ورد اف تانک بلیتز

سازنده: Wargaming Asia

 • 5.0
 • 3.4k

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما

خرید گلد ورد اف تانک، پریمیوم و سایر آیتم های بازی

بازی زیبای World of tanks Blitz این روزها به یکی از بازی ‌های مجبوب درکشورمان تبدیل شده است. سایت ۱۰۰۰جم با فروش همه بسته های موجود در بازی اعم از: خرید گلد ورد اف تانک (خرید سکه ورد of tanks)، خرید پرمیوم world of tanks، خرید تانک و ... این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم آورده تا بدون مشکلات ناشی از تحریم بیشترین لذت را از بازی ببرند.

همانطوری که می‌دانید بازی World of tanks دارای نقشه ی بسیار بزرگی است که این خود یکی از جذابیت های بازی به شمار می‌آید. این بازی در نقشه های متنوع خود مناطق کوهستانی، ساحلی، برفی، کویر و .... را داراست و تمامی این متدها دست به دست هم داده اند تا شما بتوانید بازی جذابی را در کنار دوستان خود تجربه کنید.

ویژگی های جذاب بازی ورد اف تانک

 • تنوع بالای تانک های بازی مانند تانک های کشور های ایالات متحده، بریتانیا، آلمان و ....
 • وجود چهار کلاس مختلف در تانک ها برای چینش استراتژی جنگی بی نظیر
 • نقشه های متعدد و رایگان درون بازی
 • چت آنلاین درون بازی برای همفکری در نبرد با هم تیمی ها
 • دعوت دوستان به بازی و اجرای بازی در جمع دوستانه
 • گیم پلی فوق العاده بی نظیر و کیفیت بالای بازی

خرید گلد ورد اف تانک

خرید گلد ورد اف تانک (خرید سکه بازی ورلد اف تانک)

بازی ورد اف تانک همانند همه بازی های آنلاین دارای حس رقابت و هیجان است که بدلیل سبک متفاوت بازی، طرفداران خاص خود را مجذوب خود کرده است. جهت پیشرفت سریعتر و افزایش قدرت خود در بازی می‌توانید با خرید گلد ورد اف تانک به اهداف خود بسیار سریع تر دست یابید و یک تیم قویتری را تشکیل بدهید.

برای خرید گلد ورلد اف تانک با قیمت مناسب می‌توانید از بالای همین صفحه در سایت ما اقدام به انتخاب بسته مورد نظر نموده و به راحتی در کمتر از نیم ساعت پس از خرید، صاحب بسته مورد نظر در بازی شوید.

گلد یا همان سکه، واحد پولی اصلی بازی می‌باشد که به شما امکان خرید هر بسته یا آیتمی را دربازی می‌دهد. علاوه بر خرید سکه world of tanks بسته ها و آفرهای دیگری نیز در بازی توسط پول وافعی قابل خرید هستند که ما در سایت ۱۰۰۰جم سعی کرده‌ایم خرید محصولات world of tanks در تمامی بخش های فروشگاه بازی را برای شما مهیا کنیم.

روش‌های بدست آوردن سکه در World of Tanks

روش‌های عمومی برای بدست آوردن سکه در بازی به شرح زیر می‌باشند:

 • پیروزی در نبرد
 • اولین پیروزی در روز
 • کشتن دشمن و نابود کردن آن
 • صدمه زدن به خدمه یا تجهیزات تانک
 • شناسایی یک تانک دشمن برای اولین بار
 • صدمه زدن به تانکی که تا بحال در نبرد مورد شناسایی قرار نگرفته است
 • نبرد در فاصله کم
 • تصرف کردن پایگاه دشمن
 • صدمه زدن به تانکی که توسط شما شناسایی شده است
 • صدمه زدن شما به دشمنی که دوستانتان لایت کرده باشند
 • صدمه زدن دوستانتان به تانکی که شما لایت کرده باشید
 • دفاع کردن از پایگاه خود
 • زنده ماندن در نبرد

در صورت نیاز به جمع‌آوری سکه بیشتر در زمان کمتر روش‌های زیر پیشنهاد می‌شوند:

 • پیروزی در مسابقات گروهی و تیمی ( Tank Company ) و مسابقات کلنی ( Clan Wars )
 • خرید پریمیوم World of tanks
 • خرید گلد ورد اف تانک
 • خرید آفر ورد اف تانک

مزایا و جوایز خرید گلد ورد اف تانک یا خرید پرمیوم world of tanks

شاید اگر تازه شروع به بازی کرده اید و در پی پیشرفت سریع با خرید گلد ورلد اف تانک یا خرید پرمیوم world of tanks هستید، کنجکاو به کسب اطلاعاتی در مورد جوایز و مزایای این بسته ها باشید. طبیعتا داشتن آگاهی بیشتر در مورد جوایز هر کدام از بسته های فروشگاه بازی می‌تواند شما را در انتخاب صحیح بسته مورد نیازتان یاری کند.

مزایای خرید گلد ورد اف تانک

از آنجایی که گلد در بازی مهمترین دارایی هر بازیکن محسوب می‌شود، داشتن گلد یا سکه طبیعتا باعث ایجاد وجه تمایز زیادی میان بازیکنان خواهد شد. با پیشرفت در بازی و انجام ماموریت‌ها مقادیری گلد به شما تعلق خواهد گرفت ولی پس از مدتی متوجه خواهید شد برای فعال کردن تانکی که تازه برایتان باز شده یا خرید بوست و پریمیوم نیاز به سکه خیلی بیشتری دارید. روش‌های مختلفی جهت به دست آوردن سکه وجود دارد که علاوه بر وقت گیر بودن اکثرا باعث خراب شدن آمار شما خواهند شد.

با خرید گلد ورد اف تانک می‌توانید سریعتر از امکانات بازی استفاده نمایید. جهت ارتقای تانک‌های خود، ارتقای تجهیزات، ارتقای مهارت‌ها، باز کردن مهارت‌ها، خرید تانک، شرکت در ایونت‌ها و ... نیاز به سکه دارید که با خرید سکه می‌توانید سریعتر از سایر بازیکنان به همه این آیتم‌ها دست پیدا کنید.

مزایای خرید پرمیوم ورد اف تانک

پرمیوم بازی ورد اف تانک جزو محبوب‌ترین بسته‌های بازی به شمار می‌رود. اکثرا همراه بسته‌های پریمیوم مقادیر قابل توجهی سکه و کردیت نیز به شما تعلق خواهد گرفت. با خرید پرمیوم world of tanks جوایزی که از شرکت در ایونت‌ها، تکمیل ماموریت‌ها، پیروزی در نبرد‌ها و ... نصیب شما می‌شوند به طرز چشم‌گیری افزایش می‌بابند که حتی خرید پریمیوم ۲ روزه باعث پیشرفت شما به اندازه ۱۰ روز خواهد شد.

مزایای خرید آفرهای بازی ورلد اف تانک

علاوه بر خرید سکه و خرید پرمیوم world of tanks، بسته‌های دیگری به صورت آفرهای هفتگی یا ماهانه در بازی فعال می‌شوند که جوایز وسوسه کننده‌ای با خرید آفرهای ورد اف تانک به شما تعلق می‌گیرد. عموما این آفرها دارای عضویت پریمیوم چند روزه، مقداری سکه، ایونت و کردیت بازی هستند که با قیمت‌های مناسبی برای شما ارائه می‌شوند. ایونت‌ها دارای ماموریت‌های خاص با جوایز بسیار ارزشمند هستند که شما را در بازی بسیار جلو خواهند انداخت. کردیت یا اعتبار بازی نیز عموما به سختی بدست میآید که در آفرهای بازی مقدار قابل توجهی به شما تعلق می‌گیرد.

آموزش نحوه خرید سکه ورد اف تانک و سایر بسته ها

تا به اینجا متوجه شدیم برای برخورداری از امکانات ویژه و بی نظیر این بازی به سکه (و همچنین پریمیوم) نیاز داریم. اما برای انجام این خرید بهتر است که خرید خود را از وبسایت های معتبر و با قیمت مناسب انجام دهید. در ادامه به نکات کلیدی آموزش خرید سکه ورد اف تانک خواهیم پرداخت.

فرآیند و نکات کلیدی خرید گلد world of tanks یا بسته مورد نظر

شما در ابتدا از بالای همین صفحه، بسته مورد نظر خرید گلد ورد اف تانک یا پریمیوم یا آفر خود را انتخاب می‌کنید سپس فرم درخواست خرید را به صورت دقیق تکمیل کنید و اطلاعات خود را کامل و با دقت وارد نمایید. فراموش نکنید که امکان خرید بسته‌ها یا سکه برای کاربران مهمان ممکن نیست پس شما باید اکانت خود را در بازی ورد اف تانک ثبت نمایید و سپس مشخصات ورود خود به بازی را در فرم خرید وارد نمایید.

برای انجام خرید های این بازی نیاز به مشخصات ورود به بازی می باشد. رمز عبور شما بصورت کد شده در سایت ما ذخیره خواهد و پس از شارژ اکانت شما به صورت کامل از دیتابیس ما پاک خواهد شد پس به هیچ وجه نگران بروز مشکل برای اکانتتان نباشید. همچنین برای آسودگی بیشتر بعد از انجام خرید می‌توانید رمز عبور اکانت خود را عوض کنید.

پشتیبانی بعد از سفارش سکه ورلد اف تانک

در ادامه تکمیل فرم خرید گلد ورد اف تانک یا خرید سایر بسته‌ها یک شماره تماس از شما خواسته می‌شود که در صورت وجود هر گونه مشکلی برای انجام خرید شما از این طریق به شما اطلاع رسانی خواهد شد تا با رفع مشکل خریدتان انجام شود. و در انتها مبلغ فاکتور را با درگاه بانکی آنلاین پرداخت نمایید. مطمئن باشید که همکاران ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی کرده و حساب اکانت بازی شما شارژ خواهد شد.

همچنین به یاد داشته باشید که بعد از شارژ شدن اکانت شما، شما محدودیت زمانی برای استفاده از سکه آن ندارید یا به اصطلاح سکه ها تاریخ انقضا ندارند. حالا می توانید با خرید یا ارتقای امکانات متنوع، از بازی لذت بیشتری ببرید.

نکته: همچنین شما می‌توانید سوالات خود را از طریق واتساپ با کارشناسان ما در میان بگذارید و یا اگر سوالی در مورد خرید داشته باشید می‌توانید با مراجعه به قسمت سوالات متداول  جویای پرسش خود بشوید و برای تماس با ما نیز می‌توانید از صفحه ی تماس با ما  این کار را انجام دهید.

دیدگاه‌های کاربران

 (6)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

amin.edge

درود خیلی سایت عالی هستین نکات بازی که من تو چند سال نفهمیدم با اموزش و راه بدست اوردن سکه فهمیدم و این بازی خیلی باهاش خاطره داریم فقد اگر یکم بیشتر آپشن های بازی که یک دلار سه دلار هستن یا جعبه یا کلید جعبه میزارن که ما به هر دری کیزنیم جعبه میگیرم بعد میفهمیم یک دلار پول کلید جعبه هست وداغون میشم لطفا بشتر بزارید فقد فقد تخفیف بدین از بس دزدی کردم چیزی نمونده با این قیمت ها سنگین برشکست کنم 🫡🥹😁

reza

ممنون خیلی خوب بود ولی ایکاش سایت تخفیفاتی نیز میذاشت مثل تخفیفات کریسمس

sajjad

سلام من نمیدونم برای اکانتم میتونم خرید انجام بدم یا شاپش بسته هست اگر روی استیم نباشه و با ای پی ایران باشه امکان خربد وجود داره

پشتیبانی هزارجم

سلام اگر بازی تون ورد اف تانک بلیتز هست میتونید خرید کنید

امیر وزه

آقا لطفا ایونت هاش روهم بزارید یهو یه جعبه میاد یک دلار . یهو یه تانک میده 2 دلار. اونارو هم اضافه کنید

پشتیبانی هزارجم

سلام اگر افری که میخوایید تو بازی تون هست ولی تو لیست بالا نیست، به پشتیبانی سایت پیام بدید راهنمایی کنن.