دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: حمیدرضا خسروی

  • 4.2 ستاره
  • 5 دیدگاه
  • 1.3k بازدید
  • 4 دقیقه

سی پی رایگان کالاف موبایل شاید بتواند در زمان‌هایی موثر واقع شود. در واقع عنصر اصلی بازی که واحد پولی بازی نیز به شمار می‌رود، همین CP call of duty است. خرید سی پی کالاف و سایر آفرهای بازی می‌تواند تا حد زیادی به شما کمک کند، اما شاید گاهی در شرایطی باشید که امکان خرید نباشد و نتوانید به خرید سی پی بپردازید. پس همراه 1000جم باشید تا با روش‌های بدست آوردن CP رایگان کالاف دیوتی آشنا شوید.

راه‌های گرفتن سی پی رایگان کالاف دیوتی

در بازی کالاف دیوتی موبایل شما نیازمند آن هستید که سی پی کسب کنید تا با استفاده از آن بتوانید به انواع پکیج‌های بازی دسترسی داشته باشید. در این بازی شما با داشتن سی پی کالاف می‌توانید به خیلی کارها بپردازید و به بسیار از قسمت‌های بازی دسترسی داشته باشید. توجه داشته باشید بهتر انتخاب در بازی خرید سی پی کالاف است، اما راه‌های دیگری برای بدست آوردن سی پی رایگان کالاف هست که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

1.مشاهده تبلیغات در بازی کالاف دیوتی

یکی از ساده‌ترین راه‌های بدست آوردن سی پی رایگان، نگاه کردن به تبلیغات است. در این سیستم که در برخی از بازی‌ها نیز وجود دارد، شما با نشستن به تماشای تبلیغات از سیستم پاداش بازی استفاده کرده و سی پی رایگان دریافت می‌کنید. به این شکل بدون هیچ گونه کار خاص و سختی، شما سی پی رایگان دریافت می‌کنید و فقط مقداری زمان صرف می‌کنید. البته که ممکن است این تبلیغات با محدودیت‌های روبه‌رو باشد. همچنین ممکن است در برخی مواقع با پیام «تبلیغاتی برای نمایش وجود ندارد» نیز روبه‌رو شوید.

2. لینک کردن اکانت خود به سایر پلتفرم‌ها

این امکان نیز وجود دارد که شما با لینک کردن اکانت خود به سایر پلتفرم‌ها و شبکه‌ها مقداری سی پی رایگان دریافت کنید. البته که توجه داشته باشید هر شبکه سی پی متفاوتی به شما هدیه می‌دهد. همینطور چندین شبکه مختلف وجود دارد که شما با اتصال اکانت خود به آنها می‌توانید از سی پی کالاف دریافت کنید. برخی از این شبکه‌هایی که وجود دارند که اکانت خود را به آنها لینک کنید، عبارتند از: استیم (Steam)، ایکس باکس لایو (Xbox Live)، پلی استیشن نتورک (PlayStation Network) و...

3. شرکت در مسابقاتی که CP رایگان جایزه می‌دهند

در بازی مسابقاتی وجود دارد که شما می‌توانید با پیروزی در آنها بتوانید به سی پی رایگان دست پیدا کنید. مقدار سی پی‌ها می‌تواند متغییر باشد. برنده شدن در این چالش‌ها برای شما سی پی به همراه خواهد داشت، ولی مقدار سی پی که پیروز می‌شوید، بسته به شرایط مسابقات و طول این مسابقات، سی پی دریافتی بیشتر یا کمتر خواهد شد.

دریافت سی پی رایگان کالاف موبایل

4. انجام چالش‌ها (Challenges) بازی کالاف دیوتی

در بازی چالش‌های مختلفی وجود دارد که شما با تکمیل کردن آنها می‌توانید به سی پی رایگان دست پیدا کنید. این چالش‌ها که متغییر هستند و مقادیر سی پی رایگان که بدست خواهید آورد هم متفاوت خواهد بود. این چالش‌ها از شما می‌خواهند که در شرایط مختلف بتوانید کارهای متفاوتی را انجام دهید تا بتوانید به سی پی‌هایی که به عنوان جایزه در نظر گرفته شده، دست پیدا کنید. این چالش‌ها بسته به شرایط مختلف درجه سختی‌های متفاوتی دارند و بسته به درجه سختی که پیش روی شما گذاشته‌اند، سی پی رایگان مختلفی را به شما ارائه می‌دهند.

5. گرفتن سی پی با شرکت در مسابقات خاص کالاف دیوتی

در بازی کالاف موبایل به طور منظم در هر فصل مسابقاتی چالش بر انگیز برگذار می‌شود که در هر کدام از این مسابقات شما می‌توانید سی پی رایگان بدست آورید. این مسابقات چالشی هر کدام در زمینه‌های مختلفی برگزار می‌شود. برای مثال برخی از آنها در زمینه تیراندازی است. همینطور ممکن است وارد مسابقه‌ای بشوید که در زمینه رانندگی باشد یا لازم باشد در چالشی حضور پیدا کنید که مربوط به نقش آفرینی یا کار تیمی باشد.

برای شرکت در این نوع مسابقات چالش برانگیز، شما باید در وبسایت رسمی کالاف دیوتی ثبت نام کرده باشید. در صورت پیروزی در هر مسابقه، شما سی پی رایگان دریافت خواهید کرد. در نظر داشته باشید که هر مسابقه چالش بر انگیز سی پی رایگان متفاوتی را به همراه خواهد داشت. برای مثال شما در صورت پیروزی در چالش تیزاندازی مقدار 100 سی پ دریافت خواهید کرد، اما اگر بتوانید در چالش رانندگی به برتری برسید، این مقدار سی پی دو برابر چالش تیراندازی خواهد بود و 200 سی پی دریافت خواهید کرد.

چگونه سی پی رایگان دریافت کنیم

6. تماشا استریم، یکی دیگر از راه‌های کسب سی پی رایگان کالاف

شما می‌توانید با نشستن به تماشای استریم‌های کالاف و رویداد‌های این بازی به سی پی رایگان دست پیدا کنید. برخی فعالان در حوزه بازی کلاف موبایل در هنگام استریم خود  به بازدید کنندگان خود، به صورت شانسی و در قالب  قرعه کشی، جوایز مختلفی اهدا می‌کنند که سی پی رایگان نیز در لیست این هدایا قرار دارد. این سی پی‌ها که هدیه هستند، بصورت کد به بازدید کنندگان جایزه داده می‌شود و بازیکنان به زدن این کدها در قسمت مربوطه در بازی، سی پی رایگان هدیه خواهند گرفت.

برای دست یابی به این استریم‌ها و لایو‌ها کافیست به صفحات رسمی کالاف دیوتی سری بزنید و یا به توییچ (Twitch) و یوتیوب (Youtube) مراجعه کنید و به تماشای این ویدیو‌ها زنده بنشینید. معمولا مالکان این صفحات اجتماعی قبل از شروع این رویداد‌ها، جزئیاتی در راستای استریم خود اعلام کرده و به لیست جوایز احتمالی اشاره می‌کنند.

البته که معمولا این استریم‌ها از شما کارهایی نظیر ارسال نظر، شرکت در نظرسنجی یا انجام کارهایی چنین را درخواست دارند، در نتیجه تعامل را نیز در این راه در نظر داشته باشید. بهتر است قبل از شروع این رویدادها، از شرایط آن اطلاع یابید. این راه نیز یکی از راه‌هایی است که می‌توانید بسته به شانس خود، مقادیری سی پی رایگان بدست آورید.

7. کدهایی برای بدست آوردن سی پی رایگان 

اگر در بستر وب، جستوجو کنید، ممکن است موفق به پیدا کردن کدهایی بشوید که به صورت رایگان به شما سی پی اهدا کند. سایت‌هایی وجود دارند که ممکن است با جستوجو آنها را بیابید که در بخشی از سایت خود، تحت قالب‌های مختلف بتوانید به کدهای هدیه دست پیدا کنید. این کدها معمولا به دلایلی همچون رویداد‌ها و امثالهم یا همکاری عاملان آن وبسایت با سازندگان بازی، به این کدها دسترسی دارند و تحت قالب‌ها متفاوتی آنها را با جستوجو کنندگان سی پی رایگان هدیه می‌دهند. البته توجه داشته باشید که اصالت و امینت این سایت‌ها را بررسی کنید.

اما توجه داشته باشید،این سی پی رایگان که به دنبال آن هستید، گاها ممکن است موقت باشد و معمولا مقادیر کمی را در بر می‌گیرد. همچنین ممکن است کسب این سی پی رایگان شرایط و مسیری دشواری را پیش پای شما بگذارد. بهتر این است که اگر برایتان ممکن است، به آسودگی خاطر و در بستری امن به خرید سی پی بپردازید. سایت 1000جم ارائه دهنده خدمات درون برنامه‌ای با سابقه 10 ساله و همچنین اینمادی 5 ساله آماده خدمت رسانی به شما بازیکنان بازی کالاف دیوتی است.


دیدگاه‌های کاربران

 (5 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما
ابوالفضل هادیان

عالی

طاها حیدری

عالی

آرین خانوردی زاده

عالی

حسین علیزاده

عالیسی

امیرحسین

سی پی رایگان کلاف گردنه