دسته بندی: صفر تا صد بازی فری فایر

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 708 بازدید
  • 3 دقیقه

بازی فری فایر یک بازی مهیج در ژانر اکشن است که میان گیمرها طرفداران بسیاری دارد. در این بازی، بازیکن‌های زیادی با یکدیگر رقابت می‌کنند و شخصی که موفق به زنده‌ ماندن در انتهای بازی شود، پیروز است. اما رسیدن به سطح گرند مستر در فری فایر و پیروز شدن در آن ساده نیست و لازم است که ترفندهایی را بدانید. راه‌ها و ترفندهای فری فایر مختلفی برای رسیدن به موفقیت در بازی وجود دارد که با آگاهی از آن‌ها، می‌توانید به پیروزی دست یابید.

روش‌های رسیدن به سطح گرند مستر در فری فایر

پیشتر از ادامه بحث باید بدانید فری فایر یکی از بازی های PTW (خرید برای بردن) هست و طبیعتا خرید جم فری فایر و سایر تجهیزات بازی نقش بسزایی در برنده شدن و پیشرفت شما دارد. پیروز شدن و رسیدن به سطح گرند مستر فری فایر نیازمند ‌به کار بردن ترفندهایی به شرح زیر است:

انتخاب شخصیت مناسب

شخصیت‌های فری فایر بسیاری وجود دارند که هر کدام قابلیت‌ها و استعداد مخصوص به خود را دارند. انتخاب کاراکتر باید براساس گیم پلی انتخاب شود تا بتواند شما را به سطوح بالاتری در بازی برساند. انتخاب شخصیت مناسب نقش مهمی در پیروزی شما ایفا می‌کند و از رازهای بازی به‌شمار می‌رود.

رسیدن به سطح گرند مستر در فری فایر

انتخاب سلاح و تجهیزات مناسب

انتخاب تجهیزات و اسلحه های فری فایر نیز از موارد مهمی است که نقش به‌سزایی در پیروزی شما و رسیدن به مراحل بالاتر بازی ایفا می‌کند. انتخاب اسلحه باید بر اساس حالت انتخابی بازی و شخصیت انتخاب‌شده انجام شود. در انتخاب اسلحه، باید قابلیت‌ها و ویژگی‌های آن را در نظر بگیرید و متناسب با استراتژی این‌کار را انجام دهید. به‌عنوان‌ مثال، پاندا می‌تواند از انتخاب‌های مناسب بازی باشد؛ زیرا شما را در جریان بازی و هنگام انتخاب شخصیت و اسلحه‌ها به‌خوبی پشتیبانی می‌کند.

انتخاب حالت مناسب بازی

بازی فری فایر در حالت‌های مختلف ارائه می‌شود و حالت بازی یکی از مهم‌ترین مواردی است که برای رسیدن به سطح گرند مستر در فری فایر باید رعایت شود. بهتر است برای رقابت در تیم خود ترکیبی ثابت از بازیکنان داشته‌ باشید و از هم تیمی‌های قدیمی خود نیز در ترکیب تیم استفاده‌ کنید تا شانس برنده شدن خود را افزایش دهید. اگر هم ‌تیمی خود را به‌خوبی نشناسید و با آن ها هماهنگ نباشید، نمی‌توانید حرفه‌ای عمل کنید و شانس پیروزی کاهش می‌یابد. همچنین، تمامی پلیرهای هم‌تیم باید در رقابت‌های تیمی از یک استراتژی پیروی کنند و و کارشان را به‌خوبی انجام دهند.

انتخاب نقطه فرود در فری فایر

انتخاب نقطه فرود

برای این‌که شانس موفقیت‌تان افزایش یابد، بهتر است نقطه خلوت‌تر و دارای رقبای کم‌تر را انتخاب کنید. بدیهی است که هر چه تعداد دشمن کم‌تر باشد، شانس برنده شدن شما نیز بیشتر است. همچنین هنگام فرود در نظر داشته ‌باشید که می‌خواهید چه تاکتیکی را برای بازی انتخاب کنید و انجام دهید؛ از ابتدا پرخاشگرانه مبارزه کنید یا ابتدا فرود بیایید و بعد از فرود به جنگیدن بپردازید.

توجه به استراتژی

به‌جای اینکه صرفاً به کشتن دشمنان بپردازید، روی استراتژی بازی خود تمرکز کنید. بازی به سبک استراتژیک احتمال کشته‌شدن شما در بازی را کاهش می‌دهد و احتمال بیشتری وجود دارد که به سطوح بالای بازی و پیروزی دست پیدا کنید.

خرید جم برای فری فایر

خرید جم فری فایر

برای خرید وسایل و فعال‌کردن فروشگاه‌ها یا هر آپشن مسدود در فری فایر، نیاز به جم هوای بازی دارید. برای پیروز شدن و رسیدن به سطح گرند مستر در فری فایر، باید سلاح و تجهیزات خریداری کرده یا از امکانات بازی استفاده‌ کنید که این امر بدون داشتن جم یا الماس‌های بازی امکان‌پذیر نیست. اما چگونه باید این جم ها را به‌دست‌آورد؟

بهترین و مطمئن‌ترین روش برای به‌دست‌آوردن جم های بازی، خرید آن است. برای خرید آن می‌توانید از طریق سایت هزارجم اقدام کنید که بدون دردسر امکان به‌دست‌آوردن این جم ها را برای شما فراهم می‌کنند. اما روش‌های دیگری برای به‌دست‌آوردن این الماس‌ها وجود دارد که پرریسک اما رایگان هستند. از جمله این روش‌ها می‌توان به استفاده از کدها، استفاده از اپلیکیشن‌ها و استفاده از برنامه‌های هک اشاره کرد که هیچ‌کدام این روش‌ها به‌دلیل ناامن و خطرناک بودن آن‌ها توصیه نمی‌شود. توصیه می‌کنیم که از روش امن خرید جم فری فایر برای استفاده از امکانات بازی استفاده‌ کنید.

بایدها و نبایدها در بازی فری فایر

نکاتی در بازی فری فایر وجود دارد که باید برای پیروزی در بازی آن‌ها را رعایت کنید:

  • هنگام بازی شنا نکنید زیرا هنگام شنا امکان استفاده از سلاح را ندارید.
  • از GLOO WALL ها استفاده‌کنید تا پوشش خوبی داشته باشید.
  • از وسایل‌نقلیه به‌صورت هوشمندانه‌ای استفاده‌کنید تا موقعیت مکانی شما فاش نشود.
  • هنگام بازی از هم‌تیمی های خود فاصله نگیرید.
  • سعی کنید سلاح و تجهیزات را غارت کنید.
  • در صورت لزوم از AIR DROP ها استفاده‌کنید. توجه داشته باشید که هنگام استفاده از AIR DROP ها ممکن است طعمه دشمنان شوید.

نتیجه‌گیری

فری فایر بازی مهیج و جذابی از نظر گیمرهای حرفه‌ای است؛ اما رسیدن به سطح گرند مستر در فری فایر و پیروزی در این بازی کار هر کسی نیست. برای پیروزی و رسیدن به سطوح بالا، باید استراتژیک و حرفه‌ای بازی کنید و مواردی را در نظر داشته ‌باشید. اگر این ترفندها و اصول را رعایت کنید، شانس پیروزی شما در بازی افزایش می‌یابد. همچنین، برای استفاده از امکانات و برنده شدن در فری فایر به جم های بازی نیاز دارید که می‌توانید از طریق سایت هزارجم آن‌ها را خریداری کنید و از بازی خود نهایت لذت را ببرید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما