دسته بندی: صفر تا صد بازی فری فایر

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 1.2k بازدید
  • 3 دقیقه

سبک بتل رویال همواره بازی‌های مهیج و جذابی برای گیمرها ارائه می‌دهد. فری فایر یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال است که مراحل مختلف و متنوعی دارد. برای کسب موفقیت در این بازی، باید با این مراحل و ویژگی‌های آنها آشنا باشید. یک گیمر حرفه‌ای به دنبال آشنایی با پرطرفدارترین مراحل بازی فری فایر است. این مراحل کدامند و چه ویژگی‌هایی دارند؟ در این مطلب قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم. با ما همراه باشید.

با حالات مختلف بازی فری فایر آشنا شوید

قبل از آشنایی با پرطرفدارترین مراحل بازی فری فایر، بهتر است حالت‌های مختلف یا Game Mode آن را بشناسید. این بازی سبک بتل رویال، حالت‌های سرگرم‌کننده‌ای برای گیمرها طراحی کرده است. جذابیت‌های موجود در حالت‌های مختلف فری فایر، باعث شده تا برخی از آنها به حالت‌های دائمی در بازی تبدیل شوند. برخی از حالت‌ها هم مدام در حال تغییر هستند تا گیمرها تنوع بیشتری را تجربه کنند. در ادامه برخی از حالت‌های بازی فری فایر را معرفی می‌کنیم:

حالات و مراحل مختلف بازی فری فایر

حالت کلاسیک

گیم مد‌های ساده و کلاسیک همیشه طرفداران خاص خود را دارند. یکی از بهترین تجربه‌های بازی فری فایر است. در این حالت شما با 50 بازیکن دیگر در حال رقابت و مبارزه هستید. در حالت کلاسیک باید ثابت کنید که بهترین خواهید بود.

حالت کلش اسکواد (Clash Squad)

 یکی از پرطرفدارترین مراحل بازی فری فایر یا حالت‌های آن است که به صورت تیمی انجام می‌شود. در این حالت دو تیم با حداکثر 4 بازیکن در مقابل هم قرار می‌گیرند. هدف اصلی مبارزه این دو تیم، شکست حریف مقابل است. برنده تیمی است که بیشترین تعداد برد را در 7 راند داشته باشد. هر برد و کشتن افراد، پول برای شما به ارمغان می‌آورد. از این پول‌ها می‌توانید برای خرید اسلحه استفاده کنید.

حالت ساعت شلوغی

 نسخه‌ای خلاصه‌شده از بتل رویال معمولی است که در آن 20 بازیکن در یک منطقه کوچک جمع می‌شوند. برای گیمرهایی که مسابقات سریع و پرهیجان را دوست دارند بسیار مناسب است.

حالت Kill Secured

 یکی از انواع حالت‌های موقت است که با عنوان مسابقه مرگ تیمی هم شناخته می‌شود. به این معنی که در این حالت، هدف اصلی کسب تعداد کشته‌های بیشتر از تیم حریف است. شما باید در این حالت بازی، حریفان بیشتری را بکشید تا پیروز شوید و پول به دست بیاورید. این حالت هم جذابیت‌های زیادی دارد.

حالت Big Head

 یکی دیگر از حالت‌های سبک مرگ تیمی است که بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود. در این حالت سرهای هر کدام از شخصیت‌ها بزرگ‌تر شده‌اند. این حالت کمک می‌کند تا ساده‌تر دشمن را هدشات کنید. البته احتمال هدشات شدن خودتان هم بیشتر می‌شود! این حالت همیشه در دسترس است.

معرفی حالت بتل رویال بازی فری فایر

یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین مراحل بازی فری فایر، بتل رویال یا BR است که نیاز به تفکر زیادی دارد. در حالت بتل رویال، سه مپ Bermuda، Purgatory و Kalahari وجود دارد. در این حالت مکان‌ها و گرافیک‌های بسیار زیادی وجود دارد.

گیم پلی بازی فری فایر در حالت بتل رویال، چند نفره است. به این ترتیب شما می‌توانید یک تیم تشکیل دهید و با گیمرهایی از سراسر جهان ملاقات داشته باشید. در این حالت 50 گیمر در یک جزیره متروک با یکدیگر رقابت می‌کنند. برای زنده ماندن در این حالت، باید جزیره را از وجود خوکچه‌های دریایی پاک کنید. برای پیروزی و موفقیت در این حالت، باید مهارت‌های زیادی داشته باشید. همچنین انتخاب اسلحه مناسب در حالت بتل رویال اهمیت زیادی دارد.

معرفی برخی از مهم‌ترین مپ‌های بازی فری فایر

برای موفقیت در پرطرفدارترین مراحل بازی فری فایر، باید با مپ‌های معروف این بازی آشنا شوید. برخی از مهم‌ترین مپ‌های فری فایر عبارتند از:

برمودا (Bermuda)

مپ برمودا دارای محیط استوایی با علفزارهای سرسبز است. همچنین اطراف این مپ جزیره‌هایی وجود دارد که از تنوع بالایی برخوردارند. در این نقشه مکان‌های مختلفی، ازجمله مجتمع‌های مسکونی، کارخانه، کشتی‌سازی، نیروگاه و ... است. این نقشه استاندارد وقتی بازی را دانلود می‌کنید در اختیار شما قرار می‌گیرد. برمودا یکی از مهم‌ترین و در عین حال محبوب‌ترین نقشه‌های بازی فری فایر محسوب می‌شود.

بازی فری فایر در سبک بتل رویال

برزخ (Purgarory)

این مپ طرح بسیار متفاوتی نسبت به بقیه دارد. مپ برزخ وسعت بسیار بیشتری نسبت به برمودا دارد که به 3 قسمت تقسیم شده است. منطقه شمالی مپ برزخ را می‌توان وسیع‌ترین منطقه دانست. دو منطقه دیگر نسبتا کوچک‌تر هستند. طبیعتا در منطقه شمالی اتفاقات بیشتری در انتظار شما خواهد بود.

کالاهاری (Kalahari)

جدیدترین نقشه‌ای است که به بازی فری فایر اضافه شد. برای نتیجه‌گیری بهتر در پرطرفدارترین مراحل بازی فری فایر، باید با این مپ هم آشنا باشید. کالاهاری یک بیابان با مکان‌های بسیار عجیب و البته جالب است. کالاهاری را به عنوان آشفته‌ترین و بی‌نظم‌ترین مپ می‌شناسیم. با این حال اسله‌های بسیار خوبی در این مپ وجود دارند. با وجود مکان‌های متنوع و اسلحه‌های زیاد، سبک‌های مختلف گیمرها برای این مپ مناسب خواهند بود.

مراحل مختلف بازی فری فایر

کلام پایانی

بازی فری فایر یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال است. این بازی دارای حالت‌ها و مراحل مختلفی است که گیمرها باید با آنها آشنا شوند. در این مطلب به بررسی پرطرفدارترین مراحل بازی فری فایر و حالت‌های آن اشاره کردیم. همچنین مپ‌ها یا نقشه‌های مهم این بازی را مورد بررسی قرار دادیم. به هر حال شناخت دقیق نقشه‌ها در موفقیت این بازی اهمیت زیادی دارد. یک گیمر حرفه‌ای قبل از شروع بازی، اطلاعات کاملی از حالات مختلف بازی کسب می‌کند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما