خرید بتل پس کالاف (پرمیوم پس کالاف)

سازنده: TiMi Studios - Activision

  • -
  • 10.2k

خرید پرمیوم پس کالاف (خرید بتل پس کالاف موبایل)

خرید پرمیوم پس کالاف موبایل (خرید بتل پس کالاف موبایل) و خرید پرمیوم پس پلاس کالاف (خرید بتل پس باندل کالاف) به شما این امکان را می‌دهد تا در بازی سریعتر پیشرفت کنید. مقدار قابل توجهی سی پی دریافت کنید. تجربه خود را افزایش دهید و ماموریت‌هایی بیشتر و بهتری را به پایان برسانید. و در نهایت با افزایش تحریه (آر پی) COD خود، اسکین‌های جدید و زیبای هر فصل را باز کرده و دریافت نمائید.

نکته: ابتدای منتشر شدن بازی و در واقع در آغاز فصل 1 بازی، آیتمی به COD Mobile اضافه شد به نام پرمیوم پس و در ادامه نام آن به بتل پس تغییر کرد و حتی به آن رویال پس کالاف هم میگویند. در نظر داشته باشید همه این سه عبارت در واقع یک چیز است.

این آیتم بازی که از این به بعد به آن بتل پس کالاف میگوییم دو نوع رایگان و پولی دارد که خود بتل پس پولی آن نیز دو حالت بتل پس عادی کالاف و بتل پس باندل کالاف دارد که نسخه باندل آن کمی گران تر بوده و امکانات بیشتری به بازیکن می‌دهد. در ادامه با ویژگی ها و تفاوت های هر یک از آنها آشنا خواهیم شد.

خرید پرمیوم پس کالاف موبایل و خرید بتل پس کالاف

در صورتی که آیتم و بسته مورد نیاز شما در فرم خرید بالا وجود نداشت، برای خرید آن لطفا با پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید.

معرفی و خرید پرمیوم پس کالاف ارزان و سریع

بتل پس کالاف دیوتی موبایل چیست؟ چه امتیازاتی را به شما خواهد داد؟ آیا خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل (یا خرید پریمیوم پس پلاس کالاف موبایل) ارزش را دارد؟ تفاوت بتل پس و بتل پس پلاس چیست؟ در ادامه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

مزایای خرید بتل پس کالاف موبایل

مهمترین و محبوب‌ترین قسمت بازی کالاف دیوتی موبایل قسمت بتل پس است (قبلا به نام پریمیوم پس شناخته می‌شد). اگر شما قبلا بازی پابجی موبایل را انجام داده باشید، احتمالا با رویال پس یا پریمیوم پس آشنایی دارید. خرید پریمیوم پس کالاف موبایل نیز تقریبا شبیه همان رویال پس بازی پابجی موبایل هست و دارای آیتم‌ها و چالش‌هایی در بازی می‌باشد.

بتل پس کالاف دیوتی موبایل شامل دو حالت می باشد:

  • خرید بتل پس رایگان کالاف: نیاز به خرید ندارد و برای تمامی بازیکنان آزاد است ولی از 50 سطح (تایر) موجود در بتل پس تنها تعدادی کمی قابل دسترس بوده و مابقی قفل می‌باشد!
  • خرید بتل پس کالاف پولی: تنها برای بازیکنانی که خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل را انجام داده باشند در دسترس می‌باشد و تمامی 50 سطح (تایر) بتل پس باز می‌باشد!

پریمیوم پس کالاف دیوتی به صورت فصلی آغاز می شود و با انجام ماموریت‌ها و مراحل مختلف می‌توانید کوهی از آیتم ها و سی پی را درو کنید!! این امر فقط با خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل و خرید پریمیوم پس پلاس کالاف امکان پذیر است. پس اگر می خواهید در بزرگترین رویداد کالاف دیوتی موبایل شرکت کنید بهتر است دست به کار شده و پریمیوم پس این بازی را تهیه نمایید.

پریمیوم پس تنها رویدادی است که علاوه بر آیتم‌های مختلف و کارت‌های بازی، شما را از خرید سی پی کالاف موبایل بی‌نیاز می‌کند. حتی می توانید بدون نیاز به خرید بتل پس کالاف، برای فعال کردن بتل پس برای فصل بعدی از همان سی‌پی‌های بدست آمده نیز استفاده کنید.

خرید بتل پس کالاف موبایل

تفاوت پریمیوم پس و پریمیوم پس پلاس

  • پرمیوم پس کالاف (بتل پس): باز شدن قفل تمامی 50 تایر – کسب CP لازم برای فعالسازی بتل پس فصل بعدی – بوست 25 درصدی دریافت تجربه (XP) – دریافت آنی جوایز 3 تایر
  • پرمیوم پس پلاس کالاف (بتل پس باندل) : تمامی امکانات ذکر شده پرمیوم پس + باز شدن قفل تایرهای اضافی بتل پس – دریافت آنی جوایز 12 تایر

نکته: هرچند خرید پرمیوم پس پلاس کالاف دیوتی موبایل بسیار با ارزش تر است اما قیمت آن نیز بالاتر است، پرمیوم پس با قیمت کمتری نسبت به خرید پرمیوم پس پلاس کالاف قابل خریداری بوده و اگر مایل هستید هزینه کمتری پرداخت کنید، خرید رویال پس کالاف گزینه مناسبی برای شما می‌باشد و جز یکی دو آیتم، در بقیه موارد مشابه همدیگر می‌باشند.

آموزش خرید بتل پس کالاف موبایل و بتل پس پلاس

برای خرید بتل پس کالاف موبایل از سایت هزارجم شما در ابتدا باید به بالای همین صفحه مراجعه کرده سپس پس از انتخاب بسته مورد نظر، فرم درخواست خرید پرمیوم پس کالاف را تکمیل کنید. اطلاعات خود را کامل و با دقت وارد نمایید. فراموش نکنید که امکان فعال شدن هیچکدام از آیتم‌ها برای کاربران مهمان ممکن نیست. پس شما حتما باید اکانت خود را در بازی به یکی از اکانت‌های جیمیل یا فیسبوک یا اکتیویژن متصل نمایید. سپس در مرحله خرید مشخصات خود را در فرم خرید وارد نمایید.

برای انجام خرید رویال پس کالاف موبایل نیاز به مشخصات ورود شما به بازی می باشد. رمز عبور شما بصورت کد شده در سایت ما ذخیره خواهد و پس از شارژ اکانت شما به صورت کامل از دیتابیس ما پاک خواهد شد پس به هیچ وجه نگران بروز مشکل برای اکانتتان نباشید. همچنین برای آسودگی بیشتر بعد از انجام خرید می‌توانید پسورد اکانت خود را عوض کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: