فوتبال استریک

سازنده: Mini Clip

  • -
  • 1k

شما با خرید سکه فوتبال استریک و کش فوتبال استریک و ارتقای مهارت شخصیت‌های بازی می‌توانید بازیکن بهتری نست به رقبا باشید. شما در فوتبال استریک نقش یک کاشته‌زن را دارید که باید ضربات آزاد خود را تبدیل به گل کند. حریف شما نیز در همین حالت درحال رقابت با شما است. برنده بازی کسی می‌شود که در آخر کاشته‌زن بهتری بوده و توانسته توپ‌های بیشتری را تبدیل به گل کند. همچنین شما در نقش یک دروازه‌بان نیز هستید که باید ضربات حریف خود را مهار کنید تا پیروز این مسابقه شود. 

خرید سکه فوتبال استریک و آیتم‌های بازی

شما با پیروزی در مسابقات سکه فوتبال استریک دریافت می‌کنید که با استفاده از آن‌‌ها می‌توانید محصولات مختلفی نظیر لباس‌های بازیکنان و دروازه بانان، توپ‌های مختلف، استادیوم‌های متنوع و حتی حالت شادی گل‌های بازیکنان را نیز خریداری کنید. یا می‌توانید برای آسان نمودن کار خود سکه و کش فوتبال استریک را از هزارجم خریداری کنید.بازیکنان با ارتقای مهارت‌های شخصیت‌ها در رقابت‌های سختری شرکت خواهند کرد که بازی را برای آن‌ها جذاب‌تر می‌کند. فوتبال استریک یکی از بازی‌هایی است که شما می‌توانید با فروش اکانت، گیفت کارت‌‌ها و آیتم‌های بازی درآمد کسب کنید.

کش نیز یک ارز دیجیتال درون بازی است که برای بسته‌های خاص‌تر که شامل تجهیزات باکیفیت‌تر و اقلام نادر هستند استفاده می‌شود. این موارد می‌تواند به شما کمک کند تا با سرعت بیشتری پیشرفت کنید و عملکرد بهتری داشته باشید خرید سکه و کش بازی فوتبال استریک راه دیگر برای بدست آوردن این تجهیزات و اقلام است.

در بازی فوتبال استریک قابلیت‌های زیادی وجود دارد که عبارتند از:

  • امکان بازی آنلاین با رقبای واقعی در سراسر جهان
  • بخش فوتبال خیابانی
  • حضور باشگاه‌های محبوب جهان نظیر یونتوس، لیورپول، آرسنال، بارسلونا و ...
  • ترفند‌های مختلف برای شوت زنی حرفه‌ای، ضربه‌ی کات دار، دریپل کردن دروازه‌بان و ...
  • امکان انتخاب از بین چهار حالت Shooting Race, Free-Kicks, Career mode و Online Mode 

خرید سکه فوتبال استریک

انواع مدهای بازی فوتبال استریک

Career Mood: در این حالت ضربات ایستگاهی با مسابقات شوت زنی قاطی می‌شود و بابت بردهایی که بدست ‌می‌آورید مدال دریافت می‌کنید و در رنکینگ فیفا امتیاز خود را ارتقا می‌دهید.

Free Kicks: در این مد بازیکنان با رقیباشان در ضربات ایستگاهی در حال رقابت هستند و هرکس در پنج دست بازی گل بیشتری بزند و دروازه‌اش را بسته نگه دارد برنده این رقابت می‌شود.

Shooting Race: در این بخش بازی شما در یک مسابقه شوت‌زنی پشت‌سرهم هستید و هرکس توپ بیشتری را وارد دروازه کند برنده این گیم بازی می‌شود.

Online Mode: در این حالت شما با رقبای سرتاسر جهان به صورت آنلاین بازی خواهید کرد.

شما برای تجربه‌ی این بازی برای اندروید و ios می‌توانید از طریق گوگل پلی یا اپ استور اقدام به نصب بازی کنید.

بازی فوتبال استریک دارای گرافیگ و موسیقی متن خوبی است که می‌تواند تجربه‌ی مطلوبی را برای شما به ارمغان بیارد و از انجام آن لذت ببرید. بازی در جایی برای شما جذاب می‌شود که کنار سرگرمی که دارید می‌توانید از آن کسب درآمد هم بکنید و دو کار را همزمان انجام دادید.

همچین شما می‌توانید با ثبت نام در سایت و وارد کردن اطلاعات خود به خرید سکه فوتبال استریک و کش فوتبال استریک در سریع ترین زمان ممکن با کمترین هزینه از هزارجم اقدام کنید تا به راحتی از تجربه بازی لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: