دریم لیگ ساکر Dream League Soccer

سازنده: First Touch Games

  • -
  • 1.1k

اگر شما هم یکی از علاقه‌مندان به بازی‌های فوتبالی در تلفن‌های همراه خود هستید، پس بی‌شک باید دریم لیگ ساکر را تجربه کنید چون این بازی یکی از قدیمی ترین بازی‌ها فوتبالی در گوشی‌های همراه محسوب می‌شود که در سال 2011 منتشر شد. این بازی آنچنان فضایی برای شما تدارک دیده است که تا در هر مرحله‌ای که در بازی به مشکل برخوردید یکی از آیتم‌های آن بدون شک می‌تواند به شما کمک کند. شما می‌توانید سکه و جم دریم لیگ ساکر را برای پیشرفت خود و افزایش قدرت خود در بازی استفاده کنید.

خرید سکه و جم دریم لیگ ساکر DLS

جهت خرید جم دریم لیگ ساکر، سکه دریم لیگ یا سایر آیتم‌های بازی (آفر دریم لیگ ساکر، ریکاوری پک دریم لیگ ساکر) از بسته‌های بالای همین صفحه استفاده کنید. با افزایش تعداد سکه و یا خرید جم دریم لیگ می‌توانید در رقابت با رقبای خود دست بالا را داشته باشید و جوایز بسیاری را از ایونت‌ها بدست بیاورید. همچنین با خرید سیزن پس دریم لیگ می‌توانید جوایز بیشتری از از هرفصل بازی بدست بیاورید.

سکه دریم لیگ ساکر - Dream League Soccer

اهمیت خرید جم و سکه دریم لیگ ساکر

وقتی شما یک بازی ورزشی را شروع به انجام دادن می‌کنید صد درصد رقبای زیادی دارید زیرا که بازی‌های ورزشی جز دسته پر طرفدارترین بازی‌ها هستند. دریم لیگ ساکر یک بازی فوتبالی است، حرف اول را در بازی‌های توپی همیشه پول‌ها می‌زنند زیرا که فقط این پول‌ها هستند که توانایی جا به‌جا کردن بازیکنان را از تیمی به تیم دیگر را دارند. شما در دریم لیگ ساکر برای این جا به‌جایی ها نیاز به خرید سکه و الماس دریم لیگ ساکر دارید زیرا که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانید اتفاق‌های بزرگ را رقم بزنید. علاوه بر این سکه و جم‌های دریم لیگ ساکر می‌تواند به شما کمک کند تا زودتر در بازی پیشرفت کنید.

چرا باید از سکه، جم‌ها و آیتم‌های دریم لیگ ساکر استفاده کنیم؟

شما در دریم لیک ساکر علاوه بر جم‌ها و سکه‌های بازی که شما را کمک می‌کنند، یاری دهنده‌های دیگر نظیر کوچ پک دارید که به شما کمک می‌کند تا یک سر مربی خوب را داشته باشید یا پک ریکاوری که برای بعد از مسابقات سنگین به شدت برای بازیکنان نیاز می‌شود، پک ترانسفر مارکت که برای نقل و انتقالات فصلی به شما کمک می‌کند تا بهترین خریدها را داشته باشید و ... که دریم لیگ ساکر را بیشتر شبیه یک فوتبال واقعی می‌کند. پس شما نیاز دارید که برای هم سطح بودن با رقبا از سکه و الماس دریم لیگ ساکر و آیتم‌های آن برای پیروزی استفاده کنید.

بهترین راه پیروزی در دریم لیگ ساکر

اصلی‌ترین عاملی که می‌تواند باعث پیروزی شما در دریم لیگ ساکر باشد تا بتوانید جام‌ها تورنمنت‌های مختلف را بدست آورید داشتن سرمایه زیاد برای تشکیل یک تیم کهکشانی است. این سرمایه با خرید جم و سکه‌ی دریم لیگ ساکر بدست می‌آید. علاوه بر داشتن یک تیم قدرتمند شما می‌توانید ورزشگاه خانگی خود را با استفاده از سکه و الماس‌های دریم لیگ ساکر به بروزترین ورزشگاه تبدیل کنید، لباس مخصوص به تیم خود را داشته باشید، بازیکنان را از پایه برای تیم خود پرورش دهید و... همه‌ی این‌ها با داشتن جم‌ها و الماس‌های دریم لیگ ساکر بدست می‌آید.

جم دریم لیگ ساکر

گیم پلی دریم لیگ ساکر DLS

بازی دارای دو حالت است که بازیکنان به سلیقه خود می‌توانند هرکدام که می‌خواهند را انتخاب کنند. حالتی اولی که وجود دارد و شما بدون شک به سکه و الماس‌های بازی درون آن نیاز پیدا می‌کنید حالت آنلاین است که شما دارید با بازیکنان سرتاسر جهان رقابت می‌کنید، هر کدام از این بازیکنان یک تیم قدرتمند برای خود به وسیله جم‌ها و سکه‌های دریم لیگ ساکر تشکیل داده‌اند تا بتوانند در تمام مراحل بازی یک رقیب قدرتمند باشند.

حالت دیگر بازی یک حالت آفلاین است که شما می‌توانید به صورت چند نفره با دوستان خود به وسیله متصل شدن به یک دیگر این بازی را انجام دهید. این حالت بازی برای تجربه و لذت بردن کوتاه کافی است اما اگر به دنبال این هستید که خود را محک بزنید و به چالش بکشید بهتر است به سمت رقابت‌های آنلاین بازی بروید تا حساسیت بیشتری را تجربه کنید. زیرا که بیشتر اتفاق‌های جذاب بازی در آن بخش رخ می‌دهد و شما می‌توانید با خرید سکه و جم‌های دریم لیگ ساکر از این بخش بازی به خوبی لذت ببرید.

سکه و الماس Dream League Soccer

خرید آیتم‌ها، سکه و جم دریم لیگ ساکر از هزارجم

شما بعد از این که بسته و پکیج مورد نظر خود را انتخاب کردید وارد صفحه‌ای می‌شوید که نیاز است برای خرید اطلاعات فیسبوک یا جیمیل خود را در اختیار ما بگذارید، بعد از این مرحله شما وارد یک درگاه امن پرداخت می‌شوید که باید هزینه بسته‌ی مورد نظر خود را پرداخت کنید. بعد از به پایان رساندن این مراحل در کمتر از 15 دقیقه الی 4 ساعت به صورت خودکار بسته‌ی مورد نظر شما در اکانتتان شارژ می‌شود و شما می‌توانید از الماس، سکه یا پکیج‌های دریم لیک ساکر به خوبی استفاده کنید.

چرا باید از 1000جم خرید کنیم؟

تیم‌ما برای شما علاقه‌مندان به گیم این امکان را به وجود آورده است تا بتوانید مانند رقبایتان در کشورهای دیگر از آپشن‌ها و آیتم‌های بازی استفاده کنید تا از آن‌ها عقب نمانید. شما یک تیم را در تمام مراحل کنارتان دارید که به صورت آنلاین پاسخگوی شما هستند و می‌توانند به شما کمک کنند. شما می‌توانید هر آیتمی که می‌خواهید را انتخاب کنید و در سریع‌ترین زمان در اکانت خود داشته باشید، 1000جم به شما کمک خواهد کرد تا یک قدرت برای خود در بازی‌ها باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: