دسته بندی: صفر تا صد بازی فری فایر

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • 5.0 ستاره
  • 1 دیدگاه
  • 1.3k بازدید
  • 3 دقیقه

فری فایر از بازی‌های جدید و البته پرطرفدار موبایلی است که بسیاری از گیمرها مشغول فعالیت در آن هستند. یکی از جذابیت‌های این بازی، امکان دو نفره یا چند نفره بازی کردن آن است که هیجان و جذابیت بسیار بالایی را به وجود می‌آورد. اما ممکن است برخی اطلاعی از نحوه استفاده از این قابلیت بازی نداشته باشند و بخواهند با دوستان و دیگر کاربران بازی، به رقابت‌های گروهی بپردازند. در زیر در خصوص چگونگی دو نفره یا تیمی بازی کردن در فری فایر به صورت کامل صحبت می‌شود.

دو نفره یا تیمی بازی کردن در فری فایر را تجربه کنید!

در دنیای گیمینگ، فری فایر یکی از نبردهای رویال پرطرفدار و فوق‌العاده است. اما چیزی که این بازی را بسیار محبوب و دوست‌داشتنی کرده است، امکان بازی کردن دو نفره یا گروهی است. در این حالت می‌توانید با حس و حال تازه‌ای بازی را دنبال کرده و به رقابت با دیگران بپردازید. اما همه کاربران این بازی از این موضوع اطلاع ندارند که چگونه می‌توان از قابلیت بازی کردن گروهی بازی استفاده کرد. در زیر مراحل مختلف و ساده دو نفره یا تیمی بازی کردن در فری فایر را بررسی کرده‌ایم. اگر مطابق مراحل گفته‌شده عمل کنید، لذت دوچندانی را از این بازی هیجان‌انگیز و رقابت‌های مهیج آن خواهید برد.

چگونه در فری فایر دونفره بازی کنیم

دوستان خود را اضافه کنید!

اولین مرحله برای دو نفره یا تیمی بازی کردن در فری فایر اضافه کردن دوستان خود در بازی است. برای این منظور از بخش لابی، گزینه invite که در گوشه راست تصویر قرار دارد را انتخاب کنید. حال با نمایش منو جدید، گزینه Add friends را انتخاب کنید. در صفحه جدید، لیستی از تمام کاربران بازی برای شما به نمایش در می‌آید. برای این که هر کدام از این کاربران را به عنوان دوست خود در بازی اضافه کنید، کافی است در کنار اسم او روی علامت + بزنید. اما معمولا کاربران تمایل دارند که کاربر خاص و مدنظر خود را به دوستان خود اضافه کنند. در پایین صفحه بخشی وجود دارد که می‌توانید نام کاربر را جستجو کرده و سپس او را به دوستانتان اضافه کنید.

بعد از یافتن کاربر، با فشردن + برای او دعوت‌نامه‌ای ارسال می‌شود و پس از آن که او درخواست شما را پذیرفت، به لیست دوستان هم اضافه می‌شوید.

دونفره و گروهی بازی کردن فری فایر

چگونه با دوستان خود بازی کنیم؟!

بعد از بررسی چگونگی افزودن کاربران به عنوان دوست در بازی، حال مراحل مخصوص برای دو نفره یا تیمی بازی کردن در فری فایر را معرفی می‌کنیم. در حقیقت اگر قصد داشته باشید در مسابقه بتل رویال غیر از رقابت‌های خصوصی برابر دوست خود قرار بگیرید، باید به مانند مراحلی که در ادامه گفته می‌شود عمل کنید. به صورت کلی شما و دوستانتان باید به سروری مشخص و یکسان متصل باشید.

برای این منظور می‌توانید VPN خاصی را دانلود کنید. سپس به تنظیمات رفته و داده‌های برنامه را از فری فایر به طور کامل پاک کنید. در این مرحله باید مطمئن باشید که به حساب کاربری خود متصل هستید. حال با استفاده از VPN باید سرورتان را به سروری مشخصی تغییر دهید.

اضافه کردن دوستان در فری فایر

اما بعد از این که همه به سرور یکسانی متصل شدند، باید مطمئن شوید که رتبه یکسانی نیز دارید. این مورد از آن جهت اهمیت دارد که بازی به صورت خودکار شما را در برابر حریفانی با رتبه یکسان قرار می‌دهد. حال در نهایت باید بازی را باهم و کاملا همزمان شروع کنید. این فرآیند ممکن است چندین بار نیاز به انجام دادن داشته باشد که بتوانید با دوستان خود به صورت دو نفره یا گروهی بازی کنید. در صورت جواب نگرفتن، از بازی خارج شده و مجدد مراحل را تکرار کنید.

روش شروع کردن بازی با دوستان

برای این منظور در ابتدای کار باید حالت چند نفره بازی را فعال کنید. در بخش لابی، سمت راست بالا گزنیه حالت بازی را انتخاب کنید. از بین سه حالت نمایش داده‌شده، با انتخاب DUO یا SQUAD دوستان شما در بازی نمایش داده می‌شوند. حال با افزودن آن‌ها به بازی دعوت نامه‌ای برایشان از طرف بازی ارسال می‌شود و سپس بعد از قبول این دعوت‌نامه امکان بازی کردن با هم را دارید.

آموزش چگونگی بازی دونفره و گروهی در فری فایر

چرا باید در فری فایر دو نفره یا گروهی بازی کنیم؟

بعد از بررسی چگونگی دو نفره یا تیمی بازی کردن در فری فایر، می‌خواهیم به این پرسش پاسخ دهیم که اصلا چرا باید چنین روندی را در بازی امتحان کرد؟ چه مزایایی در صورت گروهی بازی کردن فری فایر وجود دارد؟ یکی از مزایای اصلی گروهی بازی کردن این بازی آن است که با توجه حساس بودن رقابت در بازی، گروهی شرکت کردن در رقابت‌ها شانس پیروزی شما را افزایش می‌دهد.  همچنین در حین بازی اماکن ارتباط با یاران خود را خواهید داشت و نکات و راهنمایی‌های مختلفی را می‌توانید از هم دریافت کنید. بدون تردید جذابیت و هیجان بازی در این صورت نیز افزایش می‌یابد.

از دیگر مزایای گروهی بازی کردن فری فایر این است که در زمان آسیب دیدن یاران خود می‌توانید در کنار آن‌ها مانده و از آن‌ها محافظت کنید. اگر شما نیز به این موارد علاقه دارید و می‌خواهید آن ها را تجربه کنید، گروهی بازی کردن فری فایر را از دست ندهید.

بازی گروهی فری فایر

جمع‌بندی

تجربه بازی گروهی در بازی‌هایی همچون فری فایر بسیار شیرین خواهد بود و شاید باعث شود که دیگر نتوانید بدون یاران و هم گروهی‌های خود بازی کنید. در این مطلب به نحوه دو نفره یا تیمی بازی کردن در فری فایر اشاره شد و حال با انجام موارد گفته‌شده، به راحتی می‌توانید از دو نفره یا گروهی بازی کردن این بازی فوق‌العاده لذت ببرید. گفتنی است برای خرید انواع آیتم و قابلیت‌های بازی، این فرصت را دارید که از طریق فروشگاه اینترنتی هزارجم اقدام کرده و با بهترین قیمت‌ها، آیتم‌های مختلفی را در زمانی سریع تهیه کنید.

 


دیدگاه‌های کاربران

 (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما
یونس عیدوزهی ثانی

عالی اگه میشه جم هدیه هم بدید