رید شادو لجندز Raid Shadow Legends

سازنده: Plarium Games

  • -
  • 38

خرید جم رید شادو لجندز

با خرید جم رید شادو لجندز برای قهرمانان خود این امکان را به وجود بیاورید که در کمتر از چند ثانیه کار دشمنان‌تان را یکسره کنند. شما درحالی Raid Shadow Legends را آغاز خواهید کرد که باید همیشه‌ آماده‌ی مبارزه باشید، شاید در مراحل ابتدایی به راحتی بتوانید از سد رقبای خود عبور کنید اما ادامه‌ی مسیر به این منوال نخواهد بود و شما با دشمنانی به شدت قوی‌تر روبه‌رو خواهید شد. لازمه‌ی این که بتوانید در برابر این دشمنان شوم مقاومت کنید و پیروزی را بدست آورید به دستان الماس رید شادو لجندز گره خورده است.

استفاده از جم Raid Shadow Legends مانند یک اهرم قدرت نسبت به رقبا عمل می‌کند، اینگونه که انگار شما نبرد را با یک امتیاز بیشتر از رقیب شروع می‌کنید. اگر زمانی احساس کردید که ذخیره‌ی جم‌های شما برای پیروزی در نبردها رو به اتمام است، نگران چیزی نباشید، چون به راحتی می‌توانید این کسری جم را با خرید از سایت ۱۰۰۰جم جبران کنید. همچنین با خرید آیتم ها و آفرهای روزانه بازی Raid Shadow Legends بر دشمنان خود غلبه کنید و پیروز شوید.

خرید جم رید شادو لجندز

معرفی Raid Shadow Legends 

شما درحالی بازی را شروع خواهید کرد که به عنوان ناجی دنیای تلریا شناخته خواهید شد. دنیای بازی توسط اهریمنان احاطه شده است و شما باید به کمک دیگر قهرمانان و با یاری گرفتن از الماس رید شادو لجندز، جهان بازی را به حالت پیشین بازگردانید. شما در این مسیر تنها نخواهید بود چون قهرمانان دیگری هم هستند که در کنار شما ایستاده‌اند تا از دنیای خود محافظت کنند. قهرمانانی که در کنار شما ایستاده‌اند تا در کنار شما مبارزه کنند به صورت شانسی بدست می‌آیند، اگر شانس شما خوب باشد که قهرمانانی با ابلیتی بالا بدست می‌آورید اما اگر شانس با شما یار نباشد هیروهایی با قابلیت کمتر بدست خواهید آورد. بدانید که مسیری همواری برای پیروزی ندارید و حتما باید از جم رید شادو لجندز کمک بگیرید، چون کریستال Raid Shadow Legends توانایی این را دارد که هر غیر ممکنی را ممکن کند.

جم رید شادو لجندز چیست؟

هر بازیی برای خود دارای ارزی درون برنامه‌ای است که بازیکنان بتوانند با استفاده از آن ارز قدرت‌های خود را افزایش دهند تا آسان‌تر به پیروزی برسند. بازی Raid Shadow Legends هم از این قضیه مستثنی نیست و دارای ارزی به نام جم است، شما می‌توانید این جم‌ها را از تکمیل مراحل و رویدادهای بازی بدست آورید و آن‌ها را صرف هزینه‌های خود در بازی کنید. زمان زیادی نخواهد گذشت که متوجه این خواهید شد که جم‌های شما خیلی زودتر از آنچه که تصور کردید رو به اتمام است. در چنین مواقعی شما می‌توانید با خرید جم Raid Shadow Legends از ۱۰۰۰جم این کسری را جبران کنید، زمانی که شما جم بازی رید شادو لجندز را خریداری می‌کنید یک خرید دو سر سود را انجام داده‌اید به این علت که شما می‌توانید با استفاده از همان جم‌ها جم‌های خیلی بیشتری را بدست آورید.

جم Raid Shadow Legends

با جم رید شادو لجندز چه کارهایی را می‌توان انجام داد؟

شما با بدست آوردن جم رید شادو لجندز از طول مراحل بازی یا خریداری آن از سایت هزارجم می‌توانید ابلیتی‌های قهرمانان خود را ارتقا دهید و آن‌ها را به بالاترین سطح خود برسانید، علاوه بر این شما با استفاده از جم رید شادو لجندز می‌توانید اسکین‌های متفاوت برای زیباتر کردن قهرمانان خود خریداری کنید. همچنین شما با الماس Raid Shadow Legends می‌توانید میدان‌های مبارزه‌ی جدیدتر باز کنید، و در پایان شما با اعطا کردن جم ريد شادو لجندز می‌توانید کلید ورود به رویدادهایی که برگزار هم می‌شود بدست آورید.

ویژگی‌های بازی Raid Shadow Legends:

  • شما در رید شادو لجندز می‌توانید صدها قهرمان از میان شوالیه‌ها، الف‌ها، ارواح و... از ۱۶ بخش مختلف بازی بدست آورید‌.
  • وارد نبردهای رودررویی با سایر بازیکنان جهان بشوید که فقط یک برنده از نبرد بیرون بیاید.
  • شما یک مبارزه با صداگذاری و انیمشن زیبا را تجربه خواهید کرد که در معدود بازی اینچنینی آن را مشاهده کردید.
  • در رید شادو لجندز شما ۱۳ لوکیشن متفاوت را مشاهده خواهید کرد تا بازی برای شما تکراری نباشد.
  • قلعه‌ی اختصاصی خودتان را با استفاده از جم رید شادو لجندز ارتقا دهید و در آن به پرورش قهرمانان دیگر بپردازید.

ویژگی‌های بازی Raid Shadow Legends

خرید جم Raid Shadow Legends از ۱۰۰۰جم

شما دوستان عزیز برای خریداری جم رید شادو لجندز ابتدا باید وارد صفحه‌ی محصول این بازی در سایت ۱۰۰۰جم شوید، پس از ورود به صفحه شما می‌توانید از میان گزینه‌ها آیتم مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از این که شما آیتم خود را انتخاب کردید صفحه‌ای برای شما باز خواهد شد که لازم است شما اطلاعات اکانت جیمیل یا فیسبوک خود را در اختیار تیم پشتیبانی قرار دهید. پس از به پایان رساندن این بخش و تکمیل آن شما وارد صفحه‌ی درگاه پرداخت خواهید شد تا هزینه‌ی محصول انتخابی خود را واریز کنید، با نهایی شدن پرداخت شما محصول خریداری شده‌ی شما در کمتر از ۱۵ دقیقه الی ۴ ساعت به صورت خودکار در اکانت شما شارژ خواهد شد.

چرا باید از ۱۰۰۰جم خرید کنیم

سایت با سابقه‌ی هزارجم بیش از ۱۰ سال است که در زمینه‌ی فروش آیتم‌های درون برنامه‌ای بازی‌ها فعالیت می‌کند و همیشه سعی بر این داشته تا شما بازی دوستان بتوانید آیتم‌ها جدیدترین و متنوع‌ترین بازی‌های روز دنیا استفاده کنید. هزارجم در کنار شما علاقه‌مندان به دنیای بازی است تا شما هم‌ بتوانید مانند سایر کشورهای دیگر از آیتم‌های درون بازی‌ها بهره ببرید. سایت ۱۰۰۰جم یکی از معتبرترین سایت‌های داخلی کشور است که شما می‌توانید خریدهای خود را با بهترین قیمت و سریع‌ترین زمان تحویل در آن انجام دهید. هزارجم در کنار شماست تا بازی‌هایتان را با لذت بیشتری به پایان برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: