دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: تیم تحریریه هزارجم

 • - ستاره
 • 0 دیدگاه
 • 22 بازدید
 • 5 دقیقه

زمان آن فرا رسیده بود تا در یک مطلب جامع تمام آنچه که در سیزن ۳ کالاف موبایل وارزون رقم می‌خورد را بررسی کنیم، تا انتهای این مقاله با هزارجم همراه باشید تا بیشتر با کالاف موبایل وارزون آشنا شویم. برای خرید سی پی کالاف موبایل وارزون و حتی خرید آفرهای روزانه کالاف موبایل وارزون می توانید از صفحه خرید در لیست بازی ها اقدام نمایید.

بررسی سیزن 3 کالاف موبایل وارزون

سیزن ۳ وارزون موبایل در ۳ آوریل امسال بر روی تمامی پلتفرم‌ها منتشر شد. سیزن ۳ وارزون موبایل شما را وارد رویدادها و چالش‌هایی می‌کند که کمتر در سیزن‌های قبلی آن‌ را مشاهده کرده بودید. در ابتدای سیزن فراخوان دهید تا گروه خود را دوباره گرد هم جمع کنید تا منطقه‌ی فرود خود را بررسی کنید، قطعا در این سیزن چیز‌های غیر قابل باوری مشاهده خواهید کرد که در سیزن‌های قبلی وارزون موبایل تجربه نکرده بودید.

همه چیز درباره سیزن 3 کالاف موبایل وارزون

همه چیز در سیزن ۳ کالاف وارزون یکسان خواهد بود

شروع فصل جدید با به هم پیوسته بودن کالاف دیوتی شروع خواهد شد. این فصل شما را وارد دنیایی فراتر از کالاف دیوتی خواهد برد که شامل یک بتل پس همسان و ارتقا یافته است که می‌توانید به مدرن وارفر ۳ نیز دسترسی داشته باشید. تعدادی از مواردی که شما می‌توانید به صورت مشترک در بازی دسترسی داشته باشید به شرح زیر خواهد بود:

 • در شروع فصل جدید هشت وسیله‌ی جانبی مشترک جدید برای شما در فروشگاه فعال خواهد بود.
 • اضافه شدن اپراتورهای جدید ماکاروف، اسنوپ داگ، استاسیس، هاش و بنشی.
 • خریداری محتوای پتل پس در WZ, WZM و MWIII برای ارتقای مهارت.
 • خریداری محتوای BlackCell در WZ, WZM و MWIII برای ارتقای مهارت.
 • خریداری اقلام و بسته‌های جدید در فروشگاه.
 • اختصاص یافتن چهار رویداد هفتگی برای وارزون موبایل ۳.
 • اضافه شدن سلاح‌های جدید در تایر‌های رایگان بتل پس.
 • اضافه شدن مپ مولتی پلیر ۶ در برابر ۶

با آغاز فصل ۳ وارزون موبایل یکی از محبوب‌ترین نقشه‌های بازی مدرن وارفر ۲ وارد این سیزن خواهد شد. مپ محوطه‌ی نفتی مدرن وارفر ۲ با اندازه‌ای کوچک‌تر در سیزن ۳ آماده است تا شما را به چالش بکشد. این محوطه در یک صحرای پر گرد و غبار است که در مرکز آن یک دکل نفتی قرار دارد که دور تا دور آن را ابزارهایی شامل لوله‌ها، بشکه‌های سوختی، کانتیر‌ها و کلی اقلام دیگر احاطه کرده‌اند. راه پیروزی را می‌توان رسیدن به بالای دکل نفتی دانست، چون بر تمامی منطقه مشرف خواهید بود که می‌توانید هر جنبده‌ای را مشاهده کنید. اگر نتوانستید خود را به بالاترین منطقه بازی برسانید نگران چیزی نباشید چون داخل این صحرا آنقدری موانع است که بتوانید در پشت‌ آن‌ها سنگر بگیرید تا یک مبارزه پر تنش را با پیروزی به پایان برسانید.

مود بازی سیزن 3 کالاف موبایل وارزون

مود باز خرید در سیزن ۳ وارزون موبایل چیست؟

در مود باز خرید همه‌چیز مانند مود‌های بتل رویال است، بجز یک مورد خاص. اگر شما در بازی کشته شوید، فقط یکبار این فرصت را دارید که به بازی برگردید. همچین شما در حالت‌های دو نفره، سه نفره و چهار نفره می‌توانید از هم تیمی‌های خود که هنوز از این شانس خود استفاده نکرده‌اند بخواهید تا آن را به شما بدهند. عملا نام این کار را در بازی باز خرید نام گذاری کرده‌اند که انتظار می‌رود یکی از مود‌های پر طرفدار بازی لقب بگیرد.

منتظر مپ‌های جدید باشید

با توجه‌ی به این استقبال از سیزن ۳ وارزون موبایل انتظار می‌رود تا مود‌ها و تجهیزات جدید دیگری نیز به این فصل در اوسط سال ۲۰۲۴ اضافه‌ شود تا همه چیز را در سیزن ۳ وارزون موبایل بیشتر از این تکمیل کند.

Plunder Mode مود جدید بتل رویال

برای بدست آوردن پول پیشتر تمام تلاش خود را در سیزن ۳ وارزون موبایل باید انجام دهید. با آغاز این فصل وارزون موبایل شما می‌توانید با خرید سی پی وارزون موبایل تیم خود را با قدرت بیشتری روانه میدان مبارزه کنید. زمانی که از بالگرد خواستید فرود بیاید بهترین منطقه را در وردانسک انتخاب کنید تا بتوانید بیشترین پول را در آنجا جمع‌آوری کنید. تمامی قرارداد‌ها را تکمیل کنید و دشمنان خود را از بین ببرید تا به اولین تیمی تبدیل شوید که توانسته ۲ میلیون دلار ازآن خود کرده‌اند، اگر بتوانید به آستانه نقدینگی برسید یک زمان سه دقیقه‌ای اضافه برای شما فعال خواهد شد که در آن ارزش پول شما دو برابر خواهد شد. پیروز نبرد در وردانسک گروهی خواهد بود که توانسته در تایم مبارزه پول بیشتری را جمع‌آوری کند، در مود غارتگری با تمرکز سلاح‌های خود را انتخاب کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را در میدان مبارزه کسب کنید، برخلاف بیشتر مپ‌های بتل رویال شما در این مپ سیزن ۳ وارزون موبایل می‌توانید سلاح‌هایتان رو خودتان انتخاب کنید. در این مپ نقشه بدون تهدید برای دائمی حلقه‌ی گاز در حال کوچک شدن است، پس بهترین استراتژی را برای گروه خود بگیرید تا به بیشترین پول در بازی برسید.

جدیدترین سلاح های سیزن 3 کالاف موبایل وارزون

سلاح‌های تازه اضافه شده به سیزن ۳ وارزون موبایل 

 • Bal-27: این سلاح با بهره گرفتن از طراحی اولیه Bullpup برای افزایش سرعت و شتاب شلیک در زمان فشردن ماشه طراحی شده است. در چهار شلیک اول شما دقت بالا با سرعت کمتری مشاهده می‌کنید اما هرچه از تیر‌های شما کم می‌شود سرعت آن بیشتر می‌شود.
 • Mors: این سلاح در بخش ۴ بتل پس برای شما قابل استفاده خواهد شد. Mors یک اسلحه تک تیرانداز است که یک، گلوله آن با سرعت و شتابی که دارد می‌تواند هر جنبده‌ای را از پا می‌اندازد.
 • Fjx Horus: این اسلحه به شما در بخش ۸ بتل پس اضافه خواهد شد. یک مسلسل دستی با سرعت و دقت بالا که بسیار برای جنگ‌های رودررو و نزدیک مناسب است.
 • Gladiator: این سلاح کوچک و قاتل در بخش ۱۵ بتل پس قابل استفاده خواهد بود. برخلاف سه سلاح قبلی که جز سلاح‌های گرم بودند این اسلحه یک سلاح سرد است، چاقوی ضامن‌داری که بیشتر برای غافلگیر کردن دشمنان استفاده می‌شود.

پیش به سوی جنگ‌های پهبادی

در سیزن ۳ وارزون موبایل در جزیره‌ی Rebirth برج‌های پهبادی برای شما آنلاین خواهد شد تا موقعیت مکانی دشمنان را با دقت بالا به اطلاع شما برسانند. نگران این نباشید که یک وقت نتوانید این برج‌ها را در جزیره پیدا کنید چرا که این برج‌ها برای شما در نقشه علامت گذاری شده و شما می‌توانید به راحتی خود را به آن‌ها برسانید. این برج‌های پهبادی مناطقی ثابت در میدان مبارزه هستند تا شما هر زمانی که اراده کردید خودتان را به آن‌ها برسانید تا پهباد‌ها را برای شناسایی دشمنان به پرواز دربیاورید. 

فعال سازی پهبادها

بعد از اینکه توانستید خودتان را به داخل برج‌های پهباد برسانید، به سراغ کامپیوتر داخل برج بروید تا ارتباط شما برای شناسایی دشمنان و هم‌تیمی‌هایتان با پهباد برقرار شود. زمانی که برج‌های پهباد فعالیت خود را آغاز می‌کنند یکه هشدار به صورت اعلان صوتی و آیکون برج‌های فعال بر روی نقشه‌ی بازی فعال خواهد شد که برای تمامی بازیکنان قابل مشاهده است. علاوه بر این زمانی که بازیکنان بخواهند به برج‌های درون بازی حمله کنند هم به شما هم هشدار داده خواهد شد پس فکر نکنید که وقتی توانستید برج‌های پهبادی را فعال کنید کار آسانی خواهید داشت، چون دشمنان شما می‌دانند که دسترسی شما برای پهبادها فعال شده و حتما برای مقابله با آن‌ها تدابیری لحاظ می‌کنند، البته این عمر هم برای شما به صورت متقابل است و شما از فعالیت پهبادی آن‌ها با خبر خواهید شد.

 • رویدادهای هفتگی سیزن 3 کالاف موبایل وارزون

رویدادهای هفتگی وارزون موبایل ۳

هر هفته در وارزون موبایل شاهد این خواهید بود که رویدادهایی به صورت هفتگی با جوایز و آیتم‌های فراوان برگزار خواهد شد، از آنجایی که رقابت برای بدست آوردن این آیتم‌ها زیاد است، می‌توان یکی از رموز پیروزی را استفاده از سی‌ پی وارزون موبایل دانست. شما آیتم‌هایی که در این رویدادها بدست می‌آورید فقط در وارزون موبایل می‌توانید استفاده کنید. با شروع کردن هر رویداد در فصل ۳ وارزون موبایل یک Keep تازه معرفی خواهد شد، این Keep یک راه سرگرم کننده برای بدست آوردن آیتم‌های بیشتر و کمیاب درون رویدادها است. هر چیزی که فکرش را بکنید در Keep پیدا خواهید کرد از سلاح‌ها و اسکین‌های پر طرفدار گرفته تا سی‌ پی وارزون موبایل. رویداد‌های بازی به شرح زیر است:

 • رویداد هفته اول: زمان آغاز این رویداد در شروع Wzm است که در مجموع ۶ جایزه به بازیکنان خواهد رسید. از محبوب‌ترین جوایز به دست آمده در این رویداد می‌توان به سلاح Basilisk و هاچ که اسکین‌های محبوب بازی است اشاره کرد.
 • رویداد هفته دوم: زمان آغاز این رویداد در شروع Wzm است که در مجموع ۵ جایزه به بازیکنان خواهد رسید. از محبوب‌ترین جوایز به دست آمده در این رویداد می‌توان به تیرکمان آتش گرگ و میش و سلاح Dg-58 LSW اشاره کرد.
 • رویداد هفته سوم: زمان آغاز این رویداد اواسط شروع Wzm خواهد بود که در مجموع ۵ جایزه به بازیکنان خواهد رسید. از محبوب‌ترین جوایزی به دست آمده در این رویداد می‌توان به کلنگ مشکل مقیاس و سلاح با دید بالا Ltv اشاره داشت.
 • رویداد هفته چهارم: زمان آغاز این رویداد هم در اواسط شروع Wzm خواهد بود که در مجموع ۵ جایزه به بازیکنان خواهد رسید. از محبوب‌ترین این جوایز می‌توان به سلاح اختلال MTZ Interceptor و سلاح Atv اشاره کرد.

شما با آغاز فصل ۳ کالاف وارزون موبایل چیز‌های جدیدی مشاهده خواهید کرد که در سیزن‌های قبلی آن را ندیده بودید، با این تفاسیر آیا به نظر شما این امکان پذیر است که بدون کمک گرفتن از سی‌ پی وارزون موبایل وارد میدان‌های مبارزه بازی شد. در این مقاله سعی بر این بود تا تمام آنچه که در سیزن ۳ وارزون موبایل اتفاق خواهد افتاد را با هم دیگر بررسی کنیم تا بیشتر با این سیزن جذاب بازی آشنا شویم. سیزن ۳ وارزون موبایل فصل متفاوتی از این بازی خواهد بود پیشنهاد می‌کنم حتما هرچه سریع‌تر این فصل را تجربه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما