کندی کراش Candy Crush

سازنده: King Digital ET

  • -
  • 2.2k

جهت خرید شمش کندی کراش، سکه و طلای کندی کراش و یا باندل کندی کراش (Candy Crush Saga) و دیگر پیشنهادهای موجود در فروشگاه این بازی از بسته مورد نظرتون عکس بگیرید و از قسمت خرید آفرهای روزانه کندی کراش عکس افر رو اپلود کنید و خرید خودتون رو به راحتی ثبت سفارش کنید، تا بسته انتخابی براتون خریداری شود.

روش خرید طلای کندی کراش یا شمش کندی کراش

بازی کندی کراش - Candy Crush Saga را همین الان شروع کنید. یک بازی بسیار جذاب به سبک پازلی که میلیون ها بازیکن در سرارسر جهان را به خود مشغول کرده است. در این ماجراجویی ابنباتی خوشمزه، انقدر جای ابنبات ها رو باید تغییر بدید و با هم مطابقت دهید تا احساس شیرین پیروزی را بدست اورید و به سطح بعدی بروید، هر مرحله و لول بازی را با حرکات هوشمندانه و دقیق حل کنید تا رنگین کمانی ابنباتی و خوشمزه پاداش بگیرید.

طلای کندی کراش

برای پیروزی در بازی کندی کراش، ابنبات ها را در یک راستای 3 تایی یا بیشتر بچینید تا آب شوند و شما یک قدم به پیروزی نزدیک تر شوید. جایی اگر نیاز داشتید از تقویت کننده استفاده کنید با با خرید طلای کندی کراش و تبدیل انها به خرید باندل کندی کراش و استفاده از آنها تعداد حرکات مجاز بیشتری دریافت کنید یا ابنبات هایی با قابلیت های ویژه دریافت کنید که به شما برای پیروزی کمک میکنند.

مزایای خرید شمش کندی کراش

بازی کندی کراش به شدت اعتیاد آور است و شما را مجاب میکند پس از هر پیروزی به برنده شده مرحله بعد فکر کنید. در این بازی شما همراه چند میلیون بازیکن دیگر در حال رقابت با یکدیگر هستید و در صورت اتصال بازی به فیسبوک میتوانید با دوستان خود در بازی رقابت جانانه ای را تجربه کنید.

  •  گردونه شانس بازی:

هر روز صبح که از خواب بلند میشید گردونه شانس کندی کراش رو بچرخونید تا تقویت کننده یا طلای کندی کراش رایگان جایزه بگیرید. طلا یا همان شمش طلای Candy Crush Saga نقش به سزایی در پیشرفت شما دارد. شمش طلای کندی کراش به دو صورت کلی در بازی به شما تعلق می‌گیرد: یکی بازی کردن و برنده شدن در هر مرحله با سه ستاره سبز یا طلایی و گردونه شانس و دیگری خرید طلای کندی کراش توسط سایت هایی همچون ما برای شما میباشد. تقریبا برای خرید هر چیزی در فروشگاه candy crush شما نیاز به پرداخت طلای بازی دارید.

خرید طلای کندی کراش برای پیشرفت دربازی

  •  مراحل مختلف و ماموریت های مختلف:

پاک کردن ژله های اضافی - جمع آوری ابنبات هایی با رنگ یا ویژگی خاص - جمع آوری حد نصاب امتیاز برای پیروزی و .....

با دوستان خود این کندی کراش حماسی را بازی کنید تا مشخص شود کی سریع تر میتواند مراحل را جلو ببرد و کی استراتژی بهتری برای پیروزی در بازیها دارد.

فراموش نکنید بازی را حتما به ایمیل یا فیسبوک خود متصل کنید تا در صورت پاک شدن اتفاقی بازی، مشکلی برای مراحلی که قبلا جلو رفتید پیش نیاید و با نصب مجدد بازی بتوانید از ادامه لولی که قبلا بودید، بازی رو پیش ببرید.

بازی Candy Crush Saga رایگان است اما می‌توانید با خرید درون برنامه ای و یا خرید سکه کندی کراش موقعیت خود در بازی را ارتقا دهید و یا بدون هیچ هزینه ای و به صورت کاملا رایگان پیشرفت کنید.

piggy bank پیگی بانک کندی کراش چیست؟

پیگی بانک کندی کراش Piggy bank Piggy en Candy Crush Saga می تواند به شما کمک کند تا با خریدهای خود شمش های طلای کندی کراش بیشتری دریافت کنید و در صورت پر کردن آن و در نهایت شکستن آن، تبلیغات ویژه به شما ارائه می‌دهد. به خاطر داشته باشید که در بازی می توانید با شکست دادن هر سطح و جمع آوری ستاره ها، طلای اضافی دریافت کنید. هرچه تعداد اینها بیشتر باشد، طلای بیشتری به قلک اضافه خواهد شد و در سطوح Super Hard و Hard بسیار بهتر خواهد بود و یا با خرید bundle کندی کراش و استفاده از جوایز بانک خوکی خود در کندی کراش را زودتر پر کنید.

جهت خرید طلا و یا سکه و یا شمش و یا باندل کندی کراش (Candy Crush Saga) و دیگر پیشنهادهای موجود در فروشگاه این بازی از بسته مورد نظرتون عکس بگیرید و از قسمت خرید آفرهای روزانه کندی کراش عکس افر رو اپلود کنید و خرید خودتون رو به راحتی ثبت سفارش کنید، تا بسته انتخابی براتون خریداری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: