دسته بندی: صفر تا صد بازی کالاف موبایل

نویسنده: پشتیبانی هزارجم

  • - ستاره
  • 0 دیدگاه
  • 1.2k بازدید
  • 3 دقیقه

بازی ندای وظیفه نسخه موبایل دارای بخش های مختلف برای سلیقه های مختلف می باشد. شخصیت‌ها و محیط بازی کالاف دیوتی موبایل بر اساس همان شخصیت‌ها و محیط‌های معروف در مجموعه بازی های COD است. این بازی در حالت کلی شامل سه بخش: مالتی پلیر کالاف دیوتی موبایل ، بتل رویال کالاف دیوتی موبایل و زامبی می باشد که همگی برای بازی به صورت آنلاین و رقابتی طراحی شده اند.

بتل رویال کالاف دیوتی موبایل

چند نفره آنلاین کالاف دیوتی موبایل (Multiplayer)

حالت‌ چند نفره آنلاین کالاف دیوتی موبایل اصلی ترین قسمت بازی بوده و از تنوع بالایی برخوردار است. شرکت اکتیویژن به صورت هفتگی حالت‌های جدیدی را به این بخش بازی اضافه می‌کند و شاهد تکراری شدن حالت های بازی نخواهید بود. در واقع همیشه یک حالت جدید برای بازی کردن وجود دارد.حالت مالتی پلیر کالاف دیوتی موبایل به ۵ قسمت تقسیم می شود.

حالت های مختلف مالتی پلیر کالاف دیوتی موبایل

  • Team Deathmatch: در این حالت بازی شما به صورت تیمی به مبارزه با تیم مقابل خواهید پرداخت و کشتن هر فرد از تیم حریف معادل امتیاز خاصی دارد. تیمی که زودتر به امتیاز مشخص شده (150 امتیاز) برسد برنده بازی می‌شود.
  • Domination: در این بخش نیز مبارزه به صورت تیمی بوده و یک محل به عنوان بیس (مقر) برای هر تیم مشخص می شود. در طول زمان بازی شما باید بیس خود را در مقابل تیم مقابل حفظ نموده و سعی در تسخیر بیس تیم مقابل داشته باشید.
  • Search & Destroy: این بخش نیز به صورت تیمی بوده و در این قسمت یکی از تیم‌ها باید بمبی را کار گذاشته و تیم دیگر مانع از انفجار بمب شود. شبیه بازی معروف کانتر استرایک! بعد از چند راند جای تیم ها عوض می شود. البته غیر از منفجر کردن بمب، کشتن افراد تیم مقابل نیز پیروزی را برای شما به ارمغان می آورد.
  • Frontline: این حالت تفاوت چندانی با حالت Team Deathmatch ندارد، با این تفاوت که هر فرد بعد از مردن دوباره در قسمتی از نقشه ریسپاون می‌شود. علاوه بر حالت های بالا یک حالت نیز برای مبتدیان بازی در نظر گرفته شده است:
  • AI Practice: در این بخش با روبات های هوش مصنوعی بازی (بات ها) رقابت می کنید و مهارت‌های خود را در بازی افزایش دهید تا برای مبارزه با بازیکنان حرفه ای آماده شوید.

 

 

تمامی حالت های مالتی پلیر کالاف دیوتی موبایل در نقشه‌های معروف کالاف دیوتی موبایل قابل بازی هستند و بازیکنان به‌ صورت دو تیم پنج نفره (پنج مقابل پنج) به مبارزه با یکدیگر می پردازند. نقشه‌ها شامل نقشه‌های معروف: هایجکد، کراش، کراس‌فایر، سامیت، کیل‌هاوس، فایرینگ رینج و نوک‌تاون می‌شوند.

بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل

حالت بتل رویال کالاف دیوتی موبایل معروف ترین حالت بازی در سبک شوتر اول شخص برای گوشی های موبایل است. احتمالا قبلا با این سبک در بازی های مشابه آشنا شده اید. این حالت دارای قابلیت بازی به صورت تک، دو و ۴ نفره است و بسته به روحیه خود میتوانید یکی از سه حالت را انتخاب کنید.

نکته: حالت بتل رویال دارای جوایز مشخص و محدودی می‌باشد که در صورت نیاز می توان با خرید بتل پس کالاف دیوتی جوایز هر بخش را به چند برابر حالت عادی ارتقا داد. برای دریافت جزییات بیشتر در مورد بتل پس یا همان پرمیوم پس بازی بر روی لینک خرید بتل پس کلیک نمایید.

در بتل رویال کالاف دیوتی موبایل 100 بازیکن توسط هواپیماهای مختلف روی نقشه رها می‌شوند، اینکه در کدام قسمت از نقشه فرود بیایید بستگی به استراتژی خودتان و تیمتان دارد، اگر به صورت تیمی بازی می‌کنید همانند بازی پابجی می‌توانید یکی از اعضای تیم را در هنگام پرش از هواپیما به صورت خودکار دنبال کنید تا کل اعضا تیم در یک منطقه فرود بیایند. پس از فرود باید با گشت‌و‌گذار در محیط تفنگ و تجهیزات پیدا کنید و در نهایت آخرین فرد یا گروهی که زنده بماند برنده است. در نظر داشته باشید هرقدر به پایان وقت بازی نزدیک می شوید نقشه بازی کوچکتر خواهد شد و رقابت رودررو تر تا یک تیم یا یک نفر فاتح بازی شود.

بتل رویال کالاف دیوتی موبایل شامل کلاس های مختلفی می باشد که داشتن اطلاعات کافی در هر مورد از پیش نیازهای حرفه شدن در این بازی است. می توانید راجب کلاس های بازی کالاف دیوتی موبایل از اینجا اطلاعات مناسبی کسب کنید. همچنین بدون ارتقای نجهیزات و اسلحه های این کلاس ها توانایی رقابت خود را در بتل رویال به مرور زمان از دست خواهید داد. پس با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل و ارتقای کلاس، خود را همیشه در سطح اول رقابت نگه دارید. برای خرید و یا جمع آوری رایگان سی پی، در پست مربوط به خرید سی پی به طور کامل توضیح داده شده است.

پاسخ گویی به چند سوال مهم:

perk (پرک) در کال آف دیوتی موبایل چیست؟

پرک‌ها در واقع یه سری قابلیت خاص و ویژه هستند که شما می‌توانید به شخصیت و کاراکتر بازیکن خود اضافه کنید. مثلاً می‌توانید از دید uav یا همان رادار دشمن  مخفی شده، صدای پای دویدنتان تا حد بسیار زیاد کمتر شود، دمیج یا آسیبی که به بازیکنان مقابل میزنید بیشتر از حالت عادی محاسبه می‌شود، اثار رد پای بازیکنانی که نزدیکتان حرکت می‌کنند را ببینید و بسیاری از قابلیت‌های دیگر. قبل از تعیین پرک ها بهتره نوع استراتژی خود را تعیین کنید و با توجه به آن پرک های کاراکتر خود را انتخاب کنید.

بتل پس (Battle Pass) در کال آف دیوتی موبایل چیست؟

در بازی کالاف دیوتی موبایل مثل اکثر دیگر بازیهای این سبکی بخشی در بازی وجود دارد به نام بتل پس که هر ماه به روز رسانی میشود و هر ماه ماموریت های جدید برای آن تعریف میشود که با انجام این ماموریت ها میتوانید از جوایز بیشتری در بازی استفاده نمایید.برای مشاهده جزییات بیشتر در مورد بتل پس یا همان پرمیوم پس سابق و یا خرید پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل به پست مربوط به این موضوع مراجعه نمایید.

سیستم فیرپلی که جدیدا به بازی اضافه شده چیست؟

با توجه به تعداد بازیکنان این بازی و سطح بندی های مختلفی که بازی برای هر بازیکن خود با توجه به تعداد پیروزی های و شکست ها، سرعت هدف گیری و شلیک مقدار، زمان زنده ماندن در مپ، نوع اسلحه هایی که بیشتر استفاده می‌شود و .... در نظر می‌گیرد ، بازی را در سه سطح مبتدی و متوسط و حرفه ای تقسیم بندی کرده است و در هنگام شرکت در رویال بتل ها بازیکنان هر سطحی با هم سطح های خود در یک نقشه قرار می‌گیرند و به مبارزه می‌پردازند. این امر باعث عادلانه تر شدن بازی میشود.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد


امتیاز شما