دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 115 بازدید
  • 1 دقیقه

مد clan wars کالاف دیوتی موبایل به تازگی برای این بازی عرضه شده است. همانطور که میدانید بازی کالاف دیوتی موبایل یکی از موفق‌ترین بازی های سبک شوتر است که مثل بازی پابجی و فری فایر بین بازیکنان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. هرچند مدت زیادی از عرضه این بازی در فروشگاه گوگل و اپل نمی‌گذرد و سابقه کمتری نسبت به دو رقیب خود دارد اما توانسته با ایجاد پویایی فوق العاده و تورنومت‌ها و مدهای متعدد خود، سرگرمی بازی را به شدت افزایش دهد.

مد Clan Wars کالاف دیوتی موبایل

فصل چهار بازی کالاف دیوتی موبایل به زودی به اتمام می‌رسد و استودیو اکتیویژن یک مد جدید (Clan Wars Mode) با تمرکز اصلی روی بازی تیمی برای فصل پنجم معرفی کرده است. مد جدید بازی Clan Wars (جنگ کلن ها) نام دارد که بازیکنان باید جهت شرکت در آن ابتدا در آن یک کلن ایجاد کنند. تعداد و محدودیت ‌های کلن‌های موردنظر فعلا معلوم نیست و اطلاعات درباره مد کلن وارز کالاف دیوتی موبایل فعلا محدود به چند خبر و دمو می‌باشد.

داستان کلی مد Clan Wars کالاف به این صورت است که در این مد هر کلن با سایر کلن‌ها در رقابت‌هایی به صورت هفتگی رقابت می‌کنند. هر مسابقه بین کلن‌ها برای شما امتیاز دربر خواهد داشت و چندین گروه باید در آن باهم دیگر رقابت کنند. مشخصا برای موفقیت مد کلن وارز کالاف شما نیاز دارید تا با هم‌تیمی‌های خود همکاری و هماهنگی داشته باشید. اصولا تشکیل کلن با دوستان خود که سابقه مسابقات تیمی با آنها دارید شما را بهتر به جوایز این مد می‌رساند و لذت بازی را نیز با توجه ماموریت‌های مختلف افزایش می‌دهد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل - مد Clan Wars کالاف دیوتی موبایل

جوایز و امتیازات مد کلن وارز کالاف

مد Clan Wars کالاف دیوتی موبایل یک رقابت هفتگی می‌‌باشد که مثل یک فصل کوتاه هست. رقابت‌ها، اهداف و ماموریت‌های قبل از شروع مد مشخص می‌شوند. گروه اکتیویژن یک تابلو امتیازات نیز برای این مد به بازی اضافه کرده‌اند که جایگاه کلن شما و سایر کلن‌ها را می‌توانید در آن پیگیری کنید. با پایان هر فصل یک هفته‌ای این مد نیز، این تابلو امتیازات پاک می‌شود و با شروع هفته جدید امتیازات از اول محاسبه خواهند شد.

جوایز جدیدی نیز در این مد اضافه شده است که بازیکنان می‌توانند با بدست آوردن امتیاز در کلن (به صورت پول کلن) این جوایز را خریداری کنند. یک شخصیت لجندری جدید نیز به اسم رونین (Ronin) اضافه شده است که از طریق امتیازات کلن قابل آنلاک شدن هست.

هفته پیش فصل پنجم کالاف دیوتی موبایل به نام Spurned and Burned معرفی شد که ظاهر و حال و هوای غرب وحشی خواهد داشت. بتل پس فصل جدید نیز شامل اسلحه تک تیزانداز mk2 و اسکوراستریک Hawk X3 می‌شود.اسکور استریک جهت کنترل پهباد به درد می‌خورد و برای فعالسازی آن نیاز به جمع‌اوری ۷۵۰ امتیاز دارید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما