دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: تیم تحریریه هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 29 بازدید
  • 5 دقیقه

بازی فری فایر یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال در جهان است که طرفداران زیادی دارد، این بازی یکی از قدیمی‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال است و داری کیفیت راضی کننده‌ای برای طرفدارن خود بوده اما اگر شما یک گوشی گیمینگ و بالا رده دارید می‌توانید از نسخه‌ی فری فایر مکس که شما تمام جزئیات را با دقت خواهید دید استفاده کنید که طی مقاله ای بنام همه چیز درباره فری فایر مکس به آن پرداخته ایم. در شروع فری فایر شما به همراه 49 نفر دیگر در اتوبوس نشسته‌اید تا به منطقه‌ی فرود نزدیک شوید، بعد از فرود آمدن شما باید سریع به دنبال اسلحه‌ای بگردید تا بتوانید ادامه مسیر را با آن ادامه دهید تا زنده بمانید، هر کدام یک از این 50 بازیکن داخل مپ برای خود یک شخصیت را انتخاب کرده‌اند در این مقاله از 1000جم قصد داریم به شما مهارت‌ها و قابلیت‌های این شخصیت‌های بازی فری فایر را معرفی کنیم.

مهارت‌های شخصیت‌های مختلف فری فایر

شاید برایتان سوال پیش بیاید که مگر این شخصیت‌های از قدرت یکسانی برخوردار نیستند؟ جواب این سوال خیر است زیرا شخصیت‌هایی در بازی وجود دارند که شما می‌توانید به راحتی تفاوت آن‌ها با دیگر شخصیت‌های بازی فری فایر را مشاهده کنید. البته هر شخصیت برای خود دارای نقاط قوت یا ضعف است این مهارت شما است که یک شخصیت را در بازی به یک کاراکتر قدرتمند و متخصص تبدیل کنید. هر شخصیت معمولا در بازی فری فایر برای خود دارای یک قدرت خاص مانند شفابخشی، افزایش سرعت، افزایش میزان دمیج و ... است. ظاهر هر شخصیت هم نسبت به دیگر متفاوت است و شما می‌توانید آن را با استفاده از جم‌های فری فایر آن‌ها را به سیلقه خود تغییر دهید که در صورت نیاز می توانید با خرید جم فری فایر، تصمیم نهایی برای انتخاب را شما می‌گیرید.

مهارت‌ شخصیت‌ Chrono فری فایر

Chrono

این شخصیت را می‌توان یکی از بهترین شخصیت‌های فری فایر دانست زیرا که دارای قابلیت‌های منحصر به فردی است، قدرت اصلی کرونو Time Turner نام دارد که می‌تواند با سپری که ایجاد میکند تا چند ثانیه جلوی حملات مقاومت کند و سرعت حرکت بازیکنان را در مناطقی خاص افزایش دهد. این قابلیت کرونو بیشتر به کمک هم تیمی‌های آن می‌اید زیرا که با ایجاد یک سپر در مدت محدود جلوی آسیب‌های وارد شده را می‌گیرد و آن گروه می‌توانند با بیشترین سرعت به حرکت خود ادامه دهند دیگر مهارت اصلی کرونو Prison Break نام دارد این مهارت زمانی برای شما و هم تیم‌هایتان به کار می‌اید که در مخمصه‌ای گیر افتاده‌اید و مقدار انرژی شما پایین است، اگر کرونو این ابلیتی را فعال کند شما می‌توانید با سرعت چند برابری از دست دشمنان فرار کنید و خودتان را به منطقه‌ی امن برسانید.

مهارت‌ شخصیت‌ دی‌جی الوک فری فایر

DJ Alok

دیگر شخصیت مهم فری فایر دی‌جی الوک است که مهارت اصلی آن زنده ماندن و پیروزی است. Drop the Beat دی‌جی الوک زمانی که فعال می‌شود برای پنج ثانیه یک امواج صوتی منتشر می‌شود که می‌تواند شما و همه‌ی هم تیم‌هایتان را بهبود ببخشد، این عمل سرعت شما را هم بالا می‌برد تا بهتر بتوانید از حمله‌ی دشمنان فرار کنید. مهارت Musical Aura دی‌جی الوک هم برای مدت پنج ثانیه شما و هم تیم‌هایتان را به بهبودی می‌رساند، هنگامی که نیاز به جانی دوباره دارید این مهارت دی‌جی الوک بسیار مفید و کاربردی است.

مهارت‌ شخصیت‌ ووکونگ فری فایر

Wukong

یکی دیگر از شخصیت‌هایی که به شما در فری فایر کمک خواهد کرد ووکونگ است که از پادشاه افسانه ای میمون‌ها الهام گرفته شده است تا مخفی کاری و فریب را وارد دنیای فری فایر کند. قدرت اصلی این شخصیت Camouflage نام دارد، با فعال شدن این مهارت ووکونگ، شما خود را برای مدت کوتاهی به یک بوته تبدیل خواهید کرد که به چشم دیگران نخواهید آمد شما با استفده از این مهارت می‌توانید مناطق دشمن را بررسی کنید و خود را از دید آن‌ها دور نگه دارید. ووکونگ در حالت بوته‌ای که است سرعت خود را افزایش می‌دهد و با این عمل می‌تواند دشمنان خود را غافلگیر کند تا آسان‌تر دشمنان را از بین ببرد.

مهارت‌ شخصیت‌ Kla فری فایر

Kla 

مبارز بازی فری فایر که با قدرت Muay Thai پای به بازی گذاشته، کلا با فعال کردن این قابلیت می‌تواند با هر بار کشته شدن میزان دمیج و سدر خود را  در پنج ثانیه به 100 برساند، پلیرهایی که قصدشان در بازی فری فایر کیل گرفتن زیاد است بیشتر کلا را برای رقابت انتخاب می‌کنند. دیگر ابلیتی کلا Synthetic Enrgy نام دارد که باعث می‌شود هر فردی که به دست کلا کشته‌می‌شود انرژی محافظتی او پر شود این قابلیت زمانی کاربردی‌تر خواهد بود که دیگر پلیر‌ها برای شارژ دوباره Amor نیاز به زمان دارند.

مهارت‌ شخصیت‌ Jai فری فایر

Jai

قدرت اصلی این شخصیت زمانی فعال خواهد شد که پلیر را از بین می‌برد، Raging Realod قدرت جای وقتی که یکی را می‌کشد سرعت ریلود اسلحه خود را در مدت زمان پنج ثانیه 45 درصد افزایش می‌دهد. دیگر مهارت جای Weapon Madness است که با فعال شدن این ابلیتی هر بار که دشمنی توسط جای کشته می‌شود دمیج اسلح‌های AR و SMG تا دو درصد افزایش پیدا می‌کنند این امر برای کشتن سریع دشمنان بسیار کاربدی است.

مهارت‌ شخصیت‌ هایتو فری فایر

Hayato

هایتو با قابلیت Bushido پای به میدان نبرد فری فایر می‌گذارد، این توانایی هایتو زمانی فعال خواهد شد که میزان انرژی او به زیر 50 درصد برسد. او با این قابلیت می‌تواند Amor خود را تا 10 درصد افزایش دهد، این ابلیتی هایتو بیشتر برای محافظت در هنگام آسیب دیدن استفاده می‌شود. دیگر قابلیت این کاراکتر Mokushin نام دارد که با فعال شدن این ابلیتی قدرت سلاح‌های Melee تا 10 درصد افزایش پیدا می‌کنند. این کار برای از بین بردن دشمنان از فاصله‌ی نزدیک بسیار کاربردی است.

مهارت‌ شخصیت‌ شیرو فری فایر

Shirou

قدرتی که شیرو را از دیگران متفاوت خواهد کرد Damage Delivered نام دارد که با این قابلیت می‌تواند دشمنی که از فاصله‌ی 80 متری به او حمله کرده است را ببیند. این مهارت شیرو برای مطلع شدن از لوکشین دشمنان بسیار کاربردی است. دیگر قابلیت شیرو Wake of Vengance نام دارد، شیرو با این مهارت هر زمانی که بتواند با دشمنان برخورد کند دمیج خود را یک درصد افزایش می‌دهد این مهارت شیرو در زمانی که دشمنان می‌خواهند به او حمله کنند بسیار مفید است.

مهارت‌ شخصیت‌ Kelly فری فایر

Kelly

مهارت اصلی این شخصیت زمانی فعال می‌شود که سلامتی خود را از دست بدهد و کلی آسیب می‌بیند  قابلیت Dash فعال خواهد شد. کلی با از دست دادن هر یک درصد از سلامتی خود یک درصد به سرعت خود می‌افزاید، این قابلیت کلی برای از بین بردن دشمنانی که به او نزدیک هستند خیلی کاربردی است. دیگر مهارت این دختر Deadly Vebcity نام دارد که با هر بار بالا رفتن لول کلی 6 درصد به سرعت اپ اضافه خواهد شد.

مهارت‌ شخصیت‌ Antonio فری فایر

Antonio

یکی دیگر از شخصیت‌های اصلی فری فایر با قدرت Gangsters Spirit که زمانی که در زانو زدن یا خوابیده بودن آن فعال خواهد شد آنتونیو نام دارد. این قدرت آنتونیو در زمانی که اسلحه‌تان روی Recoil باشد دقت شلیک را تا 35 درصد افزایش می‌دهد. مهارت دیگر آنتونیو Stay Chill است که هر بار لول شما بالا دمیج وارد شده از Safe Zon را تا پنج درصد کاهش می‌دهد، این قابلیت او برای بقا بسیار کاربردی است.

مهارت‌های ولفرام فری فایر

Wolfram

یکی دیگر از بهترین شخصیت‌های بازی فری فایر ولفرام نام دارد، Center of Attention قدرت اصلی ولفرام است که با هر بار کشتن دشمنان به مدت پنج ثانیه دمیج هدشات را تا 25 درصد بالا می‌برد این قابلیت ولفرام در فری فایر برای سریع کشتن دشمنان بسیار مفید است. دیگر توانایی این شخصیت Limelight نام دارد که می‌تواند دمیج گان‌های دور برد را تا پنج درصد افزایش دهد این قابلیت ولفرام برای نبردهای با فاصله‌ی زیاد خیلی مفید است.

مهارت‌های موکو فری فایر

Moco

قدرت اصلی موکو Hackers Eye نام دارد، شما با این قدرت موکو می‌توانید در هنگام حملات موقعیت نزدیک‌ترین دشمن را به مدت چند ثانیه ببینید. این ابلیتی موکو در چیدن استراتژیک برای حمله یک قابلیت مفید است. دومین قابلیت موکو Beast Whisperer نام دارد که برای مدت چند ثانیه می‌تواند دشمنان را علامت گذاری کند، این کار موکو باعث می‌شود تا موقعیت مکانی دشمنان آشکار شود.

مهارت‌های نوتورا فری فایر

Notora

شما با نوتورا سرعت بیشتری خواهید داشت، قدرت اصلی نوتورا Racers Blessing نام دارد. نوتورا باعث می‌شود وقتی در وسیله‌ی نقلیه حضور دارد سرعت آن وسیله تا 20 درصد افزایش یابد این مهارت نوتورا خیلی در مپ بتل رویال کاربردی است مخصوصا زمانی که سیف زون در حال کوچک شدن است. دیگر قدرت نوتورا Racing Tycoon نام دارد که هزینه‌های سوخت را تا پنج درصد کاهش می‌دهد، در واقع اگر شما قصد داردی  با وسایل نقلیه در بازی حضور پیدا کنید به نوتورا در گروهتان نیاز دارید.

مهارت‌های جوتا فری فایر

Jota

یکی دیگر از قدرت‌های بازی فری فایر جوتا نام دارد که در مبارزه‌های نزدیک و رو در رو بسیار مفید است، مهارت اصلی جوتا Sustained Raids نام دارد که می‌تواند با این مهارت زمانی که دشمنان را با شاتگان یا SMG از بین می‌برد بخش قابل توجه‌ای از سلامت خود را بازیابی کند. این قدرت جوتا در مبارزات خیلی کاربردی است چون باعث می‌شود تا تیم یک جان دوباره بگیرد، برای استفاده‌ی دوباره‌ی این مهارت نیاز به یک تایمی است تا دوباره این قابلیت جوت فعال شود.

مهارت‌های زین فری فایر

Xayne

شما با زین می‌توانید یک تیم را به راحتی رهبری کنید زیرا که شخصیت زین طوری طراحی شده که بسیار مفید است، قدرت اصلی زین Xtreme Encounter نام دارد، زمانی که این مهارت زین فعال می‌شود میزان تبدیل آرمور به انرژی افزایش می‌یابد و به زین اجازه می‌دهد تا انرژی از دست رفته را به سرعت بازیابی کند و به میدان نبرد برگردد. این قدرت زین در حملات شدید بسیار مفید است زیرا که با این قابلیت زین می‌توانید از او به عنوان یک جان فدا استفاده کنید، زین تا دم مرگ می‌رود اما دوباره به بازی بر می‌گردد.

این‌ها تعدادی از مهارت‌ها و قابلیت‌های شخصیت‌های فری فایر است که شما می‌توانید به صورت گروهی و تک‌نفره در نبردهایتان استفاده کنید. تمامی این شخصیت‌ها را شما‌می‌توانید با استفاده از جم فری فایر چندین برابر قدرتمند‌تر کنید و آن‌ها را به سلیقه خود طراحی کنید. شما در بازی تصمیم می‌گیرید که چگونه از این مهارت استفداه کنید تا به بهترین نتیجه برسید.


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما