خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل، پریمیوم پس پلاس و جوایز آن

شما اینجا هستید:

پریمیوم پس پابجی موبایل خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل

خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل (خرید پرمیوم پس)
۱۸۹,۰۰۰ تومان

خرید آیتم
خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل

خرید بتل پس باندل کالاف دیوتی موبایل (پرمیوم پس پلاس)
۴۰۵,۰۰۰ تومان

خرید آیتم

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا تماس بگیرید. تماس با ما


خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل (خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل)

خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل (خرید بتل پس کالاف موبایل) و خرید پرمیوم پس پلاس کالاف (خرید بتل پس باندل کالاف موبایل) به شما این امکان را می‌دهد تا در بازی سریعتر پیشرفت کنید. مقدار قابل توجهی سی پی دریافت کنید. تجربه خود را افزایش دهید و ماموریت‌هایی بیشتر و بهتری را به پایان برسانید. و در نهایت با افزایش تحریه (آر پی) COD خود، اسکین‌های جدید و زیبای هر فصل را باز کرده و دریافت نمائید.

نکته: ابتدای منتشر شدن بازی و در واقع در آغاز فصل ۱ بازی، آیتمی به call of duty mobile اضافه شد به نام پرمیوم پس و در ادامه نام آن به بتل پس تغییر کرد و حتی به آن رویال پس هم میگویند. در نظر داشته باشید همه این سه عبارت در واقع یک چیز است.

این آیتم بازی که از این به بعد به آن بتل پس کالاف میگوییم دو نوع رایگان و پولی دارد که خود بتل پس پولی آن نیز دو حالت بتل پس عادی کالاف و بتل پس باندل کالاف دارد که نسخه باندل آن کمی گران تر بوده و امکانات بیشتری به بازیکن می‌دهد. در ادامه با ویژگی ها و تفاوت های هر یک از آنها آشنا خواهیم شد.

خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل خرید بتل پس کالاف دیوتی

معرفی و خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل

بتل پس کالاف دیوتی موبایل چیست؟ چه امتیازاتی را به شما خواهد داد؟ آیا خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل (یا خرید پریمیوم پس پلاس کالاف موبایل) ارزش را دارد؟ تفاوت بتل پس و بتل پس پلاس چیست؟ در ادامه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

premium pass کالاف دیوتی موبایل

مهمترین و محبوب‌ترین قسمت بازی کالاف دیوتی موبایل قسمت بتل پس است (قبلا به نام پریمیوم پس شناخته می‌شد). اگر شما قبلا بازی پابجی موبایل را انجام داده باشید، احتمالا با رویال پس یا پریمیوم پس آشنایی دارید. خرید پریمیوم پس کالاف موبایل نیز تقریبا شبیه همان رویال پس بازی پابجی موبایل هست و دارای آیتم‌ها و چالش‌هایی در بازی می‌باشد.

بتل پس کالاف دیوتی موبایل شامل دو حالت می باشد:

  • بتل پس رایگان: برای تمامی بازیکنان آزاد است ولی از ۵۰ سطح (تایر) موجود در بتل پس تنها تعدادی کمی قابل دسترس بوده و مابقی قفل می‌باشد!
  • بتل پس پولی: تنها برای بازیکنانی که خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل را انجام داده باشند در دسترس می‌باشد و تمامی ۵۰ سطح (تایر) بتل پس باز می‌باشد!

پریمیوم پس کالاف دیوتی به صورت فصلی آغاز می شود و با انجام ماموریت‌ها و مراحل مختلف می‌توانید کوهی از آیتم ها و سی پی را درو کنید!! این امر فقط با خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل و خرید پریمیوم پس پلاس کالاف امکان پذیر است. پس اگر می خواهید در بزرگترین رویداد کالاف دیوتی موبایل شرکت کنید بهتر است دست به کار شده و پریمیوم پس این بازی را تهیه نمایید.

پریمیوم پس تنها رویدادی است که علاوه بر آیتم‌های مختلف و کارت‌های بازی، شما را از خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل بی‌نیاز می‌کند. حتی برای فعال کردن بتل پس برای فصل بعدی نیز از همان سی‌پی‌های بدست آمده می‌توانید استفاده کنید.

خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل

تفاوت پریمیوم پس و پریمیوم پس پلاس کالاف موبایل

  • پرمیوم پس کالاف (بتل پس): باز شدن قفل تمامی ۵۰ تایر – کسب CP لازم برای فعالسازی بتل پس فصل بعدی – بوست ۲۵ درصدی دریافت تجربه (XP) – دریافت آنی جوایز ۳ تایر
  • پرمیوم پس پلاس کالاف (بتل پس باندل) : تمامی امکانات ذکر شده پرمیوم پس + باز شدن قفل تایرهای اضافی بتل پس – دریافت آنی جوایز ۱۲ تایر

نکته: هرچند خرید پرمیوم پس پلاس کالاف دیوتی موبایل بسیار با ارزش تر است اما قیمت آن نیز بالاتر است، پرمیوم پس با قیمت کمتری نسبت به خرید پرمیوم پس پلاس کالاف قابل خریداری بوده و اگر مایل هستید هزینه کمتری پرداخت کنید، خرید پرمیوم پس کالاف گزینه مناسبی برای شما می‌باشد و جز یکی دو آیتم، در بقیه موارد مشابه همدیگر می‌باشند.

آموزش خرید پرمیوم پس پلاس کالاف دیوتی موبایل و پریمیوم پس

برای خرید این آیتم از سایت هزارجم شما در ابتدا باید به بالای همین صفحه مراجعه کرده سپس فرم درخواست خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل را تکمیل کنید. اطلاعات خود را کامل و با دقت وارد نمایید. فراموش نکنید که امکان فعال شدن هیچکدام از آیتم‌ها برای کاربران مهمان ممکن نیست. پس شما حتما باید اکانت خود را در بازی به یکی از اکانت‌های جیمیل یا فیسبوک یا اکتیویژن متصل نمایید. سپس در مرحله خرید مشخصات خود را در فرم خرید وارد نمایید.

برای انجام خریدهای این بازی نیاز به مشخصات ورود به بازی می باشد. رمز عبور شما بصورت کد شده در سایت ما ذخیره خواهد و پس از شارژ اکانت شما به صورت کامل از دیتابیس ما پاک خواهد شد پس به هیچ وجه نگران بروز مشکل برای اکانتتان نباشید. همچنین برای آسودگی بیشتر بعد از انجام خرید می‌توانید پسورد اکانت خود را عوض کنید.

سایر محصولات کالاف موبایل

مطالب آموزشی سایت

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments