هاوک اسکادران Hawk Freedom Squadron

سازنده: MY.GAMES B.V

  • 5.0
  • 192

خرید جم هاوک (الماس Hawk) 

خرید جم هاوک (الماس Hawk) شاید بتواند راهی برای بهتر مقابله کردن با توپخانه سمت مقابل باشد. بازی هاوک Hawk Freedom Squadron یک اثر مهیج در سبک بازی‌های خلبانی است که کنترل آن بر عهده شماست تا بهترین تصمیم را برای تقابل با توپخانه و هواپیماهای رو به‌رو را بگیرید. شاید در ابتدا کار آسانی به نظر بیاید و پیش خود فکر کنید که یک بازی آسان است اما هرچه بازی پیش می‌رود متوجه این خواهید شد که بدون کمک گرفتن از جم هاوک و الماس Hawk نمی‌توانید به راحتی با پدافند دفاعی رو به‌رو مقابله کنید زیرا که یکی از نیازهای اصلی شما برای دریافت آسان‌تر سه ستاره بازی خرید جم هاوک یا دیاموند Hawk می‌باشد و یا با خرید پرمیوم پس بازی Hawk از جوایز نفیس که ارزش بالایی دارند بهره مند شوید.

جم هاوک اسکادران آزادی Hawk Freedom Squadron

جم Hawk Freedom Squadron

جم بازی Hawk نه تنها باعث این خواهد شد که یک خلبان ماهر در بازی باشید بلکه این امکان را برای شما به وجود خواهد آورد که هر موقع دلتان هوای پرواز کرد بتوانید هواپیمای خود را برای یک جدال جذاب به پرواز در آورید. جم و الماس بازی Hawk مانند هر بازی دیگری به شما کمک می‌کند تا بتوانید نیاز خود را برای قدرتمندتر شدن در بازی برطرف کنید. با این تفاوت که در بازی Hawk هرچه مراحل بازی جلوتر می‌رود بیشتر این موضوع را حس خواهید کرد که بدون جم و الماس Hawk نمی‌توانید به راحتی مراحل بازی را پشت‌سر بگذارید چون جت شما نیاز به قدرتمند شدن در برابر پدافند دفاعی مقابل دارد.

پیروزی راحت‌تر با خرید جم Hawk

هیچ قدرتی بدون داشتن سرمایه بدست نمی‌آید، حتی در بازی‌های موبایلی. در بازی Hawk Freedom Squadron شما برای این که بتوانید یک هواپیمای مستحکم و قدرتمند برای پشت‌سر گذاشتن مراحل بازی داشته باشید نیاز دارید تا آن‌ها را ارتقا دهید، این ارتقا دادن به وسیله جم و الماس بازی خیلی آسان‌  خواهد بود. جم و الماس بازی Hawk به شما کمک می‌کند تا زودتر نسبت به رقبای خود در سطح جهانی برسید و با استفاده از این پیروزی‌ها رنک جهانی خود را ارتقا دهید. این نکته را باید در نظر گرفت که بعد از این پیروزی‌ها به شما جم و سکه نیاز به صورت پاداش اهدا خواهد شد، یعنی درواقع شما با خرید جم و الماس بازی Hawk دوباره این بار به صورت رایگان همه‌ی آن‌ها را بدست می‌آورید.

الماس بازی هاوک Hawk

آشنایی با گیم پلی بازی Hawk

دلیل اینکه یکی از نیازهای اصلی شما خرید جم بازی Hawk تلقی شد وجود 119 مرحله با سه درجه سختی است یعنی شما پس از اینکه درجه Easy بازی را به پایان رساندید باید مرحله‌ی Normal و Herotic بازی را برای بدست آوردن سه ستاره‌ی بازی پشت‌سر بگذارید. باید این را هم در نظر داشت که در پایان هر یک از این مراحل شما یک جنگ نفس گیر با باس آخر خواهید داشت که ستاره پیروزی آن نبرد شما با از بین بردن آن بدست می‌آید. با گذراندن هر چند مرحله جت‌ها به صورت خودکار برای شما فعال می‌شوند که شما هر یک از این جت‌ها را می‌توانید ارتقا دهید تا بهتر بتوانید کنترل آن‌ها را بدست بگیرید.

خرید جم و الماس Hawk راهی است تا شما به بهترین ورژن خود در سطح جهانی بازی برسید و یا با خرید آفرهای هاوک از این پیشنهادات در جهت ارتقا خود بهره ببرید. بازی Hawk را شما می‌توانید به صورت تک‌نفره، دونفره به صورت مشترک با دوستان خود یا رقابت در سطح جهانی انجام دهید. شما دارید یک بازی مهیجی را انجام می‌دهید که می‌توان آن را در بازی‌های چنین سبکی بهترین دانست زیرا که بازی دارای خط داستانی خوب با صداگذاری عالی در کنار یک طراحی جذاب به شما این حس را القا نمی‌کند که بازی تکراری است و شما هرچه که در بازی بیشتر جلو می‌روید متوجه این موضوع خواهید شد.

خرید جم هاوک

خرید الماس Hawk از هزارجم

شما می‌توانید برای اولین بار در ایران با بهترین قیمت خرید جم و الماس بازی Hawk را نهایی کنید. ابتدا لازم است تا بسته‌ی مورد نظر خود را از داخل سایت انتخاب کنید، سپس باید اطلاعات فیسبوک یا جیمیل خود را در اختیار ما بگذارید، بعد از طی کردن این دو مرحله شما وارد صفحه درگاه پرداخت می‌شوید. بعد از این که پرداخت شما نهایی شد در کمترین زمان ممکن به صورت خودکار خرید شما در حسابتان فعال خواهد شد. حال این شما هستید که تصمیم خواهید گرفت چه برنامه‌ای برای گذراندن مراحل بازی با استفاده از جم و الماس بازی Hawk بریزید.

چرا باید از 1000جم خرید کنیم؟

ما در سایت 1000جم این امکان را برای شما به وجود آوردیم تا آیتم‌های هر بازی که در نظر دارید را بتوانید با مناسب‌ترین قیمت و در سریع‌ترین زمان ممکن از داخل سایت خریداری کنید. در کنار این خریداری شما یک تیم پشتیبانی در کنارتان خواهید داشت که به صورت آنلاین در کنار شما هستند تا به بهترین نحو در مراحل خرید به شما راهنمایی بدهند، اگر فکر این را در سر دارید که با استفاده از جم و الماس بازی Hawk یک خلبان معروف در سطح جهانی باشید سایت 1000جم این امکان را به شما می‌دهد تا برای اولین بار در ایران جم و الماس این بازی را از آن خریداری کنید.

دیدگاه‌های کاربران

 (1)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما:

مهدی نوری

خیلی ممنون ک بازی هاواک اضافه کردید👌👌