دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 4.8k بازدید
  • 2 دقیقه

بازی کالاف دیوتی موبایل همانند اکثر بازی‌های موبایلی و سایر رقبای خود، دارای فروشگاهی با طیف وسیعی از آیتمها و پیشنهادات می‌باشد. علاوه بر خرید سی‌پی کالاف، اسکین‌ها، لباس‌ها، پت‌ها و ... خرید آفر کالاف موبایل و خرید افر بیگ دیل کالاف نیز مورد توجه گیمرهای این بازی هستند. این آفرها گاها به صورت ثاب و گاها به صورت دوره‌ای، تصادفی و یا در مناسبت‌های مختلف در قالب ایونت‌ها در فروشگاه بازی ارائه می‌شوند.

خرید آفرهای کالاف موبایل با فعالسازی سریع

مطئنا اگر انواع خرید آفر کالاف و خرید آفرهای بیگ دیل دارای محبوبیت بیشتری از سایر آیتم‌های فروشگاه نباشند محبوبیت کمتری نیز ندارند. به عنوان مثال در آفرهای BIG DEAL کالاف فرض کنید خرید یک آفر یک دلاری کالاف یا ۵ دلاری به اندازه ۱۰ برابر ارزش خود جوایز نفیسی به همراه دارد! وسوسه کننده نیست ؟؟ این آفرها به دو گروه تقسیم می‌شوند:

  • آفرهای عادی
  • آفرهای خاص و مناسبتی

آفرهای عادی کالاف دیوتی موبایل شامل آفرهایی می‌شوند که طول فصل در فروشگاه بازی موجود هستند. تغییرات این آفرها فقط مربوط قیمت آنها می‌شود و جوایز موجود در این بسته‌ها ثابت هستند. هرچند شاید به نظر بیاید که این آفرها زیاد طرفدار نداشته باشند اما واقعیت چیز دیگریست. همین آفرهای عادی اکثرا دارای محدودیت خرید هستند و در طول ماه یا طول یک فصل و گاها حتی در طول بازی فقط یکبار می‌توانید آنها را بخرید.

همین عامل نشاندهنده ارزش این آفرها است. همین آفرهای کالاف دیوتی موبایل (عادی) مطمئنا بسیار محبوبتر از ۵۰درصد آیتم‌های موجود در فروشگاه بازی هستند.

خرید آفر BIG DEAL کالاف دیوتی موبایل

دسته دوم آفرهای کالاف دیوتی موبایل، آفرهای خاص و باارزش این بازی هستند. این آفرها اکثرا به بهانه مناسبت یا رویدادی خاص به شما پیشنهاد می‌شوند. این آفرها فقط چند روز (بعضا چند ساعت یا یک روز) برای شما ارائه می‌شوند و باید این فرصت کوتاه را از دست ندهید. این آفرها آفرهای BIG DEAL (آفرهای بیگ دیل) نام دارند و عموما در قیمت‌های ۱، ۳،۲، ۵، ۷، ۸ ، ۱۰ و ۲۰ دلاری ارائه می‌شوند. آفرهای BIG DEAL عموما شامل مقداری سی پی کالاف و جعبه ها و اسکین‌های مختلفی هستند.

دلیل اهمیت این آفرها، ارزش بالای آیتم‌های آنها تسبت به قیمتشان است. شما با خرید آفر بیگ دیل و تنها با پرداخت ۵ دلار، گاها آیتم‌هایی به ارزش ۵۰دلار یا حتی بیشتر دریافت می‌کنید!!

آفرهای کالاف دیوتی موبایل آفر BIG DEAL

به عنوان مثال آفر ۱ دلاری BIG DEAL شامل ۸۰عدد سی پی و یک عدد جعبه جوایز (شامل اسکین‌ها، وسایل نقلیه، لباس‌ها، اسلحه ها و سایر آیتم‌های مختلف بازی) است که عملا شما فقط پول سی پی را پرداخت می‌کنید. برخی از آفرهای بیگ دیل نیز با سی پی قابل خریداری هستند (عموما با قیمت ۱۶۸۰ سی پی). این نوع آفرها نیز جوایزی با ارزش تقریبی ۲۵۰۰ تا ۱۰،۰۰۰ سی پی برای شما دربر خواهند داشت.

درهرصورت هدف بیشتر آشنایی کلی با آفرهای کالاف دیوتی موبایل می‌باشد و به دلیل تغییرات مداوم در جوایز این آفرها نمی‌توان به طور قطع اظهار نظر کرد. درصورتی که اطلاعات خاصی از یک آفر دارید حتما در قسمت نظرات آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد آفری خاص، در قسمت نظرات همین صفحه سوال خود را مطرح کنید تا گروه پشتیبانی سایت در اسرع وقت اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم ....

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما