دسته بندی: مقاله‌ها و آموزش‌ها

نویسنده: ملیکا برزوئی

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 51 بازدید
  • 3 دقیقه

کمپینگ یکی از حالات و استراتژی‌های بازی محبوب فری فایر است. هدف از اجرای این استراتژی، زنده ماندن و ادامه دادن بازی است. اما باید بدانید که برای اجرای چنین قابلیتی، نیاز به آگاهی از برخی ترفندها دارید که به شما در این زمینه کمک زیادی می‌کند. اگر دوست دارید با ترفندهای کمپینگ فری فایر بیشتر آشنا شده و به راحتی از بازی کنار نروید، حتما تا انتها با ما همراه باشید. مطمئن باشید با در نظر گرفتن این موارد، حتما به هدفتان نزدیک خواهید شد.

بهترین ترفندهای کمپینگ فری فایر

مهم‌ترین کاری که شما در بازی فری فایر باید آن را انجام دهید، تلاش برای زنده ماندن است. هر چه میزان زنده ماندنتان در بازی بیشتر شود، قطعا به پیروزی هم نزدیک‌تر خواهید بود. یکی از راه‌های نجات و زنده ماندن کاربر در بازی، استفاده از ترفندهای کمپینگ است. به صورت کلی برای شروع کمپینگ باید به موارد زیر توجه کنید:

  • از مجموعه‌ای تجهیزات دفاعی همچون زره، کلاه و اسلحه‌های کوتاه و بلندبرد استفاده کنید؛
  • از ترکیب AR دوبرابر استفاده کنید؛
  • M1887/MP40 و R/SR را فراموش نکنید؛
  • نقطه ایمن خود را به خوبی تشخیص دهید؛
  • منطقه مناسب و امنی را پیدا کنید؛
  • در منطقه ایمن منتظر رقیبان باقی بمانید.

اما چه ترفندهایی در این زمینه وجود دارد؟ در زیر به برخی از مهم‌ترین و موثرترین آن‌ها اشاره می‌شود. همچنین می‌توانید با خرید جم فری فایر قدرت رقابت خود را به شکل چشمگیری افزایش دهید و از جوایز و آفرهای بازی بهره مند شوید.

ترفندهای کمپینگ فری فایر

از نارنجک کمک بگیرید

از ترفندهای کمپینگ فری فایر که ممکن است تاثیر قابل‌توجهی نیز در روند بازی داشته باشد، استفاده از نارنجک است. کمپینگ‌ها از ساختمان‌های بلند و محکمی برخوردار هستند که با ورود به آن‌ها دید بسیار خوبی نسبت به اطراف خواهید داشت. از این رو می‌توانید به راحتی و با اسلحه‌های مناسب رقیبانتان را از بین ببرید. اما پیش از رفتن به ساختمان‌های کمپینگ می‌توانید از نارنجک‌ها کمک بگیرید که مطمئن شوید رقیبتان قبل از شما در آن قرار نگرفته است.

استفاده از اسنایپر از مهترین ترفندهای کمپینگ فری فایر

با رفتن به کمپینگ باید کاملا محیط اطرافتان را تحت نظر داشته باشید. در غیر این صورت دشمن وارد شده و به راحتی شما را محاصره خواهد کرد. یادتان باشد هر چقدر کمپینگ برای نجات شما مهم باشد، در صورت لو رفتن بسیار خطرناک خواهد بود. استفاده از اسنایپر در این شرایط کمک زیادی به شما خواهد کرد.

دشمن را غافل‌گیر کنید

یکی از ترفندهای کمپینگ فری فایر که البته نیاز به مهارت و ریسک بالایی دارد، غافل‌گیر کردن دشمن است. می‌توانید با اسلحه خود شلیک کوتاهی کرده که از مکان دشمنان خود آگاه شوید و سپس بتوانید آن‌ها را از بین ببرید. البته در این وضع اگر رقیب محل شما را پیدا کند ممکن است بسیار خطرناک بوده و باعث مردنتان در بازی شود. پس ممکن است گاهی نیاز داشته باشید وضعیت و مکان خود را تغییر دهید.

از وسایل نقلیه استفاده کنید

خوشبختانه در بازی فری فایر وسایل نقلیه زیاد و کاربردی وجود دارد. برای گول زدن دشمن و یافتن مکان او می‌توانید از وسایل نقلیه مختلف موجود هم استفاده کنید. البته یادتان باشد استفاده از این ترفند برای مکان‌هایی مناسب است که شما فضای کافی و مناسبی در اختیار دارید.

بهترین شخصیت‌ها برای کمپینگ را بشناسید

در ادامه بررسی ترفندهای کمپینگ فری فایر، باید به نکته بسیار مهمی اشاره شود. انتخاب شخصیت‌ها و تناسب آن‌ها با روش و استراتژی شما تاثیر کاملا مستقیمی روی موفقیتتان خواهد داشت. از این رو می‌توان انتخاب شخصیت‌ها به صورت مناسب را نیز به عنوان ترفندی کاربردی به شمار آورد.

با توجه به وجود کاراکترهای متنوع در بازی، شناخت آن‌هایی که برای حالت کمپینگ عملکرد بهتری را دارند بسیار کاربردی است. در زیر به برخی از این شخصیت‌های اشاره می‌شود.

کاراکتر پالوما

یکی از شخصیت‌هایی بسیار کارآمد برای حالت کمپینگ، کاراکتر پالوما است. اما چه ویژگی‌هایی برای این شخصیت وجود دارد که باعث می‌شود از آن برا کمپینگ استفاده کرد؟ این کاراکتر از مهمات اضافی  AR بدون کمک از فضای اضافی بهره می‌برد. بنابراین فضای بیشتری برای ذخیره‌سازی در اختیار خواهید داشت و این برای حالت کمپینگ مزیت بسیار خوبی به شمار می‌رود.

 کاراکتر پالوما برای کمپینگ فری فایر

کاراکتر کرونو

اما بسیاری بهترین شخصیت برای کمپینگ در بازی فری فایر را شخصیت کرونو می‌دانند. دلایل خوب و محکمی نیز وجود دارد که در صورت به کارگیری استراتژی کمپینگ، این شخصیت را انتخاب کنیم. سپر این کاراکتر که قدرت 600 اسب بخار را دارد، می‌تواند شما را ز هر نوع آسیبی حفظ کند. همچنین حرکات این کاراکتر بسیار سریع بوده و مهارت بالایی در تیراندازی نیز در او مشاهده می‌شود همه این موارد باعث می‌شوند که نگاه ویژه‌ای روی کرونو برای حالت کمپینگ وجود داشته باشد.

کاراکتر کی

در ادامه بررسی و معرفی ترفندهای کمپینگ فری فایر، باید به معرفی کاراکتر محبوب کی برای حالت کمپینگ هم اشاره کنیم. این شخصیت از ویژگی MASTER OF ALL بهره می‌برد و به کمک همین ویژگی توانایی جابجا شدن بین دو حالت متفاوت را دارد. همچنین قدرت درمانی و بازیابی او نیز بسیار بالا بوده و این می‌تواند روی افزایش ماندگاری در بازی کمک زیادی کند. وقتی این کاراکتر را برای کمپینگ خود انتخاب کرده‌‌اید، دیگر دغدغه MED KIT را نداشته باشد. 

کاراکتر کی فری فایر

Wukong

این شخصیت نیز یکی از بهترین‌ها در زمان کمپینگ است. این شخصیت در کمترین مدت خود را تبدیل کرده و از دید رقیبان پنهان می‌شود. البته باید حواستان باشد؛ چرا که ممکن است بسیاری از این ترفند و راه مقابله با آن خبر داشته باشند!

کاراکتر کلو

در نهایت نیز به کاراکت کلو می‌رسیم. اما چرا باید از این کاراکتر در حالت کمپینگ استفاده کرد؟ اسکن کردن سریع و حرفه‌ای منطقه اطراف از مهم‌ترین ویژگی‌های این شخصیت هستند. در حقیقت با اسکن منطقه شما می‌توانید ایمنی خود را نیز به طور کامل برقرار کنید. هر گونه اطلاعات و ویژگی منطقه توسط کلو جمع‌آوری شده و سپس این فرصت را خواهید داشت که در کمترین زمان ممکن، اقدام لازم را انجام دهید.

 

کمپینگ در فری فایر از روش‌های رایج و کاربردی است که برای پیاده‌سازی درست و موفقیت‌آمیز آن، نیاز به دانستن نکات مهم آن وجود دارد. در اینجا سعی شد ترفندهای کمپینگ فری فایر که بسیار کاربردی و موثر هستند بررسی و معرفی شوند. شما با کمک این ترفندهای کاربردی می‌توانید کمپینگ حرفه‌ای و نتیجه‌بخشی را تجربه کرده و یک گام دیگر به تبدیل شدن به کاربر شکست‌ناپذیر در بازی نزدیک شوید! کافیست این موارد را همواره در نظر گرفته و از آن‌ها استفاده کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما