خرید instant training بوم بیچ – خرید آموزش فوری بوم بیچ

با توجه به درخواست مشترکین از این به بعد امکان خرید instant training بوم بیچ به صورت مستقیم بر روی سایت فراهم شد. با خرید این آفر دیگر زمانی برای آموزش نیروهای خود هدر نخواهید داد و با کلیک بر روی هر نوع سربازی که بخواهید. کرافت یا همان قایق شما در بازی از سرباز مورد نظر پر خواهد شد و صرف زمان برای آماده سازی آنها صفر خواهد شد.

برای خرید آموزش فوی بوم بیچ از باکس زیر استفاده فرمایید. نکته مهم: لطفا در پر کردم فرم خرید دقت کنید. در صورتی که هر کدوم از اطلاعات خواسته شده ناقص یا اشتباه پر شود، تا تصحیح فرم خرید ممکن است خرید شما با تاخیر مواجه شود. در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکل پشتیبانی آنلاین سایت همواره پاسخ گوی شما خواهد بود.

خرید آموزش فوری بوم بیچ

خرید آموزش فوری بوم بیچ چیست؟


با پرداخت ۹،۹۹ دلار در ماه می توانید تمام زمان انتظار را از آموزش نیروهای نظامی تا Landing Crafts خود حذف کنید. شما برای آموزش نیرو ها مثل قبل فقط نیاز به صرف کمی طلا خواهید داشت و به طور آنی نیروهای آماده جنگ ، به Landing Crafts شما می رسند. بدون خرید آموزش فوری بوم بیچ ، جابجایی نیرو در Landing Crafts هزینه های زیر را دارد: طلا و زمان

خرید instant training بوم بیچ

اما با خرید instant training بوم بیچ فقط باید طلایی را که هزینه آموزش نیروهای نظامی است بپردازید.
اگر طلا کافی برای پرداخت هزینه سربازان ندارید ، می توانید از Diamonds برای جبران کمبود طلای خود استفاده کنید. تمام دکمه هایی که به شما امکان می دهند Diamonds را برای آموزش نیروها صرف کنید ، توجه دارند که آیا آموزش فوری را فعال کرده اید یا خیر. با اشتراك ، دیاموند برای آموزش فوری سربازان هزینه ای از شما دریافت نمی شود!

دیگر لینک های مفید:

خرید الماس بوم بیچ

خرید کارگر دوم بوم بیچ

مطالب آموزشی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *