دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: تیم تحریریه هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 66 بازدید
  • 3 دقیقه

بازی‌های موبایلی همیشه طرفداران خود را در سبک‌های مختلف داشته است، عمده‌ی این طرفداران علاقه‌مند به بازی‌های سوم شخص شوتری و ورزشی هستند، پابجی موبایل یکی از محبوب ترین بازی‌های سبک شوتر است که محبوبیت زیادی در بین کاربران دارد حال اگر شما یکی از طرفداران و بازیکنان پابجی موبایل هستید حتما تاکنون اسم پابجی موبایل لایت به گوشتان خورده است. در این مطلب از 1000جم قصد داریم به شما هر آنچه که لازم است از این بازی را بدونید معرفی کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

بررسی پابجی موبایل لایت

همه چیز درباره بازی پابچی موبایل لایت

پابجی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی است که طرفداران زیادی دارد این محبوبیت به همین سادگی بدست نیامده است و طرفداران این اثر قابلیت‌های زیادی را در بازی مشاهده می‌کنند که باعث می‌شود بازیکنان ساعت‌ها با افراد سرتاسر جهان مشغول رقابت باشند، از آنجایی که بازی گرافیک و گیم پلی با کیفیت بالایی دارد طبیعی است که نیاز به یک گوشی مناسب دارد تا بازی به خوبی در آن پلی شود.

اگر شما دارای دستگاهی هستید که پابجی موبایل در آن قابل بارگزاری است حتما به سراغ پابجی موبایل بروید و با خرید یوسی پابجی خود را به یک قدرت تبدیل کنید. اما اگر دستگاه شما توان پردازش پابجی موبایل را ندارد نگران چیزی نباشید و به سراغ پابجی موبایل لایت بروید تا هیجان بازی را از دست ندهید. سازندگان پابجی تصمیم بر این گرفتند تا دایره‌ی طرفدارن خود را با تولید پابجی موبایل لایت افزایش بدهند. پابچی موبایل لایت یک نسخه سبک‌تر از بازی پابجی موبایل است.

پابجی موبایل لایت به طور اختصاصی برای دستگاه‌هایی با اندروید پایین طراحی شده تا به راحتی در این گوشی‌ها اجرا شود، این نسخه‌ی بازی در ویژگی‌های اصلی بازی یکسان است. طراحی کلی بازی پابچی موبایل لایت مانند پابجی اصلی است اما تفاوت‌هایی وجود دارد که بهتر است قبل از انجام دادن بازی با آن‌ها آشنا شوید. اصل داستان بازی در پابجی موبایل لایت هیچ تغییری نداشته و شما همچنان باید به دنبال بقای خود در یک جزیره دور افتاده باشید و هر فرصتی را برای زنده ماندن غنیمت بشمارید. پابجی لایت همان پابجی موبایل است و اصلی‌ترین تغییری که می‌توان گفت در آن ایجاد شده این است که می‌توان این بازی را در گوشی‌های با قدرت پردازش کم هم نصب کرد.

گیم پلی بازی پابجی موبایل لایت

گیم پلی بازی پابجی موبایل لایت همانند بازی پابجی موبایل است، اما تغیراتی کوچکی که در بازی ایجاده شده تا در دستگاه‌های پایین رده قابل اجرا باشند تا آن بازیکنان هم از هیجان پابجی موبایل دور نمانند همین ابتکار عمل سازندگان پابجی باعث شده تا مخاطبان این بازی افزایش یابد و به درآمد بیشتری برسند. شما در پابجی موبایل لایت تغییری نمی‌بیند که دو نسخه را از یک دیگر متمایز کند که انگاری یک بازی دیگر است تنها تغییراتی که شما مشاهده می‌کنید کاهش تعدادی از قابلیت‌های بازی است تا افراد بتوانند با گوشی‌های پایین رده بازی پابجی موبایل را نصب کنند.

پابجی موبایل لایت

صداگذاری و گرافیک پابجی موبایل لایت

موتور گرافیکی بازی Unreal Engine 4 است که همین باعث شده تا شما یک بازی با جزئیات مطلبوب با گیم پلی واقعی با یک صداگذاری HD را تجربه کنید. شما در نبردها صدای با کیفیت بالا و سه بعدی را می‌شنوید که باعث حس هیجانی در شما خواهد شد، علاوه بر این امکان گفت و گوی با کیفیت برای شما و دوستانتان وجود دارد تا هر لحظه که احساس نیاز کردید از آن‌ها طلب کمک کنید. در کل بازی پابجی موبایل لایت یک اثری است که ارزش تجربه را دارد اما اگر شما دستگاهی دارید که می‌توان پابجی موبایل را در آن نصب کرد حتما به سراغ آن بروید چون این همه امکانات و قابلیت ها را دو چندان تجربه خواهید کرد.

یوسی پابجی موبایل لایت

با این همه تغییرات شما تغییری در نحوه‌ی بدست آوردن یوسی پابجی مشاهده نخواهید کرد زیرا که این عمل مانند نسخه‌ی اصلی پابجی بدست می‌آید و شما می‌توانید به راحتی یوسی پابجی و رویال پس پابجی و پرایم پابجی را از سایت 1000جم نیز تهیه کنید. حال سوال این است که یوسی پابجی موبایل نیز در پابجی موبایل لایت کاربرد دارد یا نه؟ بی‌شک یوسی پابجی می‌تواند به شما نیز در پابجی موبایل لایت کمک شایانی بکند تا مهارت و قابلیت خود را در بازی پابجی موبایل لایت افزایش دهید. همه‌ی این تصمیمات بر عهده‌ی شماست تا بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید.

پابجی موبایل لایت

تفاوت پابجی موبایل با پابجی موبایل لایت:

  • اندازه نقشه: شما در بازی پابجی موبایل لایت در یک مساحت کوچکتر نسبت به بازی پابجی موبایل رقابت خواهید کرد، مساحت بازی در پابجی موبایل لایت به 2*2 کیلومتر مربع کاهش یافته که همین امر دلیلی بر تنگاتنگی رقابت میان بازیکنان می‌‌شود، چون که فضای محدودتری دارند و جای کمتری برا پنهان شدن و کمین دارند.
  • تعداد بازیکنان: همان طور که خواندیم اندازه نقشه‌ی بازی کاهش یافته پس طبیعی است که تعداد بازیکنان نیز کاهش یابد، در پابجی موبایل لایت شما به جای اینکه وارد یک مپ 100 نفری بشوید بازی را در یک مپ 60 نفری شروع خواهید کرد و برای زنده ماندن و پیروزی به جای 99 نفر باید 59 نفر را بکشید.
  • مودهای بازی: شما در بازی پابجی موبایل مودهای متفاوتی را مشاهده می‌کنید که می‌تواند رقابت را برای شما حساس‌تر و جذاب کند اما در پابجی موبایل لایت شما مودهای کمتری را مشاهده خواهید کرد.
  • مدت زمان مسابقه: زمان مسابقاتی که در پابجی موبایل برگزار می‌شد معمولا تا 40 الی 45 دقیقه به طول می‌انجامید اما در پابجی موبایل لایت به دلیل کاهش تعداد نفرات و کوچکتر شدن نقشه‌ی بازی رقابت‌ها معمولا 15 الی 20 دقیقه طول می‌کشد.
  • گرافیک بازی: گرافیک بازی هم به دلیل اینکه بازی به راحتی در دستگاه‌های با قدرت پردازش کمتر به خوبی عمل کند پایین آمده است، به همین دلیل شما تصاویری با کیفیت پایین‌تری نسبت به پابجی موبایل طرف هستید و شخصیت‌ها و اشیا‌ی داخل بازی را آنچنان با کیفیت دریافت نخواهید کرد.
  • حجم بازی: همه‌ی این عوامل باعث می‌شود تا حجم بازی کاهش یابد تا در دستگاه‌های با فضای ذخیره سازی و رم پایین هم به خوبی اجرا شود، تا گوشی‌های پایین رده نیز بتوانند از هیجان پابجی موبایل لایت برخوردار باشند.

این تفاوت‌ها اصلی‌ترین تفاوت‌هایی است که می‌توان در بین این دو پابجی موبایل به آن اشاره کرد. در پایان پابجی موبایل لایت همان پابجی موبایل است که برای کسانی تولید شده که گوشی آنچنانی ندارند تا پابجی موبایل را تجربه کنند. اگر شما هم دوستانی دارید که پابجی موبایل لایت را بازی می‌کنند شما هم می‌توانید دو نسخه بازی را داشته باشید و برای اینکه دوستانتان در بازی تنها نباشند در کنار آن‌ها باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما