در مورد بازی و خرید کارگر دوم بازی بوم بیچ :

یکی از بازی های پرطرف دار شرکت سوپرسل بازی بوم بیچ میباشد که مانند همه بازی های آنلاین موبایلی برای رشد سریع تر و کمتر کردن زمان لازم برای ارتقا بازی نیاز به خرید دیاموند یا جم بوم بیچ و کارگر دوم و ….. خواهید داشت. بازی بوم بیچ – Boom Beach یک بازی استراتژیک بوده و با فکر و طرح و نقشه در بازی باید عمل کرد تا در نبرد ها پیروز شد و با گذر زمان، لشکر خود و تجهیزات مبارزه خود رو بزرگتر و قویتر نمایید. همچنین یک سری از آیتم ها داخل بازی وجود دارد که صرفا با بازی کردن و صرف وقت میتوان آنها رو بدست آورد و این آیتم ها برای بازیکنان کاملا رایگان خواهد بود مثل چوب و طلا و دیگر منابع.

خرید کارگر اضافی بوم بیچ

اما برخی دیگر از ایتم های بازی مانند دیاموند و یا خرید کارگر اضافی بوم بیچ فقط از فروشگاه بازی قابل دسترس بوده و برای تهیه آن باید اندکی هزینه کرد. البته با این هزینه، سرعت رشد و توسعه ساخت ساز های شما چند برابر میشود و در مدت زمان کمتری می توانید به لول های بالای بازی دست پیدا کنید.

نکته مهم: ما امکان خرید تمام آیتم ها و پیشنهاد های روزانه بازی که در داخل فروشگاه بازی اضافه میشوند را داریم. اما چون این آفرها متغیر بوده و هر 48 ساعت یک بار عوض میشوند، امکان اضافه کردن این آفرها به سایت وجود نخواهد داشت. ولی در صورتی که نیاز به خرید هر یک از این افرها را دارید، لطفا با قسمت پشتیبانی سایت هماهنگ فرمایید تا خرید شما به صورت دستی انجام شود.

√ برخی از ویژگی های بازی استراتژیک و هیجان انگیز Boom Beach :

  بازی در دنیایی بزرگ با چند میلیون بازیکن از سراسر جهان

   ساختمان ها و جنگجویان متفاوت در بازی که با توجه به سبک نبرد خود میتوان یکی از آنها را ارتقا داد

  گرافیک و صداگذاری ویژه و بسیار جذاب

  داشتن چندین هیروی مختلف با قدرت ها و قابلیت های متفاوت

  امکان تجارت در بازی و خرید برخی از منابع مورد نیاز از تاجر هفتگی بازی

  امکان داشتن ارتش سرباز های جدید برای یک ماه

  قابلیت خرید کارگر دوم بازی بوم بیچ و ساخت همزمان دو ساختمان در بازی

 

—————————————-
خرید کارگر دوم یا همان کارگر اضافی بازی بوم بیچ

فعال سازی محصول خریداری شده در بازی شما کمتر از 15 دقیقه زمان خواهد برد. نکته بسیار مهم پر کردن صحیح مشخصات خواسته شده در فرم خرید می باشد. در صورت داشتن سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر لطفا به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

 برای خرید کارگر روی عکس زیر کلیک نمایید.

 

 

 خرید کارگر دوم بازی بوم بیچ

 

 

خرید جم کلش
خرید جم
خرید جم کلش رویال
دیگر خدمات ما
تماس با ما

 

Tel:  0919.1243831

Email: info@1000gem.org

 

 

__________________________

تلگرام خرید جم