خرید بتل پس

(خرید پرمیوم پس)

کالاف دیوتی موبایل

205,000 تومان

بتل پس باندل

(پرمیوم پس پلاس)

کالاف دیوتی موبایل

420,000 تومان

خرید پریمیوم پس کالاف دیوتی موبایل (خرید بتل پس کالاف دیوتی)


خرید پریمیوم پس کالاف دیوتی موبایل (خرید بتل پس) و پریمیوم پس پلاس (خرید بتل پس باندل) به شما این امکان را می‌دهد تا در بازی سریعتر پیشرفت کنید، مقدار قابل توجهی سی پی دریافت کنید، تجربه خود را افزایش دهید و ماموریت هایی بیشتر و بهتری را به پایان برسانید. و در نهایت با افزایش تحریه (آر پی) COD خود ، اسکین های جدید و زیبای هر فصل را دریافت کنید.

نکته: ابتدای منتشر شدن بازی و در واقع در آغاز فصل 1 بازی، آیتمی به call of duty mobile اضافه شد به نام پرمیوم پس و در ادامه نام آن به بتل پس تغییر کرد و حتی به آن رویال پس هم میگویند. در نظر داشته باشید همه این سه عبارت در واقع یک چیز است. این آیتم بازی که از این به بعد به آن بتل پس میگوییم دو نوع رایگان و پولی دارد که خود بتل پس پولی آن نیز دو حالت بتل پس عادی و بتل پس باندل دارد که نسخه باندل آن کمی گران تر بوده و امکانات بیشتری به بازیکن میدهد. در ادامه با ویژگی ها و تفاوت های هر یک از آنها آشنا خواهیم شد.

خرید پریمیوم پس کالاف دیوتی موبایل

معرفی و خرید پریمیوم پس کالاف دیوتی موبایل

بتل پس کالاف دیوتی موبایل چیست؟ چه امتیازاتی را به شما خواهد داد؟ آیا خرید پریمیوم پس کالاف دیوتی موبایل (یا همان خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل) ارزش را دارد؟ تفاوت بتل پس و بتل پس پلاس چیست؟ در ادامه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

premium pass کالاف دیوتی موبایل

مهمترین و محبوب ترین قسمت بازی کالاف دیوتی موبایل قسمت بتل پس است (قبلا به نام پریمیوم پس شناخته می‌شد). اگر شما قبلا بازی پابجی موبایل را انجام داده باشید، احتمالا با رویال پس یا پریمیوم پس آشنایی دارید. خرید premium pass کالاف دیوتی موبایل نیز تقریبا شبیه همان رویال پس بازی پابجی موبایل هست و دارای آیتم ها و چالش هایی در بازی می‌باشد.

بتل پس کالاف دیوتی موبایل شامل دو حالت می باشد:

  • بتل پس رایگان : برای تمامی بازیکنان آزاد است ولی از 50 سطح (تایر) موجود در بتل پس تنها تعدادی کمی قابل دسترس بوده و مابقی قفل می‌باشد!
  • بتل پس پولی : تنها برای بازیکنانی که خرید battle pass کالاف دیوتی موبایل را انجام داده باشند در دسترس می‌باشد و تمامی 50 سطح (تایر) بتل پس باز می‌باشد!

پریمیوم پس کالاف دیوتی به صورت فصلی آغاز می شود و با انجام ماموریت ها و مراحل مختلف می توانید کوهی از آیتم ها و سی پی را درو کنید!! این امر فقط با خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل و خرید پریمیوم پس پلاس امکان پذیر است. پس اگر می خواهید در بزرگترین رویداد کالاف دیوتی موبایل شرکت کنید بهتر است دست به کار شده و پریمیوم پس این بازی را تهیه نمایید چون تنها رویدادی است که علاوه بر آیتم های مختلف و کارت های بازی، شما را از خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل بی نیاز میکند و حتی برای فعال کردن فصل بعدی بتل پس از همان سی پی های بدست آمده میتوانید استفاده کنید.

خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

تفاوت پریمیوم پس و پریمیوم پس پلاس

  • پرمیوم پس (بتل پس): باز شدن قفل تمامی 50 تایر – کسب CP لازم برای فعالسازی بتل پس فصل بعدی – بوست 25 درصدی دریافت تجربه (XP) – دریافت آنی جوایز 3 تایر
  • پرمیوم پس پلاس (بتل پس باندل) : تمامی امکانات ذکر شده پرمیوم پس + باز شدن قفل تایرهای اضافی بتل پس – دریافت آنی جوایز 12 تایر

نکته: هرچند خرید پریمیوم پس پلاس بسیار با ارزش تر است اما قیمت آن نیز بالاتر است، پریمیوم پس با قیمت کمتری نسبت به پریمیوم پس پلاس قابل خریداری بوده و اگر مایل هستید هزینه کمتری پرداخت کنید، خرید پریمیوم پس گزینه مناسبی برای شما میباشد و جز یکی دو آیتم، در بقیه موارد مشابه همدیگر میباشند.

آموزش خرید پریمیوم پس کالاف دیوتی موبایل و پریمیوم پس پلاس

برای خرید این آیتم از سایت 1000Gem شما در ابتدا باید به بالای همین صفحه مراجعه کرده سپس فرم درخواست خرید پریمیوم پس کالاف دیوتی موبایل یا خرید پریمیوم پس پلاس را تکمیل کنید و اطلاعات خود را کامل و با دقت وارد نمایید. فراموش نکنید که امکان فعال شدن هیچکدام از <بتل پس ها و آفرهای دیگر> برای کاربران مهمان ممکن نیست پس شما ابتدا باید اکانت خود را در بازی کال آف دیوتی متصل نمایید (جیمیل یا فیسبوک یا اکتیویژن ) و سپس مشخصات خود را در فرم خرید وارد نمایید. برای انجام خریدهای این بازی نیاز به مشخصات ورود به بازی می باشد. رمز عبور شما بصورت کد شده در سایت ما ذخیره خواهد و پس از شارژ اکانت شما به صورت کامل از دیتابیس ما پاک خواهد شد پس به هیچ وجه نگران بروز مشکل برای اکانتتان نباشید. همچنین برای آسودگی بیشتر بعد از انجام خرید میتوانید پسورد اکانت خود را عوض کنید.

بالا

واتساپ خرید جم
تلگرام خرید جم