خرید کارگر اضافی بوم بیچ

سازنده: سوپرسل

 • -
 • 884

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما

خرید کارگر اضافی بوم بیچ

همان طور که میدانید بازی بوم بیچ فقط یک کارگر برای ساخت و ساز و ارتقای ساختمان ها در اختیار شما قرار می‌دهد و برای خرید کارگر اضافی بوم بیچ باید از قسمت فروشگاه بازی کارگر دوم بازی بوم بیچ (Extra Builders) رو خریداری نمایید. از اینجایی که کشور ما تحریم بود و امکان خرید مستقیم وجود ندارد، سایت هزار جم به عنوان واسطه ای بین شما و بازی عمل کرده و این مشکل را حل نموده است.

برای خرید کارگر دوم بازی بوم بیچ بر روی "خرید محصول" در باکس بالای همین صفحه کلیک نمایید.

خرید کارگر دوم بوم بیچ,خرید کارگر اضافی بوم بیچ

مختصری توضیح در مورد بازی و خرید کارگر دوم بازی بوم بیچ

یکی از بازی های پرطرف دار شرکت سوپرسل بازی بوم بیچ میباشد که مانند همه بازی های آنلاین موبایلی برای رشد سریع تر و کمتر کردن زمان لازم برای ارتقا بازی نیاز به خرید دیاموند یا جم بوم بیچ و کارگر دوم و … خواهید داشت. بازی بوم بیچ – Boom Beach یک بازی استراتژیک بوده و با فکر و طرح و نقشه در بازی باید عمل کرد تا در نبرد ها پیروز شد.

با گذر زمان، لشکر خود و تجهیزات مبارزه خود رو بزرگتر و قویتر نمایید. همچنین یک سری از آیتم ها داخل بازی وجود دارد که صرفا با بازی کردن و صرف وقت می‌توان آنها رو بدست آورد و این آیتم ها برای بازیکنان کاملا رایگان خواهد بود مثل چوب و طلا و دیگر منابع.

خرید کارگر دوم بازی بوم بیچ

اما برخی دیگر از ایتم های بازی مانند دیاموند و یا خرید کارگر اضافی بوم بیچ فقط از فروشگاه بازی قابل دسترس بوده و برای تهیه آن باید اندکی هزینه کرد. البته با این هزینه، سرعت رشد و توسعه ساخت ساز های شما چند برابر می‌شود و در مدت زمان کمتری می توانید به لول های بالای بازی دست پیدا کنید.

نکته مهم: ما امکان خرید تمام آیتم ها و پیشنهاد های روزانه بازی که در داخل فروشگاه بازی اضافه می‌شوند را داریم. اما چون این آفرها متغیر بوده و هر 48 ساعت یک بار عوض می‌شوند، امکان اضافه کردن این آفرها به سایت وجود نخواهد داشت. ولی در صورتی که نیاز به خرید هر یک از این آفرها را دارید، لطفا با قسمت پشتیبانی سایت هماهنگ فرمایید تا خرید شما به صورت دستی انجام شود.

√ برخی از ویژگی های بازی استراتژیک و هیجان انگیز Boom Beach:

 • بازی در دنیایی بزرگ با چند میلیون بازیکن از سراسر جهان
 • ساختمان ها و جنگجویان متفاوت در بازی که با توجه به سبک نبرد خود می‌توان یکی از آنها را ارتقا داد
 • گرافیک و صداگذاری ویژه و بسیار جذاب
 • داشتن چندین هیروی مختلف با قدرت ها و قابلیت های متفاوت
 • امکان تجارت در بازی و خرید برخی از منابع مورد نیاز از تاجر هفتگی بازی
 • امکان داشتن ارتش سرباز های جدید برای یک ماه
 • قابلیت خرید کارگر دوم بازی بوم بیچ و ساخت همزمان دو ساختمان در بازی

نحوه خرید کارگر دوم بوم بیچ یا کارگر اضافی بازی بوم بیچ

فعال سازی محصول خریداری شده در بازی شما کمتر از 15 دقیقه زمان خواهد برد. نکته بسیار مهم پر کردن صحیح مشخصات خواسته شده در فرم خرید می‌باشد. در صورت داشتن سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر لطفا به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

خرید کارگر دوم بوم بیچ

پاسخ گویی به چند سوال رایج:

 • برای انجام خرید کارگر دوم بوم بیچ شما نیاز به چه اطلاعاتی از بازی من دارید؟

پیشنهاد ما همواره فعال کردن سوپرسل ای دی و انجام خرید خود با این روش اتصال است. زیرا در این روش دیگر نیازی به وارد کردن پسورد در هنگام خرید ندارید و هم سرعت انجام خرید شما خیلی بالاتر می‌رود. در صورتی که نمیدونید سوپرسل ای دی چیه و یا در فعال سازی آن مشکل دارید، به بخش آموزش های سایت مراجعه کنید. همچنین بخش پشتیبانی سایت همواره آماده پاسخ گویی به شما خواهد بود.

 • آیا شما امکان خرید جم بوم بیج رو هم دارید؟ خرید ارتش اضافی یا دیگر آفرهای روزانه بازی چطور؟

بله تمام محصولات موجود در داخل فروشگاه بازی را ما می‌توانیم خرید نماییم. ارتش اضافی، خرید الماس و جم، خرید ادمیرال کی و .... هر چیزی که داخل فروشگاه بازی به عنوان پیشنهاد روزانه نیز ارایه میشود قابل خرید هستند. فقط پیشنهادات ویژه و روزانه بازی به دلیل متنوع و متعدد بودن امکان اضافه کردن داخل سایت را ندارند. برای خرید محصولاتی که روی سایت وجود ندارند لطفا با بخش پشتیبانی آنلاین سایت هماهنگ فرمایید.

 • آیا بعد از خرید extra builders بوم بیچ این کارگر اضافی همیشه در بازی من فعال خواهد ماند؟

خیر. این پیشنهاد 30 روزه بوده و بعد از خرید 30 روز در بازی شما فعال می‌ماند و سپس در صورت نیاز می‌توانید مجدد آن را از همین قسمت خریداری فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: