بازی‌های Survival شمارا در دنیای جدیدی با حداقل تجهیزات رها می‌کنند، شما باید برای زنده‌ماندن و بقا در بازی به دنبال تجهبزات و مهمات بگردید، منابع را جمع آوری کنید و به جنگ بپردازید. در این مقاله باما در هزار1000جم همراه باشید با معرفی بهترین بازی‌های سبک بقا در سال 2023.

دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: تیم تحریریه هزارجم(امین ثابت نسب)

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 489 بازدید
  • 5 دقیقه

بازی‌های سبک بقا به این دلیل به وجود آمدند که هیجان زیادی را به بازیکنان منتقل کنند و گیمر‌ها را وارد دنیاهایی جدید با شرایط گیم پلی‌ مختلف قرار دهند. در این نوع بازی‌ها شما به گشت و گذار در دنیاهای مختلف می‌پردازید. بازی‌های سبک بقا اندروید در سال 2023 به صورتی طراحی شده‌اند که باعث ترشح آدرنالین در بازیکنان شوند و هیجان آنهارا تا حد زیادی تحریک کنند. در این سبک از بازی‌ها قابلیت‌های زیادی درسترس بازیکنان وجود دارند که نسبت به هر بازی این قابلیت‌ها متفاوت هستند. 

بهترین بازی‌های سبک بقا اندروید در سال 2023

بازی‌های سبک بقا به صورت چند نفره‌ و گروهی هم قابل انجام هستند که باعث ‌می‌شود بتوانید به همراه دوستان خود بازی را تجربه کنید و باهم به جمع آوری منابع و مهمات بپردازید و از همه مهم‌تر در بازی یا یکدیگر ارتباط برقرار کنید. سایت ۱۰۰۰جم این بار قصد دارد تا ۱۰ بازی مهیج از بهترین بازی‌های سبک بقا اندروید در سال 2023 معرفی و مورد بررسی قرار دهد پس با ما همراه باشید.

پابجی بازی‌ سبک بقا

1. Pubg

پاپجی یکی از معروف ترین بازی‌های سبک بقا است که برای سیستم عامل اندروید هم وجود دارد. این بازی دردسترس کاربران اندروید و آی او اس قرار دارد و می‌توانید این بازی را از فروشگاه گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید. پاپجی یکی از بهترین گزینه‌ها در سبک بقا برای تجربه کردن در سال 2023 است. شما در زمین بازی توسط یک چتر فرو می‌آیید و باید با جمع آوری اسلحه و مهمات به مبارزه با دشمنان در زمین بازی بپردازید.

در شروع بازی 100 بازیکنان توسط هواپیما بالایه سر جزیره می‌آیند و با چتر نجات به زمین بازی سقوط می‌کنند.تمام بازیکنان باید برای بقای خود تلاش کنند و به مبارزه بپردازند در آخر آخرین بازیکن که از این جدال خارج شود برنده‌ی بازی است. شما باید به هر نحوی که می‌توانید از مرگ زود هنگام خود جلوگیری کنید، می‌توانید با وسایل نقلیه در زمین بازی جابه‌جا شوید یا در گوشه‌ای از زمین بنشنید تا در درگیری‌ها قرار نگیرید و برای مدت بیشتری زنده بمانید. حتی می‌توانید در زمین بازی به گشت و گذار بپردازید و نقاط جدیدی از نقشه را جستجو کنید، همچنین با کشتن دشمنان می‌توانید به مهمات و اسلحه‌های جمع آوری شده آن‌ها را غارت کنید.

بازی‌ آخرین روز روی زمین

2. Last Day On Earth

آخرین روز روی زمین یکی دیگر از بهترین بازی‌های سبک بقا در سال 2023 است. این بازی برای سیستم عامل اندروید و آی او اس دردسترس است. در این بازی شما در دنیای آخر زمانی قرار دارید و باید خودتان را میان تعداد وسیعی از زامبی‌ها زنده نگهدارید. در دنیای آخرین روز روی زمین عفونت ناشناخته‌ای منتشره شده است که تمام دنیا را در بر گرفته است. نام این عفونت Kefir است و تقریبا تمام نژاد‌های بشر را از بین می‌برد و پس از مرگ آن‌ها را تبدیل به زامبی می‌کند.

این عفونت انسان‌های مرده‌ را هم تبدیل به زامبی می‌کند و به زندگی باز می‌گرداند. شما از معدود بازماندگان دنیای بازی‌ هستید که برای زندگی مقاومت می‌کنید و در خرابه‌های دنیا سعی دارید زندگی جدیدی را احیا کنید،‌ باید برای حفظ سلامت خود بجنگید و به جمع آوری آب و غذا بپردازید. همچنین با ساخت اسلحه‌ها می‌توانید در مقابل زامبی‌ها مقاومت کنید البته بهتر است که با هر سلاحی که در دست دارید آن‌ها را به قتل برسانید.

3. Hopeless Land

قطعا یکی از دیگر بازی‌های این لیست سرزمین ناامیدی است. سرزمین ناامید یکی از بازی‌هایی است که از پابجی برای ساختش الهام گرفته شده است و در این الهام گیری تا حد زیادی موفق عمل کرده است. در شروع 121 بازی کن در سرزمین بازی رها می‌شوند و باید باهم به مبارزه پردازند سپس آخرین بازمانده در بازی پیروز می‌شود. جلوه‌های بصری این بازی تا حد زیادی احساس واقعیت را به شما القا می‌کند. بازی گرافیک بسیار خوبی دارد و تغییر فصل‌ها در بازی به صورت واقع گرایانه ساخته شده است. همچنین گیم پلی بازی‌ نیز به صورت واقع گرابانه ساخته شده و تیراندازی‌ها حس خوبی را به شما منتقل می‌کند.

بازی آرک

4. ARK : Survival Evolved

بازی آرک در زمان عصر دایناسورها جربان دارد و یکی از بهترین بازی‌های سبک بقا است. این اثر از گرافیک و طراحی بی‌نظیری برخوردار است که می‌تواند شما را مجذوب خود کند. این بازی در زمان عرضه برای کنسول‌ها و سیستم‌های رایانه‌ی شخصی منتشر شد. اما در حال حاضر برای تلفن‌های همراه هم منتشر شده است. شما در این بازی در نقش رام کننده‌ی دایناسورها قرار می‌گیرید و می‌توانید بیش 80 نوع دایناسور مختلف را رام و از آن‌ها در موارد مختلفی استفاده کنید.

در بازی قبایل مختلفی وجود دارند که می‌توانید برای ادامه‌ی بازی به آن‌ها بپیوندید یا به صورت تک نفره در دنیای بزرگ بازی به جستجو بپردازید. در کل بازیکنان آرک به دو دسته تقسیم می‌شوند و گروهی تصمیم دارند به صورت شرافت‌مندانه در بازی به جستجو و جمع آوری تجهیزات بپردازند و گروهی که سعی ‌میکنند با دزدی در بازی پیشرفت کنند. در آرک باید پناهگاه مخصوص خود را دایر کنید و آن را از شر دشمنان حفظ کنید.

رفت بازی شبیه ساز بقا

5. Raft

رفت بازی شبیه ساز بقا در اقیانوس است. شما در شروع بازی بر روی تکه چوبی در اقیانوس قرار دارید و باید با قلابی که در دست شما است به جمع آوری تجهیزاتی که روی سطح اقیانوس قرار دارند بپردازید و قایق خود را پیشرفته کنید تا از دست کوسه‌ها و طوفان‌های اقیانوسی در امان باشید و همچنین با حمله کردن به کوسه‌هایی که قصد آسیب رساندن به قایق شما را دارند با استفاده از وسایلی که ساخته‌اید از جانتان محافظت کنید. بازی به صورت یک نفره و چند نفره قابل تجربه کردن است و شما می‌توانید به همراه دوستانتان برای مدت طولانی از تجربه این بازی لذت ببرید.

بازی روز شکار

6. Prey Day

بازی روز شکار جزو پرطرفدار ترین بازی‌های سبک اکشن و بقا است و برای سیستم عامل اندروید و آی او اس در دسترس است. در این بازی شما با دنیایی مواجه هستید که پر از زامبی‌ها و مردگان متحرک است. با شروع بازی در نقش کاراکتر اصلی قرار می‌گیرید و باید از جان خود محافظت کنید. در سال 2023 ویروسی جهش یافته منتشرشده است که جهان را به منطقه‌ای مرده و غیرقابل سکونت تبدیل کرده است. در سرتاسر جهان اکثر مردم و تمامی مرده‌ها به زامبی تبدیل شده‌اند و هر روز تعداد زامبی ها در حال افزایش است. شما باید با استفاده از تجهیزات در دسترس به جنگ با زامبی‌ها بروید و با پیدا کردن لوازم مورد نیاز برای خود پناهگاه مناسب بسازید.

بازی‌ Ocean Is Home

7. Ocean Is Home

این بازی توسط استودیوی Bridy Dog ساخته شده است. این بازی خلاقیت شما را درگیر می‌کند. شما می‌توانید برای مدت طولانی در این جزیره به زندگی بپردازید، برای خود تجهیزات بسازید به دنبال مواد غذایی باشید و برای خود آذوقه تهیه کنید. باید در یک جزیره دور افتاده برای بقای خود تلاش کنید. فضا سازی این بازی به طور جالبی طراحی شده است. شما باید برای شب‌ها به دنبال سر پناهی برای خود باشید، همچنین با قابلیت‌هایی که در دسترس دارید به شکار حیوانات پرداخته یا در برابر آن‌ها از خود دفاع کنید. اگر به دنبال بهترین بازی‌های سبک بقا هستید به هیچ وجه ‌Ocean Is Home را از دست ندهید.

بازی از گرسنگی نمیر (Dont Starve)

8. Dont Starve

بازی از گرسنگی نمیر جزو بهترین بازی‌های سبک بقا در سال 2023 قرار دارد. از گرسنگی نمیر در سال 2013 برای رایانه‌های شخصی منتشر شد بعد از مدتی نسخه‌ی اندروید این بازی‌ هم دردسترس قرار گرفت. این اثر با گرافیک دوبعدی و خلاقانه پس از مدت کوتاهی میان بازیکنان محبوب شد. در بازی از گرسنگی نمیر شخصیت‌های قابل بازی محدودی دردسترس هستند که هرکدام قابلیت‌های خاص خود را دارند. شما در این بازی نقش دانشمندی را دارید که در یکی از آزمایش‌هایش وارد دنیای عجیبی شده است. باید برای بیش از 100 روز در بازی خود را زنده نگهدارید و با موجودات عجیب دست و پنجه نرم کنید، از هوای سرد در امان بمانید و خوراک خود را تامین کنید تا با رد کردن مراحل بازی از این دنیای ترسناک پا به فرار بگذارید.

بازی ماینکرفت سبک بقا

9. MineCraft

با اینکه سال‌های زیادی از عرضه‌ی ماین کرفت می‌گذرد اما این بازی هر سال در لیست بهترین بازی‌های سبک بقا قرار می‌گیرد. خلاقیت استفاده شده در بازی ماین کرفت توسط سازندگان و به‌روزرسانی‌‌های مکرر این بازی باعث می‌شود که پس از زمان‌ طولانی که این اثر را تجربه می‌کنید راز‌های کشف نشده‌ای در آن وجود داشته باشد که شما را به ادامه دادن بازی ترغیب کند.

در بازی ماینکرفت شما آزادانه قدرت تصمیم گیری دارید که در زندگی روزمره خود، زمان دردسترس را صرف چه عملی کنید به ساخت و ساز بپردازید، برای کاوش به دنیای زیر زمین سفر کنید یا شاید زندگی خود را صرف شکار کردن حیوانات و استفاده از منابع آن‌ها کنید. در ماین کرفت قابلیت تجربه‌ی آنلاین و چند نفره هم وجود دارد و می‌توانید ساعت‌ها با دوستانتان این اثر را تجربه‌ی کنید و از آن لذت ببرید.

بازی بقا در سرزمین غربی

10. West Land Survival

در بازی بقا در سرزمین غربی شما در نقش یک کلبه‌دار قرار می‌گیرید. این بازی با الهام از غرب وحشی و فضا سازی بی‌نظیر مناسب کاربرانی است که علاقه‌مند به دوران وسترن هستند. شما در این بازی باید مزرعه‌ی خود را بسازید،‌ منابع را جمع آوری کنید و با دزدان و حیوانات وحشی مبارزه کنید، همچین از خود در مقابل حملات ناگهانی دفاع کنید. این بازی‌ همچنین دارای حالت آنلاین و چند نفره است که می‌توانید با بازیکنان در سرتاسر دنیا تعامل برقرار کنید.

یکی از پرطرفدار ترین سبک های اندرویدی بازی‌های سبک بقا هستند طوری که شرکت های مختلف در سال‌های اخیر در تلاش هستند تا با ساخت بازی‌های سبک بقای مختلف مخاطبین را جذب نمایند. این بازی‌ها جزو پرطرفدارترین بازی‌های سبک بقای اندروید هستند که با تجربه‌ی آن‌ها می‌توانید ساعات خوشی را در کنار دوستانتان رقم بزنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما