خرید پک پرایس کالاف دیوتی موبایل

سازنده: TiMi Studios - Activision

  • -
  • 11.5k

خرید پک پرایس کالاف موبایل برای ریجن های مختلف در سایت هزارجم فراهم می باشد. جهت خرید کافیست از لیست بالا پک دلاری مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کاراکترهای زیادی در بازی کالاف دیوتی وجود دارند. کاپیتان پرایس یکی از معروف‌ترین و البته محبوب‌ترین کاراکترهای این بازی به شمار می‌رود. وقتی بازی کالاف موبایل را آغاز می‌کنید، این کاراکتر لاک یا قفل شده است. برای آنلاک کردن پرایس چه راهکاری وجود دارد؟ بهترین راهکار خرید پک پرایس کالاف دیوتی است. به این ترتیب کاراکتر پرایس و تجهیزات و سلاح‌های مرتبط با آن آنلاک می‌شوند. برای خرید پک کاپیتان پرایس از چه طریقی اقدام کنیم؟ در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

اهمیت خرید پک پرایس کالاف دیوتی

استارتر پک‌ها نوعی بسته خرید هدیه محسوب می‌شوند که پک پرایس یکی از معروف‌ترین آنهاست. خرید این پک‌ها باعث افزایش انگیزه شما در ادامه بازی می‌شود. همچنین به رشد سریع‌تر شما در بازی کمک زیادی می‌کند. خرید پک پرایس در این بازی به جذابیت بیشتری در روزهای اول بازی ایجاد می‌کند.

با خرید پک های پرایس بازی کالاف دیوتی، جوایز و اسلحه‌های زیادی هم دریافت خواهید کرد. کاراکتر پرایس و اسلحه‌هایی که در این پک به شما داده می‌شود، برای موفقیت در ادامه بازی ضروری هستند. اگر در نسخه‌های قبلی کالاف دیوتی را بازی کرده باشید با شخصیت کاپیتان پرایس آشنا هستید. به همین دلیل وجود این کاراکتر باعث ترغیب شما در ادامه بازی می‌شود.

خرید پک پرایس کالاف موبایل

بررسی چگونگی خرید پک کاپیتان پرایس کالاف دیوتی

همانطور که می‌دانید خرید این پک ها و به طور کلی خرید آیتم‌های مختلف بازی‌ها، برای کاربرانی ایرانی با محدودیت‌هایی مواجه است. به همین دلیل بهتر است برای خرید آیتم‌های بازی کالاف دیوتی، روی سایت‌های خارجی حساب باز نکنید. سایت‌های ایرانی زیادی در این زمینه وجود دارند که به صورت مطمئن، اقدام به فروش پک استارترهای این بازی جذاب می‌کنند.

سایت 1000 جمی یکی از بهترین و معتبرترین سایت‌های فروش بازی و آیتم‌های مختلف است که با تکیه بر سابقه قوی و رضایت مشتریان، اقدام به عرضه پک های پرایس می‌کند. هزار جم در بین سایت‌های داخلی موجود در این زمینه از سهولت دسترسی و کیفیت ارائه خدمات بهتری برخوردار است. تیم پشتیبانی این سایت بعد از خرید هم، خدمات مربوطه را برای بهبود بازی ارائه می‌دهند. این ویژگی وجه تمایز 1000جم نسبت به سایر سایت‌ها محسوب می‌شود.

پک های پرایس بازی کالاف را چگونه از سایت 1000جم بخریم؟

برای خرید پک های مربوط به پرایس، کافیست به سایت 1000 جم مراجعه کنید و از بین لیست موجود، روی پک مورد نظر بزنید. به طور کلی خرید نهایی از این سایت به روش خرید با اطلاعات اکانت انجام می شود.

خرید پک پرایس با اطلاعات حساب کالاف

در این روش باید اطلاعات حساب خود را در اختیار وب سایت هزار جم قرار دهید. بعد از این کار پک های مورد نظر خود را انتخاب و خرید را انجام دهید. بعد از موفقیت‌آمیز بودن خرید، سرور به صورت خودکار جم یا پک‌ها را وارد حساب شما می‌کند. به این ترتیب خیلی راحت می‌توانید از آنها در بازی بهره ببرید. این روش از نظر هزینه به صرفه‌تر از روش قبلی است. با این حال مدت زمان بیشتری نسبت به آن از شما می‌گیرد. به هر حال شما می‌توانید با انتخاب یکی از این دو روش، خرید خود را نهایی کنید.

مزایای خرید پک پرایس بازی کالاف دیوتی

بعد از خرید و اضافه کردن این پک‌ها به حساب کاربری شما، مزایای زیادی به دست خواهید آورد. بعد از خرید این استارتر پک، آیتم‌هایی به بازی اضافه می‌شوند که در حالت عادی وجود ندارند. این آیتم‌ها عبارتند از:

  • آنلاک شدن کاراکتر جذاب و محبوب کاپیتان پرایس

  • 560 سی پی کالاف دیوتی

  • Knife – Task Force 141

  • Wingsuit – Task Force 141

  • AK-47 – Task Force 141

  • Sticky Grenade – Task Force 141

استفاده از این کاراکتر و اسلحه‌هایی که با خرید پک های پرایس بازی کالاف دیوتی به دست می‌آورید، هیجان و جذابیت بازی را بسیار بیشتر می‌کند. همچنین با استفاده از این امکانات، می‌توانید خیلی راحت‌تر در بازی پیشرفت کنید.

مزایای پک های پرایس

چرا باید از سایت 1000جم خرید کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم، سایت‌های ایرانی برای خرید جم‌ها و پک‌های بازی‌های مختلف بهترین و مطمئن‌ترین گزینه محسوب می‌شوند. سایت 1000جم یکی از قدیمی‌ترین و بهترین سایت‌های موجود در حوزه فروش انواع بازی و آیتم‌های مربوط به آنهاست. هزارجم همواره رضایت مشتری و کیفیت خدمات را سرلوحه خود قرار داده است. شما می‌توانید در قسمت نظرات به صورت آزادانه پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح کنید.

در سایت هزارجم می‌توانید پک های پرایس بازی کالاف دیوتی و سایر پک های این بازی را با قیمتی بسیار مناسب بخرید. یکی از مهم‌ترین مزایای این سایت، ارائه خدمات پس از فروش باکیفیت است. تیم پشتیبان هزار جم بعد از خرید هم خدمات مورد نیاز شما را پوشش می‌دهند. به این ترتیب با خیال راحت و بدون دغدغه، اقدام به خرید انواع آیتم‌های مورد نظر خود کرده و از بازی کردن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما: